• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
este som chcela k tomu plavaniu....to ponaranie pod vodu je uzasne....ja som chodila s filipom a uzivali sme si to obaja....on pod vodou vysmiaty (usmev od ucha k uchu) oci vyplestene...supeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: a doteraz sa mu najviac paci zbieranie pukov z dna :wink:
7. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ahoj, vsetkym ktori idu spinkat dobru a seli...papali ste activiu????poslem??? mame plno....manzel obchodak danone :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doteraz kukala videa od seli, paaani, mne je tak luto, ze som Alexa nevidela takto malinkeho, ked ho vybrali :frowning2: normalne mi zostalo smutno ... ja som ho vlastne prvy den ani nevidela, iba v polospanku na JIS, dali mi ho az po cca 30 hodinach :frowning2:
7. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj flow..tak posli...MM ich pravidelne jedava :slight_smile:
vsetkym maminam a miminam krasnu dobru noc a pekne snicky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a plavanie musi byt super, celkom ste mi dali chrobaka do hlavy ...
a jogurty este nepapame, teda my ano, Alex nie :wink:
7. máj 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim..nebud smutna :unamused: ...nie kazdy ma to stastie..hlavne ze ste vsetci zdravi..to je dolezite :wink:
7. máj 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na plavanie chcem chodit aj s Miskom, ale neviem ci sa mi podari, lebo po 1.nemam kde nechat Filipa a po 2.na blizku nemame momentalne ziadne kurzy...tak uvidime :slight_smile:
7. máj 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz naozaj odchadzam, idem este hodit sprchu a do postele :wink:
tak dobruuuuuuuu
7. máj 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo no, bolo mi povedane, ze nie kazda matka ma to stastie porodit spontanne :frowning2: ale zdravi sme nastastie :wink:
a kurzy idem hladat, kym mi ten chrobak z hlavy neutecie :grinning:
7. máj 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku ... zas to tu uzatvaram ? :unamused: :grinning:
7. máj 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow áno activiu bieluuuuuuuuuu :grinning:
8. máj 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tesim ze budem prva a selinka si sem mirnix dirnix napise o 6.51... :angry: :grinning:

dobre ranko...
dnes bude kraaasne, my frcime na vylet k mm kolegyniam na chalupu na Bystru... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. máj 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seli je uzavrena v ciberspace case :grinning: chvilku vzdy musim porozmyslat k comu patri jej odpoved :grinning: :wink:
dneska som tretiaaaaa :sunglasses: svasvasvasva uuuuuuaaaaa svasvasvasvasva uuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
mihi krasny vylet :wink: hej , 10 .6. letime do NY, budu tam aj krstiny Henryho spolu s bratrancom Dylankom :dizzy_face:
drobec tak zaboreny spal do polnoci, potom som si ho natocila k sebe a kontrolovala :sweat_smile: teda to budu noci teraz, ked hovorite ze bude takto spinkavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:a
ideme zase spinkat , sme hore od pol siestej :pensive: ...krasny den
8. máj 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko mamky,tak my marodíme,Eliška i Adámek mají rýmu jak trám,Ela je zalezlá pod leřinou,adámek v pokojíčku v postýlce,nechi je dávat moc spolu,aby se z toho nevyklubalo něco dalšího.

henri,katka ani nevíte,jak jsem ráda,že to dopadlo,jak to dopadlo.branku zamykáme,ale naše Krasomilka se ji naučila otevírat či co... :angry: takže musíme vymyslet nějakej novej zámek...
8. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj maminky aj tu je nadherne...rano som krasomilu budila, ze vstavaj a papaj zlatko o8mej aby obedik bol o 12tej a mozme cvalat niekam von...vsetky, ktore papate danone....veeeeeeeeelmi rada by som vam poslala ale neviem ci by to potom bolo este jedle....ale ked budete v kosiciach nabalim vas....len dajte vediet o co mate zaujem....odfotim nasu chladnicku ako vyzera dnes
8. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2735320&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

takze asi takto vyzera nasa chladnicka...uz nam to lezie usami :grinning:
8. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow,to je opravdu zdravý životní styl :wink:
8. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde jste?mne ted akorád odešla kamarádka,kterou jsem neviděla téměř rok.tak jsem ráda a jdu uklidit kuchyni a žehlit pádím,se mi chce.
8. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: kdepak jste? já mám všechno hotovo,uvařeno,uklizeno,ELí tu mákamarádku,tak si hrajou venku,prádlo mám v pračce,druhé je mokré,takže žehlit nebudu,jak jsem měla v plánu a nudím seeeeeee,tak kde jste kdo????? :pensive:
8. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vim,že to posílám po několikáté,ale pls http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35540/soutezici-balsankova-eliska.html

děkujeme,jdu s vymyslet nějakou zábavu :wink:
8. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj phoebs :wink:
tu som..my sme prave poobede :slight_smile:
cakame kym sa Filip zobudi a padame von :dizzy_face:
8. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahlasovane :wink:
8. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. máj 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi thank you
8. máj 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte flow pošlem ti moju Jarku ta miluje tvarohovu activiu :slight_smile:
a ja mam po nalade boli tu švagrovci a tak ma naštvali až až ale škoda reči :unamused: Eliška je už ok som velmi rada aj papa ukažkovo idem ju kupkat tak pa
8. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibia vymyslela si nejaku zabavku ?
8. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henriiiiiiiiii :grinning:
8. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi jj přijela mi kamarádka,ta mne zabavila s malým synátorem,rok a půl mu je,narodil se na den jako adam,jen 07:o))) tak ti mne zabavily na plno,a ted jdu koupatttttttttt
8. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff,vykoupáno,uloženo
8. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebe aj my uz zalahnuti :wink: teda okrem Samka,on ma este povolene nespat :slight_smile:

phoebe predpokladam ze takto pustotu bude minimalne cele leto,aj my sme vypadli von a vraciame sa az na kupanie,to je super ,nie ako tie hnusne dlhe zimne vecery :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok