Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

luciabah
21. jún 2009

ahojte

takze noc sme prezili, mala som budik kazde dve hodinky aby som ju kontrolovala ale aj tak som ju potom k sebe prelozila, potom sme obidve spinkali spokojnejsie.
lilyk... u dr. sme neboli, ale konzultovali sme to s nasim kamaratom, on je pediater, tak poradil co ano a co nie a ak bude teplota aj zajtra, tak ideme na odber CRP. ale dnes konecne spapala aj polievocku a vlocky na desiatu , takze nie len mliecko. ja tajne dufam ze je to ta siesta choroba a dnes nam teploty skoncia, no ale to je len moje prianie, obavam sa ,ze to je teplotka pri zubkoch. a aj som sa s tym kamaratom zasmiala, lebo mi hovori, ze este nam idu len dvojky a nech sa tesim na stolicky.... no a ja, ze ked teraz mame teploty nad 39, co potom pri stolickach, a on... no 40 😀
ale potom mi volal matko, lebo sluzil a jeho neter katka bola v nemocnici s febrilnymi krcami pri teplote, lebo jej idu stolicky ☹ tak viem co nas caka ☹
ale pezijeme, hlavne nech to rychlo prejde. ona je aj tak zlatunka a trpezliva

phoebe003
21. jún 2009

Luci kristepane,kolik je malé? že lezou stoličky? mám se začít zase bát o elišku?protože ona na ty křeče trpí 😨 bojím,bojím a prý když to má jedno dítě,tka je pravděpodobné,že to bude mít i druhé
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

flow333
autor
21. jún 2009

ahoj mamky...

tak mame 2 zubiiiiiiiiiiiiiik...cinka tam dole... 😀 😀 😀

henri citala si tu BGB diskusiu??? no clovek sa potesi a uz sa povysujes a blalalalala...tak to madlo je od chicca a je to Multiway ct 0.4
a krasomilu mam k sebe, to len sme sa fotili...andre dosvedci 😀

lubka78
21. jún 2009

ahojte
flow...gratulujeme k zubkom 😉 😵
phoebs....krasne fotoooooooooo a je na nich pekne vidno tvoje vlasky 😵
luci ☹
vsetkym chorym detickam prajeme skore uzdravenie 😉
aj my bojujeme trosku s chorobkou, teda Misko, vyzera to, ze chytil ovcie kiahne 😒 (nestovice-preklad pre cesky hovoriace maminy 😉 )

henri001
21. jún 2009

Mihanka moja ked prides a budes toto citat tak vedz ze Ta velmo luuubim 😵 😵 😵 a som obyc. panelakove decko 😎 cmuk cmuk cmuk

henri001
21. jún 2009

a flow citala citala, som sa smiiiaaalaaaaaa , no ciciushka musi byt vzdy nieco extra , dokonca bola celkom smutna, ze zachvilu bude plna blava bugaboo - ak som ju vtedy spravne pochopila a nezaparkovala som si kocik na kabli 😀 😀 😀 a to si u Andy overim , s tou Krasomilkou 😀 😀 😉 😵 uz mas tu letenku do Prahy zabukovanuuu ? s tym vrtulnikom som to myslela vazne 😉

phoebe003
21. jún 2009

ahojky holky,jakou diskusi?hoďte mi taky odkaz ať se zasměju 😉

Henri kdy my spácháme ten sraz v praze?

phoebe003
21. jún 2009

Proč já sem přijdu vždycky,když tu nikdo nejní? 😢

bibka333
21. jún 2009

ahojte babenky mrzi ma že su vaše anjeliky choručke praje skore uzdravenie
my sme boli dnes domka taka domaca pohoda 🙂
baby chodi s vas niektora do polska na nakupy ak ano kde dostanem lacne plienky dakujem 🙂

phoebe003
21. jún 2009

ahojky bibi,my do polska jezdíme,ale plenky tam nekupuju,takže ti neporadím,my jsme tam byli koukat spíš na nábytek,když jsme vybaavovali byt,sedačku a obývací stěnu,ale jak se tam pohybujou plenky,to fakt nevím...

bibka333
21. jún 2009

fibi dakujem mne sa zda že niektora uz pisala 🙂

mihanka
21. jún 2009

ahojte..
my sme doma... vikend bol super, mali sme so sebou aj moje 12rocne krsna, Simi ho zerie, tak ako vsetky babatka zeru deti... 😵 akurat cestu tam sme museli stat 3x, simi nie a nie spat, aj cestou naspat zaspala az po hodine... no proste nechapem, to aj vasim drobcom sa nechce v aute spat?? ja to stale zvalujem na vajko... este kilecko pribrat a pojdeme do normal sedacky...

chorobky nech su coskoro zdrave... luci daj vediet ako mala teplotka... 😔

henri, prave preto ti drzim palce... so zavistou sa uz nejako popasujem.. 😀 😀

dakujem za gratulacie k zubku...
tiez gratulujem dalsim zubkosom... 😵 to su ale riadne ostre tie zubaciky... uz teraz sa desim prveho kusnutia... 😀

emaso
21. jún 2009

cafte 😉
no my vikend nic moc,pocasie naprd,do toho mrcha-ale zas dobre ze dosla,neeee 😀

aj my gratulujeme vsetkym cerstvozubatym,my zatial len tie dva,dalsie v nedohladne...mihan no mna uz Elli pohryzla-aaaaaauuuuu,ale najvacsi sok zazila chudinka ked si pohryzla vlastny palcek-to ste mali vidiet,az jej chudatku oci vypulilo 😀

flow normalne som bola zvedava co to za kauza tak som pocitala BGB temu,v podstate sa ma to netyka ale fakt sa ma dotkla poznamka ze polske kociky kupuju len socky 😕akoze ja mam 4 koce bo vela deti-vela kocov a jeden z nich je polsky ,netvrdim ze je dajaky luxusny ale pre nadrozmerne deti ako moje je na zimu postacujuci nakolko ma velku vanicku a uz ani nehovorim o rozdrbanych chodnikoch v nasom uzasnom meste-bez nafukovacich kolies by z novorodenca asi dusu vyhrkalo 😅 a teda podotykam ze zatial žobrat nemusime 😔

henri fotky som teeez kukla-krasota 😉no a fakt,co ste sa hned neposvadbili?pereput nastupena,hostina nachystana,farar pod nosom... 😀

flow333
autor
21. jún 2009

mihan, henri aka zavist zase??? co to??? 😒
henri, tak booknem letenku, nech sa pohelikoptertime 😀 😀 😀

seli budem na teba mysliet v utorok a silno ti drzat palceky...zvladnes to, si sikovna maminka 🙂
dobru nocku mamky 😔 pekne snicky a malo buntosenia v noci 😔 😔 😔

emaso
21. jún 2009

jaj a este som zabudla napisat ze uz neeeeeeegrrrrrrrrrcaaaaaaaaameeeeeeee 😵 klop,klop ,vytiahli sme sa na 74 cm a rucicka na vahe sa nezadrzatelne blizi k 10 kg 😅 akurat s laktozou stale niesme kamarati ☹ skusila som normalnu mliecnu kasu a bol bolebruch ☹som krava sprosta,uz to nespravim 😔

emaso
21. jún 2009

a dobruuuuuuuuuu nocku,my uz v noci nepapame takze funkciu matka vypinam o 20.00 a zapinam az rano o 5.30 😀

mihanka
21. jún 2009

ema, gratulujem k nemgrckaniu... a nocnemu offmatkarezimu... 😀 tak idem aj ja pocitat bgb, nech som v obraze...

flow... to tak v dobrom 😉 a vy zase aky flight do phe? aj ja chceeem... 🙂 henri my sme uz s m rozmyslali o ceste do phe, ze o kolkej by sme vyrazili a na kolko... 😵

phoebe003
21. jún 2009

mihanka asi si sedím na vedení,myslíš do polska na nábytek?třeba po výplatě 😀 😀 😀

phoebe003
21. jún 2009

flow gratulujeme k zoubečkůmmmmmm

ema tak to je super,moc gratuluju,to je Ella dobrej cvalíček,ale hlavně,že je zdraváááááááááá

holky řekněte mi co je to za téma?já tam naběhnu,já mám teda kočárek z polska a jezdila v něm už eliška a nemám s ním jediný problém,nevrže,nerozkládá se,perfektně drží,je prostornej,nepromokavej,dá se celej sundat a vyprat,je lehounkej. krom toho jedna moje známá si potrpí na značku a kupovala 3kočárky snad nejdražší na trhu a každej po 14ti dnech musela vrátit,protože se na nich něco vys...o,a já jsem vysmátá jak lečo 😀 😀 😀

henri001
21. jún 2009

ema sa maaaas 🙂 ja cecok v pohotovosti furt 😀 tak mi ho do rana vycucne, ze ked sa rano budim , ako lezim na bolku, z druheho mi kvapka na to prazdne a maly to odtial moze zlizovat 😀 😀 😀 v NY spinkal celu noc s vynimkou neakeho kratkeho pricucnutia ale doma ...betar jeden 😀
mihi , nooo dajte navrh 😀 a bgb tu prosim neriesme 😅 peace 😵 😵 😵
dobru nocku

phoebe003
21. jún 2009

mihanka nevšímej si mne,trošku jsem nepobrrala že do phe jako do prahy a já myslela že phe jako PHoEbe,takže mne vůůůůbec neber vááážně.jdu raději spát,už tu vlastně ani nejsemmmmm.... 😅 brou noc kočky

phoebe003
21. jún 2009

chjo,to jsem tomu zase dala co... 😒 brou noc kočky. 😔

emaso
22. jún 2009

dnes prvaaaaaaa 😅

henri moje cecky sice off 😀 a v noci veget,ale zas denny spanok hruuuuuza,Ella este v polospanku z poslednych sil naraba celym telom a teda vam poviem ze znehybnit taky falat zeny je fuska,clovek by neveril kolko sily a energie ma take skvrna 😀

a ja vobec nejdem riesit bgb,islo mi len o to ze napisat ze to ci ono kupuju len socky hranici podla mna s drzostou,predpokladam ze si dost bystra aby si ma pochopila a kto nepochopi jeho problem 😅

a kedze pocasie zas naprd asi si pozveme na navstevu kamosku nech neumreme od nudy 🙂

a este drzim palce seli nech to zmakne,teda ma moj obdiv,ja som odlozila atestaciu ked som cakala Jasmin lebo ja by som nedokazala sklbit studium s materstvom,nuz som neschopna,chjo ☹

mihanka
22. jún 2009

ahojte...
tiez sa mi zda, ze simi spala na dedinke lepsie ako doma, stale je to 2x-3x za noc, niekedy aj cucnut, ale vacsinou len o 4, o pol 2 uz len kontrola, ci je mamina tam... a cez den stale rovnako, doobeda aj poobede spinka pekne... obcas poobede problem zaspat v kociku... 🙂
henri, davas mu celu noc z jednej strany?? ja to striedam, ale simi je medzitym v postielke, no a na dedinke spala so mnou a prehadzovala som ju ako vrecko krumplikov, ma to nenapadlo 😀 😅

bgb neriesime... polske kociky sa mi nepacia, ale niekomu sa zase nepacia bgb, alebo jane, alebo quinny, takze peace... 😉

nazdar Phe, pojdeme do phe?? 😀 😀

selinka myslime zajtra na teba... 🙂 😉

flow333
autor
22. jún 2009

caute mamky....ja uz nic neriesim, som spokojna aj so jane aj s bgb a clovek sa po poteseni docka sprchy, takze uz mi to je jedno, vozim dieta a padla 😀 😀 😀

ema mala je fakt kus zeny, my mame necelych 9kg a je co vlacit... 😎

bibka333
22. jún 2009

dobre ranko maminky my noc ako vždy 3 krat na papu dnes mame plavaren a teraz mi pridu kamošky na pokec tak ak chcete môžte prist a zabudla som Eliška vie zakyvat papa 🙂

luciabah
22. jún 2009

ahojte

takze mi noc o.k, az na mna, mne sa vobec nedalo spat a takze som k.o, ale nevadi. gratke rano bez teploty, potom zvysenie na 37 ale teraz asi nic, lebo mi vybera zo skatule na plienky vsetko co tam vidi... teda plienky a zistila, ze sa s tym da pohybovat po byte... posunie skatulu pritiahne zadocek a zase posunie skatulu a pritiahne zadocek... takze stvornozkovanie u nas asi naozaj nehrozi, zadocek je zadocek.

ema... krasna vaha, taka baculka 😀
mihus...my sme mali podobny problem s gretkou, stale mi plackala vo vajicku, ale nam bola aj hlavka zaroven s koncom autosedacky a tak sme kupili novu a spokojnost velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

henri001
22. jún 2009

Emusa 🙂 flow nasa nempisala ze socky ...a si fandim ze bystra som 😀 a chnapem ze sa to mohlo dotknut 😉 no a s tym pacifikovanim taktiez chnapem , ja jeho nozulky medzi moje stehna strcim , ruky dam k telicku a drziiiiim silno pokial vladzem 😝 ale my mame len nieco vyse 8 kg 😅
cecok striedam , pokial som pri vedomi 😀 😀 😀 inak proste spim a samoobsluha 😕 😅
Luci bude aj ritkovanie ,aj 4nozkovanie aj2nozkovanie 😀 😀 😀
idem nieco robit 😉 cmuuuk

henri001
22. jún 2009

ale sa mi nic nesce 😀

emaso
22. jún 2009

tak nakoniec sme predsa boli na prechajde,aj sluneeeeecko vykuklo 🙂 a hlasim ze Ella je v bdelom stave od rana bozieho a ani nevyzera zeby sa chystala spat,idem ale skusit,sak ja by som uz aj zdriemla 😀

henri asi unavena z nocneho ceckovania-necita poriadne 😀 ja som nepisala nic proti nasej flow,sak kto cital vie kto a co napisal,nebudem to tu rozpitvavat a konkretizovat 😝 ale ja som taky sucitny typ,mne pride vzdy luto sociek a spol ked si z nich dakto robi prcu,chjo uz ina nebudem 😔

tak idem znehybnit dieta-drzte palce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre