Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
12. aug 2009

Ahojky holky, tak mám hotovo, dnes jsem dělala dušené krůtí maso na cibulce a čerstvé zelenině s kmínem a k tomu rýži. Bylo to mňamkový.... A teď se jdu učit s malým Ondrou. Procvičovat psaní. Teda psát bude on, já budu dohlížet:D 😀 😀 😀

babofka
12. aug 2009

ahojte
dnesnym oslavencom vetko naj 😀
oli zuruje (dakujeme za gratulacie) pri vybalovani nakupu, tasky sustia, spagety a keksiky lietaju 🙂

selina.liana
12. aug 2009

Babule paralen a nurofen po akom case sa mozu striedat po 3hodinach????

phoebe003
12. aug 2009

Seli myslím, že po 3 hodinách je to ideální, já taky třídám po 3h když nezabere...

jinak oslavencům samozřejmě taky přejeme všechno nej. Velkým i malým... 😵

andre
12. aug 2009

babof, myslíme aj na oliho jasnačka 🙂 zrovna keď rozlievam ten šampus 😀 ... 😵

babofka
12. aug 2009

andre, ako sa ma nas spoluoslavenec? len ho neoblejte 😉

lubik9
12. aug 2009

ahojte mamulienky..som tu po dllllhom case a vobec vas nestiham docitat,lebo mam obmedzeny cas na pc,kedze sa o chvilu priblizi manzel 😀 😠
timi je velike akcne sidielko a nedovoli mi zapnut pc,az ked zaspi vecer a to tu chce ist aj manzel..ale tesim sa na vas do larionu,ze si tam pokecame

gratulujeme vsetkym dnesnym oslavencom 🙂

pozdravujem vas vsetky a posnazim sa prist castejsie 😉

tilky
12. aug 2009

aj my sa pripájeme hlavne Oliverkovi a Matewovi 😅

marosko08
12. aug 2009

ahojte dievcence.rodila som 15.10.08 v BN nemocnici a ak si budeme na seba pamatat,rada by som vedela,ako sa mate a ako sa dari Vasim detickam,Kata

question
12. aug 2009

ahojte kocky a kotatka 😉 dalsi krasny den za nami..tak sup do postele 😀 😝
larion sa blizi... 😀 😀 😀 😀 😀
cmuk cmuk vsetky oslavencom 😉

phoebe003
12. aug 2009

Ahjojky kočky tak já jsem přišla domů od pepsonky,jsem opitá jahodovým víme a jdu spát, ale nejdříve vám pro rozčilení dám link jak může být ženská dokonale sobecká. Týká se to kojení. Bože o bych dala za to, abych mohla ještě kojit. No mrkněte sami.. Nechce se jí kojit, https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

phoebe003
12. aug 2009

Marosko, taknějak si tě nepamatuju.... 😅 ale my se máme celkem fajn 😀

phoebe003
12. aug 2009

A už tu nejsem. Dobrou noc mamky 😔 😵

marosko08
13. aug 2009

phoebe003 ahoj.ani si ma nemozes pamatat,lebo som rodila v Banovciach nad Bebravou,ale to neva,si zlata,ze si reagovala na moju temu.pokusam sa najst dievcence z Bn.byvam v inom meste,preto nemam vela sanci sa s nimi stretnut.papa

flow333
autor
13. aug 2009

andre zltu strechu na beecko ze budu mat vo viedni.... 😎

jeeeeeeeeeeej dalsia kosicanka....alynka vitaj....posli mi do ip nejaky kontakt na seba, kedy sme sa chceli stretnut kosicanky....je nas tu, ked dobre ratam 6

phoebe003
13. aug 2009

Ahojky kočky, přeju krááásné ránko:o)

marosko Aha, já myslela jako že jsi už chodila na naší oktobrovou diskuzi. 😀

question
13. aug 2009

dobre ranko..
vitaj morosko..nie som si ista ci t je niekto z BN..

flow a co ides nakupovat ???teda okrem novej strechy🙂

katkaza
13. aug 2009

ahoj
trošku nestíham,takže dodatočne gratulácia všetkým drobcom,ktorí oslávili alebo oslávia desať mesiacov 🙂
my sme po poradni,vážime rovných 9 kíl,inak toto bola prvá poradňa od jej narodenia,ktorú celú preplakala...neviem prečo 😒 pichali jej aj poslednú hexu a kázala nám,aby moc v ten deň nechodila,ale to bolo nesplniteľné,keďže ju vlastne nič iné nebaví a večer si už nožičku skoro ťahala za sebou ☹
celý deň len beháme,pár krokov spraví sama...som total grogy 🙂
keď ste tu riešili ten spánok,my večer zaspávame vo veľkej posteli...niekedy aj vyše hodiny,chvílu si pospí,postaví sa a postup sa opakuje...proste spí strašne...ale ja sa utešujem,že kým sa narodí druhé bábo sa to zmení...niekedy v noci vstávame aj 5-6 krát,ale takmer každé poobedie si spolu pospíme aj dve hodiny,takže sa dá 🙂

babofka
13. aug 2009

ahojte, chcem sa spytat, ktore davate MASO, ze AKO CASTO, KOLKO a AKE ? 🙂 je sanca sa v normalnom obchode dostat k nejakemu inemu ako kuraciemu? dakujeeeeeem 😉

babofka
13. aug 2009

a dnes ziadna party? nikto sa nenarodil 13-teho ?

henri001
13. aug 2009

veduca zajazdu tu dnes nebola , takze neviiime 😀 😀 😀
babofka , my moc casto maso nedavame 😀 😀 ale zato pretahujeme 😀 😀 😀 a co v regaloch je tlacenica, ze sa dostanes len ku kuraciemu ? 😀 😀 😀 som ftipna zas cooo, to viiis , kasa robi svoje 😀 😀 cmuk

babofka
13. aug 2009

pretahujeme? kto ? kedy? koho? to u vas je riadna sodoma-gomora 😀 😎 😀 (ja som ani kasu nemala 😅 )
no mne kazala doktorka, ze maso z mladat - jahnacie, kralicie,... tam teda nevidim 😕 ale kedze ma malo zeleza, asi by som mohla aj hovadzie a tak.

babofka
13. aug 2009

a co papa henry nutricne podobne ?

henri001
13. aug 2009

😀 😀 😀 no tu sa dlho naozaj nepratahovalo , tatus neni doma 😀 😀 😀 brokolicu , zltko , cecok, sem tam ochuna zelezne zabradlie 😀 😀 😀

babofka
13. aug 2009

😀 no do kelu, tak nech sa vam skoro vrati 🙂
vy mate vela zubov, to je ina kava, oli si tymi dvoma spodnymi vela zo zeleznej tyce neodkusne 😀

marosko08
13. aug 2009

ahojte dievcence.tesi ma,som Katarina.rada si pozriem Vase postrehy a ak budem potrebovat radu,popytam sa co a ako.pekny den

marosko08
13. aug 2009

ako pozeram,skutocne tuna asi niktora mamina z Bn nieje.ja som sa o Modrom konikovi dozvedela od kamaratky,co rodila mesiac po mne.mozno maminy nevedia,ze cosi takehoto existuje

henri001
13. aug 2009

dobre katarinka , ale len na vlastne nebezpecie , lebo tu uz naozaj nikto nic negarantuje 😀 😀 😀 a daj neaku foto, len nie maroska, lebo ti ju zmazu...predstavujem si ze mas cervene alebo rysave vlasky, lebo taka medzi nami este neni a zisla by sa 😀 😀 😀
babof , my hovorrrrrrr 😀 som uplne nevy(rozpravana) 😀 😀 😀

henri001
13. aug 2009

kati , no modreho kona by mala maminka navstivit hned ako si urobi test ze je tehu 😀 😀 😀 poovinne 😀 sak nalep v banocviach na zastavky ci v cakarni letaky 😀

henri001
13. aug 2009

aa do treticeeee...skukla som foto, mas cerrrrneeee ako ja , ale nevadiiii, pekneee, kruuuteneeee , ani taku este nemame 😉 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre