OPU v GF 23.10.2008. Kto ste boli pridajte sa

chantalle7
24. okt 2008

ahojte dievcata
hladam svoje spoluleziace z GF, ktore so mnou absolvovali 23.10.2008 OPU.
Kedze som s Vami prezila velmi pekny dnik vo zvieratkovych kosielkach, rozhodla som sa ze nam zalozim tuto temu, kde mozeme spolu prezivat dalsie dufam ze len radostne chvilky 🙂
chcem sa Vas spytat ako sa citite a kolko mate emryjok?
verim ze sa mi skoro ozvete

ja mam 14 emryjok z toho 8 hned zmrazili a 6 ide na PK.
citim sa dost pichlavo nakolko ma stale picha v podbrusku ale baby mi pisali ze je to normalne tak trpim 🙂

stela23
22. nov 2008

ahojte babenky
tak som sa vratila sem,kedze nam nasu temu zamkli... 😠
chantalle,nezalozila by si nam novu temu,nieco ako tehulky po ivf v gf....vymysli nieco cim sa odlisime od existujucich tem
predsa si zasluzime vlastnu temu 😠 😀

chantalle7
autor
24. nov 2008

ahojte baby tak ma teda pekne nahnevali s tym ze nas zamkli 😠 😠 😠
tak skusne navrhunt nejaky nazaov ktory nam nezlikviduju aj ked nechapem preco do toho zasahuju ked na konci priclenila dievcica link na 3 podobne temy a zjavne nevadi ze su 3!!!! m y sme predsa chceli pokryt az dva mesiace

no tak skuste navrhut nieco idem sa tam este pozriet ak ma nieco napadne tak to skusim druhy krat!!! 😒
ale celkom sa to tam rozbehlo a oni nas takto stopli....

janula13
24. nov 2008

ahojte, teda aj mna napalili, nie je to jedno, ked sa tam chceme spolu zist?a nie sa pridavat niekam, kde to uz bezi?Porozmyslam aj ja a uz mam aj nove adeptky, co su po ET a KET, tak cakaju na vysledok a do novembrovych by sa krasne vosli...ozaj Chantalle, kupila som si ten sirup vcera, zase ma to cez vikend bolelo a stipalo a este pokracuje, tak uvidim ci zaberie, ale dakujem za pomoc..

chantalle7
autor
24. nov 2008

ahoj janula,

tak som si to este raz pozrela co nam tam admin prilozila- ta prva tema je uplne ina su to tehulky ktore budu mat babo uz jun/2008 co sa nas netyka a tie dalsie 2 temy zase nezachytavaju novemrbove tehulky tak som sa pokusila este jej napisat mail snad to prehodnoti a odomkne nam tu temu...
uvidim ak nie tak skusime dalsi pokus ale muslim ze ked sa na to pozera takto tak to potom nech je tu len jedna tema lebo kazda z tem sa nakoniec v niecom stretne....

no uvidim mozno to vyde

no to ma mrzi s tym tvojim zapalo ale vies co aj mne sa to stale vracia ale teraz som si kupila taku knihu pre tehulky a tam sa pise ze toto sa moze prejavovat aj v suvislosti s tym ze sa zvacsiňuje maternica a moc. mechur vystupuje vyssie a mozeme mat pritom take nutkanie namocenie aj ked mame mechutr skoro prazdny tak mozno je to aj to ....
mne totiz pri vysetreniach nezistili ziaden zapal ani pritomnost bakterii....

chantalle7
autor
24. nov 2008

stela ja som uvazovala ze by som isla na ten UTZ v stredu co je o den skor ako pises ty lebo este v stredu rano by som to stihla ale stvrtok a piatok urcite nestiham kvoli praci ...

len neviem ci to nie je skoro Janula- myslis si ze mozem ist posledny ten 7tt????
niekde som citala ze uz v 6tt sa da ist na utz ale ze je najlepsie ist az 9tt vtedy su vraj najlepsie fotky 🙂
tak neviem este si to rozmyslim ale mozno to necham naozaj az na toho druheho nech maju nase male pekne foto 😉 🙂 😀

v kazdom pripade stela cakam info ako si dopadla 😉

luly3
24. nov 2008

ahojte babulky skuste si dat nazov svojho nicku a taku temu určite nezamknu

napr: chantal a priatelky
a budete si pisat len tie čo sa poznate 😀

chantalle7
autor
24. nov 2008

ahoj luly dakujeme za radu este sa pokusam presvedcit admin a ak to nepojde tak mozno dame na tvoju radu dakujeme za radu 😉 a kedze mas opu 11mesiaci tak mozno sa k nam aj pridas 🙂

luly3
24. nov 2008

chantal ale vi už ste tehuleeeeeee a ja teprva čakatelka
na OPU ale určite vždy rada nakuknem 😀

chantalle7
autor
24. nov 2008

no ale opu mas 28.11. ak dobre chapem tvoj profil a pri OPU hne dsa vykona oplodnenie co mas vlastne zaciatok 3tt takze neboj ak to vyde tak budes aj ty tehulka novembrova 😀

janula13
24. nov 2008

Chantalle, ale ja mam termin porodu na 23-24jun 😀 aj ked predpokladam, ze vylezu zo mna skor...iank ved ja som bola na tom utz v posledny den 7tt a krasne bili srdiecka a ked si pozries moju foto, tak sa mi zda celkom pekna..takze ja by som sla na tvojom mieste, jedine zeby srdiecka neboli a ty by si potom zbytocne stresovala, ale ak nie si ten typ a na mna tak neposobis, tak uz by som sla, ja som tam isla s tym riskom a nebala som sa nejak velmi, ratala som ze srdiecko nemusi byt, len ako som pisala, mala som odvoz, tak som riskla...chod, ja sa uz neviem dockat, ake budes mat pocity...

chantalle7
autor
24. nov 2008

no janula ty ma ale lames no ale keby som tam prisla a naozaj neboli srdiecka tak by som z toho bola asi viac v strese ako ked si pekne cakam na svoj termin....
no uvidim ako to bude v stredu rano ci sa mi bude chciet este pred celym pracovnym dnom a pooobede este cestovanim z BA do ZA skoro vstavat a ist na UTZ .... ale mozno to naozaj necham az na ten bud. tyzden to uz budem mat v praci za sebou audit a mozem sa kludne venovat nasim babuliatkam a na to sa strasne tesim 😀

chantalle7
autor
24. nov 2008

ahojte dievcataaaa

tak dnes som debatila s nasou adminkou a uspesne sa nam podarilo zachovat nasu temu s tym ze je rpesunuta z tem TEHOTENTSVO do temy SPOLOCNY TERMIN a pre nazov je vsunute IVF teda:

IVF tehulky od oktobra-novembra/2008- prezime to spolocne

takze vas tam vsetky ocakaaaavam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre