Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

monca301
12. mar 2009

ahojte,tak my sme prisli z cvicenia,najedli sa a teraz sme sa obaja zobudili. Mna stale boli hlava. 😠

sakura77
12. mar 2009

my sme este o jednej skocili k doktorke potvrdit papier do skolky,uz len zaniest ho tam, a hadam nas zapisu 🙂
moni,no na co ti je taka hlava? 😀

sakura77
14. mar 2009

jako kde sme? skoro som nas ani najst nemohla 🙂 prajeme krasny vikend 🙂

petrastudent
14. mar 2009

Aj my přejeme krásný víkend. Tento týden jsme se za vámi třikrát chystali a ztoho jednou jsem nemohla já bylo mi ráno zle. A další dva dny jsme měli návštěvu. Tak snad na další stretko už nějak dorazíme- už se na vás moc těšíme. Myslím, že jsem ve čtvrtek stretla gabiku, ale nejsem si jistá- já jsem strašné telátko na tváře. tak se i omlouvám, že jsem pozdravila jen tak letmo.

monca301
14. mar 2009

ahojte

Monika vsetko naaaaaaaaaaaaaaaj k narodeninam,aby Kiko vam robil len a len radost. 😉

gabika146
14. mar 2009

peti nestretli sme sa tam kde je rengen za postou?nebola som si ista len si my bola strasne znama ak si to bola ti 😀

petrastudent
15. mar 2009

Ano my tam máme dědečka- tedy on tam má kancelář a šel nás odvézt domů. No já vždy zpozorním a pak doma přemýšlím kdo to mohl být- mě to trvá strašně dlouho než si zapamatuji obličeje. 😉

sakura77
15. mar 2009

ahojte!
moni dakujem,neni sa cim chvalit nooo 😅

petre acoze ti bolo zle,zeby dalsia tehulka pribudla? 😉 🙂

inak co sa tyka tvari,tak ja som taka ista,vzdy mi to dojde,kto to je ,ked uz je za horami za dolami 🙂

lucinka82
autor
15. mar 2009

ahojte, no to je teda pocasie, ide ma z toho porazit, ani von, a Oliverko je z toho nervozny, no sodoma gomora, dufam, ze zajtra sa nam uz vycasi 😉
Monika, tak teda vsetko naj naj 🙂

zusska80
15. mar 2009

ahojte. aj my dotatocne monike vsetko najnaj... hlavne nech sa co najskor zadari!!!
veru pocko otras... esteze sme stihli ako tak doobednu prechadzku. aj sara to zle znasa, ked sme vo vnutri, aspon ze su babky, tak sme dnes obehli vsetku rodinu a trosku nam to uslo...
ja len dufam, ze ked je taketo hnusne pocasie, ze bude pekna jar aj leto...
tak pekny vecer este... majte sa krasne

petrastudent
15. mar 2009

No těhule nejsem- jelikož mám opět své dny a pro jistotu i dřív abych se ani nestihla těšit, že by něco mohlo vyjít. Tak to je asi z počasí.

monca301
16. mar 2009

dobre ranko

Monika,neboj nie si v tom sama,presne viem ako sa citis,ale nie je dolezite kolko mas rokov,ale na kolko sa citis. 😉

My sme boli tiez vcera na navsteve,takze nam to rychlo ubehlo,ale Filip dnes este len oci otvoril a az vravi pa pa.

sakura77
16. mar 2009

ahojte!
dakujem za gratulacie 🙂
no ja musim pochvalit kika,uz stvrty den sa chova "normalne",tak som si uz trocha aj oddychla,ale tento tyzden si aj tak dame pauzu od centra,nech sa skludni mladenec 🙂

a boli sme na ortopedii,takze bude musiet nosit ortopedicke vlozky,lebo šmatle paty dovnutra 😠

zusska80
16. mar 2009

ale monika, to ma kiko za trest alebo co??? len pekne pridite... co budete doma...
inak ako baby sa mavate... ja mam hroznu depku z tohto pocasia... ved to je strasne... stale mi je vonku zima a vraj 11 stupnov.... neviem kde? asi v taliansku...

sakura77
16. mar 2009

zuzi,ano za trest 😅 ale vies,bojim sa ze zas niekoho utasa,je to neprijemne potom,tak mu dam tyzden pauzu,aj ked uz je lepsi,neviem co to mal ake dva tyzdne,dufam len ze uz je to za nami 😉

zusska80
16. mar 2009

chudacik kiko ☹ ... ale len pridite... ved tym si vsetky prejdeme. len to nevzdavaj...

kakatka1
16. mar 2009

Ahojte! Zuzka tak to teda nie si sama.Aj ja sa uz neviem dockat slniecka. V sobotu som normalne ozila, skoro cele doobedie sme boli vonku.

gabika146
16. mar 2009

moni to by som aj ja mala zacat maleho trestat lebo kazdemu hovori ze ho zastreli a zakope do jamy a nepomoze mu 😀
my by sme v stredu mali prist ak bude stretko

kikaz
16. mar 2009

Ahojkajte. No moni dodatočne všetko naj to nemyslíš vážne s tým kikom takže aj my máme byť doma, veď malá minulo od samej lásky pohryzla danielku a fakt mi z toho bolo na figu ale každá normálna mamina pochopí že sú to deti a ja jej to doma nekážem robiť. Aspoň ja to tak beriem. my sme mali cez výkend návštevu tááák rýchlo ten výkend beží.... ☹

monca301
16. mar 2009

jasne Moni ,my by sme museli byt tiez stale doma,len pekne pridite.

kikaz
16. mar 2009

Bože baby všetko som napísala malými písmenami ale čo už 😉 😀

monca301
16. mar 2009

Kati to je dobre 😉

zusska80
17. mar 2009

ahojte. kde ste? aj zajtra niekto pride do cvc??? my ideme,tak dufam, ze tamnebudeme same... zatial papa

gabika146
18. mar 2009

ahojte my dnes neprideme mame nahlasenu navstevu ale zajtra na cvicenie by sme mali
vonku mame ale otrasne ze?

ferdica
18. mar 2009

Ahojkajte aj my dnes prideme. Uz sa tesime, aspon nemusime byt doma alebo vonku v tomto pocasi 🙂 tesime sa 😉

monca301
18. mar 2009

ahojte. Veru vonku je otras,chvilu prsi,chvilu snezi do toho to hnusne vetrisko. 😠

kikaz
18. mar 2009

aj my asi prídeme 😉

sakura77
18. mar 2009

my nie,po prve ma kiko zakaz "cinnosti" 😅 a po druhe ,segrin muz je doma,takze nechavame krpcov manzelikom a vyrazame niekam"medzi ludi"-same bez priveskov,na pizzu alebo tak.takze my az o tyzden 😉
tak si to tam uzite v klude bez bitkara 😀

zusska80
18. mar 2009

tak si to uzi monika. aj ja mam take dni rada, trosku zmena... 😉

gabika146
18. mar 2009

ahojte ake bolo stretko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre