Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

rosinka
18. mar 2009

ahojte baby, tak sa po dlhej odmlke zas hlásime. chceli sme sa dnes pridať k vám, ale nejak nám to časovo nevyšlo.
baby nemáte niekto skúsenosť s užívaním lieku PARLODEL? to je na odstavenie mlieka. no ja som ho musela začať užívať, ale je mi po ňom dosť hrozne, normálne mám stavy bezradnosti a úskosti a keď Mária piští a húka, tak mi to hrozne leze na nervy, nemôžem byť vtedy pri nej. a boli ma z toho hlava a mám akoby závrate, dosť čudné. po pár hodinách to prejde, ale to si už musím dať ďalšiu tabletku, no otras.

monika165
19. mar 2009

ahojte 🙂 ,
rosinka, ja som o tomto lieku nepocula, ja som uzivala homeopatika....tie si skusala?
Dufam, ze ste sa mali na stretku super 😉 , uz aby bolo teplo a mohli sa deturence vyblaznit vonku, toto pocasie ma nici... Ja som momentalne taka nascipana ☹ , Petko dobral vcera vecer atb, Lujza asi pred tyzdnom...lenze tuto noc mala zase horucku, tak "dufam", ze sa odo mna nakazila 😢 . Pojdem ju dat dnes kuk doktorke, a ked jej da zase lieky, tak ma uz porazi...
No co by som vam este napisala....kazde rano vstavame okolo piatej 😅 , aj teraz sme uz polhodku hore, ale vecer zaspi este pred siedmou..., tak som si uz aj zvykla na to ranne vstavanie, lebo ten volny vecer je fakt super.... 😉

zusska80
19. mar 2009

ahojte. no rosinka, nezavidim... a to preco ti dala tie lieky? co si mala zapal, alebo preco? ja som take nieco nepotrebovala...tak ti neporadim...
na stretku bolo fajn, ako vzdy... uslo to ako voda... nas zase monika odtial skoro nedostala...ale v takomto pocasi je to jedina zachrana. aj ja sa uz idemz tohoto pocasia zblaznit... ale uz sa to blizi a hadam o tyzden uz bude ok... ale to si hovorim kazdy tyzden od februara a nic...
no monika, dufam, ze lujzinku to obide a tebe skore uzdravenie... tak to ranne vstavanie ti nezavidim, ale zvyknut sa da na vsetko a treba vo vsetkom vidiet aj pozitivum...
tak mi ideme cvicit do cvc. majte sa krasne a nech uz sastretneme na nejakom vonkajsom stretku 😉 😉 😉
papa

lucinka82
autor
19. mar 2009

ahojte, my sme sa teraz vratili v prechadzky, ale zima je ako v ruskom filme, nech je uz teplo, lebo takato zima ma uz nebavi.... ☹
My spime ako kedy, ale teraz musim zaklopat, klop klop klop, ze mame nejake spave obdobie. Spali sme dnes do pol 9 😉

kikaz
19. mar 2009

Ahojte . Dnes som bola na kontrole u Mudr. Vladka nie som ok tak mám ATB už tretie tento rok ☹
Ozaj Luci odkazuje ti že som ešte panna 😀 😀

miruliacik
19. mar 2009

Ahojte.
Ozyvam sa z dovolenky v Kaprune. Je tu super, aj ked dole v dedine chyba sneh, ale aj tak sa chodime sankovat a motat po snieziku. Hanku to super unavi a potom pekne spi. Inak preve tu je taka riadne snehova chumeölica, jedna radost. Zajtra uz bude sneh asi aj v dedine.
Uz nam chybate. Nemame tu kamosa Matuska, mamina ho nechala doma... 😠 , takze ked ideme niekam von, tak sa Hanka pyta, ze za kym pojdeme. Uz jej je smutno za detmi.
V sobotu ideme domov, tak nam objednajte uz jarne pocasicko na vikend. Snehu a zimy mame dost 😉

kakatka1
20. mar 2009

Ahojte! Mirka, tak si to tam este do soboty pekne uzite a ty s tym sankovanim opatrne, ved vies. 😀 Na sobotu pocko vybavime, spolahni sa. 😉

gabika146
20. mar 2009

dobre ranko no dnes sa crta ao tak pekny den uvidime ideme do mesta potrebujem ist na socialne pojdem trosku na nakupy odburat stres xixii
mirka tak uz pomaly po dovolenke no s tym pockom neviem neviem pocula som ze este ma mrznut cez vikend

zusska80
20. mar 2009

ahojte babule...
tak uz aj ja sa pripajam k tehulkam dididi a mirke!!! konecne to vyslo!!! ale tiez len tak neoficialne, podla testu, teda troch testov...
prajem vsetkym snz, aby im to tiez coskoro vyslo!!
tak teraz len prezit tie prve mesiace a potom sa mozeme gulat...
pekny vikend. papa

kakatka1
20. mar 2009

Jej Zuzi, velka gratulacia. Ja som vravela ze si ina. 😉 😵

lucinka82
autor
20. mar 2009

Zuzi, tak aj my sa pridavame ku gratulantom 😉 😉
Urcite sa tesite, a co by si chcela? Asi chlapceka, co?

Veru, dnes to vyzera na celkom fajn dnik, az na ten vietor, ale aspon neprsi a nesnezi, ako vcera. 🙄

monca301
20. mar 2009

Jeeeeeeeeeee Zuzka super,gratulujeme. 😵 😵 😵 😵 😵

miruliacik
20. mar 2009

Ahojte.
No super, Uz su tu tri tehulky. Zuzi gratulujeme. Na kedy ti vychadza termin? Nezmenila si si este pas....
No nam tu snezi ostosest /neviem ako sa to pise 😅 /. Poobede sa ideme kupat a este na nakupy. Spotrovy obchod tu ma 40% vypredaj, tak uvidime, ci nieco vyberieme.....
Prajem pekny dnik.... 😎

zusska80
20. mar 2009

ahojte. dakujem baby... hej, katka, ty mozes byt vestica. nemusela som ani testy kupovat 😵 😵 😵
lucka, jasne, ze chlapceka... aj sara mala byt chlapcek... ale chciet mozeme... a ked sa to narodi a bude to baba,zase budeme ti najstastnejsi rodicia na svete a budeme ju zrat ako saru...
veru, vonku je nadhera... ked nefuci, tak je aj dost teplo na slnku. dnes sme boli skoro cele doobedie vonku, tak sa mi to paci... uvidime co bude poobede
zatial sa majte, papa

zusska80
20. mar 2009

no mirka, dakujem, to je riadna nahoda. prave som menila profil, ked si napisala...tak kuk

miruliacik
20. mar 2009

No super, budeme tehulkovat spolu.... 😎

zusska80
20. mar 2009

veru v lete sa budeme gulat po namesti... len musime kupit nejake obojky na nase baby krpate, aby sme ich mali na oku a nemuseli za nimi behat...

monca301
20. mar 2009

no veru nastava tu baby boom 😉

zusska80
20. mar 2009

moni, sak sa pridajte!!! bude sranda... druhe kolo... a pre niektore aj tretie, ze? katka a monika

miruliacik
20. mar 2009

NO veru, musime nieco vymysliet. A baby, pridajte sa, bude veselsie... 😀

sakura77
20. mar 2009

baby ahojte,tak to sa zasmejete,je tu nejaky virus v tomto meste:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

miruliacik
20. mar 2009

Ahoj Monika, gratulujeme!!! No veru, to vyzera na nejaky riadny virus.... 😀 😀 😀
Kto sa este prida? Zeby Gabika? 😵

zusska80
20. mar 2009

sakura, gratulujeeeeem!!! tak to je fakt sranda... aj ja prihodim taku foto, nech je sranda, a kedy ti vychadza termin podla poslednej m....???

miruliacik
20. mar 2009

Moni, zmen pas 😵 😵 😵

miruliacik
20. mar 2009

Asi sa stretneme v teme novembrovky 2009 😀

monca301
20. mar 2009

Supeeeeeeeeeeeeer 😵 Monika gratulujeme.

sakura77
20. mar 2009

vymenim pa,az ked to budem mat na papieri,zatial je to len mozno... 🙂 prvy test iba

ale vychadza mi to na cca 1 december 🙂

miruliacik
20. mar 2009

Mozno, ved riadna dialnica ti vysla na teste.....

monca301
20. mar 2009

baby v meste sa budem amt o com klebetit. 😉

sakura77
20. mar 2009

miri 😀
aj moj muz sa smial,ze ci vsetky nahodou nechodime tomu istemu gyndosovi,ze taka nahoda teda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre