• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partizánske mamičky

25. septembra 2017 
Janka tam byva o takom case,ona ma vo vedlajsej budove tiez trening.
25. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!mne nejak moc zle ani nie,akurat mam "zravu nemoc" a rano pokial sa nenajem tak sa mi trocha mota hlava,inak zatial pohoda,pri kikovi mi teda bolo "ble ble"cely den,teraz zatial nic,tak dufam ze to aj tak ostane :slight_smile:
25. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, baby, a ta sobota plati? Aj niekto pride? Zusska,Ferdi, Monika, hadam stalice pridu, nie?
25. mar 2009 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja by som chcela prist. V sobotu uz budem hadam na tom ok. :wink:
25. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja by som prisla, ale ak mi bude blbo, tak asi nie :frowning2: uvidime do soboty...
25. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čaute baby
Teda to su prekvapka,dlho som tu nebola a nechapem keď to čitam,super že sa vam to takto naraz podarilo,sranda.Prajem vam všetkym tehulkam všetko dobre,vela síl a zdravia,nech všetko dobre dopadne.
Normalne som vedla,teším sa aj za vas,ked ste to tak chceli a planovali,davajte si pozor na seba.Hadam sa aj uvidime,možno v stredu prideme,nech vidime či priberate... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Ja nepridem, nie sme cez vikend domka. :wink: Ale Vam prajem peknu zabavu.
26. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!tak my sme boli u urologa na kontrole,takze na 99,9%ideme na zakrok,16.4.ideme dohodnut termin :unamused:
26. mar 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je nam luto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. mar 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monika,to nam je luto :frowning2: Ale aby sme nesli aj my :frowning2: Oliverkovi nejde ten pipik pretiahnut skoro vobec :rolling_eyes:

Ja som uz druhy den v praci, ale hadam tu sobotu sa nejako odreagujem :grinning: Dufam, ze to plati...
26. mar 2009 o 18:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky tak ideme von? Zajtra či v sobotu? Tatino nevie ešte kedy odchádza tak dúfam, že to vyjde :unamused:
26. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. baby, ja som zatial neista... dost mi byva zle, tak si moc netrufam :frowning2: ale keby sa to zlepsilo, tak urcite pridem... papa
26. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojkajte. No po dlhej dobe som aj ja tu. Jasne, ze v sobotu pridem, uz sa tesim. Tak o tej 9 by sme sa mohli stretnut v meste, ako vzdy. Dufam, ze my styri stalice sme iste a pridaju sa k nam aj ostatne maminky. A ziadne vyhovorky :wink:
26. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
moni aj mne je ľúto malého, dúfam že to zvládne v pohode, ale určite veď je to veľký a šikovný chlapec :wink: držíme palčeky
a kam sa chystáte? na hotel? jú ja by som tak šla, ale krpec sa ešte v noci budí, keby bývame bližšie tak by som šla to by som odbehla dom keby niečo, ale takto, ešte sa nedá :unamused: tak sa zabavte aj za mňa, ja som nebola nikde sama bez malého ani nepamätám :rolling_eyes:
27. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak zajtra o tej 9, ale mozeme aj o 8, mne je jedno, ako poviete. Mozeme sa stretnut pred Modrym Barom a potom sa uvidi. tak teda zajtra, len dajte vediet cas, kedy asi.

Zuzi, to mi je luto, ze ti byva zle, ale neboj, casom sa to zlepsi :wink: A dufame, ze zajtra ti bude dobre a prides :dizzy_face:
27. mar 2009 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Takze dohodnite cas,ja sa prisposobim. :wink:
27. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa zas asi nepridám, v nedeľu budem mať fofri. príde celá manželová rodina cca 8 ľudí, tak musím chystať a musím byť fit. :angry:
27. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja čakám kedy tatu vyšlu a potom potvrdím príchod, ale rada by som šla. :wink:
Ivka aj mne mala v noci nespí je hore každé dve hod. Ale ak bude tato doma zvládnu to ja už nekojím tak to sa dá :slight_smile:
27. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som aj o 8 :wink:
27. mar 2009 o 20:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikaz každé dve hodinky :astonished: a čo pýta čajík, či dudku? a hneď potom zaspí?
27. mar 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. baby, tak ja dnes nehrozim.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale strasne moc by som isla... ale ja mavam rano take poopicne stavy, ze nepotrebujem ani nikde chodit.. len vzdycham a predychavam... esteze mam saru a musim sa prednou pretvarovat... tak sa dobre zabavte a potom mi zreferujete, ze ako bolo... ja sa k vam pridam az v druhom trimestri, ale len ak sa za mna nebudete hanbit, ked uz budem mat to brusisko :wink: :wink: :wink:
peknu zabavu. papa
28. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja dnes tiez nemozem uz nieco mame tak sa bavkajte papa a neopite sa :grinning:
28. mar 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. no co baby, ako ste sa mali??? chceme vediet... nech zavidime trosku...
peknu nedelu
29. mar 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

No nakoniec sa to zrusilo. :frowning2:
29. mar 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, no veru, nakoniec sme to zrusili, ked nikto nemohol :frowning2: nabuduce nas uz hadam bude viac :unamused:

To je ale pocasie,co? strasne.... Nech je uz teplo, ale na stvrtok hlasia az 17 stupnov, tak som zvedava :sweat_smile:
29. mar 2009 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to som trosku rada, ze sa to zrusilo... aspon nemam ziadnu absenciu :wink:
veru od utorka hlasia krasne... uz sa tesime
29. mar 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez prve tri mesiace asi nehrozi nejaka ucast,som o 22 uz tuha-co inak chodim spat po pol noci,ta unava je des teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podobne monika... ja by som stale spala... ale niekedy ked spim, tak nie tak dobre, stale sa prehadzujem a vraj vzdycham celu noc :unamused: no ja neviem...
29. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zaspim jak drevo,potom sa x krat zobudim,nie a nie zaspat :unamused:
kedy sa chystas na gyndu?
29. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok