• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partizánske mamičky

3. februára 2016 
moni, asi v 8tt. ale prave ma mat majercik dovcu, takze vychadza to az na 9tt. vies, nechcem tam ist ani moc skoro..ale ani neskoro... chcem aby mi uz dal hned knizku a aj srdiecko aby bolo... aj mirka bola v 6tt a nic jej nedal a ide az v 9tt na prvu taku riadnu poradnu. a dostane aj knizku... ale som straaaasne netrpezliva... hlavne aby to bolo do velkej noci, nech si poriadne uzijeme sviatky :wink: :wink: :wink:
29. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

mne potvrdila dr tehu v 6tt,urobila mi ono a srdiecko uz bili. knizku mi dal az v 10tt.
Inac ja som stale chora a mam pocit,ze cim dalej viac a viac. nemam cas sa liecit.
29. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No my sme boli vonku, Oliverko mal prsiplast a riadne gumaky, tak sa vytesoval, ale po hodke sme to vzdali, lebo sme boli mokry ako mysi. :wink:
Ale baby na stretko do bocianika budete chodit, nie?
29. mar 2009 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka, jasne. my aj chodime.. to vy ste neboli naposledy... to len v ponocovat sa nam zatial nedari :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale druhy trimester to isti.. pa
29. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzi, neboli, lebo som bola v praci :wink:
30. mar 2009 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak nemusím nič ľutovať, keď ste nikde neboli :wink:
ale ako som si dobre prečítala tak Kotenko je tiež tehu :slight_smile: , to gratulujem, nech ti všetko dobre dopadne, držíme palce :slight_smile:
30. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojkajte. No veru skoda, ze sme v sobotu neboli. To by sme prisli asi len my dve s Luckou. Mali by sme vymysliet novy termin. Dnes je uz ovela lepsie vonku, uz sa tesim, ked budeme chodit len v trickach. Uz som z toho obliekania sa a vyzliekania umordovana. V stredu prideme :wink:
30. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!no vyzera to ze sa konecne zlepsi pocasie :slight_smile: uz sa neviem dockat,aj ked vychadzky mi moc dobre nerobia teraz,ked mam stale zaludok "na vode" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: najradsej by som bola doma stale vyvalena,no ale uz nehrozi teraz :slight_smile:
30. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my v stredu neprideme ideme do metra ale vo stvrtok na cvicenie prideme :wink:
30. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

Ja nka vo stvrtok s nami cvicit nebude. :frowning2:
30. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. no to bolo dnes poobede kraaaaasne... sara bola taka vyvencena, ze uz o pol deviatej bola k.o.

moni, a preco? je chora? to bude zas neorganizovany chaos :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme boli tiez vonku,ale Filip bol zly,tak sme isli domov a tam som zistila,ze bol pos...y.

Ma nejake tvorive dielne,tak tam musi byt,na buduci tyzden tiez nebude,pretoze to su prazdniny.
30. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojkajte no škoda že to v sobotu nevyšlo ja som bola vyschystaná no na poslednú chvíľku sme odcestovali do rakúska. Bolo dobre ale som z toho výkendu nejaká ko :unamused:
Aj my sa v stredu chystáme :slight_smile:
30. mar 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme boli včera vonku na pešo bez kočíka tri hodiny a Mária stále behala ako divá, ja som bola ako zdochnutý pes keď som prišla domov. keď to pôjde takto ďalej, tak hádam aj do leta niečo schudnem :grinning:
31. mar 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.
zeby jarna unava??? nik tu nepise!
aj zajtra niekto pridete do cvc, aj ked bude pekne??? alebo budeme radsej vonku?
zatial papa
31. mar 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sa prispôsobíme, ale určite už zajtra prídeme :wink:
31. mar 2009 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my veru asi ostaneme vonku,ak bude pekne,aj dneska sa hral 2 a pol hodky na dvore,no super,este aby vsetko vyschlo a uz to bude idealne :slight_smile:
31. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, zhanam na prenajom 3 izbovy byt nezariadeny a prerobeny, neviete o niekom kto ponuka? Dajte vediet do IP, malokedy si to tu citam
31. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

Filipa asi zmara jarna unava,len by spal. Rano vstava okolo 9-9.30 a poobde spinka uz o 13h. No a vecer mu tiez nerobi problem zaspat pred 20h.
Myslela som si,ze ked tak dlho vyspava bude mat poobede problem a on vobec nie. A ked sme vonku tak sa stale pyta na ruky.
1. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dnes trening mam,takze kludne mozte prist.
1. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte, no dnes bolo vonku nadherne, Oliverka uz uspava tatino, al uz o pol 8 bol k.o. No radost chodit von, nie? :wink:
1. apr 2009 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,
Veru sa nam pocasicko konecne umudrilo.. :wink: , radost aj rano vstavat z postele.. :grinning: .
Babulky, kto chcete plienky piste IP....ja som na to aj skoro zabudla, lebo uz ich tolko neminame...Lujza uz doma vobec nenosi plienku, len von a na noc.... :dizzy_face:
2. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute no len čo je vonku pekne kašlete na kona chudáči zachvíľku umre :frowning2:
Moni to ste frajerky moja aj povie ci ale až keď už je ja som ti IP písala :wink:
malinká už búva je zmordovaná boli sme celé poobedie vonku aj ja som ko :pensive:
2. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni 165 - a malá ti aj povie, že chce cikat? My už od ledna nenosíme doma plienky, ale nepítá sa- tedy len občas, keď má náladu, tak si krásně řekne a jiný den si neřekne a musím ho posazovat sama.
2. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekny vecer prajem :wink: ,
Petra, ona si rano este v posteli, ked sa zobudi, dava dole plienku a krici ze chce "cicat"..., a potom cez den ma nocnik stale nachystany po ruke a ked sa jej chce, tak si da dole nohavice a vycika sa...niekedy si to ani nevsimnem, az ked pozriem do nocnika... :grinning: .. Aj sa vykaka, ked sa jej chce, ale vola to tiez cikanie.. :sweat_smile: , minule si sadla na nocnik, zobrala noviny s krizovkou, pero.....a vykakala sa :grinning: ...,tak ale to ju prosim pekne naucil tatinko :grinning: :grinning: :grinning: ...
2. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte! Prajeme vsetkym krasny vikend :dizzy_face:
3. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.rozpravkovyfestival.sk/index.html

viem,ze je to este skoro,ale aby som na to nezabudla. my sa tam s malym pojdeme urcite pozriet.
3. apr 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Všetko naj Mirke k meninám :slight_smile:
5. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Kati dakujem za blahozelanie.....
No takze my sme od piatku doma z nemocnice. Asi vacsina z vas vie, co sa stalo. Takze len pre informaciu, Hanka je v poriadku, uz len nejake kontrolne vysetrenia. Ma oskretu tvaricku, ale inak je v poriadku. Stali pri nej vsetci anjeli.....
Dufam, ze aj ja s babom sme po takom soku v poriadku, chcem ist pre istotu k doktorovi, nech mi to potvrdi....
Dufam, ze sa uz buduci tyzden k vam pridame...
papa
5. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojkajte dobre ranko. Jaj Mirka, sme radi, ze je vsetko v poriadku, drzkajte sa babulky. A hlavne sa uz nad tym spatne nezamyslajte, co bolo a co sa nemalo stat. Velmi sa na vas tesime a lubkame vas. A dodatocne vsetko len to najlepsie k meninkam, hlavne vela zdravicka a pohodicky. Pekny dnicek vsetkym :wink:
6. apr 2009 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok