Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
10. nov 2009

ahojte, Zuzi, co ste neboli dnes cvicit? Uz sme sa bali, ze ci ta to nahodou uz nechytilo 😅

Baby, potrebujem vediet, cim skor, kto pride na Mikulasa, toho 5.decembra, takze mi napiste do IP oka?
😵

sakura77
10. nov 2009

ahojte! tak my sme dneska boli v poradni a ze v pondelok mam prist zas a pre istotu aj zbalena a nenajedena - ze ak to postupi otrocha tak uz tam ostanem 🙂
takze zajtra by som to rada este stihla,kedze potom bude pauza dlhsia-jaj a na mikulasa,ja by som radaaaaaaa,no ale neviem neviem,asi este nebudem "schopna"...

zusska80
10. nov 2009

ahojte.
nie, luci, este sme stale 2 v 1. ale uz sme boli dnes dlhsie v skolke, tak sme nestihali... my uz budeme chodit cvicit tie stvrtky poobede...

a tiez by sme radi na toho mikulasa, ale nemozem sa slubit na 100%. vsetko zavisi od drobca, ako a kedy sa mu bude chciet na svet a ako sa dame dokopy.

inak dnes bolo hrozne pocasie, ze... sme sa narychlo uchytili do banoviec na plavaren, lebo nas uz doma porazalo... bolo super, len som mala co robit pri tom bazene, bolo tam straaaaasne teplooooo a sara nie a nie z vody...

lucinka82
autor
11. nov 2009

ahojte, aj my sa dnes chystame do CVC, uz sa tesime, potom pride pre maleh ocino a ja idem cvicit, aspon nieco, ked nam stale prsi, to je na porazenie ☹

zusska80
11. nov 2009

aj my prideme... tesime sa... 😉

daninka21
11. nov 2009

my prídeme tiež, ešte že máme to maters.centrum, inak by sa asi ani nič iné v tomto počasí robiť nedalo...ahojky

pepita52
11. nov 2009

ahojte mamicky pridavam sa k vam ak možem

lucinka82
autor
11. nov 2009

ahoj Pepita, jasne, ze mozes. Odkial si?

zusska80
11. nov 2009

pepita, vitaj...
ale my sme tu straaaaasne zvedave vsetky, takze chceme viac info o tebe 😉 😉 😉

pepita52
11. nov 2009

tak som s cerenian som v 20ttpodla vypoctu 21tt 5dni podla ut zatial to vyzera na dievcatko a to je asi vsetko

mischelka23
11. nov 2009

ahoj pepita.. 🙂
baby neviete kde by som v meste zohnala nejaké kvalitne topánočky na prvé kročiky?diky moc

kotenko
11. nov 2009

mischelka, skus obuv Mino pri okayku

sakura77
12. nov 2009

ahojte! no ako dopadlo stretko?ja som chcela ist,ale mladenec vstal lavou nohou,tak bol upistany a nechcel sa ani len z pyzama vyzliect,ani nic,samozrejme ked padlo 5 hodin tak zacal ze on chce ist za detickami sa hrat-no ale kym by sme sa vytrepali,uz by bolo aj "po"...no skoda,chcela som este ist,lebo buduci tyzden uz asi nepojdeme...a aka bola ucast? 🙂

miruliacik
12. nov 2009

Ahojte.
Monika, boli sme ja my kuk, obidve baby som mala so sebou. A bola Zusska, Lucka, Majka so Simonkou, a Danielky. A samozrejme Monika s Filipkom.
Dnes ideme na poradnu, som zvedava ako pribera, lebo stale by len jedla. Ale nastastie v noci ma mensiu spotrebu, takze sa vyspime... 😀

sakura77
12. nov 2009

miri a co hovori hanka na petku? neziarli? ja sa bojim,ze ked nas tatinko chyti babatko na ruky,tak to bude pohroma u nas 😀

miruliacik
12. nov 2009

Hanka je v tomto velmi tolerantna. Vobec neziarli a malu stale obijma a bozkava. Som sa tiez bala, ale je v tomto super. A vsetko chce pomahat. A neboj, Kiko to tiez zvladne.

zusska80
12. nov 2009

ahojky

zajtra niekto pridete do cvc??? my asi hej... zatial nemame ziadny program...

miruliacik
12. nov 2009

My neprideme, ideme na nakupy do BA a Hanka bude po skolke u nasich. Takze my urcite nie.

mischelka23
13. nov 2009

kotenko ďakujem, behnem sa tam pozrieť 🙂
dnes bol krásny slnečný deň 😎 super
a ako sa majú tehulky?

zusska80
13. nov 2009

ahojte
mischel, dakujem za opytanie. ja fajn. stale 2 v 1. ale uz by som veru rodila...
a inak dnes bolo veru krasne.takto keby bolo az dovianoc, by som pristala..
maminy, prajem vam krasny vikend... 😉

mischelka23
13. nov 2009

zusska veru mohlo by byť takto ale vianočný týždeň by mohlo byť aj nasnežené 😉

zusska80
13. nov 2009

jasne, na vianoce musi byt sniezik, inak to nie je ono...

zusska80
14. nov 2009

dobre ranko

Dnes ma zobudila krasna sms od Moniky (sakura): "Volam sa Sofia a narodila som sa dnes o 5.45, mam 2860g a 47cm. vsetko prebehlo rychlo a mamicka aj ja sme ok"

gratulujemeeeeeee

lucinka82
autor
14. nov 2009

jej, super, Monike gratulujeme 😉 a prajeme vsetko naj naj 🙂
Zuzi a ty co? Ved ta vsetky predbehli, Radimkovi je asi dobre v brusku, co? 😵

zusska80
14. nov 2009

luci ani nehovor... normalne mam z toho depku, ze ja stale nic... ☹ ☹ ☹

hlavne ked ma ludia stretaju na ulici, a pytaju sa, ze preco este nic... ved keby to bolo na mne, tak uz mam odrodene 😅

gabika146
14. nov 2009

ahojte no super gratulujeme a zuzi uz budeme cakat len na teba 😀 asi by ste mali poriadne plnit tu ulohu co vam odporucil lekar 😉
pekny vikend

monca301
14. nov 2009

Jeej Monika gratulujeme 😵 Prajeme hlavne vela,vela zdravicka. Filipko posiela pusinku.

miruliacik
14. nov 2009

Monika gratulujeme!!!!!!!! Prajeme vela zdravicka, stasticka a hlavne vela mliecka.... Medzi detmi mame rovnaky rozdiel - 3 tyzdne 😉

ipka
14. nov 2009

aj my sa pripajame ku gratulaciam 🙂 prajeme vela zdravia a poslusne babatko 😀

mischelka23
14. nov 2009

supeeeer gratulujeme 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre