• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partizánske mamičky

3. februára 2016 
autor
ahojte, Zuzi, co ste neboli dnes cvicit? Uz sme sa bali, ze ci ta to nahodou uz nechytilo :sweat_smile:

Baby, potrebujem vediet, cim skor, kto pride na Mikulasa, toho 5.decembra, takze mi napiste do IP oka?
:dizzy_face:
10. nov 2009 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! tak my sme dneska boli v poradni a ze v pondelok mam prist zas a pre istotu aj zbalena a nenajedena - ze ak to postupi otrocha tak uz tam ostanem :slight_smile:
takze zajtra by som to rada este stihla,kedze potom bude pauza dlhsia-jaj a na mikulasa,ja by som radaaaaaaa,no ale neviem neviem,asi este nebudem "schopna"...
10. nov 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
nie, luci, este sme stale 2 v 1. ale uz sme boli dnes dlhsie v skolke, tak sme nestihali... my uz budeme chodit cvicit tie stvrtky poobede...

a tiez by sme radi na toho mikulasa, ale nemozem sa slubit na 100%. vsetko zavisi od drobca, ako a kedy sa mu bude chciet na svet a ako sa dame dokopy.

inak dnes bolo hrozne pocasie, ze... sme sa narychlo uchytili do banoviec na plavaren, lebo nas uz doma porazalo... bolo super, len som mala co robit pri tom bazene, bolo tam straaaaasne teplooooo a sara nie a nie z vody...
10. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, aj my sa dnes chystame do CVC, uz sa tesime, potom pride pre maleh ocino a ja idem cvicit, aspon nieco, ked nam stale prsi, to je na porazenie :frowning2:
11. nov 2009 o 10:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prideme... tesime sa... :wink:
11. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my prídeme tiež, ešte že máme to maters.centrum, inak by sa asi ani nič iné v tomto počasí robiť nedalo...ahojky
11. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky pridavam sa k vam ak možem
11. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Pepita, jasne, ze mozes. Odkial si?
11. nov 2009 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepita, vitaj...
ale my sme tu straaaaasne zvedave vsetky, takze chceme viac info o tebe :wink: :wink: :wink:
11. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som s cerenian som v 20ttpodla vypoctu 21tt 5dni podla ut zatial to vyzera na dievcatko a to je asi vsetko
11. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pepita.. :slight_smile:
baby neviete kde by som v meste zohnala nejaké kvalitne topánočky na prvé kročiky?diky moc
11. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mischelka, skus obuv Mino pri okayku
11. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! no ako dopadlo stretko?ja som chcela ist,ale mladenec vstal lavou nohou,tak bol upistany a nechcel sa ani len z pyzama vyzliect,ani nic,samozrejme ked padlo 5 hodin tak zacal ze on chce ist za detickami sa hrat-no ale kym by sme sa vytrepali,uz by bolo aj "po"...no skoda,chcela som este ist,lebo buduci tyzden uz asi nepojdeme...a aka bola ucast? :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Monika, boli sme ja my kuk, obidve baby som mala so sebou. A bola Zusska, Lucka, Majka so Simonkou, a Danielky. A samozrejme Monika s Filipkom.
Dnes ideme na poradnu, som zvedava ako pribera, lebo stale by len jedla. Ale nastastie v noci ma mensiu spotrebu, takze sa vyspime... :grinning:
12. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri a co hovori hanka na petku? neziarli? ja sa bojim,ze ked nas tatinko chyti babatko na ruky,tak to bude pohroma u nas :grinning:
12. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanka je v tomto velmi tolerantna. Vobec neziarli a malu stale obijma a bozkava. Som sa tiez bala, ale je v tomto super. A vsetko chce pomahat. A neboj, Kiko to tiez zvladne.
12. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

zajtra niekto pridete do cvc??? my asi hej... zatial nemame ziadny program...
12. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My neprideme, ideme na nakupy do BA a Hanka bude po skolke u nasich. Takze my urcite nie.
12. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko ďakujem, behnem sa tam pozrieť :slight_smile:
dnes bol krásny slnečný deň :sunglasses: super
a ako sa majú tehulky?
13. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mischel, dakujem za opytanie. ja fajn. stale 2 v 1. ale uz by som veru rodila...
a inak dnes bolo veru krasne.takto keby bolo az dovianoc, by som pristala..
maminy, prajem vam krasny vikend... :wink:
13. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusska veru mohlo by byť takto ale vianočný týždeň by mohlo byť aj nasnežené :wink:
13. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, na vianoce musi byt sniezik, inak to nie je ono...
13. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

Dnes ma zobudila krasna sms od Moniky (sakura): "Volam sa Sofia a narodila som sa dnes o 5.45, mam 2860g a 47cm. vsetko prebehlo rychlo a mamicka aj ja sme ok"

gratulujemeeeeeee
14. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej, super, Monike gratulujeme :wink: a prajeme vsetko naj naj :slight_smile:
Zuzi a ty co? Ved ta vsetky predbehli, Radimkovi je asi dobre v brusku, co? :dizzy_face:
14. nov 2009 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ani nehovor... normalne mam z toho depku, ze ja stale nic... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

hlavne ked ma ludia stretaju na ulici, a pytaju sa, ze preco este nic... ved keby to bolo na mne, tak uz mam odrodene :sweat_smile:
14. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no super gratulujeme a zuzi uz budeme cakat len na teba :grinning: asi by ste mali poriadne plnit tu ulohu co vam odporucil lekar :wink:
pekny vikend
14. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej Monika gratulujeme :dizzy_face: Prajeme hlavne vela,vela zdravicka. Filipko posiela pusinku.
14. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika gratulujeme!!!!!!!! Prajeme vela zdravicka, stasticka a hlavne vela mliecka.... Medzi detmi mame rovnaky rozdiel - 3 tyzdne :wink:
14. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripajame ku gratulaciam :slight_smile: prajeme vela zdravia a poslusne babatko :grinning:
14. nov 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeer gratulujeme :wink: :wink:
14. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok