Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

daninka21
16. nov 2009

tiež sa pripájame a monike a jej bábätku želáme veľa zdravíčka a šťastíčka 🙂

lucinka82
autor
17. nov 2009

ahojte, no Zuzi, este nic? Kto pride zajtra do CVC? My sa zatial chystame 🙂

miruliacik
17. nov 2009

Ahojte. My asi zajtra prideme......

miruliacik
17. nov 2009

Prave mi prisla od Zuzky sms. Dnes 10.05 sa narodil maly Radim s mierami 4040g a 54cm. Riadny chlap.
Gratulujeme!!!!!!!

lucinka82
autor
17. nov 2009

Hej, gratulujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monca301
17. nov 2009

Super,gratulujeme 😵

Ale budete musiet ist za niekym z cvc,pretoze ja nemam zajtra trening.

daninka21
17. nov 2009

ahojte, akurát som sa vám chystala napísať o zuzke a malom juniorovi, ale mirka ma už predbehla 🙂
tak zuzka to už má za sebou a my sa pripájame ku gratuláciám a želáme obom nádherné chvíle v kruhu svojich najbližších...a samozrejme vela zdravíčka

marryaa
17. nov 2009

Zuzka,aj mi gratulujeme a prajeme vela zdravicka 😵 😵 😵 😵

kikaz
17. nov 2009

Jéééj babinka už máme na svete? Obom maminkám moooc blahoželáme a prajeme zdravíčko, šťastíčko a spokojnosť v živote. 😉

mischelka23
17. nov 2009

super,tak už všetky? prajeme všetko dobre mamine aj malému valibukovi 😉 a hlavne vela zdravíčka 🙂

kakatka1
18. nov 2009

Ahojte! Tak cerstvym mamickam este raz gratulujeme aj my 😵

ivularadula
18. nov 2009

ahojte
no tak jasné že aj my moc gratulujeme Zuzi, držte sa a hlavne malý aby pekne papal a spinkal aby si mamina oddýchla a to isté prajeme aj Monike dodatočne (som písala už skôr ale nejako sa tenpríspevok statil či čo 😕 ) tak sa držte a veľa zdravíčka 😉

ivularadula
18. nov 2009

luci - ja sa chystám do CVC a aj jedna kamoška, tak sa stretneme 😉

rosinka
19. nov 2009

no samé bábätká, Monike aj Zuske všetko dobre. Malý Radim nie je ani taký malý, riadný chlap 😀 .

monca301
19. nov 2009

ahojte

Dnes otvorili znova mliecny bar a je tam aj decky kutik. 😵 😵 Aj ste boli vcera v cvc?

kikaz
19. nov 2009

no hurá konečne budeme mať kde zastaviť keď budeme v meste a kto to má?

monca301
19. nov 2009

neviem kto to ma,ale je tam presne to iste vybavenie ako tam bolo predtym.

sakura77
19. nov 2009

ahojte!
tak my sme uz odvcera domka,malinka je zlata len spinka a papa alebo sa len tak pozera tichucko,no zatial take zlaticko,dufam ze jej to aj ostane 🙂
porod bol teda rychly,o druhej v noci som dosstala kontrakcie,o 4.15 sme sa vybrali do porodky, o pol 5 ma pozrela doktorka ze som uz na 7,o 5.15 som volala svojho doktora,dosiel o 5.25 a ze sups vedla na salu,rodime 😅 a o 5.42 na tri zatlacenia bola mala vonku 🙂

a radimko je zlatunky,riadny chlap,zuzka mala tiez fajn porod ,rychly a s epi ,takze fajn tiez.. 😉

monca301
19. nov 2009

vitajte doma

lucinka82
autor
19. nov 2009

Monika, vitajte dma, malinka je nadherna, ale povedala by som, ze je cely tatino, nie? 🙂
No konecne otvorili mliecak, len dufam, ze tam daju nejake rozumne otvaracie hodky 😔

lucycka1
19. nov 2009

jeeeeeeeej zuzi tak ti gratulujem.....ved sme o tebe dnes hovorili v slniecku ze ked ste so sarkou neprisli ze uz mate maleho.....tak vela zdravicka prajem obom..... 🙂

miruliacik
19. nov 2009

Monika vitajte doma.
Ako si zvykate? CO hovori Kristianko na sestricku. Dufam, ze to mate v pohode ako aj my... A kto ti bol pri porode? Ked budes mat cas, nieco popis, som zvedava.... 😅

ivularadula
19. nov 2009

ahojte baby

Monika máš krásnu dcérku, to je super že je dobručká, držím palce aby jej to vydržalo čo najdlhšie
bože baby nejako ste ma nakazili, aj ja by som brala už druhé 😅 🙂
Mirka aj tvoja bambulka je krásna, taký kuštik 😵

kakatka1
20. nov 2009

Ahojte! Jej Moni, malinka je moc zlatucka a podoba sa mi dost na Kika( ved aj ma asi preco 😀 )
Tak mliecak je otvoreny 😕 , to som aj ja zvedava kto to teraz ma a kolko vydrzi.
Ivka, tak sup sup do toho, Simko urcite nebude proti surodencovi 😉

zusska80
20. nov 2009

ahojte baby

hlasim sa estez porodnice. vidite, uz som nemohla vydrzat bez konika 😀
chcem sa podakovat za gratulacie
zajtra by nas uz mohli pustit
uz sa na vas tesime
zatial...

sakura77
20. nov 2009

ahojte!
diky baby,katka,no aj mne sa podona dost na kika,aj ked nostek ma iny,ale inak sa nezapru ze su surodenci

kiko troska ziarli,je taky nejaky vykolajeny,upistany a neposlucha,no musi si zvyknut,takze nemam odvahu nechat ich ani na minutu samych ...a zda sa mi straaaaaasne velky teraz 😅 chcel sa troska pomaznat,tak som si ho chcela zobrat na ruky,som ho nemohla odlepit od zeme,jaky sa mi zdal zrazu tazky 😅

zuzi,tak snad ste uz domka... 😉

miri,pri porode som mala toho noveho Abutuaimu,bola som s nim dohodnuta,tak som mu zavolala ked to bolo uz na spadnutie,byva nastatsie v tych bytoch pri nemocnici,tak stihol,aj ked len len teda 🙂 je inak straaasne super,vrele odporucam 😉 🙂

daninka21
20. nov 2009

monika gratulujeme ešte raz ku krásnemu dievčatku a vítame vás doma. Prajeme vám veľa veľa zdravia a pohodičky

mischelka23
20. nov 2009

baby vitajte doma, ešte raz prajem všetko dobre, nech deturence poslúchajú a maminkám rýchle zotavenie. 🙂

sakura-sofi je straaaašne zlatučkáááá 😀

zusska ty tam máš all inclusive,či čo?? 😀 😉

miruliacik
20. nov 2009

Ahojte.
Konecne trocha casu, obidve deti spia.

Hanka je chora, tak ju mam od stredy doma. Ale poviem vam, zlata skolka. Neviem si to celkom dobre predstavit mat ju cely den doma. Ona sa proste so mnou nudi. Taka som rada, ze zacala chodit do skolky este pred narodenim Petky...

Monika, to, ze sa ti Kiko zda velky poznam. Ja ked som prisla z porodnice sa mi zdala Hanka min. o rok vacisa ako predtym. Dovtedy to bolo moje babatko, ale teraz ked mame druhe babatko, tak je z nej uz velka slecna. A s tym vykolajenim chapem. Aj my sme prve dva-tri dni mali rozkokosenu Hankicku. Nie ze zla, ale sa stale predvadzala, ako by sa bala, ze sa viac budeme starat o Petku. Ale potom to asi pochopila a teraz sa uz vobec nebojim, ze by jej nieco urobila. Musia si na seba zvyknut a bude dbre. Budes mat "pomocnika" jak lusk... 😅

Ja som mala tiez Abutuaimu a bola som tak isto spokojna, zlaty chlapik..... 🙂

Tak dobru noc. Teda dufam, ze bude dobra.... 😅

ipka
20. nov 2009

tak maminy ste uz vsetky aj doma.... a nastava realita 😉 nech vam deticky len radost robia 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre