Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
3. feb 2010

ani my veru nejdeme...

sakura77
3. feb 2010

my tiez nie veru,sice som bola v meste ale je to tam des,isla som 30 celu cestu a aj to som mala co robit ☹

miruliacik
3. feb 2010

Ahoj.
My sme sa zrovna nes chystali, ze prideme. Boli sme v meste sa dat aj s Hankou ostrihat a isli sme okolo CVC a tam tma 😅 . Tak Hanka revala, ze ona ide do "CC"-cka....
Inak otras cesty. Som boal dnes s malou na sono klbikov a rano Hanku zaniest do skolky, lebo Majo nebol doma. A romalne som unavena akoby som cely den lopatou hadzala. Ist s kocikom v takomto pocasi otras. Ale autom sa mi nechcelo, ze to budem pred kazdym nastartovanim ometat auto, a aj parkovanie v tych kopach snehu ziadna sranda. SOm dvoch videla, co sa nevedeli vyhrabat z parkoviska.....
A Simonkovi tiez vsetko naj... posielame pusinku.

sakura77
3. feb 2010

miri a co vam povedal,uz netreba balit?my ideme o dva tyzdne tiez
o snehu ani nehovor,ja som si ho "vyhrabala" a o 10 minut ked som isla tak bolo zas komplet zasypane 😠 dokonca ani branu mi nechcelo otvorit,to dialkove to nezvladlo taky napor tlacit,musela som pekne rucne strucne lopatou odhadzat najprv ak som sa chcela dostat z dvora-a to dodo pritom vcera odhrabal-ale vyzera to pekne vonku-skoda ze nemame vacsich krpcov,nasackovala by som obidvoch do sani a isli by sme,s kocikom to je teraz jak s ladoborcom 😠

miruliacik
3. feb 2010

No povedal ako obycajne. Ze je to v poriadku aj jadierka vyvynute. A spytal sa , ze kolko ma a ked som podedala ze o dva tyzdne 4 mesiace, tak povedal, ze preventivne balit.... 😀 . No jasne, uz ma vidi ako balim. Ani doteraz som nebalila....
Veru, uz by bolo super keby aj Petka je vacisa. Posadis do sani a uz sa vezu.... 😵
Inak koli tomu odhrabavaniu som to doobeda s autom vzdala.....Sa mi nechcelo stale odhrabavat a preparkovavat.... Inak konecne v meste vidno pluhy....ked je to ujazdene, tak chcu nieco zachranit A robia z toho klzisko 😖

zusska80
3. feb 2010

ahojte.
tak veru aj ja som zvedava, co nam povie doktor na nozicky. ideme o tyzden. ja balim na noc, teda vlastne 12hodin byva vzdy zabaleny, tak som zvedava, hadam to bude ok.
no a dnes to bola teda riadna kalamita. aj my sme dnes isli zo skolky asi 20 minut a to ju mame hned pod nosom 😀 a s kocikom som sa veru ja dnes neodvazila. vcera som bola, ale mam normalne svalovku na rukach, tak dnes sa mladenec vencil doobeda aj poobede na balkone 😝
ale je to vonku nadhera. sme sa dnes normalne s tatinom hadali, kto pojde so sarou von. ale sara si vybrala tatina, tak smola 😀

miruliacik
3. feb 2010

Baby ako riesite karneval? My mame buduci tyzden v skolke. A s Hankou to riesime. Ale ked jej nieco ponukne, co sa mi pre nu pozdava, tak sa opyta, ci to ma mec.... 🙄 .A ked poviem, ze nie, ze je to vila alebo princezna alebo...... tak ma odbije, ze ona bude teda lev.... 😅

sakura77
4. feb 2010

miri,aj nasi maju 11.2 klarneval,tiez nemam masku,ale u krsneho dostal uz davno taku rytiersku supravu-ze brnenie a stit,mec a prilba,tak asi oi navleciem do toho-len dufam ze nikoho s tym mecom neutasa..aj ked je umely 😅

miruliacik
4. feb 2010

No ved prave Moni, aby neboli nebezpecny.
Ja som ju dnes rano presvedsila na kvetinkovu vilu. Idem nieco vyrobit, kridelka sm objednala aj s palickou... Lenze neviem ci jej tu palicku dam, lebo sa jej to urcite bude zdat ako mec. aby s tym niekomu oci nevypichla....
Svokra z nej chce aby bola nejaka princezna... No viete si ju predstavit v dlhych satach a korunke? Ja teda nie 😀 . a ona o tom nehce ani pocut. Ale zas bola stranda, ze ona bude "traja musketieri" 😀 😀 😀 . Sme pozerali masky na nete a ona same chalanske..... 🙄

sakura77
4. feb 2010

no veru,k nej sa mi moc princezna nehodi... 😅 😅

miruliacik
4. feb 2010

Moni, nie moc, vobec..... 😀 😀 😀

zusska80
4. feb 2010

ahojte.
veru aj my mame s maskou problem. ona chce tu, co minule mala. toho tigra. uz som ho dala aj na najvyssiu policku v skrini, a uvidela chvost, tak ze ona chce tigra 🙄 do kelu, ledva sa do toho navlecie... tak skusim pozriet po obchodoch nejake ine zvieratko, alebo objednam cez net. uz som videla aj zajacika. tak u nas zase chceme byt nejake zvieratko a jej je jedno ake.
lebo nejaka vila alebo princezna ani u nas nehrozi, sara neznasa ani sponku vo vlasoch a nieto este nejaku korunku alebo celenku...
a uz som pozerala nieco aj pre drobca, uz su aj take male masky, no ale neviem, ako sa v tom bude citit... 😅

gabika146
4. feb 2010

ahojte aj nas caka karneval16.2 my to mame vyriesene jakub chce byt spiderman tak som zvedava ci to nezmeni masku mame este oblecko
inak co je to dnes za baby ja ked som bola mala tak som sa paradila a hrala na princeznu ale asi ina generacia tie nase deti 😀

kikaz
4. feb 2010

No babule aj som sa zasmiala ako riešite masky no Hanku ako princeznu si neviem predstaviť, že čarovnú paličku ako meč to je dobré 😀
My budeme mucha maja ona to tak volá, inak čo máte nové? My nič sneh je krásny ale autom je to super vždy som rada keď som už doma

miruliacik
4. feb 2010

NO tak Hanku som uz na karneval vyriesila. Bola som dnes v Draciku, este maju celkom velky vyber masiek. Tak sme nejaku vilu s kridelkami kupili..... No je z toho nadsena, aj ked to teda nema mec 😅 ... 😀 . Behala tu a predvadzala sa, ze aka je nadherna. A musim jej dat celenku, to je jej podmienka.
Ani nevrav o tom snehu. Cestou so skolky musime cez vsetky zaveje ist. A domov pride mokra ako mys. Ale aspon sa unavi v snehu.
Katka, objednavam.

sakura77
5. feb 2010

moravkovci,fotku chcemeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅

zusska80
5. feb 2010

fotku, fotku

kakatka1
7. feb 2010

Ahojte! Vsetkym moc dakujeme za gratulacie aj k Simkovim narodeninam. 😵 Mame sa fajn, ale sme u nasich pokial sa da tatik po operacii ako tak dokopy. Takze foto dodame neskor. Peknu nedelu prajeme 😉

sakura77
8. feb 2010

aha co som nasla 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
simonko v ruzovom vydani 😅

zusska80
8. feb 2010

ahojte
no katka, vitaj doma, i ked nie uplne doma...!!! Simonka je nadhernaaaaa. veru zatial sa aj mne podoba na braceka, zlatucka. aj ty vyzeras na fotkach uplne super, a to si pred par dnami rodila. 😉 😉 😉

monca301
8. feb 2010

ahojte. Veru podoba sa riadne na Simonka. A fotecky su uzasne. Simonko vyzera byt stastny,ze ma sestricku.

Drzte sa a ozvite sa.

lucinka82
autor
8. feb 2010

ahojte, aka je malinka zlatucka, gratulujeme, dufame, ze vam bude robit len radost 🙂

ferdica
8. feb 2010

Katik, malinka je nadherna, nech je hlavne zdravucka a robi vam len a len radost 😉 uz sa na vas tesime, ked sa stretneme 🙂 drzkajte sa 🙂

lucinka82
autor
10. feb 2010

ahojte, aj pride niekto na stretko? My by sme prisli, uz sme dlho neboli 😉

zusska80
10. feb 2010

ahojte. aj my asi prideme... 😉

zusska80
10. feb 2010

ahojte
benuskovci, a vy ste kde dnes boli??? co ste sa neprisli ukazat? 😉
aj ste uz boli na nozickach, ten druhykrat?
my sme boli dnes, akoze tolko deti co tam bolo.. hadam aj 20. ale ja som bola nastastie objednana (odporucam), sice za poplatok ale to nevadi... hlavne ze maleho uz nemusim balit, ma to ok a sa ma pytal, ze preco som prisla s polrocnym dietatom na nozicky 😅 tak uz aspon viem, preco mu 3-6m vecicky lenlen natiahnem 😀 😀 😀

sakura77
11. feb 2010

zuzi 😀 som stretal radima,mi hovoril co vam zahlasil ten doktor 😅 my sme este neboli,pojdem asi o tyzden-dva a urcite sa objednam,sak minule ma skoro rachlo co tam bolo ludi... 😠
vcera sme boli u andrei,kiko sa chcel hrat s davidkom,samozrejme aj bitka bola-ale hlavne sme isli pre monterky-lebo kiko bol opravar na karnevale a oni maju take male 🙂
a co sarinka,ako spinkanie?

lucinka82
autor
11. feb 2010

ahojte, aj my sme mali dnes v skolke karneval, tie deticky boli fakt podarene. A mam uzasnu novinu ☹ , musim si to este vyzistit na urade. Dnes som sa dozvedela, ze Oli, ked este nema 3 roky, moze byt na adaptacnom v skolke 3 mesiace. Potom musi zostat doma, tym ze este nema 3 roky. Takze super. Konecne si zvykol a rad tam chodi a ja mu v aprili poviem, ze nemoze chodit, az v septembri? No jasne, keby som ho dala normalne, stratim rodicovsky. Vy ste o tomto vedeli? Normalne som taka najedovana 😠

zusska80
11. feb 2010

ahojte

no musime sa pochvalit, dnes sara prvykrat v skolke aj spala a pacilo sa jej to. tak som rada. ze uplne pekne spinkala a vobec sa nepytala po obede domov, ako bola zvyknuta chodit doteraz. tak som rada. hadam sa to uz dostalo do normalu.
moni, a ty este kika nedas spinkat? ci este stale si si nie ista???

luci, to veru neviem. to sa dobre popytaj. ale urcite je to tak, ze nemozes poberat aj rodicovsky aj mat dieta v skolke, to si nevedela? aj to bud rada, ze ti ho zobrali a poberas aj rodicovsky. lebo tu nam pani ucitelky povedali, ze si mame na to dat pozor, lebo potom by si musela vratit peniazky, keby ti na to pridu...

sakura77
11. feb 2010

ano luci,je to tak,preto ja mam kika nahlaseneho vlastne odo dna ked mi naskocila materska s malou,cize to som stratila narok na rodicovsky tak ci tak...ale zalezi od riaditelky,niektore nechaju "nacierno" 😉
zuzi,akurat sa idem zajtra dohodnut ze kedy moze nastupit na cely den,lebo nosi ho teraz dodo,a nema cas tam vykecavat ked ide rano do roboty,tak zajtra pojdem ja,chcela by som od marca-alebo uz aj od buduceho tyzdna keby sa dalo...tak som zvedava co povedia
cez obedne spanie sa uz kooonecne nepocikava,tak uz by mohol,uz som mu to aj hovorila,tak je nazhaveny,ze tam bude spinkat-no alen ked pride k veci tak neviem neviem 😀
teda,sarinka je sikulka takto super hned prve spanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre