Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

dolce_principessa
21. jún 2014

Nejaka tehulka z Pe ?alebo uz mamicka ?...budeme sa tam coskoro stahovat tak si hladam kamosku 🙂

sharka17
1. júl 2015

Dobrý deň. Prosila by som o radu... Som na rodičovskej dovolenke. Moja dcérka bude mať v oktobri dva roky. Plánovala som byť na rodičovskej dovolenke až po dobu dovršenia dcéry troch ročkov. Lenže sa mi naskytla pracovná ponuka. Týmto sa chcem opýtať či v Partizánskom existuje materská školka, ktorá by bola ochotná zobrať také malé dieťatko. Viem, že sú u nás aj jasličky, len neviem koľko sa za ne platí. Dakujem vopred za každú radu a prajem príjemný zvyšok večera.

lowike
2. júl 2015

@sharka17 ahoj, napíš do skupiny Partizánske, tu nikto už dlho neodpovedá...
a čo sa týka škôlky, známa dávala na šípku do škôlky aj 2r. dcérku pred 2 rokmi, že tam mali vyslovene triedu pre malé deti, tak niekde istotne nájdeš (ja tam už nebývam, tak neviem poradiť konkrétne)

sharka17
4. júl 2015

@lowike Dakujem pekne za radu. cez týždeň sa tam skúsim ísť opýtať.

matkaasebko
4. júl 2015

@sharka17 o jasliach v pe neviem ale viem ze niekde na malej okruznej otvaraju triedu pre deti do 3 r...mne 3 rocnu na sipok nezobrali maju vela deti...tak 2 rocnu by asi tiez nevzali ale riaditelka spominala ze tam otvaraju taku triedu...

dosa
11. aug 2015

Kočeny, prosím Vás, chodíte na to vaše kúpalisko? budeme cez víkend v okolí, tak hľadám, kde by sme sa schladili. Len mi jedna známa hovorila, že tam bývala voľakedy veľmi studená voda. Ako je tam teraz?

lowike
12. aug 2015

@dosa je tam aj bazén s teplejšou vodou 🙂 len je tam teraz v tých teplách strááášne veľa ľudí - ale to asi všade ....

ditezka
6. okt 2015

Nájdem tu ochotnú mamičku, ktorú by som mohla poprosiť o nákup topánočiek, keďže mne je PE ďaleko? Ďakujem vopred

ostrovanka
9. dec 2015

Ahojte tehulky, prepacte za narusenie, dovolim si dat do pozornosti nadhernu postielku, ktoru som sa rozhodla ze napokon predsa len predam. Je to masivny buk, talianska znacka Pali, edicia Caprice Royal. Je prosto nadherna, myslela som si, ze necham pre vnucata 🙂 ale z rpiestorovych dovodov musim predat. https://www.modrykonik.sk/market/detske-postiel...

evelyn25
3. feb 2016

Ahojte chcem sa spytat ci mate niektora skusenost s detskym urologom dr. Durankom aky ma pristup, prip. ako riesi zuzenu predkozku? Dakujem

popri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nany28
25. sep 2017

Ahojte, maminky, nasla by sa niektora z vas, ktora nema predajnu richter daleko a kupila mi topanocky za mensiu financnu hotovost? Vdaka za odpoved.

zzkmetova
19. nov 2018

Mamičky ako býva otvorené MC Bocianik?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre