Pezinčanky a okolie

lucia20
1. feb 2012

Mile mamicky, dufam, ze sa mi podari trosku zgrupnut vsetky mamicky z pezinka a okolia. Viem, ze tu uz existuje jedna tema, ale s viacerymi dievcatami sme sa zhodli, ze uz je zabehnuta a neda sa k nim pripojit, tak by som sa rada spoznala s ostatnymi maminami z PK. viem, ze nas je tu vela. Rada by som sa tu s vami porozpravala a vymenila rady. Predsalen lepsie sa bude debatovat,ked budeme vediet, ze sme tu z okolia a navzajom si dame dobre tipy a napady ako travit cas s detickami. Dufam, ze sem niekto nazrie a ze tu neostanem sama. 😖 tesim sa na vas. 🙂

ivka03
17. feb 2012

Uz sem nikto nechodi?
@lucia20 pridas ma prosim ta do sukromnej? dakujem 🙂

lucia20
autor
19. feb 2012

@ivka03 jasne, pridam ta, prepac, niekolko dni som bola mimo netu. akosi neostal cas. 🙂

chelonka
21. feb 2012

@lucia20

vy už sem nechodíte, aj ja prosím pridať do sukromnej dakujem 😀

harvi79
19. apr 2012

@lucia20 Ahoj, prave som objavila tuto temu. Byvame v pezinku skoro 2 roky, mam 13 mesacneho chlapceka. Neviem, ci este beriete do sukromnej temy nove mamicky, ak ano, budem rada, ak ma pridas 🙂 Dakujem

dadka212
25. apr 2012

kočky ak vám neprijali deti do MŠ tak na FB vznikla takáto skupina https://www.facebook.com/#!/events/355266417853...
@lucia20 nešupneš link aj do vašej súkromnej skupiny nech o tom čo najviac ludí vie? s tým už treba niečo robiť 😉

lucia20
autor
25. apr 2012

@dadka212 jasne, neni problem.

dadka212
25. apr 2012

@lucia20 Luci ešte jedna blbá otázka 😅 Slnečné patrí pod Limbach či pod Pezinok? lebo nemáme ešte list vlastníctva tak neviem....

mimikyky
25. apr 2012

Dadka, ďakujem za pomoc s infoškami ktoré som zháňala,odkážem nech sa tam všetci rodičia pridajú 😉
vedela som, že na Teba sa dá spoľahnúť 😀

snopkulka
25. apr 2012

@lucia20
@harvi79
@mimikyky
@dadka212
@chelonka
Ahojte kočky, zdravím vás 😵 postrehla som, že máte súkromnú tému pezinčanky, neviem ju nájsť, mohla by som sa pridať? Som z PK, zo Severu, v decembri sme sa vrátili zo zahraničia, tak by som sa rada zoznámila s mamičkami pezinčankami, veľa ich nepoznám, väčšinou sú kamarátky už rozlietané v práci 😉 ďakujem

lucia20
autor
25. apr 2012

@dadka212 mojko, pezinok.

anavi85
21. máj 2012

@snopkulka ahoj, aj ja so zo severu, ak by si chcela, tak sa môžme stretnúť niekde na ihrisku...na sever sme sa prisťahovali v novembri a tiež tu ešte nepoznám mamičky

lenyy
4. sep 2012

Ahojte🙂 som rada ze je tu tato "skupinka" Pezincaniek🙂. koncom roka sa chystame nastahovat do pezinka /kušičdorf.dolina/ a v marci ak vsetko dobre dopadne budem uz aj kocikovat v tom nadhernom prostredi pezinka obklopena karpatami🙂. milujem to tam 🙂)). takze tymto sa k Vam pridavam uz teraz nech "vychytam" moznosti pezinka🙂

lenyy
4. sep 2012

Prípadne ak mate medzicasom vytvorenu uz nejaku sukromnu skupinu, rada sa do nej pridam🙂.

megie
7. mar 2013

Halo? vidím, že sem už nikto nechodí, ako by som sa dostala do súkromnej skupiny?? 🙂

nanca5
27. júl 2013

mozem sa pridat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre