• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
krásne slnečné ránko :slight_smile:

emily,emily :confounded: ...

mimus,krásne fotečky :wink:

luci,môj bratranec chodil so synom na disky normál a všetci si mysleli,že sú to kamaráti :grinning: ....
12. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už som dopozerala aj ja Mimine fotečky...krááásne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tá posledná vegetácka v kočíku nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a riadna baba je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: žiadne miminko už :sunglasses:
12. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Mimuš,krásne fotečky :slight_smile: :dizzy_face:

Aňa,robiš tam,kde si robila ppred MD,či kde ?? :confused: písala si,že máš iné plány :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale z tej celodennky som pochopila,že asi si makala tam pde predtým :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:
12. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za pochvaly :dizzy_face:

luci...neviem ci to je otvorene aj dnes...ale aj tak by sme nesli...ohlasili sanam na vecer dalsi gratulanti :slight_smile:

veru..uz to nie je ziadne mimco...taka je ziva a tak vymysla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vratila som sa z kostola :slight_smile: a mozme slavnostne obedovat :wink:
hej tam,kde predtym, kym mam tu skolu, som sa rozhodla takto, zatial, dufam, ze to bude len zase docasu :wink: ale ved uvidim, da sa tam vydrzat a uz si nevsimam take veci, ako kedysi/ide o medziludske vztahy/ :grinning:
12. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes by malo byť pozatvrárané všetko :grinning: ..tak sa pekne rodinkám treba venovať :sunglasses: .....na nás sa práve hrnie návšteva a pekárnička dopiekla mňamóznu vianočku(veľkonočku :grinning: )...
12. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme boli doobeda vonku...chalani "pomáhali"tatinkovi leštiť auto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj Andy s rodinkou sa pri nás zastavila....Anetka je riadna kočka velká už :dizzy_face:
12. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vajcia išiel niekto hľadať :confused: ?
12. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už aj grilajda by bola fajn :sunglasses:
12. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

taki my sme tiež dnes videli Lucindovcov :dizzy_face: :sweat_smile: a najposlušnejšie deti v PN videl konečne aj MM "life" :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:

Dada,naši chlapi šli na tie vajcia..už aj došli..bola tam obrovská účasť,vraj vyše 500 detičiek.. :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: náš mladý sa tam bál v tom zhone a plakal..doniesol si jedno plastové vajce,bol v ňom nejaký prívesok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malá mi od pol 2.spí :confused: :sweat_smile: tak som s ňou bola doma :wink: :slight_smile:
12. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme boli tiež zbierať vajíčka, ušlo sa nám 4 boli tam prstienky a cukríky ale malý sa bavil :grinning:
12. apr 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj MM s Luckou boli,doniesla si veľkého čokoládového zaja,prstienok,náramok,gumové maškrty aj bonbóny z Monsalvy.Bola spokojná :wink:
12. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes sme boli blahozelat na chate k sesdesiatke sestrinmu svokrovi.
a ked som pozrela cez okno na kaufland, tak sa tam auta stale tocia :slight_smile: . ludia chcu stale len nakupovat. dnes je vsetko zavrete.
12. apr 2009 o 20:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme sa vratili z vyletu, boli sme v piestanoch :wink: :grinning: ponahanali sme sa , obzerali pavy, labute a kacky :slight_smile: a cestou naspat sme sa stavili na kosariskach na pizzu
12. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

tak my sme vyprevadili dnesne navstevy :slight_smile::slight_smile: aj mamina prisla :dizzy_face: :dizzy_face:

malinka mi dnes spinkala od pol3 do pol7....a o 9 uz spinkala zase...okupkana napapana...:slight_smile:

zajtra doobeda ideme sibat svokrovcom....a poobede ideme do piestan k nasim...a potom babke do Veseleho :slight_smile:

dufam ze nikto k nam nepride sibat ma :grinning: :grinning: :grinning:...lebo tu hadzu len do vane...a to ja fakt nemusiiiim:slight_smile::slight_smile:

tak dneska ste mali tusim vsetky super dnik :dizzy_face: :dizzy_face:

nika...aj mama hovorila ze aj okolo PTcka kruzili stale auta :grinning: :grinning:
12. apr 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krásne šibačkové ránko :dizzy_face:

nášho tata stiahli na prípad tak aj zabudol že je šibačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a malí šibači ešte spia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimus,ak sa mi to nemotá,tie narodky máš dnes?? :dizzy_face:
tak želáme všetko najsamlepšie....nech mužík stále poslúcha a Sabinka rastie do krásy :dizzy_face:

http://img30.glitterfy.com/103/glitterfy003337241D37.gif
13. apr 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu sibacku :slight_smile:
13. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes:
lucia sa zamkla u svokry v kupelni tak sme si zarobili na sklo
13. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
tak ako? vysibane? nas sibal MM a bol aj M svagor. potom sme boli trosku vonku a stavila som sa u nasich. tam nas zas druhy svagor sibal :slight_smile:
13. apr 2009 o 19:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak,trapko deň za nami :grinning: :grinning: :grinning: ,deti vybláznené,mama oddýchnutá :grinning: .........
13. apr 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jojke v spravach bolo o tom vcerajsom zbere vajicok :slight_smile:
13. apr 2009 o 20:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej,riadny blázninec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dávali tam že to bolo dnes :confounded:
13. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nedostala a ani ma neobliali ale vonavke som sa nevyhla
13. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt??..idem mrknúť do archívu :grinning:
13. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

tak my sme prisli az vecer kratko pred 9... :dizzy_face:

doobeda nas bol vysibat sused s malym synatorom....potom sme boli u svokrovcov...potom MM behol s malou k tete a odtial k nam prisla hned dalsia rodina na sibanie :grinning: :grinning:

a poobede sme isli k mojej babke....tam sme sa zisli cela rodina z nasej strany....tak bolo uplne super... :dizzy_face: :dizzy_face: a potom sme isli k nasim este sibat :slight_smile:

mala si vysibala tooolko toho....oblecenie....hracky....ovocie...sladkosti...vyzivu atd :grinning: :grinning: :grinning:

mna chvalabohu nehodil nikto do vane....ani MM ma neoblial...len ma poriadne vysibal :slight_smile::slight_smile: a tatino a krstny si trochu vodu neodpustili :grinning: :grinning:

luci....narodky som mala 9.aprila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale aj tak velmi pekne dakujem :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj emily,tá prilba v Kaufáči stojí 6,99 €.A majú aj na malé hlávky a sú peknučké :slight_smile: ....to ja som dala pred rokom vyše 500sk :confounded:
13. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak my máme posledný den prázdnin... :unamused:tie prázdniny vždy tak rýchlo ubehnú a škola sa vleče :confounded:

Mimus,soráááč,vidíš,to som tu vtedy nebola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:a čítala len v rýchlosti...ale nepísal niekto že má na šibačkový pondelok????som myslela že ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska sú krpaci nažhavení na kolotoče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera sme akosi nestihli :dizzy_face: dúfam že ešte neodišli :sunglasses:
14. apr 2009 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prajem pekný deň :grinning: celé sviatky som nemala na vás čas :sweat_smile: :slight_smile: tak idem zhrnúť naše aktivity :grinning:

tak do soboty poobedia som len upratovala,varila a piekla slané ,sladké a pod :slight_smile: potom sme išli k našim a ked sme prišli tak som ešte išla dole k svokrovcom a šmykla som sa padli sme dole zo schodov....malú som zdvihla do vzduchu tá hrozne začala plakať,a ja som si poudierala celé celučičké telo :frowning2: :frowning2: :frowning2: no najviac pätu na ľavej nohe....svokra hned vybehla aj Ludo a mylseli si že som celá dolámaná :frowning2: :frowning2: :grinning: aj som sa tak cítila...malá plakala :maminka co ti je????????????? :sweat_smile: :slight_smile: MM chcel ísť somnou na chirurgiu ale som nechcela ísť :zipper_mouth: potom som celú noc nespala všetko ma bolelo hlavne tá päta :cry: no potom v nedelu som mala velkú návštevu tak som krivkala po celej kuchyni a chystala ale večer som taká unavená a ubolená bola že až :confounded:

a včera sme doobeda mali veela šibačov a poobede sme boli na návšteve :grinning:

a dnes už sedím v robote,bolí ma trtol a päta :angry:
14. apr 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáááj,zuzi,čo to ty stváraš????sa chceš dokaličiť? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak nech bolesť rýchlo prejde :sunglasses: ešte že sa malej nič nestalo.... :pensive:
14. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci elbo všade ponáhlam a tak.... :pensive: :sweat_smile: :angry:

no malú som zdvihla pri páde do vzduchu čo som sa o nu bála :unamused:
14. apr 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok