♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
12. apr 2009

krásne slnečné ránko 🙂

emily,emily 😖 ...

mimus,krásne fotečky 😉

luci,môj bratranec chodil so synom na disky normál a všetci si mysleli,že sú to kamaráti 😀 ....

lucinda7
autor
12. apr 2009

už som dopozerala aj ja Mimine fotečky...krááásne 😝 tá posledná vegetácka v kočíku nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 a riadna baba je to 😝 žiadne miminko už 😎

andy.a
12. apr 2009

ahojte 😎 😎 😎

Mimuš,krásne fotečky 🙂 😵

Aňa,robiš tam,kde si robila ppred MD,či kde ?? 😕 písala si,že máš iné plány 😝 ale z tej celodennky som pochopila,že asi si makala tam pde predtým 😝 😅 😕

mimusbe
12. apr 2009

dakujeme za pochvaly 😵

luci...neviem ci to je otvorene aj dnes...ale aj tak by sme nesli...ohlasili sanam na vecer dalsi gratulanti 🙂

veru..uz to nie je ziadne mimco...taka je ziva a tak vymysla 🙂 🙂 🙂

anika
12. apr 2009

vratila som sa z kostola 🙂 a mozme slavnostne obedovat 😉
hej tam,kde predtym, kym mam tu skolu, som sa rozhodla takto, zatial, dufam, ze to bude len zase docasu 😉 ale ved uvidim, da sa tam vydrzat a uz si nevsimam take veci, ako kedysi/ide o medziludske vztahy/ 😀

dadulka19
12. apr 2009

dnes by malo byť pozatvrárané všetko 😀 ..tak sa pekne rodinkám treba venovať 😎 .....na nás sa práve hrnie návšteva a pekárnička dopiekla mňamóznu vianočku(veľkonočku 😀 )...

lucinda7
autor
12. apr 2009

my sme boli doobeda vonku...chalani "pomáhali"tatinkovi leštiť auto 😀 😀 😀 😀
aj Andy s rodinkou sa pri nás zastavila....Anetka je riadna kočka velká už 😵

dadulka19
12. apr 2009

a vajcia išiel niekto hľadať 😕 ?

dadulka19
12. apr 2009

už aj grilajda by bola fajn 😎

andy.a
12. apr 2009

ahojte 😎 😎 😎

taki my sme tiež dnes videli Lucindovcov 😵 😅 a najposlušnejšie deti v PN videl konečne aj MM "life" 😕 😝 😀 😵

Dada,naši chlapi šli na tie vajcia..už aj došli..bola tam obrovská účasť,vraj vyše 500 detičiek.. 😕 😅 😝 náš mladý sa tam bál v tom zhone a plakal..doniesol si jedno plastové vajce,bol v ňom nejaký prívesok 😝

malá mi od pol 2.spí 😕 😅 tak som s ňou bola doma 😉 🙂

elise
12. apr 2009

ahojte my sme boli tiež zbierať vajíčka, ušlo sa nám 4 boli tam prstienky a cukríky ale malý sa bavil 😀

dadulka19
12. apr 2009

ahojte,
aj MM s Luckou boli,doniesla si veľkého čokoládového zaja,prstienok,náramok,gumové maškrty aj bonbóny z Monsalvy.Bola spokojná 😉

nika2
12. apr 2009

ahojte,
dnes sme boli blahozelat na chate k sesdesiatke sestrinmu svokrovi.
a ked som pozrela cez okno na kaufland, tak sa tam auta stale tocia 🙂 . ludia chcu stale len nakupovat. dnes je vsetko zavrete.

anika
12. apr 2009

aj my sme sa vratili z vyletu, boli sme v piestanoch 😉 😀 ponahanali sme sa , obzerali pavy, labute a kacky 🙂 a cestou naspat sme sa stavili na kosariskach na pizzu

mimusbe
12. apr 2009

ahojte...

tak my sme vyprevadili dnesne navstevy 🙂🙂 aj mamina prisla 😵 😵

malinka mi dnes spinkala od pol3 do pol7....a o 9 uz spinkala zase...okupkana napapana...🙂

zajtra doobeda ideme sibat svokrovcom....a poobede ideme do piestan k nasim...a potom babke do Veseleho 🙂

dufam ze nikto k nam nepride sibat ma 😀 😀 😀...lebo tu hadzu len do vane...a to ja fakt nemusiiiim🙂🙂

tak dneska ste mali tusim vsetky super dnik 😵 😵

nika...aj mama hovorila ze aj okolo PTcka kruzili stale auta 😀 😀

lucinda7
autor
13. apr 2009

krásne šibačkové ránko 😵

nášho tata stiahli na prípad tak aj zabudol že je šibačka 😀 😀 😀 😀 😀
a malí šibači ešte spia 😝

Mimus,ak sa mi to nemotá,tie narodky máš dnes?? 😵
tak želáme všetko najsamlepšie....nech mužík stále poslúcha a Sabinka rastie do krásy 😵

http://img30.glitterfy.com/103/glitterfy0033372...

anika
13. apr 2009

peknu sibacku 🙂

milhaus
13. apr 2009

🙄
lucia sa zamkla u svokry v kupelni tak sme si zarobili na sklo

nika2
13. apr 2009

ahojte kocky,
tak ako? vysibane? nas sibal MM a bol aj M svagor. potom sme boli trosku vonku a stavila som sa u nasich. tam nas zas druhy svagor sibal 🙂

dadulka19
13. apr 2009

ahojte 🙂

tak,trapko deň za nami 😀 😀 😀 ,deti vybláznené,mama oddýchnutá 😀 .........

nika2
13. apr 2009

na jojke v spravach bolo o tom vcerajsom zbere vajicok 🙂

lucinda7
autor
13. apr 2009

hej,riadny blázninec 😀 😀 😀 😀 😀 a dávali tam že to bolo dnes 😖

milhaus
13. apr 2009

ja som nedostala a ani ma neobliali ale vonavke som sa nevyhla

dadulka19
13. apr 2009

fakt??..idem mrknúť do archívu 😀

mimusbe
13. apr 2009

ahojte...

tak my sme prisli az vecer kratko pred 9... 😵

doobeda nas bol vysibat sused s malym synatorom....potom sme boli u svokrovcov...potom MM behol s malou k tete a odtial k nam prisla hned dalsia rodina na sibanie 😀 😀

a poobede sme isli k mojej babke....tam sme sa zisli cela rodina z nasej strany....tak bolo uplne super... 😵 😵 a potom sme isli k nasim este sibat 🙂

mala si vysibala tooolko toho....oblecenie....hracky....ovocie...sladkosti...vyzivu atd 😀 😀 😀

mna chvalabohu nehodil nikto do vane....ani MM ma neoblial...len ma poriadne vysibal 🙂🙂 a tatino a krstny si trochu vodu neodpustili 😀 😀

luci....narodky som mala 9.aprila 😀 😀 😀 😀

ale aj tak velmi pekne dakujem 😵 😵

dadulka19
13. apr 2009

ozaj emily,tá prilba v Kaufáči stojí 6,99 €.A majú aj na malé hlávky a sú peknučké 🙂 ....to ja som dala pred rokom vyše 500sk 😖

lucinda7
autor
14. apr 2009

dobré ránko 😝
tak my máme posledný den prázdnin... 😒tie prázdniny vždy tak rýchlo ubehnú a škola sa vleče 😖

Mimus,soráááč,vidíš,to som tu vtedy nebola 😀 😀 😀 😀 😀a čítala len v rýchlosti...ale nepísal niekto že má na šibačkový pondelok????som myslela že ty 😝

dneska sú krpaci nažhavení na kolotoče 😀 😀 😀 😀 včera sme akosi nestihli 😵 dúfam že ešte neodišli 😎

zuzidr
14. apr 2009

Ahojte,prajem pekný deň 😀 celé sviatky som nemala na vás čas 😅 🙂 tak idem zhrnúť naše aktivity 😀

tak do soboty poobedia som len upratovala,varila a piekla slané ,sladké a pod 🙂 potom sme išli k našim a ked sme prišli tak som ešte išla dole k svokrovcom a šmykla som sa padli sme dole zo schodov....malú som zdvihla do vzduchu tá hrozne začala plakať,a ja som si poudierala celé celučičké telo ☹ ☹ ☹ no najviac pätu na ľavej nohe....svokra hned vybehla aj Ludo a mylseli si že som celá dolámaná ☹ ☹ 😀 aj som sa tak cítila...malá plakala :maminka co ti je????????????? 😅 🙂 MM chcel ísť somnou na chirurgiu ale som nechcela ísť 🤐 potom som celú noc nespala všetko ma bolelo hlavne tá päta 😢 no potom v nedelu som mala velkú návštevu tak som krivkala po celej kuchyni a chystala ale večer som taká unavená a ubolená bola že až 😖

a včera sme doobeda mali veela šibačov a poobede sme boli na návšteve 😀

a dnes už sedím v robote,bolí ma trtol a päta 😠

lucinda7
autor
14. apr 2009

jáááj,zuzi,čo to ty stváraš????sa chceš dokaličiť? 😝
tak nech bolesť rýchlo prejde 😎 ešte že sa malej nič nestalo.... 😔

zuzidr
14. apr 2009

Luci elbo všade ponáhlam a tak.... 😔 😅 😠

no malú som zdvihla pri páde do vzduchu čo som sa o nu bála 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre