♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
15. apr 2009

Bré ránko 😀

nika2
15. apr 2009

ahojte,
mima aj moja mala stava rano o siestej 🙂 a toho zehlenia aj ja veru mam. len som dala este oprat , tak potom naraz to budem zehlit.

milhaus
15. apr 2009

ja musim ešte naše veci spratat do skrine, uckine som už schovala

milhaus
15. apr 2009

Luckine, akosi mi vypadlo L

danca.b
15. apr 2009

Ahojte
tak ja sa hlasim asi po 3 dnoch ? a naaarocnycch 😉
a vidim,ze tu po starom 😖
my sme boli v nedelu po obede cela rodina (aj sestry s rodinami) u nas pri priehrade na "kropackoch"-prvosienkach 🙂 potom sme u nas malovali vajicka a ja som potom este varila udene,velkonocnu hrudku a roladu a este kolac z lesneho ovocia,taky na sposob kivi kolaca 🙂 😝 potom som o tristvrte na 1 odpadla do postele a o 6tej som uz bola hore a chystala pre sibacov 😖
a bolo ich u nas neurekom...trosku sme potraposili a tak....
vecer sa muz pobalil a vcera skoro rano vyrazil na 2 tyzdne do Lip .Hradku-Maluzinej na vysunute pracovisko,kde spracovavaju kalamitne drevo 😖 takze od vcera gazdujeme bez tatina ☹ ale hadam to prejde rychlo,lebo za tych 13r.co sme spolu sme dlhsie, ako tyzden od seba neboli ☹
vcera som bola s mojimi slecnami na poradni Barborka na prehliadke ako 10r. a Paulinka bola na ockovani... aj mi ju prevazili a ma 9 kg... celkom slusne 🙂 dnes je trosku mrzuta a ma aj teplotku...prave zalomila a ja by som to tu mala zase skulturnit,ale moc sa mi nechce 😒

mimusbe
15. apr 2009

mne moja mala spi uz od 9 😕 😕 😅 neviem co sa deje...nezvykne doobeda tak dlho spat...

danca...moja mala ma 7kg 😀 😀 a to ma 5 mesaicov

lucinda7
autor
15. apr 2009

no čaute...

my sme sa vrátili zvonka...sme celé doobedie boli.....juuuj,toto je onooooo....slniečkoooooo.....
sme boli v meste,na kupeláku,obchody mrk....

no pohodička.....

tatik je dnes dlhšie služobne v TT tak ani s obedom som nemusela ponáhlať.....

spravila som teraz narýchlo len cestovinky so šunkou a syrovou omáčkou....rýchlovka 😵

Danca,tak slameníš???nech vám to rýchlo ubehne 😝

dadulka19
15. apr 2009

no nazdárek 😀

mimus,nechceš aj moje požehliť 😕 ?Mám tam toho veru riadny kopčisko a dotočila sa mi dnes už tretia práčka 😅 ....ideme sa napapkať,drobček sa vyspí a hajde voooon 🙂 ...Luci,aj my máme cestovinky(tie naše) 😉

lucinda7
autor
15. apr 2009

dada,tie naše by som si už aj ja dala 😝 na studeno...mnaaam 😝

som na trhu pokupila uhorku,šalátik,redkovku,kalerábik....konečne 😵

ja som žehlila večer.....tiež krpca za chvílu uložím a poobede hajde pre školáka 😝

a koho som to pred chvílou videla v Piešť.týždni??? 😝 Nikinu VIKI 😵

mimusbe
15. apr 2009

jasne dadul...dones to sem do Lopika ...pozehlime 😀 😀 😀 😀

ja uz mam tie kopy fuc...chvalabohu....naprala by som aj za 10 praciek....ale jedno zehlenie a ide ma porazit 🙄 😀 😀 😀

mne mala spala do pol 12 od 9...tak som ju enchcela budit ....lebo keby ju obliekam tak sa urcite zobudi...

tak poobede by sme vybehli von...ved je krasne...

dadulka19
15. apr 2009

mimus,o.k.,tak vyrážam k vám 😎

mimusbe
15. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

keti
15. apr 2009

ahojte babule

Mima prídi,alebo ti prinesiem, aj ja mám čo na žehlenie 😀 😀

Asi som to tu minule zariekla, že koľko mamičiek býva pred bytovkou. Dnes tu akosi nebolo ani nohy. Ešteže zojtra má prísť suseda Stanka čo bývajú v Hlohovci. A tá bude určite vonku.
rastík sa nemá ani s kým hrať. dnes sme si zobrali aj náradičko, lenže tu neni pieskovisko. 😠 😠 kedže sú tu na bytovkách starší a frfotavý ľudia, tak by ím prekážalo keby tu bolo nejaké malé ihrisko 😠 😠 😠
Takže sa nemal ani vecice kde hrajkať.Tak aspoň dával do kýblika kamienky čo našiel 😉

danka už som na teba myslela. neboj pôjdeme sa prejsť, a prídeme ta mrknúť. nech ti neni smutno. neboj určite ti to rýchlo utečie. 😉 😉

A už tu dávno nebola pozrieť idora. Kde si idora 😀 😀 😀 😉

lucinda7
autor
15. apr 2009

keti už aby ste mali domček a tam bude mať rastík aj pieskovisko 😝

keti
15. apr 2009

tak to teda určite 😉
Svokor hneď hovoril, že mu aj na stavbe spravia také mini, nech ím tak spríjemnuje stavbu 😀 😀 😀

blcha
15. apr 2009

caute dievcence to je ale krasne pocasie dnes keby to tak vydrzalo este aspon tyzden 😉
pocuvajte to tu mate neake velke deti
danca aj Eliska ma 9kg mozno uz troska viac ale asi ani nie 😉
keti ani mi tu pri bytovke nemame ziadne ihrisko a teraz uz ani vlastny dvor lebo nam to tu vsetko prerabaju a potom si spravime vlaste ihrisko uz sa nam robi hupacka a neake preliezky nech sa ma male kde hrat teraz len kamienky zbiera a hrabe sa v hline 😉
danca a ked si doma tak mozem k tebe prist na cely den ked pojde Juraj do roboty ma privezie a mozme hodit stretko aj s keti 😉

keti
15. apr 2009

blška tak to sa budem veľmi tešiť.
kľudne príd, ale čo najskôr. Máme ešte dosť napečeného. Nech sa nám to nepokazí.
A M mi už nechce pomôcť odnášať to do roboty, lebo že všetci majú sladkého plné zuby 😀 😀

nika2
15. apr 2009

luci ozaj 🙂 nemam este piestansky. to asi moja mama alebo sestra tam dala. no musim ist kupit nech to pozrem.

blcha
15. apr 2009

keti neblazni ty ma tam chces vykrmit 😀 no mne sladke netreba este som riadna zena a leto za dverami ja by som mala dietovat 😝 ale co mas dobre? a este musi danca napisat ci jej to bude vyhovovat a kedy a ako ?

keti
15. apr 2009

hahahahahahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
blška tak to ešte len uvidíš čo je riadná žena, keď prídeš do Chtelnice
Ako som videla tvoje fotky, neviem čomu hovoríš, že riadná žena.Jednak máš 50kg aj s topánkami.
hahahahahahahahahahahahahahaha

blcha
15. apr 2009

keti 50som mavala teraz som o 10tazsia takze tak no niesom tucko ale stale nieso taka ako predtym ale dufam ze sa mi to podari 😉

milhaus
15. apr 2009

tento stary čo tu byva vedla nasej bytovky bližšie k picerke keti kričal po tvojom svokrovi nech sa nauči lepšie varit len preto že mu volačo hovoril o babete
inak nemusela by mu ist, ved tu stale na nej vrči a zrovna na obed musi

milhaus
15. apr 2009

teda nie tvoj svokor ale tato

zuzidr
15. apr 2009

nikoho? 😕

keti
15. apr 2009

Milka to oni sa tak dobierajú. Ale to by si ich musela najskôr poznať, a potom by si to pochopila.
Milka ako, a kde si sa zoznámila s Radom??? Som dnes videla tvoju oblúbenú švagrinu aj s Borisom.Tuším učili malú bicyklovať.
A čo rado ešte nemá prácu???

keti
15. apr 2009

Milka čo píšeš slohovú prácu??? to neni potrebné dopodrobna. Stačí tak okrajovo 😉
Alebo si to už ani nepamätáš???? 😅

mimusbe
15. apr 2009

keti 😀 😀 😀

skor by som povedala ze ti nato neodpise.... 🙂

nasho tatika o 8 odlifrovali do prace 🙄 🙄 ...este len po 6h prisiel domov z prace a uz tam isiel zas.... 😠 😠
dufam ze tam aspon nebude dlho 😖

lucinda7
autor
15. apr 2009

...že by Mili mala aerobic s Radom??? 😝

mimusbe
15. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀

aj tak sa tomu hovori???? 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
15. apr 2009

ona to tak nazýva,nevieš??? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre