♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
15. apr 2009

nie....otom nic neviem konkretne....

len sipametam ze ked som sem zacala chodit...tak ste tu spominali nieco na tuto temu...ze mili a aerobic...len som vtedy nechapala o co ide...ale teraz mi to doslo 😀 😀 😀

no teda pekne to nazvala...fakt .... 😀

lucinda7
autor
16. apr 2009

dobré ránko....

DANCE všetko naj k meninkám želáme....

No Mili kde si??? 😝 😀 😝 😀

mimusbe
16. apr 2009

dobre ranko....

Dance vsetko NAJ k meninkam a Vikinke vsetko NAJ k 1.rociku 😉

ze by aerobic? 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. apr 2009

jáááj,tak dnes to má VIKI rôčik....tak aj od nás všetko NAJ NAJ NAJ 😝

http://img30.glitterfy.com/106/glitterfy0047465...

milhaus
16. apr 2009

nie aerobik ale lucia strašila
večer prišla dva krat a nakoniec som ju musela uspat a nad ranom prišla tiež ale to som ju len doviedla do postele a asi zaspala ked neprišla
keti ja som nevedela len ten stary vypadal nahnevane podla mna

zuzidr
16. apr 2009

ahojte 😀

mili tak kde ste sa zoznámili? 😕

a najprv strašíte cez den vy Lucku tak má právo ona strašiť vás cez noc 😒 ☹ len aby to následky nemalo 😅

milhaus
16. apr 2009

vo Vrbovom, chodila som tam s kamaratkou do baru

zuzidr
16. apr 2009

a ty si sa zapozerala do neho?alebo on do teba? 😅

lucinda7
autor
16. apr 2009

obaja navzájom 😝

mimusbe
16. apr 2009

mili...ved nam napis ako to bolo...nech to tu netahame zteba ako z chlpatej deky 😉 🙂

nika2
16. apr 2009

dobre ranko,
jeeej .....dakujem kocky 🙂
a tiez vsetko dobre k meninkam Danca 🙂

zuzidr
16. apr 2009

oslávencom všetko náááj 😀

danca.b
16. apr 2009

ahojte
tak diky mooooc za gratulacie...prva sms mi prisla rano o pol8...ja ze mi pise M,ale on si v tom navale prace na tom Liptove asi ani netreskne,ze dnes je Danice 😀 😀 😀 uvidim, co bude do vecera 😉
blska,keti kludne sa mozeme stretnut...vcera som vas uz necitala...moje 3 deti mi dali zabrat...tak som prasila do postele.
a malej Viki vsetko naaaj k rociku...tak to je uz druha osoba narodena na moje meniny :-

milhaus
16. apr 2009

prajem k meninam všetko naj
obydvaja navzajom je odpoved na otazku a nemusite všetko vediet, ja tiež o vas vela veci neviem
ta pila na Liptove je pri rieke, dva krat som už tade šla, Liptovska Porubka je hned za mostom a Lubo Chovan tam robi na tej pile tiež a to je Radova rodina

zuzidr
16. apr 2009

mili ale ved ak ťa niečo zaujíma tak sa opýtaj,ty si sa na naše životy nepýtala 😅 😕

mimusbe
16. apr 2009

co sa mili puchoris...sak su to normalne veci...co je na tom zle?
mna sa X ludi pytalo na zoznamenie s MM este kolke roky potom co sme uz boli zobrati... 🙂

veru...ty sa nikoho na nic nepytas...ty sa len stazujes.... 😖

danca.b
16. apr 2009

Milka,ale Liptov je velky...MM je v Maluzinej a nie na pile...on len vypisuje odvozne listky a meria drevo,co odvazaju kamiony...ale maka tam az do 7-8mej a ked je doma tak o 3 tej ma "fajront",ale nie vzdy. 🙂
ved mozme napisat kazda,kde sme sa zoznamili s muzmi...bude sranda...spravime si statistiku 😉 😀

mimusbe
16. apr 2009

kto zacne? 😀 😀 😀

zuzidr
16. apr 2009

no ja som sa s MM zoznámila na lyžiarskom 😀 ja som bola prváčka na SŠ a ona po maturite išiel "akože bude študentom pomáhať nadstasvovať viazanie" a tak......a tam sa najprv zahladel on do mna,ja som ho ignorovala,potom som sa zahladela ja do neho a už to bolo 😀 😀 😀 😀 😀

danca.b
16. apr 2009

nehlaste sa vsetky 😀 😀
zacnem teda ja,ked som to navrhla 😉 u nas bolo zoznamovanie na 3x.Ked prisiel MM robit do CH. lesnika chodieval s kamaratom do baru na laskonku,kremes,veternik a sampanske...my baby sme si z nich robili srandu,ze mladenci si prisli zamlsat.Tam sme sa len okukli,ale ja som si ho moc nevsimala lebo som samozrejme bola zalubena do niekoho ineho 🙂 Potom prisiel po mna zatancovat si na pochovavani basy a isiel ma vyprevadit a to bolo "vsjo".No a za par mesiacov sme sa stretli v Dechticiach na zabave a potom sme uz boli spolu.Ale bola ta trosku nahoda,ze sme sa tam stretli...mna totiz na tu zabavu ,pozval bubenik z nasej kapely...jemu som povedala,ze nejdem,ale potom som si to rozmyslela a chcela som ho prekvapit,ale smola ani som ho tam uz nestretla,kedze som tam stretla "toho lesnika". 🙂 🙂 🙂 Ten bubenik sa potom so mnou pol roka nebavil,ale nakoniec ho to preslo a na mojej svadbe sme si spolu zaspievali duet 🙂 😀 😀

zuzidr
16. apr 2009

ona=on 😀

lucinda7
autor
16. apr 2009

no teeda že aká temička.... 😀 😀 😀 😀

tak u nás láska na prvý pohlad jak z učebnice 😝 😝 😝 😝

zoznámili sme sa v potravinách 😀 😀 😀 😀 ja 15,on 16r.on s partou,ja na klasika rodinnom nákupe....

....oni ma oslovili,ja som im odpapulovala 😀 😀 😀 😀 😀
o den nato sme sa stretli ako išiel okolo nášho domu.....to už sme po sebe hodili očkom a úsmevom.... 😵potom chodil okolo nás denne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

....a stretávame sa DODNES 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale nie,po roku som mu dala kopačky.....však mi prišlo na hlavu postavené sa tak skoro viazať..... 😝 odchádzali sme na branecký....a to som chcela byť free 😵

no ale čo čert nechcel po mesiaci sme sa dali zas dokopy.....však sme trpeli obidvaja jak kone 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no a po 5 rokoch sme sa vzali 😵 a začali spolu bývať 😵 a v novembri to bude už 15 rokov.... 😒
to mi pripomína to že som už staRá KORčULA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
16. apr 2009

🙂 🙂 🙂 🙂

ja som sa zoznamila s MM v kniznici...na nete...resp. on si robil v kniznici na oddeleni kde bol internet pre verejnost civilku a ja som tam prisla s kamosku ze si pojdeme s niekym popisat a tak 🙂

on sa mi napojil na PC a pod nejakou prezyvkou si somnou pisal...ja som nevedela ze je to on....
ale velmi sa mi pacil hned na prvy krat🙂🙂 a tak som pockala kym mu skonci ,,sichta,,a kedze sme isli s kamoskou do indiansu tak som sa ho spytala ci by nesiel s nami.... 😀

no tak sme si tam sedkali a rozpravali...potom ma isiel vykopnut domov a dal mi pusu a odvtedy sme spolu 😀 😀 😀

mimusbe
16. apr 2009

luci...no ja si po kazdych narodkach pripadam ako stara korcula 😀 😀

danca.b
16. apr 2009

tak sa to tu rozbieha 🙂 🙂 🙂
luci ,15 rokov sa poznate? my taky tak... 🙂

danca.b
16. apr 2009

mimus ...ved pockaj po 30tke...ako si budes pripadat ☹

martao
16. apr 2009

Ahojte,
My sme sa zoznámili vďaka mojej sestre. Ja som už mala vybavenú prácu v Anglicku. Išla s nami na diskotéku. Zoznámila sa s chalanom. Potom som musela s ňou chodiť na diskotéky, aby tam nebola sama. Ona s ním a ja som ostala s 3 chalanmi. Ani som nevedela ako za pol roka boli zásnuby za ďalšieho pol roka svadba. Do Anglicka som samozrejme nešla. Tento rok budeme mať 10 výročie svadby.

Ja už narodeniny ani neoslavujem. Natko sa mi narodil na 28. narodky. Jemu prídu mu gartulovať, na mňa zabudnú. Tak vlastne mám stále 28. 🙂

lucinda7
autor
16. apr 2009

no ja mám do 30-ky už len 3 mesiace 😝 😀 😎 ☹

lucinda7
autor
16. apr 2009

Mimus,do knižnice sme chodili s Dadulkou na počítačový kurz 😀 😀 😀 😀
ale nás mal Tomáš H. 😵

mimusbe
16. apr 2009

Tomasa Hala poznam 😀 zlaty chalan....ano aj ten tam bol vtedy...a tusim aj teraz tam je este stale 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre