• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
martao prinesem ti moju kopu prádla? :sweat_smile:
17. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave od nas odisiel maly Rastik s Keti....strasne je zlaty a sikovny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sme si trochen pokecali :wink:
jaaj luci....kebyze si neni v PN uz aj mas, nasu Barbi u teba na obede :grinning: :grinning: :grinning: ...strasne lubi pangasiusa a hlavkovy salat :slight_smile: na buduci tyzden jej ho musim uvarit :slight_smile: a tiez si myslim,ze ten mail bol kravina :confounded:
baby uznajte...nebola lepsia vcerajsia tema? :slight_smile: ved skuste hodit do placu nieco zaujimavejsie :wink: :grinning:
17. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danca čo????tenkrát po prve? :sweat_smile: :grinning:
17. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali pangasiusa, včera. Dnes máme paprikáš a halušky. Zajtra pizzu, možno. Testujem pekáreň na chleba. Zatiaľ to len miesi, tak som zvedavá čo z toho bude. Malo by mi to umiesiť cesto na bagety.

Dožehlím svoje 3 kopy prádla a čakám.
17. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa smejem práve lebo presne to ma napadlo dnes pri umývaní riadov....že kade budeme pokračovať.....a tiež mi hned napadlo tenkrát poprvé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak daj Luci :grinning:
17. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...nechcela som to hned vybafnut...ale mna napadlo to iste :grinning: :grinning: :grinning: zeby telepatia? :slight_smile:
17. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi,prečo práve ja??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ja viem,ty si taká odvážna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a nechcem ťa uraziť,ale ty si to mala už tak dáááávno,treba si spomienky oprášiť trošku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak ja už "to" mám pekne dááávno za sebou....hrozné :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa stalo tej babe v spravach? neviem
17. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning:..... ja s deckami vyrazam prave do ulic :slight_smile:
a som zvedava co situ precitam,ked sa vratime :slight_smile:
piiiiisteeee :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani bolo nám fajn u teba :wink: Aj Paulínka je veľmi zlatučká. Si počula hlásili, že v nedelu budú dávať v telke reláciu gól. tak budeme pozerať.
len už teraz ozaj musíte prísť vy, a vrátiť nám to narozhadzované :grinning: :grinning: :grinning:

Ako sme prišli domov, tak som drobca posadila na šerblík, a zatiaľ ohrievala polievku. Volal M, že dnes príde neskôr, lebo idú na bouwling. no a pri tom telefonovaní, ako som klábosila s M sa drobec postavil zo šerblíka, a ten poklad čo tam bol rozlíčil po kuchyni. :sweat_smile: :sweat_smile:. A to ešte ráno, keď mama nebola na obzore, tak našiel čok.zajáca. A pekne sa hostil :grinning: :grinning: A zase to schytala podlaha.ešte šťastie, že nie koberec.
takže o zábavku mám postarané. idem pracovať :grinning: :grinning: :grinning:

Ja idem robiť šalátovicu s vajíčkom.
17. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,teeda,ja slušne vychovaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja len v skratke.mala som čerstvých 18 a samo že to bolo s MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Emily,
http://www.pluska.sk/politika/2008/12/majku-zabil-pre-50-tisic.html :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Keti,tak Rastík je šikulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:aby si sa nenudila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci :grinning:

ja som mala 16 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tiež s MM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bolo to na Bodone v aute,a bolo to síce romantické ale také bléééé :sweat_smile: :confused: :confounded:
17. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,však jasan že prvýkrát to nemohlo byt a la tuti uno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áhojté :slight_smile:

u nás hrmí :grinning: :grinning: :grinning:

no pekne pokračujete v témičke :sunglasses:

pangasiusa majú v novej predajni na T. ZA 3 € :dizzy_face:

emily,tak,ako zizka píše,vyžaduje si to komunikatívneho človeka :dizzy_face: ,ale veď vyskúšaj :wink:
17. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zizka :grinning: :grinning: :grinning: =zuzka jasan :slight_smile:
17. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali na obedík mliečnu polievku so sójou a rizotko s hlávkovým šalátom :wink: ...,zajtra spravím francúzske zemiaky :sunglasses:
17. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada kde máte novú predajnu?????????? :sweat_smile:
17. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som včera požehlila ooobrovskú kopu prádla :slight_smile: ,lebo mimus neotvárala :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi v tej novej pasáži,je to miesto tých domácich potrieb na konci :wink: ,tie sa presťahovali niekde do stredu pasáže :slight_smile:
17. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie domáce potrewby má moja suseda s bratom :grinning: a tam v tej pasáži aj mäsiarstvo?
17. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurát som sa išla spýtať či aj u vás hrmí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu už 2 razy zahrmelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,je tam aj masár ale straašne slabý :unamused:
17. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi je,ale má toho málo :confounded: ,no máva tam napr.bezlepkové mäsové výrobky,čo bolo pre nás fajn :sunglasses: a to nové,tam majú len mrazené veci :wink:
17. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dada,už nemusíte bezlepkové???či som zle pochopila :unamused:
17. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tej pasazi sa to nejako stale meni. som tade uz davno nesla.
17. apr 2009 o 14:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi je tam vysoký nájom a ludia nemajú peniaze tak nekupujú :sweat_smile:
17. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok