• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
dobre ranko vsetkym ,

nikoho? :confused: :confused: :confused:

ja som myslela ze tu uz bude koopec ludi :grinning: :grinning:

este len teraz som vstala :sweat_smile: :sweat_smile: ....mala bola hore uz od 6...ale napapala sa...pol hodinku si podzavotala a vsetci aj s tatinom sme zaspali....oni este spia ale mne sa uz nechcelo :grinning: :grinning:

dnes vyzera byt pekny slnieckovy den....snad to vydrzi cely den... :slight_smile:
18. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
18. apr 2009 o 10:55 • danicapn
ahojte babulky, tak mne sa točí druhá práčka je krásne počasie, lukasko spinká tak mám chvílu na vás :wink: na obed máme kuriatko s ryžou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže zajtra budem v tej telke normálne som sama zvedavá ako tam budem, ja som sa videla len v poslednom oblečení pred zrkadlom na záver :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idem vás dočítať ste toho vela popísali :wink:
ahoj danica čo takto osebe čo to prezradiť myslím kolko máš detičiek, kolko majú rôčkov atak :wink: :wink: :wink:
18. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andynmu manželovi všetko naj prajem a ešte všetkým oslávencom na ktorých som zabudla prajem všetko naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danica...tak hod do IP ak chces...

elise...caves....skoro som na to zabudla...esteze si to pripomenula...musim to mrknut :wink:
18. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus :grinning: :wink:
bože ako ten čas letí pozerala som si lukyho fotečky ked bol bábeno až som skoro plakala čo už ani pravda neni, teraz je velkný chlap normálka super spoločník a začína mudrovať a vyjednávať :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia sa so mnou hada, ked ju vyhreším mi povie : nie ja, ty
18. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danica a koho osobne poznaš?
18. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,vitaj danica,a tiež si myslím že si mohla napísať koho poznáš nech vieme ktorá z nás je zase a opäť falošná :grinning: :grinning: :grinning: totižto takých ako si ty,sem chodilo už neúrekom :grinning: :grinning:

alebo rovno napíš dotyčnej IP nech vie že tu má špióna,aby nerozoberala veci ktoré nemá :sweat_smile: :angry:

dnes je fakt pekne,doobeda som varila(tiež kura a ryžu a hl.šalát) :grinning: :grinning: ,prala som,teraz som to vyvešala,Emmka spí a navečer pôjdeme na futbal :slight_smile:
18. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili....myslim ze nam urcite nepovie...
18. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prala postelne pradlo a ešte mi zo včera na balkone všetko neuschlo
18. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

MM je v robote-ďakujeme za gratulácie :dizzy_face:

Zuzi,vy ako budete oslavovať ?? :confused: :wink: a čo si kúpila Ľudovi ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ja periem tretiu práčku a ešte minim.jednu budem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi ešte MM pracovné,ale to možno až zajtra večer,podľa toho,či bude aj zajtra robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
.. neplánovane žiaľ je o jedno pranie viac-malá sa mi naobed hrozne povracala :unamused: :frowning2: a neviem z čoho..mala kura na zelenine,čo už jedla veľakrát..dala von aj raňajky -jogurt :pensive: :confounded: desiatu sme dnes nestihli,lebo my baby sme spali do 9.hod. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda hlavne ja,lebo som včera do jednej čítala Fieldingovú a MM pozeral na JOJke tých Templárov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vyzerá to tak,že škôlkara budem mať zasa chorého :frowning2: :unamused: veľmi kašle a už má aj nádchu :frowning2:
18. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elis,zajtra by si mala tú zmenáreň ešte pripomenúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: mám to síce v diári poznačené.. :sweat_smile: :confused: ale aj tak :wink:

tak sa majte,idem aspoň chlebíčky MM nachystať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: som zvedává,či budú dneska makať až do večera či dokedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ale aspoň že majú robotu :slight_smile: :wink:
18. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute...

my sme boli doobeda v meste na nákupoch.....kopec euráčov zas v keli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lindi,tak zajtra budeme nalepené na telke....dúfam že nezabudnem :pensive:

jáááj,novoregistrovaná rýpačka....že by myslela mna??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj tak zdravím :dizzy_face: a píš častejšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Andy na vás sa to zas lepí.....no a so škôlkarom to asi lepšie nebude.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj,kto včera vyhral Miss ?? :sweat_smile: ja som len chvíľkami prepínala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale páčila sa mi tá 3-ka.. :slight_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...také ja nesledujem vôbec :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mrkla Panelák a išla spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM pozeral tiež tých Templárov :sunglasses:
18. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.topky.sk/cl/15/442448/Nova-Miss-Slovensko-Barbora-Franekova-Ta-ma-ale-stastie-Ozeni-sa-s-nou-Tuma- :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak tá trojka aj vyhrala :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tiež to nejak nesledujem,len na začiatku sme to s malou pozerali,keď som ju pritom kŕmila :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jej sa hrozne páčila aj reklama na Miss,lebo tam bolo aj auto..takže stále reči typu" Misska má auto" u nás boli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som prave dopiekla makove,orechove a tvarohove rozteky :slight_smile:
elis tak zajtra si to pozriem...rano vysielaju aj ten GOOOl,kde bol nas futbalista :slight_smile:
a vitam menovkynu :wink:
18. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy to ti až tak dobre vyprava už?
lucka by povedala teta ma ato, ja som videla z tej miss asi 10 min. a šla som spat radšej
niektore šaty boli pekne ale dve sa mi tam nepačili, nikdy by som si ich nedala
18. apr 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

my sme boli vonku na prechadzke s malou ....aj na kofolke :slight_smile: sa tam teraz nejako ochladilo...

o chvilu k nam pride svagrina s muzom na navstevu....

ja take blbiny ako je Miss ani nepozeravam....ani nikto z nasej rodiny....neznasame to totiz :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
18. apr 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som toho veľa zmeškala. Sme u našich na MY, tak sa k PC nedostanem. Čo mala Danica na sdci.

Malému idú zúbky, tak teplotujeme, sme zlí.

Miss bola super, výborne sa pri nej spalo. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

MM zaspali s Natkom. Tak sa nudím. Potom len jem a priberám. Tieto návštevy nemám rada.
18. apr 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malal sa pojde kupat len ju musi svokra doviest a rado šiel za kamošom
18. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martao...ktovie co mala na srdci danica....mohla to dotycnej osobe napisat a nie sa tu zjavit ako na myjave tacky, ofrflat a hned zmiznut.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

no ja nemusim chodit ani na navstevy a pribrata som aj tak :sweat_smile: kila nie a nie dolu ....:slight_smile:

my uz mame po navsteve....teraz sa mala okupka...napapa a sup do postielky :slight_smile:
18. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tuším je u zase viac maródov :frowning2: ,tak skoré uzdravenie všetkým :wink:

dnes bol krásny dník :slight_smile: ,len ten studený vietor to trochu kazil :confounded: ....
18. apr 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee

som tu akosi dlho nebola nestihma maly my zacal sam chodit a dneska sme oslavovali Kubkov PRVY rocik ako to leti uz ma rok navsteva uz odisla a zajtra cakame dalsich gratulantov dominiku jej M a malu natalku. :grinning: :grinning: :grinning:

my mame soplik a kaslik stale nejak sa nas nechce pustit. v utoro ideme na poradnu budu nas aj ockovat som zvedava na reakciu maleho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maly podostaval kopu hraciek najlepsi je domcek s gulickami stale sa nam schovaval :grinning: :grinning: :grinning:

lindi dufam ze zajtra nezabudnem pozerat kociccu v telke :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petus....

vsetko len to NAJ Kubkovi k 1. rociku...aby posluchal maminu a tatina :wink:

a chorym skore uzdravenie :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o kolkej to ide dneska?
19. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano...

mili....17:20 na STV1..... :wink:
19. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré rááánko....

dnes to vyzerá zase na pekné slniečko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti,Kubkovi všetko naj k rôčiku želáme.... :dizzy_face:
http://img30.glitterfy.com/109/glitterfy024029204D31.gif
neboli ste v pondelok tu u nás u Denisky???taký detský krik sa od nich ozýval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lindi,dúfam že dnes nezabudnem mrk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubkovi všeeeetko všetko naj k 1.rôčiku :grinning: :grinning:

ahojte,ja už pečem ananásovo-čoko muffiny,umyla som kúpelku a wc ,naobedujeme sa a vyrážame do Tn na nákupy :grinning: :grinning: :grinning:

ak nestihnem zmenáreň tak si to pozrem cez net :grinning:
19. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok