♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
19. apr 2009

tomu mojmu sa akosi nechce vratit z futbalu, asi ide domu oklukou s kavičkou u rodičov

dadulka19
19. apr 2009

ahojte 😉

eliiis,to nič,veď my si na teba počkáme 😎 ....

milhaus
19. apr 2009

dneska lucka strasne dlho zaspavala, nevedela sa uložiť
inak Lucka ma odraty nostek ale to sa zahoji, ktore male dieta prežije detstvo bez nehôd
to sa stalo včera na tom slavnom našom detskom ihrisku

milhaus
20. apr 2009

ahojte
včera posledna, dneska prva
rado šiel do brna zavarit kružok tak uvidime čo s toho nakoniec bude

lucinda7
autor
20. apr 2009

krásne slnečné ránko....

Mili a nemal ísť už niekde na dlhšie???či to zas padlo??? 😕

ja dnes robím rizoto z pečeného môska čo mi včera ostalo....

a pôjdeme sa asi bicyklovať....otestovať Maximkovu novú prilbu 😀 😀 😀 😀 😀 tu v nej behá po byte 😵

lucinda7
autor
20. apr 2009

môsko je mäsko....chápeme sa 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
20. apr 2009

dobre rano...

jasneze sa chapeme 😉 😀

my dnes ideme na poradnu a na preockovanie ....uz mi je od vcera zle z toho...Sabinka uz vsetko vnima a aj ockovanie uz bude ine...okrem toho nam idu asi zubky...uz je ale po 3 dni mrzuta a upistana...kusatka dostavaju zabrat 🙂🙂 alebo mozno zase len plany poplach...

vzdy ked ideme k detskej doktorke a ide ju prezriet...tak mala jej chyti ruky a tak nanu pozera....sa boji.... 😅

my mame navarene este od vcera...mali sme gulas a zapekane kuracie prsia so sunkou a syrom...s hribovo vajickovou plnkou...

nika2
20. apr 2009

dobre ranko,
mima neboj dobre to dopadne. aj ja som sa bala a tiez to mala zatial vzdy dobre zvladla. dnes som malu objednala na kontrolu na neurologiu ale az na buduci tyzden a tiez mam uz teraz z toho zaludok na vode, ze ci uz bude vsetko ok. a v piatok ideme na nozicky tak to som tiez zvedava.

zuzidr
20. apr 2009

ahojte 😀 bola som na gastro 😝 😝 😝 😝

lucinda7
autor
20. apr 2009

Zuzi,u Vereša??? 😝

zuzidr
20. apr 2009

Luci nie u Kirku 😀 a výsledok nieje bohvie aký 😅

lucinda7
autor
20. apr 2009

hod po mne Ip-čku....nemchápem 😀 😀 😀 😀

zuzidr
20. apr 2009

luci IP 😉

mimusbe
20. apr 2009

zuzi....kirka je fajn nie? 🙂 aspon ked robil vysetrenia mne a MM tak sa mi zdal super....

tak...dufam ze to bude ok zuzi.... 😒

nika....tak dufam ze to dopadne ok....lebo fakt mi je ztoho dost blbo...ja som strasne na malu hakliva a ked ju nieco boli tak mna to boli 3 razy tolko 😅

a drzim palce na buduci tyzden 😉

milhaus
20. apr 2009

mal aj nemal, čo ja viem
že 25. až na ten východ tak sa nechame prekvapit

milhaus
20. apr 2009

ked lucka zaspi tak pojdem robit spagety a ked vstane pojdem do obchodu na chleba, doobeda sa mi nechcelo

miruss
20. apr 2009

Ahojte.
My už sme doma. Prišli sme včera neplánovane. Mali sme prísť až 26.4., ale včera vstal ráno Kubko s teplotou a zdal sa mi chorý, tak som zavolala MM nech po nás príde. Pred poobedňajším spánkom som mu dala panadol a spal 3 hodiny, keď sa zobudil, už mu nič nebolo. Ale MM bol už v Poprade, tak sme išli domov. Kubkovi ani dnes už nič nie je. neviem čo to bolo, zuby má už dávno všetky. 😕
Ale bolo super, decká boli zlaté. Boli sme aj na výlete v Slovenskom raji a párkrát sme opekali u setry, jednoducho veget. 🙂
Dnes som vybalovala, prala a pod. Decká spia. Zuzka od desiatej v kočieri na dvore a Kubko od 11:45 v detskej. 🙂

danca.b
20. apr 2009

ahojte
mala spi a ja popijam kavicku 🙂
vcera sme boli tak neplanovane v Siladiciach...pozriet,ako hraju futbal nasi ziaci 🙂 a poviem vam,ze sme s MM kukali jak puci...detska tam oplzlo nadavali,faulovali jedna radost 😠 😠 neviem k comu ich ti treneri vedu 😖 fakt otras 😠
potom sme boli este u nas na stadione pozriet Acko...a debatili sme s Keti 🙂
vecer sme este mali kratku navstevu...svokru a sestry s M strany 🙂

dadulka19
20. apr 2009

ahojte 🙂

mirka,vitajte doma 🙂

zuzi,no snáď nie moc zlé ☹

milhaus
20. apr 2009

špagety su hotove a už to rozvoniava, Lucka za par minut vstane

lucinda7
autor
20. apr 2009

my sme sa boli pobicyklovať,potom pre školáka....
mrne spí,úlohy sme s Alexikom už napísali,počkáme tatinka z roboty a pôjdeme na Lido hádzať kamienky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mili ako vieš že vstane za pár minút????ty Sibyla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
20. apr 2009

Mirka,vitajte doma.....no škoda toho planého poplachu.... 😎

milhaus
20. apr 2009

ona tak vstava medzi jednou a pol druhou a niekedy i skorej

chrustik1
20. apr 2009

Ahojte babulky, dlho som tu nebola, chcem sa popýtať, u ktorých pediatrov máte prihlásených drobcov? Keďže niesom odtiaľto tak tu nikoho nepoznám. Ja mám síce termín až v auguste, ale nechcem toto odložiť na poslednú chvíľu, predsa len tam budú aj dovolenky a tak

kluara
20. apr 2009

ahojte!
chrustik, ja som teraz menila pediatra. chodila som k dr. Zacharovej, ale prehlásila som sa k dr. Černohorskému. a to mi pripomenulo, že mu musím zajtra zaniesť kartu 😝

zuzidr
20. apr 2009

mati od zacharovej k černohorskému,ja teda nič dobrého o nom nepočujem,ale ved snád si vedela prečo to robíš a budete to mať v pohode 😀 😀 😀 😀

milhaus
20. apr 2009

boli sme trocha vonku a tato zatial zdrhol a to bol s nami len par minut
nič moc zasa nevybavil v tom Brne, naraz je to tam uplne inak ako mi hovoril
ale vonku je inak strašne horko

zuzidr
20. apr 2009

mili no Rado si asi vždy nájde na tej robote len všetky negatíva len aby robiť nemusel....a nechcem zase rozoberať túto tému ale mylsím si že on sa tak skoro do roboty nechystá 😅 ☹

kluara
20. apr 2009

zuzi, vieš ako to je 100 ľudí, 100 chutí 😀 ja som k nemu chodila ako dieťa, a nikdy neboli žiadne problémy, a to som bývala dosť často chorá 😒 a menila som ho pri plnom vedomí a svedomí 😀 😀 😀 😀

kluara
20. apr 2009

.... veď čas všetko ukáže.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre