• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
ahojtee

uz sme od vcera doma u mamy bolo super. idem vas precitat :grinning:
24. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malemu uz davam cokoladu zje celu kinderku. a kupila som malemu ortopedicke vlozky do topanok ake drahe 6 euro staly :angry:
24. apr 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahoj Peti.Tak ti bolo dobre u maminy. :slight_smile: Mala dovolenku? Mala práve zaspala tak sa idem ucit. Tie vlozky boli dobre drahe. :astonished:
24. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: A neviem ci nahodou nebude M v praci na 1.Maja tak neviem ci niekam pojdeme,lebo treba makat.Aj na velky piatok bol v praci aj na troch kralov,az potom ked niekomu doslo ,ze je volno skoro vsade,ze nikto nerobi,ze nikto nedviha telefony :slight_smile: :slight_smile: tak mohli ist na obed domov. :grinning:
24. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela na prveho maja byt na myjave, bude motokros
24. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado dneska hovoril že sa mu risuje praca v Malženiciach ale uvidime čo z toho bude, akosi už neverim tomu čo nevidím
24. apr 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ta ako ste prežili dnešný slnečný deň? :slight_smile:

milka a kde presne v malženiciach?
24. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem asi na tej paroplynovej elektrarni čo sa tam stavia
24. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha ale veď to ešte potrvá. či nie?
24. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozvody robit, on je zvárač
nepoznate neakeho doktora v pn, najlepšie ortopeda dost dobre? brat si zlomil nohu v krčku a ta myjavska chirurgia teda nie je nič moc
24. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sme tam boli pred mesiacom tak natahovali elektriku a vražali pilony do zeme
24. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi to nech M vybavi na moje narodky bude v praci??? ja som sa tesila ze pojdeme pekne do zoo, asi zavolam tomu sefovi kamilovi ze nech nema velke oci a zavre celu firmu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kubik nechce byt vobec v kociku stale by len chodil a zbieral vseetko co je na zemy. :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasral ma ten brat a to mi nik nevie skôr povedať
24. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily,žiaľ "dosť dobre" nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale oni sú tam všetci dobrí :stuck_out_tongue_closed_eyes: mame operovali tiež stehennú kosť v krčku a bola spokojná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ja keď som sa s jej ošetr.lekárom vtedy rozprávala,bola som dosť prekvapená z toho prístupu :confused: :confused: :confused:
takí dosť necitliví :confused: síce operatéri sú všetci dobrí ,ale ten prístup k pacientom :confounded: treba si vraj na nich zvyknúť :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bráchovi držím palce :wink:

mamu operoval Dr.Klement,primár je tam tuším Dr.Pravda,ale nepoznám ich :unamused:

ešte Dr.Pikusa-toho vlastne poznám,ale nevideli sme sa dlhé roky..ešte ako sme študovali,sme sa vídali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:

inak ahojte,želám vám krásny víkend :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda nebude prijemny vikend
24. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milhaus,a čo ti ten brat vyviedol ?? že si zlomil nohu ?? :confused:

ani my nebudeme mať príjemný víkend,keďže sme všetci chorí,tak musíme trčať doma :confounded:

a prečo sa stále považuješ za takého martýra,myslíš,že my ostatné nemáme nijaké problémy ?? :confused: :confused: :confused:
24. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
stanka ak sa nemylim oni mali len jednu babu v triede bracho... tak asi hej? a hej mam aj segru v spominanej dedine je mozne,ze si nas videla..
24. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupil si terennu motorku i s vybavenim a chce jazdit
25. apr 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
dadaga ja som sním chodila na ZŠ.ale neboli sme spolu v triede,len ten istý ročník
25. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

ja by som tiež potrebovala ísť k nejakému schopnému ortopédovi,ale mimo nemocnice už tuším ani nie sú :confounded:

emily,motorku??...vieš,ako sa hovorí motorkárom :sweat_smile: ?...darcovia orgánov :confounded:
25. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,dúfam,že vám je už lepšie :wink: ...a TM tiež ochorel?
25. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Dada,MM neochorel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kašleme si veselo všetci :rolling_eyes: :angry: :angry:

kde robí Dr.Vetrík-ortopéd ?? :confused: :sweat_smile: ten ma ešte napadol..ale neviem,či je dobrý ,nepočula som nic o ňom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani kde má ambulanciu.. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma terennu, ma motokros, ma sice aj chraniče i čižmy ale zrejme nepomohlo
bola som s malou kuk na start bežcov aj som tam dvoch poznala ešte z myjavy, portašika s č. 8 a 7 je Moravec, minuly vitaž a i teraz zrejme, dozviem sa potom
su sice za Grafobal Skalica ale Portašik je Myjavčan a Moravec je jeho švagor
25. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Dnes je krásny deň. :sunglasses:
Ja som vyvesila dve práčky a na obed som vysmažila karfiol, polievku sme mali od včera zeleninovú. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka spí od desiatej na dvore a Kubko pomáhal MM von a teraz búva. :slight_smile:
Andy Kubko dnes ráno pozeral tie autobusy (dvd) a veľmi a mu páčili. :slight_smile:
25. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.aj ja dnes prala už bude aj suché.deti sa už zobudili a o chvíľu odchádzame k našim do Chtelnice griluvať kuracinku :slight_smile: mňam už sa teším.
25. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado stiahol malej rozpravky zakial sme sa boli kukat na bežcov
25. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moji drobci ešte spia. :sunglasses:
My budeme grilovať zajtra. :slight_smile:
MM ide 9.5. na jachtu, fire´mná akcia a príde až 24.5. Idú do Chorvátska a odtiaľ sa budú plaviť do Grécka a späť. Dúfam, že to zvládnem, bez pobytu v cvokhause. :grinning:
Ale budú mi pomáhať svokrovci a na týždeň možno aj naši prídu. Len 16.5. sme mali ísť na Kleopatru, budem musieť predať lístky. :rolling_eyes:
25. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrus a to kde ides na tu Kleopatru? Keby mna ten môj chcel niekedy niekde zobrat a nie sa len nechat využívať.
25. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som šla na Draculu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola som na tom kedysi v Blave a fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a u vás v Chtelnici nefúka ?? :confused: tuná veľmi :confounded: ale aspoň prádlo poschne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirka,to som rada,že sa to Kubkovi páči :slight_smile: a Mickey Mouse Clubhouse ešte nepozeral ?? :confused: :sweat_smile: moji obaja to milujú :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja stale pozerava noddyho
už jede nody, se svim autičkem, tu tu tu .....................
25. apr 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok