• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
No my sme si s MM robili naraz vodičák pred 10 rokmi, ale šoférujem asi rok.

miruss, ja tiež kojím občas si pivko dám, mňa pálieva hrozne žáha, a to je jediné čo mi zaberie. :unamused:
26. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....
ten vetrisko je desný :angry: :angry: :angry: :angry: som sa v noci na to budila :unamused:

a aj kosa....a to sme chceli dnes opekať....MM mal mať volno....tak nakoniec išiel do práce a ostane doma v stredu.....dúfam že to zas nebude pršať :angry:

my sme boli včera v tom Podolí,ale slabota to tam bola :unamused: ešte ani kolotoče nešli lebo nebola elektrina :angry:

späť sme išli cez Hornú Stredu hádzať kamienky....ale veru fúkalo nepríjemne :unamused:
27. apr 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak víkend bol zase kráááátky :angry: :angry: :angry: :angry: už som v práci :unamused:

v sobotu sme robili po vonku a o piatej som mala tú ťažkú skúšku,výsledky budú až v piatok :confounded: keby to bol hoci aký iný profesor,tak viem že som spravila,ale u neho je to otázne,skôr nie ako áno :cry: :sweat_smile: :confused:

včera sme do pol desiatej spali,potom som trošku žehlila,naobedovali sme sa,a zalahli, okolo 16tej sme išli do kúpelov pozreť rybičky,pávov a veeelka prechádzka :confused: :sweat_smile:

a stretli smne sa so známimi že idú z Podolia a že nejdú kolotoče,lebo nemajú elektriku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
nebolo o tych miniaturach pisana aj v AB? tusim MM to tam pozeral len neviem ci tam bolo napisane , ze kde to je.

zajtra nas caka kontrola u toho neurologa. a v sobotu ideme na svadbu.
27. apr 2009 o 08:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak i ja som bola vonku do siestej, potom som sa šla ja kupat a potom Lucka
27. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim že dneska je to počasie horšie ako bolo včera, je to tak na dážd
radovi som kazala kupit chleba a mlieko ale som zvedava kedy s tym pride
27. apr 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku je veru hnusne. ten vetrisko fuka. asi budeme dnes len doma :frowning2:
27. apr 2009 o 08:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Von je fkt otras. :rolling_eyes:
Ja som vstala s MM už o šiestej. Kubko spal do siedmej a Zuzka do štvrť na deväť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už som stihla navariť polievku a požehliť. :slight_smile:
Kubka vzal pred chvíľou von dedko. :slight_smile:
27. apr 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

to počko je fakt horšie,ako včera :angry: ...a my o hodku vyrážame ku kamoške :dizzy_face: ,snáď nás neodfúkne :grinning:

a ráno sme my hore už o 5.30 :grinning: :grinning: :grinning: ,Lili nás budí že"mliečkooo" :grinning:
27. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu začali prave vymienať ríni
som zvedava kto to zasa zaplati, milionar pritržsky si volačo zmyslí a hned to musí mat
27. apr 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m,ilil to ako na bytovke?ak ano,ved ste s tým museli súhlasiť a mať nejakú schôdzu a dopredu riešiť finančnú stránku,či sa to bude platiť z nejakého spoločného fondu,alebo sa budete skladať,či nie???????

už to tak nefunguje? :confused:
27. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja si myslím že na to je fond opráv,tak čo sa vzrušuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak vcera bolo super malemu sme pokupili v CandA tricks rifle kratasy mali super zlavy.
27. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj mne sa najviac zo všetkých obchodov tam páči C and A-čko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenže mi nemame fond oprav a žiadne schôdze nebyvaju
27. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili ale on predsa nemôže dať spraviť rímsy za niekolko sto tisíc(ved to nieje lacná záležitosť a hlavne z akého materiálu) a potom to rozrátať na obyvateľov bytovky ap ýtať od vás peniaze,to nám zase nehovor :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:
27. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vypadaju na klasicke rimsy ake sa bežne použivaju
oni to takto robia bežne tu na bytovke, ten dotyčny ma penazi dost
27. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme tu len 4 rodiny a 2 su bohate a su to bratia
27. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...a neni povinnosť vlastníkov bytov viesť fond opráv zo zákona??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale tu žiadny nie je a nie je zriadene ani spoločenstvo vlastníkov bytov i ked to by malo byt
27. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je divné, že fungujete bez spoločenstva vlast. bytov. :confused:
My sme po obede a drobci spia. :slight_smile:
27. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko sa da kym na to nik nepríde
27. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule

môj drobáčik už zaspinkal. Dnes mal menší úraz vonku.Spadol na obrubník :cry:. Má pri pusinke trošku oškreté. :frowning2:
Drobátko moje tak si poplakal :frowning2:. To nám ten deň, ale začína :pensive:

Včera sme boli v Leopoldove švagrinke vinšovať. :wink: Bolo nám fajn. Rastík sa tam tak vybláznil, že keď sme išli domov tak nám v aute zaspal. :slight_smile:

V sobotu M+svokor a môj brat makali na stavbe. Dnes už išiel M do práce.Ale keď príde tak pôjdu zase niečo porobiť. Lebo v sobotu máme mať veľkú brigádu. Bude sa betónovať pivnica.

Dnes som sa niečo dozvedela, a strašne ma to nahnevalo a sklamalo :frowning2: :frowning2:.Teda hlavne sklamalo. Prečo, keď má niekto niečo, tak to nepovie do očí, ale sa to človek musí dozvedieť od niekoho iného. Takéto veci ma stráááááááááášne hnevajú :angry: :angry: :angry:
Čo je na tom také strašné si povedať, keď niečo nechcem robiť.:angry: :angry: :angry: :angry: Ale budem sa radšej tváriť, že všetko je o.k :angry: :angry: :angry:
27. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti tu sa strašne vela ľudí pretvaruje a často sú to tí najbližší
27. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj keti.

Rastíka mi je ľúto.chúdatko malý. mi dnes vonnku neboli. nechcelo sa mi ísť do tej zimy.
šimon mi spal na dvore a Sabínka bola s našimi v pn no a ja doma varila bo sme všetko zjedli. a teraz na chvíľu sadla k pc lebo Pato išiel do roboty.
27. apr 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj my sme zatial doma...sme si schrupli a teraz cakame skolakov :slight_smile:
Barborka ide za chvilu na ockovanie ako 10 r. a mozno potom pojdeme aspon na chvilu von :slight_smile:
27. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keti chudák Rastík. :cry:
Ľudia sú často pokrytci. :angry:
27. apr 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak,my sme už doma(riaaaadne nás prefúkalo) :slight_smile: ,bolo fajn,drobec už spinká :slight_smile:

keti,jáj,tak toto aj mňa vie naštvať a za tie roky som si stále nezvykla :confounded: ,ja poviem do očí,čo si myslím :grinning: ,hoci som potom tá najhoršia :grinning: :grinning: :grinning: ...a Rastíkovi fúkame boľačku :slight_smile:
27. apr 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milka veď to, že najbližší :cry:

Stanka to nič, budú ešte aj horšie pády. No čo už.
Som sa zľakla, že ste išli do HC. :confused: :confused: Lebo sme najskôr išli na trojkolke. Urobili kolečko, a nikoho. Tak sme zobrali kočík a išli zagratulovať oslávencom,lebo dnes je Jaroslava. A máme hneď dvoch :wink: :wink: Malému sme potriasli pravicou, len veľkému ešte nie, lebo kosil trávnik. Tak ešte pôjdeme raz.

Potom sme išli od naších, že pred bytovku, a zase vás nebolo. tak sme išli do pekárne si kúpiť na zajtra raňajky.
27. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som vás videla ako ste išli s trojkolkou a myslele si že keď máš tašku tak idete do ringu.potom som malého uspala na dvore.
27. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok