• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
zajtra idem do PN na to sono pŕs, nechce sa mi tam ale čo už ked musím
28. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,ja tam idem v júni :grinning: ,aspoň to budeš mať už za sebou :sunglasses:
28. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dúfam, že fúka naším smerom ak nejaké prádlo doletí k nám, vrátim.
Ja mám povešané na verande prádlo. Von som ho ani nemala odvahu dať.

rora, ahoj!!
28. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžem zasa prat
Lucka sa dostala do postele, čokolvek tekute pred obedom dostane vždy je to na plachte a ani za svet sa mi nezobudi že by chcela cikat a rado je zasa ktovie kde, tatko zavolal a je to
28. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rora ahoj.
Ja som Zuzku zobudila o desiatej, lebo dnes výnimočne papala o 05:30, aby sme mohli ísť von. A od pol dvanástej zasa spí. Kubko spí v detskej, tak mám veget. :slight_smile:
28. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili namiesto slova "dostala"(došťala) by si mohla použiť aj slovo pocikala,lebo som si myslela že sa lucka DOSTALA do postele :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sa mi pisat dlžne a mam zasa blbu naladu
tak to vypada že malženice nevyšli a že stvrtok ide do velkych kapustan na vychod, nech si ide, ja tu skapem od hladu a moja mama je už na neho taka najedovana že sa nechce vypravat ani so mnou
28. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

pozdravuje vás Zuzanočka,stretli sme sa v Bille,bola s oboma babami :wink: Nelka je už riadne veľká :dizzy_face: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Hviezdica rastie tiež do krásy :stuck_out_tongue_closed_eyes: majú sa OK,mám pozdravovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :slight_smile:
na novom sa im býva dobre,len Nelka tam zle spáva ,v noci sa jej každú hodinu budí a odkedy chodí,tak sa drží Zuzky ako kliešť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: ale inak sa majú fajn a sú všetci zdraví :wink: :slight_smile: čo je najhlavnejšie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my po starom,v robote zaberák,doma mám stále 2 maródov :unamused: už iba kašlú a soplia obaja,len mladému včera z ničoho nič vyskočila teplota na 38,5 st...ale snáď sú to už len také dozvuky :confounded: :pensive:

Zuzi,tak to je fajn,tie výsledky :slight_smile: :wink: super..len si písala,že to môže byť ešte alergia na BKM,tak hádam aj to budeš mať negatívne :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a skúška -snáď dobre,nie ?? :confused: kedy budeš vedieť výsledok ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rora,vitaj :slight_smile: :wink: mohla by si napísať niečo viac o sebe :sweat_smile: :wink:

Dada,až teraz ste mali 2.dávku Prevenaru ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme to mali tuším cca 2 mesiace po prvej,ešte minulé leto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

a čo je s Elis ?? :confused: dúfam,že je OK :wink: spomínala,že nám popíše všetkým IP-čky a nič :confused: :unamused:
v Zmenárni zasa nebola,dávali reprízu z jesene :angry: :confounded:

Emily,hádam to nebude až také zlé :unamused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulenky. :slight_smile:

tak ja až teraz za pc. doterz nebolo kedy.

do obeda som bola vonku s keti a so sofi a našimi detičkami na chvílu sa pridala aj milka.

potom obed,čakala som že Sabínka zaspí no po desiatich docupitala z postele že ona buvať nebude. tak sme išli na dvor. Tam som potom uspávala Šimona tan tomu spánku tiež nič nedal. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zase papanie a teraz ich zobrala mama ešte na prechádzku.

martao ty si rodila všetkých troch cisárskym?takže ty už podviazali vaječníky. lebo ja obidvoch tiež a z toho tretieho by som mala už asi strach. :frowning2:
28. apr 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy hej,mohla by som teda napisat daco o mne ale neni toho vela :slight_smile: nuz co, momentalne mesiac nezamestnana tak cele dni travim na nete a hladam. ale je to zacarovany kruh... bez prace sa bohuzial nemozem pohnut dopredu. a toooolko toho som mala v plane. hmm inac donedavna som patrila k tym co odmietali akekolvek zavazky, nedajboze rodinu a deti.. ale cosi sa zmenilo a sem tam chytam take nalady hlavne ked pozeram tie fotky tych malych drobcov co tu mate :slight_smile: a uz len co chytim daku dobru robotu a konecne budeme moct splatit uver za auto tak by sme sa chceli s priatelom vziat. nuz tot v skratke o mne :slight_smile:
28. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rora tak ti prajem veľa sťastia v hladani
kde si predtym robila a skadial presne si?
28. apr 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z centra piestan. a pracovala som predtym v jednej firme mimo PN na 3 smeny sice ale bola to pohodka. az na to dusno niekedy medzi kolegynami.
28. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samsung nabera do stavu ale neviem či firemne busy chodia i z PN
28. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem o samsungu ale tam by som nesla, nepocula som o tom zo skusenosti nic dobre, takisto aj o peugeote. a tie firemne busy idu iba z trnavy a tusim blizsich dedin. ale inac diky :wink:
28. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

andy,áno,až teraz :sunglasses:

rora,máš super motto :wink: ...ešte hoď vek :slight_smile: ,asi si ešte mladučká :dizzy_face: ..teda,aj ja som :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak deti mi už spia. :slight_smile:
zasadla na chvíľu za pc a čo chvíľu pôjdem spať aj ja

milka na tvojom mieste by som bola rada, že bude mať rado konečne robotu,aj keď pôjde tak ďaleko.
veď si pobaľ pár vecí a choď na pár dní k mame.keď nechcete byť samé doma....
28. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka mam 22. a ze mladucka :slight_smile: to mi este nikto nepovedal. a to mama mi hovori ze uz som stara korcula a ze chce konecne vnucence :grinning:
28. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj rora len sa nikam neponáhlaj.ja mám 26 a už 2deti.a pred chvíľou mi volal M že by chcel nové auto,ale rázne som povedala že nie.no a vieš čo mi povedal? že tak budeme mať tretie bábo :sunglasses: .no skoro ma porazilo :confused: to by som mohla ísť zrovna do blázinca. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 25 a jedno dieta, rora mas čas
stanka ale neviem ako sa tam dostane kedže nema na stravu aby tam mohol ist a ani na benzin a nik nam nepožičia lebo nevracia dlhy tam kde by mal a iba otcovi veri
ešte stale nie je doma a kluče od bytu si nechal doma, ked bude zvonit dostane lebo lucka spí už
len najviac ma jeduje to že tatko mu zavola a on hned leti ani neviem kam a ani kedy príde, cítim sa potom ako sa tomu hovori ako posledne husle alebo ako
28. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved neponahlam, ale neznasam z kazdej strany vety typu "a naco cakas", "ine v tvojom veku uz davno maju"... a tak. hmm nove auto by sa veru zislo.ale momentalne splacame uver na ojazdene auto a to na 3 roky, teda uz mame pred sebou len 2, ale nove neprichadza potom uz do uvahy kedze budu treba potrebnejsie veci zariadovat. a to byvanie a svadbu. uz teraz mam z toho nervy. :confounded:
28. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Piestanky!

Pozdravujem novu tvar, vitaj! Ze 22 :wink: , no to uz bolo u mna taaak davno, ale inak som mlada a pekna! :grinning: :grinning: :grinning: Ja som sa v 22jke vydavala a tiez som v tom roku stihla 1. dieta a druhe v 25tke.

Stanka, takze tretie? No parada, tak uz sa o demograficky vyvoj nasej krajiny nebojim, len tak dalej! :grinning:

Andy, ja som naposledy Elise zaregistrovala v teme Psychoteror na pracovicku, zrejme to ma Elise dost vazne a tazke, tak jej drzim palec, aby to bolo fain.

Ten vietor mi uz nejak vadi, ja chcem teplo! :angry:

Inak v hokeji prehravame :angry: ,no co uz!
28. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idora.daj pokoj s tretím.zatial určite nie.možno tak v tridsiatke :grinning:
28. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, ako povies! :grinning:
28. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Rora máš čas ja som mala prvé v 27 a druhé v 29 rokoch. :slight_smile: Ale ináč som mladá a krásna. :grinning:
A o treťom tiež nechcem ani počuť. :grinning:
28. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruss tak si ma ukludnila ze som ozaj normalna ked chcem pockat este par rokov :slight_smile: a ja planujem byt mlada a krasna aj v 40tke alebo 50tke len neviem ci si to bude aj okolie o mne vtedy mysliet :grinning:
28. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najradšej by sme zastavili čas keby sa to dalo
do piestan sa mi nechce ist preto lebo ide i svokra a to musime ist už teraz a ja som až na 11, tu objednana
a svokor a svagrina budu stražit Lucku a nechce s nimi cikat a ktovie kedy prideme lebo svokre idu rezat necht na nohe, zarasta jej
29. apr 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už viem kde bol rado večer, povedal mi to ale to by som sa i tak dozvedela keby mi to nepovedal lebo niektore osoby neudržia dlho jazyk za zubami
29. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaachhhhhhhhhh :confounded:

dobré ránko želám,aj ked počasie o ničom :unamused:
29. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....

aj ja som mladá a krásna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dvaja čertíci mi v pohode k životu stačia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kedže sme ich mali skoro,nás už čaká len druhá mladosť ked odrastú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise asi nema čas sem chodit, sak neviem či ten manžel už robi a či je maly uplne v poriadku
29. apr 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok