• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
zuzidr bola u vas burka?lebo nas to sice strasilo,ale islo to prec :slight_smile:
30. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je búúúrka a poriadna :angry:
30. apr 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

marodom skoré uzdravenie :unamused: :pensive: marí sa mi,že aj Mimuš mala malú chorú,tak zato sem asi nestíha chodiť :confused: :confounded: :unamused:

Emily,tvoju IP som nejako nepochopila :confused: Mám ti to vyhodnotiť,či ako ?? :confused: :sweat_smile:

vítam chlebom a soľou nové tváre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: všetci ste z Chtelnice ?? :confused: :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi,si dnes OK,brucho sa ukľudnilo ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. apr 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme dneska boli u doktorky mali sme vysoke teploty v noci dala nam penbene sirup, ze nejaky virus.

a to sme chceli zajtra ist do Lešnej hmmm :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...

ja len narýchlo....MM aj chalani majú nejakú virozu-vracačky.....tak mám fofry....ešte že ja som o.k. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Idora,dobrý postreh :stuck_out_tongue_closed_eyes:

AJ nové tváre vítam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vidim,ze je to tu zavirusene...ja len dufam,ze sa tej prasacej chripke vyhneme...snad nas to neskosi...vsetkych :frowning2: :sweat_smile: :confused: :confused:
30. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Danca snad nie! :unamused:
Marodom prajem skore uzdravenie!
30. apr 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co budete zajtra varit? Hodte inspiracie, mne dochadzaju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak ja už v HC.Sabínka ostala u babky v Chtelnici takže budem mať trochu veget. :wink:

do chtelnice prídem znovu vo štvrtok. dnes bolo vonku fajnovo,boli sme vonku s keti aj so sofiu a na chvíľu sa pridala aj Milka a zrazu sa len tak vyparila.

No to ani ja neviem čo budeme zajtra variť.
30. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci skore uzdravenie aj maly my zacal hnackovat dufam ze do zajtra to uz prejde idem kukat vkvcku na prime papap
30. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa,snáď baktérie..na vírus by nedostal ATB :unamused: želám skoré uzdravenie :wink:
Penbene mala aj naša malá,nedávno to dobrala :confounded:

črevných viróz je teraz všade veľa :frowning2: :unamused: :confounded:

Idora,zdravím,ani ja neviem,čo zajtra variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: je nás tu takých viac :wink: :grinning: :grinning:

ak nemáte program na večer,doporučujem skvelý film na Markíze 21:20 či tak nejako...-Parfum-Príbeh vraha :stuck_out_tongue_closed_eyes: naozaj super film :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Stanka som bola prekvapená, keď som zbadala Sabínku vonku. :grinning: vaši mi hovorili, že vystúpila z auta.

milka nám sa nemôže niečo také stať, že neísť von. My musíme ísť aj keby traktory padali.
len sme sa zdržali dole v obchodoch. A potom sme išli k svokrovcom, lebo sme mali robotu. :wink:

Milka a ako prežívaš, keď Rado neni doma. Aspoň sa nerozčuľuješ :wink:
30. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja tiež dúfam, že je Mima v poriadku. :confused:
Zdravím nové tváre. :slight_smile:
Maródom želám skoré uzdravenie a dúfam, že nás to obíde. :frowning2:
Zuzanku dnes očkovali do oboch nožičiek, hexavakcína a prevenar, ale zvládla to super. Meria už 65 cm a váži 6420 g, na to že pri pôrode vážila 2950 g, celkom slušný prírastok. :slight_smile:
Jakubkovi naťahovala pipíka a neplakal. ľúbili sme mu, že ak nebude plakať, tak si môže vybrať v tescu báger. A vybral si za 13 eúr, ale sľub je sľub. Tak máme doma veľký báger. :grinning:
30. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj keti.no to som aj ja bola prekvapená že ostala. ved najprv povedala že ostane,potom si zrazu sadla do auta a nakoniec vystúpila a ostala. :wink:
no som zvedavá do kedy vydrží lebo prídeme až vo štvrtok a možno aj skôr uvidím aká tu bude situácia. :slight_smile: :grinning:
30. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, videla som uputavku a chystam sa pozerat, len neviem ci nezaspim :unamused: Nejako ma berie...
Tak sa majte, dobru noc! :slight_smile:
30. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy aj moj tatino povedal že to je super film.a ked to povie on tak to už musí byť.idem pozerať
30. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule aj môj M to spomínal, že to budeme pozerať. :grinning: :grinning: :grinning:
Takže na dnes je o program postaranééééé :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pane krali kolik hodin?.... ja som total vygumovana a ked tu pisem,nemam pojem o case :unamused: :unamused:
aj ja chcem kuk ten film :wink: :unamused:
tak sa majte....zatial :wink: :sweat_smile: :confused:
30. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som už asi dopozerala, stačila mi to čo mi tu prišiel povedať M :astonished: :astonished:
30. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa lúčim.odchádzam do postele, ked zasadnem pred ten pc tak tiež nemá pojem o čase. tak už chodte buvať. dobrú nocku. keti a veľa sa zajtra nenarob.ppapappa
30. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka neboj ja nebudem na stavbe. :grinning: Ja a svokra budeme len kuchtiť.
30. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobré ránko prajem. :wink:
zuzidr ip :wink:
1. máj 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My sme už po obede. Decká spia.
Ja som doobeda upratovala, MM s Kubkom upratovali dvor. :slight_smile:
Naša šípková ruženka vytvorila nový rekord v spaní. Včera zaspala o 21:00 a vstala dnes až o 10:30. A od dvanástej zasa spí. :sunglasses:
Poobede ideme grilovať. :slight_smile:
1. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danca.b
ahoj dakujem za privitanie. :slight_smile:
1. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka 26
ahoj moja ...ako sa maju deticky?Malemu uz rastie treti zubok,a je z neho cim dalej vacsi nezbednik.
1. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leniiii,tak to je goooool že si to ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
krásne fotos :stuck_out_tongue_closed_eyes: Timko je fešák :dizzy_face:
1. máj 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

andy som sa pomylila nie virus ale nejaka viroza a zrejme crevna.

loryana si mi nejaka povedoma kde si robila?
1. máj 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som Miruss a Jakubkovi pretahovali pipika mal ho zrasteneho? Pytam sa lebo nasmu to ide robit v utorok a neviem naco sa mam pripravit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malemu uz teplota ustupila ale v noci sme este mali 39,5 :angry:
1. máj 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som hovorila ze uz idem domu
andy chcela som len vediet ci to je v poriadku alebo nie
1. máj 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

Milka,odpísala som ti :wink:

Peťa,na črevnú virózu sa nedáva Penbene-to je Penicilin a dáva sa hlavne na angínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: viróza je ochorenie spôsobené vírusmi,napr.tá črevná viróza :stuck_out_tongue_closed_eyes: troška odborné okienko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dúfam,že maródi sa majú už lepšie :unamused: :confused:

Peťa,idete na chiru alebo urológiu ?? ja som bola u chirurga,keď mal malý tak vyše roka a pol,do 2 rokov :unamused: nešlo mu to poriadne pretiahnuť ,tak nás tam dr.poslala .. :frowning2: v živote malý tak nereval ako vtedy a potom ešte cca 3 dni -vždy keď cikal-to ho vtedy strašne bolelo :pensive: :frowning2: mastili sme nmu to vtedy Framykoinom a kúpali v repíku,ale boli to teda 3 hrozné :frowning2: :confounded: :pensive: dni
1. máj 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok