• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
autor
Lešná je na Morave pri Zline :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my bud v piatok alebo sobotu....MM tam ide na výstavu vláčikov...len neviem kedy to má presne :dizzy_face:
3. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti naraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je to asi 80km
dobry napad zemiacikove pyre...zemiaky ma rad,,,zajtra navariiime :slight_smile: diki za inspiraciu,niekedy potrebujem nakopnut :wink:

Stani dinopark je pekny,ale deti sa toho boja a placu pri tom ,,,,som tam bola...
my by sme chceli ist do Bojnic pozriet do zoo a bude tam aj rozpravkovy zamok,to moze byt pekne.
3. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj mi bud v piatok alebo v sobotu
3. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj to je pre nás daleko.ten náš drobec by takú dlhú cestu nevydržal.on má totiž problém vydržať 24km keď ideme z HC k našim do chtelnice tak prereve celú cestu.
3. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lory kedy je rozpravkovy zamok??? :slight_smile:
3. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka nas je taky isty on v aute nemoze zaspat ani v kociku my ked niekam ideme ja si musim obalit nervy on spi len na postely.

v aute ho musim zobrat na ruky tak zaspi a potom ho dma do sedacky a v kociku odpadne od unavy po sediacky. a z lesnej sme isli s revom asi pol hodku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to od 16 do 29 juna a poto by malo byt este dalsie kolo.Myslim ze to tam bude pekne
3. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to máš výhodu že máš vzadu len jednu sedačku,ale ja dve a sadnúť si medzi nich je problém :slight_smile:
3. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas drobec je pravy opak vasich detiii,ten sa citi v aute ako ryba vo vode,sme pred troma tyzdnami boli v polsku a prespal celu cestu tam aj spat ani som nevedela ze ho mam.
3. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka26....nie je to az tak daleko .....

http://www.zoozlin.eu/

nasa mala nikdy neplace....a chodime aj do TT, TN atd...vzdy jej poberiem kopec hraciek...a zatial este pri nej sedim v zadu ...hrkam jej s hrkalkami alebo jej pustim take slniecko ....a potom sa celu cestu sama prehra... :slight_smile: :slight_smile:
3. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sním šla do polska?tak to by som ja neodvážila. :grinning:

Sabína tá v aute vydrží ale šimon no to hrôza.
3. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj moji chalani sú cestovatelia odmalinka.... :dizzy_face: my cestujeme často a sú zvyknutí :dizzy_face:
3. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez chvalabohu zatial problem nemame...bud sa prehra alebo zabuvka... :grinning: :grinning:

ale do polska by som si ani ja netrufla... :sweat_smile: :sweat_smile:
3. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my cestujeme casto ale Kubco aby obsedel alebo zaspal v aute hroza. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ze do polska to by som bola asi sediva :grinning: :grinning: :grinning:
idem buvat papa zitra ak sa podari
tak vidím že pomaly odchádze do postelí tak to asi aj ja vzdám pôjdem spať.
3. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Polsku bolo vsetko OK. VSETKO PRESPAL,a ked bol hore tak si kazdeho prezeral,no pohodove dieta,ale on je zvyknuty od mala cestovat.
3. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to závidím. ten náš šimon to je sním v aute hrôza. a to stretko? mohli by ste prísť do chtelnice deti by mali aspoň výbeh na dvore a videli by ťa aj naši.mama ťa stále spomína že kedy príde Lenka :slight_smile:
3. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu nocku
3. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bru nocku odchádzam do ríše snov.zajtra ak budem mať čas tak sa tu ukážem.

dúfam že bude dobrá a dlhá noc.
3. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohli by sme na buduci vikend...ak nemate nic na plane...aj by som rada videla tvojich rodicov.
3. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,my sme mali busy víkend :grinning: :grinning: ako vždy :slight_smile:

vo štvrtok sme boli na tom stavaní mája,najprv do deviatej s malou a potom sme ju dali babke spať a išli sme na zábavu a boli sme do jednej...bolo super :grinning:

v piatok sme robili po dvore,v sobotu tiež,poobede som upratovala a potom sme išli k tete do Sasinkova a potom na ochutnávku vína,bolo v ponuke 149vín a ja som ochutnala "iba" asi 8... :grinning: môj bratranec skončil piť pri 24víne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

včera som na želanie Emmky robila poťahovanú kvetinkovú tortu(nestihla som ju ani odfotiť) :sweat_smile: :slight_smile: potom sme poobede spali a na večer sme išli na futbal...a pekný víkend za nami :grinning:

a zase som v robote :wink:
4. máj 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili ved si písala že si do utorka na myjave a ptom za chvílu už ti Rado robil párky? :sweat_smile: :grinning:
4. máj 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak loryana aj ja ťa poznám,teda hlavne tvoju maminu a ocina(robila som v Lotuse :slight_smile: )ale hlavne Romana :slight_smile:
4. máj 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od utorka idem na myjavu zasa, od včera som tu
on ide rano preč do Zemianskych Kostolan
4. máj 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,
tak tento vikend bol u nas rusny. v sobotu sme boli na tej svadbe. mala bola taka dobrucka. aj si zatancovala z babkou :slight_smile: . potom o pol deviatej vecer zaspala v karicke a buvala az do druhej rano. ale to sme isli uz domov a v sedacke zase zaspala. doma sa prebrala ale potom zaspala a buvala az do osmej. aj som si zatancovala z MM.
4. máj 2009 o 08:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

nika....tak super ze ste sa zabavili a Vikinka posluchala :wink: :slight_smile:

a ake saty si mala nakoniec....uz si veru nepametam ake si spominala :sweat_smile: :slight_smile:
4. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok