♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
14. máj 2009

ahojte babulky, ja nestíham v práci taký stres a teror že moja psychika je na bode mrazu ☹ ☹ ☹ nepomohlo ani preradenie lebo nový šéf je taký že radšej pôjdem robiť predavačku alebo k pásu ..................................................................... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ našťastie rodinka ma drží po kope 🙂 🙂 🙂
gratulujem oslávencom 😵 😵 😵

skoré uzdravenia chorým 😉

nika tu masáž ti napíšem 😉

tak sa majte idem do práce, malého do jasličiek a idem do práce trpeť........ ☹

lucinda7
autor
14. máj 2009

dobré ránko....

Andy ja som kupovala okuliarky v Adrii minulý týžden...ale výber nič moc 😖
Kitty asi len v Hm-ku alebo na MMB....

jáááj,Lindi,myslím na teba.....psychoteror na pracovisku.....aj hladáš nečo iné??? 😒drž sa 😎

zuzidr
14. máj 2009

Dobré zamračené ránko 🙂

lucinda7
autor
14. máj 2009

...a zachvílu asi aj upršané....v BA už prší 😒

mimusbe
14. máj 2009

dobre rano...

aj tu poprcha kazdu chvilku....a tak sa mi chce strasne spat z toho pocasia....asi si dam kavu...snad ma trosku preberie....

andy...aj ja som na MMB videla kitty okuliarky....

mne sa velmi pacia len nam ich asi zatial netreba lebo by si to strhla dole....ciapky tiez niekedy nemusi a doslova si ich sklbe z hlavy... 🙂

milhaus
14. máj 2009

na MY nepoprcha ale kosa je
dobry den

nika2
14. máj 2009

ahojte,
tak uz sme doma od dr. samozrejme rev musel byt. ani pozriet ju poriadne nemohla. ale je to ,zevraj stale v norme. teda dr. moc toho nenarozprava ked sa neopytam ani neviem co jej vlastne je. ach jaj. ale v pondelok ideme aj tak este na kontrolu na polikliniku. tam jej bude zase robyt ekg no tesim sa zas bude cela poliklinika pocut, ze tam je Viki 😀
ja som akurat bola na poste malej prisli okuliare co som objednala cez net kidz banz. su take , ze okolo hlavy maju taku snurku a daju sa zatiahnut. ale stoja 500sk. tak hadam budu dobre.

nika2
14. máj 2009

inak musim sa pochvalit. dnes mam 26 😀 😀

nika2
14. máj 2009

mima aj sestra ide zajtra z malou. a ze sestricke ked volala ci ordinuju , tak jej povedala, ze aby ani teraz nechodila lebo bude vela ludi. ked bol sviatok. ale chce ist hned rano.

mimusbe
14. máj 2009

Nika....tak vsetko len to NAJ zelame 😉 😉

mimusbe
14. máj 2009

nika....myslis tieto? vyzeraju super.... 😉

http://www.babybanz.sk/#

a je tam ze od 6 mesaica....tak to by mohla mat uz aj Sabinka....len ako som uz pisala...ktovie co by stym spravila

zuzidr
14. máj 2009

Nika všetko naj naj 😀 😅

a v nemocke vám robila EKG dr. Ant....?tá bola teraz na dovolenke na Sahare 😅 😀 ked som tam bola na sono tak sa s Kirkom rozprávali že bolo super,ale nebola hygiena....že týžden si ani ruky neumyla....nič....,heheheh sranda...inak ju ako dr.moc nemusím 😝

zuzanocka
14. máj 2009

dobre ranko, alebo uz den?

nika,
gratulujemeeeeeeee 🙂

uvarila som vajickovu polievocku a robim segedin, uz sa nan tesim 😝

no moc toho dazda zatial nie je... 😕

lindi,
drzim palce... nedaj sa 😉

drobak zatial nepokracuje v hnackovani, ale o polnoci mala takuuuu teplotisko, ze som ani teplomer nevytiahla, hned som jej panadol supla a spali sme dalej... teda...s asi osmimi prestavkami, ako vzdy... 😒

okuliarky sme kupili v dm-ku, nie su ani moc drahe, jedny mame dokonca take "gumove". ze ich nezlomime 😉

nika2
14. máj 2009

dakujem baby.
mima ano tie. ja som jej objednala tie od 2 rokov. lebo tam bol obvod hlavy od 46cm. a ona ma ale 45 tak reku nech jej to male. ale je to este trochu volne . aspon to dlchsie bude mat.
zuzka bola som u Fialovej na sone. a zacharovu som stretla ked sme isli domov.

lucinda7
autor
14. máj 2009

NIka,aj od nás všetko naj 😝

a dr.A.ja tiež nemusím.....mi pri Maximkovi prišla povedať že má šelest a bude na pozorovaní.....na další den odišla na dovolenku a nová dr.povedala že je to riadny blud a žiadny šelest nemá 😠

že A. počuje asi aj nemožné 😝

zuzanocka
14. máj 2009

A. je ta, co je na porodnici? pekne odmerana osoba 😝
kocka, co bola so mnou na izbe (inak, kupili sme potom o pol roka od nich dom 🙂) ma chlapceka a A. povedala, ze na sone hlavicky videla, ze ma chlapcek nejake vacsie komory, ci co to, ze to ale nic neznamena a z maleho je ☹ epileptik strasny ☹

lucinda7
autor
14. máj 2009

uff,však odborníčka 😠

sofi
14. máj 2009

Ahojte babulky,

oslávencom všetko najlepšie 🙂

chorým skoré uzdravenie 😉

Dnes udem na poradnu, bude mi robiť sono, tak potom dám vedieť čo to bude, ak bude drobec správne otočný.
Len nech je všetko v poriadku a nech je zdravé. 🙂

lucinda7
autor
14. máj 2009

Sofi, tak uspešne sono....a ku komu chodiš??? 😝

zuzanocka
14. máj 2009

tak nas marodik spinka... o pol 11 prisla za mnou, ze chce ist spinkat, ulozila som ju a uz haja... horucka moja malinka... tak mi jej je luto, aka je nestastna... 😢

sofi,
fiha, aky vysoky tyzden uz mas 😉 tak pekne fotosky prajem 😉

zuzanocka
14. máj 2009

segedin je uz navareny, teraz som volala s cestovatelmi a ze jeden by radsej vyprazany syr, no este, ze mam eidam v chladnicke, potvory chlapske su to 😝
si zvykaju nejak na servis 😝 luov kolega ked dosiel pre lua, ked odchadzali len kukal jak puk, ked som luovi pazure strihala 😀 😀 😀 no co uz... ako tu uz bolo spravne napisane: "ako si naucis, tak mas" - myslom, ze autorm je nasa lucy 😝 😀 😲 😲

zuzanocka
14. máj 2009

"myslom, ze autorm" = "myslim, ze autorom" 😅

zuzanocka
14. máj 2009

a tak tu kecaaaaaaam sama so sebou... idem radsej vykonavat nejaku plodnejsiu cinnost 😝 😝

lucinda7
autor
14. máj 2009

čau samomluvo 😝 😝 😝 😝
presne tak"ako si kto naučí tak má" 😀 😀 😀 😀
mne strihá pazuriky MM 😀 😀 😀 😀 😀

apropo,kolko to máš tých chlapov??? 😝

zuzanocka
14. máj 2009

moj je tam jeden kus a druhy kus je kolega z vychodu - toho na chvilu prichylime a potom bude pokracovat v ceste 😝
ja si na pravej, ako vyhraneny pravak, neviem ostrihat, takze tiez otravujem okolie 😀

zuzidr
14. máj 2009

že kus 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
14. máj 2009

hehe neni kus ako kus 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
14. máj 2009

alebo kúštik a kusisko 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
14. máj 2009

to je tiež riadny rozdiel 😀 😀 😀 😀

miruss
14. máj 2009

Ahojte.
Danca Paulínke prajem všetko najlepšie k prvému rôčku. 🙂
Nika aj tebe blahoželám k narodkám. 😀
Lindi máš aj vyhliadnutú novú prácu? 😒
Ja som bola včera v meste skoro celý deň pomíňať peniažky. Je u nás môj oco, ten kúpil Kubkovi sandále, Zuzke kaše a príkrmy a mňa pozval na obed. Kubka varovali svokrovci. Boli sme len so Zuzkou a tá skoro celý výlet prespala. Bola som na kontrole aj u gynekológa. 😝
Som rada, že dnes prší, lebo sme museli stále polievať, bolo veľmi sucho a takto by sme veľmi veľkú úrodu nemali. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre