• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
ja by som si i tak nič nemohla dovolit kupit kebyže tam som
16. máj 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

stanka...mam pocit ze som ta na jarmoku videla ...ale nebola som si ista ci si to urcite ty...a preco bol jarmok o nicom? ja som uz zvyknuta ze tam nikdy nic neni..takze som to aj tak brala...

videla som aj dancu s paulinkou...aj pozerala tym smerom ako som stala...len ma nespoznala a mne bolo blbe za nou prist ...ze heeej...ja som mimusbe ...ta sktorou si pises na konovi :sweat_smile: :grinning: :grinning:

aj maleho Jarka Sofinho som videla...aky velky fesak z neho bol :wink: :slight_smile: :slight_smile:

my sme malej kupili balon :slight_smile: a take hluposticky...kvetinace atd...inak tam ozaj nic nebolo...
16. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosik tomu nechapem....TM zarobi take velke peniaze a ty si nemozes nic kupit? :confused: :confused: :unamused:
16. máj 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie lebo nema ich ešte v ruke tie peniaze, sak pol roka nerobil a treba poplatil dlhy tak čo asi ostane?
16. máj 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ved som ja aj pozerala že či si to ty.Som hádala podla tvojho M,lebo jeho z videmia poznám zo ZŠ.
16. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj my sme boli na jarmoku kuknut, najskor som bola rano s kamoskou, potom prisiel za nami MM a pobehali sme to tam. no nic moc, ale co som mala na plane, tak to som pokupila, a dokonca aj mne sa uslo daco pekne . hlavne, ze nasa mala mala zabavu, sledovala ludi, deti, takze bol pokoj a klud. Uz sedim s vylozenymi nohami, co som taka unavena, poobede sme este boli vonku a uz som ledva dosla domov.....
16. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: :wink: :sunglasses:

takže na jarmoku mič moc ?? :confused: :wink: pýtala som sa,že ako to tam vyzerá :confused: ale neodpísali ste mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

Mili,IP :wink:

my sme boli s malou kuknúť na stretku Júnovčatiek,nahodím aj fotos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Zuzi bola po skúške,ale výsledky ešte nevie :confused: zdržali sme sa len krátko,ale bolo fajn,malá sa zahrala,vybehala,bola moc spokojná,lebo tam nemusela jesť :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka...ty si chodila s MM do triedy? sa ho musim teda spytat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nechodila,len on je o niečo starší.Ja si ho len pametám zo ZŠ.Ja mám v Lopašove dosť bývalých spolužiakov.
16. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme nakoniec grilovali. Bolo super. :slight_smile:
Len Zuzku trápia zuby. Poobede hnačkovala a má navreté ďasná. A prvýkrát som ju zažila upalkanú. Potierala som jej ďasná dologelom, ale nepomohlo to. Nakoniec som jej musela dať panadol. :frowning2: Som zvedavá aká bude noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

náš drobec dneska dosť neskoro zaspinkal :unamused: ešte o štvrť na 9 sme boli vonku, lebo ako klasika domov eee :unamused:

Mima a mňa si nevidela :pensive: ?Ja som sa snažila aj sledovať ľudí ,aj stánky, aj drobca, lebo jemu sa moc nepáčilo :frowning2:
Chcela som si kúpiť konečne nejaké tričko no nič nemám. Rastíkovi som tam kúpila čapičku, vestičku a tesilky na tú svadbu :slight_smile: :slight_smile:, turecký med. Naším, svokrovi, manželovi. nech si aspoň trochu pomaškrtia :wink: :wink:

Ale predsa som si niečo kúpila hrántik na balkón :wink:, ale už teraz vidím ako sa tam drobec premrva v hline :grinning: :grinning:

Stanka a kedy zase prídete???
16. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj babule ešte som sa chcela opýtať. Rastík ma už začal odmietať pri kojení. Je to už dní čo necucá :slight_smile:
Cítim, že mlieko sa mi ešte tvorí. Mám si to odsávať, alebo nechať tak??? či mám isť na tú inekciu??? a keď tak ku komu??? K svojmu gynekologovi??? :confused: :confused:
16. máj 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak sa vam hlasim :slight_smile:
som od stvrtka vecer nejaka marodna...mala som zimnicu(po 100 rokoch asi) a trochu ma prehanalo :angry:
v piatok rano zvysena teplota a potom sme sa poobede este vybrali na nakup do PN
dnes sme jarmocili a potom mala nasa drnda oslavu :slight_smile:
mima,co si ma nedrgla...ja by som ta oslovila,ale davno som nevidela tvoje ,foto tak neviem ci by som ta spoznala :sweat_smile: :confused:
my sme stretli iba keti...a tiez sme nekupili skoro nic...akurat malej satku a potom sme si boli sadnut na pivko a zivansku :slight_smile: :wink:
andy,takze ja ti odpoviem ,za chtelnicanky :slight_smile: stankov je u nas velaaa...mame velikanske namestie,ake nie je siroko,daleko v okoli a to neprehanam :slight_smile:
v tych stankoch...nic,moc...ako na jarmokoch,ale sem tam sa da...kosiky,tur.med,oblecenie,obuv a aj nejake ine veci,ale to asi "vsjo". :wink:
my jarmok berieme,ze sa poprechadame,stretneme znamych,posedime a tak si sprijemnime den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ked bude cas hodim nejake nove foto :slight_smile:
17. máj 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....

tak my uz mame polievocku od pol8 navarenu....tatino uz druhe doraba...

sabinke sa akosik nechce poslednu dobu spinkat...MM hovori ze je raketa.... :grinning: je strasne ziva a neposedna....

miruss....tak nech rychlo zubky vyjdu a nech Zuzanku dlho netrapia... :wink: my este stale nemame zubok :confounded:

keti...nie teba som nevidela ...aj som sa stale otacala ze ci niekde nebudes...ale nic :unamused: ani andrej ta nevidel...a ten ta skor spozna ako ja :slight_smile: skoda....sak snad inokedy...na hody chtelnicke :grinning: :grinning:

danca....my sme isli okolo a bola tam karicka a ked som pozrela tak malu Paulinku som hned spoznala podla fotiek...zlatucka je velmi... :wink: a aj teba som hned spoznala.... :wink:

snad ti je uz lepsie.... :slight_smile:
17. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

ja už mám tiež navarené. Dnes máme vepšo,knedlo,zelí

A zase je Chtelnica v telke V goóól
17. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

my sme dnes vstávali o pol siedmej.Po strašnej dlhej dobe sme spali celú noc aj Šimi aj Sabi. :wink:

Máme navarené,babka včera navarila. :slight_smile:
Ak vykukne slniečko chceli by sme ísť dnes na výlet do Bojnej,len čakáme kedy tá hmla od nás z HC odíde.

Keti prídeme až na ten ďalší týždeň asi 27.5.lebo Sabínka ide 26.5 do škôlky na cvrčkov.
Ani sme nestihli rozlúčiť...
17. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak vcera sme boli v tom laugariciu. celkom fajn to tam je. daju sa tam oplieskat peniaze :slight_smile: len ma potom tak zacala boliet hlava. mala stava v poslednom case uz o piatej rano. a vecer sme isli spat az po eurosongu. ten kocil o stvrt na jednu. ale vyhral dobry spevak. taky zlaty bol ten nor.
17. máj 2009 o 08:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....

aj ja už mám navarené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes musíme obedovať skôr lebo MM ide na futbal do TT :unamused: služobne :angry:

a dnes to jak na potvoru vyzerá že sa počasie konečne umudri :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru v Laugariciu sa dá dobre vela euráčov oplieskať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tento mesiac sa musím krotiť ešte nás čaká Liptov a musím zavolať tepováka na gauč,lebo naš malý umelec nám včera pokreslil voskovkou tú novú sedačku :unamused: no porazí ma z neho....len som ho našla ako to vlhčeným obrúskom drhne a hovorí mi:to niiiic,maminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zabudla som ešte,mne stačí aby mali na jarmoku kokosové kmene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to strašne lubim :dizzy_face:
17. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
to ani neviem čo je lucinda ale sladkosti tam byva dost, činske veci, fontanky, obrazy, košiky, nože, periny
17. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zuzka spala do siedmej bez zobudenia, takže ok. Teraz pôjde zasa búvať. :slight_smile:
Ja pôjdem žehliť a dedo pôjde s Kubkom von. :slight_smile:
Keti radšej si aspoň raz za deň odsaj, aby si nedostala zápal a pre istotru zavolaj gynekológovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mili takéto niečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: majú to vždy v stánkoch s perníkmi :dizzy_face:
http://www.vysi-sweet.cz/cs/kokosovy-kmen-5ks :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci....toho tam bolo pozehnaneeeee :wink: strasne vela stankov s takymito cukrovinkami tam bolo....
ale odolala som a nekupila som si :grinning: :grinning: :grinning:

ale kupila som si na doma take kratke 3/4 teplaky...aj rukavice do zahrady na burinu :grinning:

som sa dobre pobavila...ze to nic maminka :grinning: :grinning: maximko je zlatucky :dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mima,ja som si toho porobila zásoby z Bojnic.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tam boli stánky s tým tiež na každom rohu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no Maximko je teraz úúúžasný.....také hlášky hádže že sa na nom furt kosíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
nasi su vsetci v kostole,aj mala a ja sa este liecim trocha...uz som nevedela, co by mi pomohlo,tak som si dala stamprlik dom.palenky :wink: cistej broskynovice co sme palili...bud ma to zabije alebo vzkriesi,lebo tvrdy alkohol som nepila uz dlhooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:zatial sa citim celkom v pohode :slight_smile:len neviem z coho mozem mat taketo problemy,zeby crevna chripka? :angry: :sweat_smile: :confused:
mima aj sa som pozerala na tie teplaky...predavali to take morhonky?vyzerali celkom slusne(tie teplaky) a myslim,ze mali aj akoze znackove tricka :slight_smile:
luci maly sa vynasiel :slight_smile:nasa Barbi,ked este na byte popisala stenu a stolik nam tvrdila,ze to ona nebola,ale take druhe "devcatko" :slight_smile: :slight_smile:
17. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Danka, teba sme vcera videli na jarmoku, MM ma drgol, ze si tam, len si sa zrovna s niekym rozpravala, tak som ta nechcela rusit. inak my tiez tak podobne, po nakupoch sme sa stavili na obedik a potom na zmrzku a domov.....mala bola ziva,ta by tam este vydrzala, ale ja uz som citila, ze som to zasa prehnala s chodenim. lekarovi som musela slubit, ze sa budem setrit, ale nejako sa mi to nedari....
17. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofia222 a to bud rada že ti ešte Lenka neuteka ako moja baba
17. máj 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Linda je v Zmenárni :slight_smile: :wink: :sweat_smile: ,pozerajte :wink: :slight_smile:
17. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,aj ja som pozerala zmenaren.
17. máj 2009 o 17:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som bola v zmenárni čo hovoríte? :grinning: :grinning:
17. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok