• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
ahojte maminky :grinning: :grinning:

my máme náročný deň za sebou. Sme lepili tú ipu. chvaľa bohu nepršalo. Toho sme sa najviac obávali. Teraz už môžu padať aj traktory. :grinning: :grinning: :grinning:
bol nám pomôcť svokrin brat, lebo ten čo sľúbil tak nakoniec sklamal. No čo už :angry: svet sa nezrúca. :grinning: :grinning:

Mima tak my asi nakoniec tam ani nepôjdeme :frowning2:, lebo idem v nedelu preč a neviem či sa nevrátime až večer. Tak budeme mať trochu iný výlet. A gratulujem, že už nemáte plátené plienky.

Náš Rastík má už aj oškrkané kolienka :sweat_smile:, ale je statočný lebo ani nezaplačkal, aj keď mu tiekla krvička. Len potrepe nožičkou, a ide sa ďalej.

dnes sme boli aj na zmrzke, no a náš drobec samozrejme hneď za pult kde sa predáva zmrzlina. Lebo vie, že dedko mu to v pizzérií dovolí. :unamused:
A majú tam také detské stoličky, a čo si myslíte on tam tak aj bude sedieť.Jasné začal sa na to stavať. To je teda šidielko jašavé, celá mama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti,
pozerala som fotosky, nasa najmensia tiez tak spava ako vas rastik - s ritkou dohora... a rucky si vystrete da pod seba, pomedzi nozky :sweat_smile:
22. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa na tej jeho polohe strašne smejeme. Lebo aj môj M tak spáva, ale bez tej ritky hore.Ruky schovávajú asi ím je zima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ozaj ešte som sa chcela opýtať, čo obliekate drobcom na noc, lebo náš je stále spotený a budí sa na to. Aj túto noc sa zobudil tak som ho šupla k nám. A robila hubový ventilátor. :grinning: :grinning:
Na chvíľu zabralo, ale potom nanovo. tak som mu musela ísť dať piť.
A nechce byť vôbec prikrytý.Tak dnes bude mať aj okno otvorené, len dúfam, že ten náš sprostý pes nebude zas húkať celú noc :angry: :angry: :angry:
22. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas drobec spava v tych overalovych pyzamkach, cize len jedna vrstva, ale teraz som zistila, ze su jej akosi vsetky naraz male, tahaju ju na prstekoch, tak spi v tenkych dupkach a bodycku... tiez sa odkopavala, ale teraz si aj sama kaze zakryt ju, tak asi jej je fajn.. inak kuri o 106, hlavne, ked sa v noci prituli ku mne, citim, aka je horuca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to mi pripomina, ze by som mala cez vikend vybehnut kupit nove pyzamka :wink:
22. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moji drobci sú asi po mne. Spíme pri zatvorenom okne zatiaľ a majú pyžamo Kubko, Zuzka overal a ešte Kubko je zakrytý paplónom a Zuzka má spací vak a nebudia a v noci a ráno nie sú spotený. To musí byť ináč teplo, aby som ja pre teplo nemohla v noci spať. :grinning:
22. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som malej davala dupinky/overaliky na spanie a ked bola zima tak som ju supla do spacieho vaku....potom ked uz bolo teplejsie tak bola zakryta len s tensou deckou a teraz ked je teplo a dusno spinka v overaliku s kratkym rukavom a prikryjem jej nozicky s takym tensim paplonikom....

a skusim jej sem tam rucky ci ich nema studene ale vzdy je cela teplunkava takze jej zimka nie je a ani nie je spotena...takze asi jej je akurat :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
22. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mu dávam overal . Ale asi mu budem musieť dať, len body s krátkym rukávom.

ja už idem do hajan.

dobrú nocku :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. máj 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
nechystáte sa niektorá s detičkami k čiernej pani? žeby som sa pridružila s malou :dizzy_face:
23. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jett.
Ja nie, my ideme grilovať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer sa praje!

je tu niekto? haloooooo!

jett,
dievca moje, ty aj zijes? teba som nevidelaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:

my ideme grilovat zajtra k nasim, buduci tyzde budeme zas u nas :wink:
dnes sme mali fest pracovnu sobotu, svokra bola varovat baby a my s luom sme makali... :grinning: :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a nadka padla na hupacke... na brusko krizom cez hupacku :frowning2: taku modrinisko ma... aj rozmyslam, ze na sono pojdeme :angry: to je tak, ked sa ludia po stojacky hupu :angry: :angry: zasluzila by si 5 a 20 :unamused:
23. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Zuzi....

Nadke fúkame bolavé brušeno....veru,vymýšlajú :confounded: aj tí naši furt niečo.,....momentálne musí Maximko vo všetkom kopírovať Alexika jak opička a je to o držku :unamused:
23. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

nikde nikoho... nejak to tu upada :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci,
s tym opicenim to coskoro asi aj nas caka :grinning:
inak, chrustik uz je asi ok, uz kaka tuhsie :wink: s takou radostou som to oznamovala mamine :wink: co vie cloveka potesit, ze? :sweat_smile: :grinning: :wink:

co dnes budete robit? my pojdeme poobede, ak nebude prsat, k nasim grilovat, ak sprchne, tak asi len na prechajdu a na kafco :wink:

teraz som baby vyslala na prechadzku a ja idem rychlo uvarit - panenku v cesticku a zem. kasicku, kapustovu polievku mam od vcera.

tak peknu nedelu prajem :slight_smile:
24. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja varím a MM je s Kubkom von. :slight_smile:
Ja varím brokolicovú polievku, ražniči a pečené zemiaky a hlávkový šalát budeme mať k tomu. :slight_smile:
Poobede sa budem baliť na zraz z MK. :slight_smile:
24. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

ja som mala uz o 9 chvalabohu navarene...klasika nedelna slizikova polievka a bravcove na prirodno so smotanovou omackou a knedlou...

robila som aj cokoladovy puding s visnami a ovocnu bublaninu...este aj svokra poslala nejake kolace takze mame sladkee vybavene :slight_smile::slight_smile:

my sme boli na prechadzke a poobede ideme k svokrovcom na navstevu a potom k babke ..mozno aj nasim ak stihneme....este by som chcela behnut do tesca...tak uvidime :slight_smile:

zuzi...tak super ze uz je drobcovi lepsie... :wink:

miruss...super obedik mate...mnam :slight_smile::slight_smile: a prijemny zraz...uzite si to... :wink:

my grilovacky chystame az trosku neskor...ked upraceme trochu na dvore a kupime krb....zatial si budeme asi len tak opekat ... :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vcera som stretla dadagu s lukinom....tak beha ako sinter...a pritom sa skeri...ten ma ale zuubkov ...strasne je zlatucky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

prijemny den :wink:
24. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus,
tak luki uz sa rozbehol sam? nedavno este len tak za ruky... byva najblizsie z vas vsetkych a veru som danku zas pekne dlho nevidela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budete mat krb? my sme teraz kupili gril, za 16euro a sme teda veeeelmi spokojni :wink:

ja este vybehnem do billy kupit zmrzku, chrustik zje druhe, hviezdica dorata matematiku a mozme vyrazit... :wink:

z toho dazda nic...? hlavne, ze cely den strasili... ja som ani neoprala, ze naco, ked bude prsat... :angry:
24. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute....

Zuzi,aj my sme mali na obed panenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale medailonky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirka tebe zajtra šťastnú cestu a pekné stretko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my ked sa krpatý zobudí pôjdeme na bazu,chcem sirup spraviť..... preč ísť nemôžme lebo tatik je "na telefon" celý víkend :frowning2:
24. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci ďakujem. :slight_smile:
24. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
24. máj 2009 o 22:13 • baculka11
Prajem pekny vecer!

Baculka ja som teda vobec nepostrehla, ze by Keti "kydala" na svojho brata, pisala neutralne, co sa o Tebe povedat neda, zrejme Ty si nam chcela ozrejmit, kto to slubil a neprisiel.
Keti, urcite pis, ja si Tvoje prispevky precitam velmi rada, OK! :wink:
24. máj 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
24. máj 2009 o 22:35 • keti
24. máj 2009 o 22:52 • baculka11
24. máj 2009 o 22:59 • keti
24. máj 2009 o 23:12 • baculka11
Asi trebalo trochu zrúša, tak môžme ísť ďalej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2009 o 23:16 • keti
no tak ideme spinkať. Ráno ideme do PN. tak som zvedavá, aké milé prekvapenie ma tu bude čakať. :grinning:

Tak dobrú noc
24. máj 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko mamulienky. :slight_smile:

V sobotu sme boli u babky v chtelnici kde sme u sesterky trošku grilovali. a včera sme boli na tom Novom zelánde.no celkom fajn.Ale naša Sabínka ostala u babky,nechcela s nami ísť.

tak som ju tam nechala,ale dnes ju dedko privezie lebo zajtra ide na cvrčkov do škôlky.
A v stredu ideme znovu k babke bo idem zase vo štvrtok zubárovi a to ostaneme až do nedele.

bola som aj s ketti a tá sa nevie dočkať kedy už prídeme.lebo ked nás nie je tak na ulici nie sú žiadne detúrence. :grinning:
25. máj 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krásne slnečné ránko....

Baculka láskavo si nerieš osobné problémy tu na našom fore..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: oki???na to sú Ip-čky.... :sunglasses:

a tiež asi čítaš medzi riadkami lebo Keti tu o žiadnom bratovi nepísala....tak s tou husou to asi sedí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luci to si dobre trafila.
keti fakt o žiadnom bratovi nepísala.
25. máj 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ešte vás chcem poprosiť,či by ste nezahlasovali za našu Sabínu-má v očiach štuple s piva kelt.vopred vám dakujem

www.poluscitycenter.sk/sk/zabava-oddych/magazin/sutaze/foto_adv?sutaz=10
25. máj 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok