• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
danca .. aj nas to caka... zial.. jeden skorej druhy neskorej a najlepsie je ze to caka kazdeho to je ta spravodlivost a najhorsie,ze nevies kedy.. ale aj to je spravodlive... co uz.. uf koky ma chytila nejaka filozof. chvilka.. xixi
25. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti jaaaaj... hm tak potom nefim....
25. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja, lebo napisem aj co nemam ste ma nejak rozcitliveli..xixi
25. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili a ktorych susedov myslis,ved tam su vsetci na urovni,nie :slight_smile:
25. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,tak ste si to super užili.....a dedka je mi lúto....ale myslím že uctyhodný vek veru :dizzy_face:

Danca,tak tvoji blízki tak skoro pošli??? :frowning2:
aj môj tatino/mal 42/,ale to pri autonehode :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...to je mi luto,smutne :frowning2:
a kde to staviate ak mozem vediet? :slight_smile:
25. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to hej,a s nm aj ročný braček :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
ale je to už dááávno....vtedy som mala 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a máš Ip :dizzy_face:
25. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elise tak držím palce.
To máte ale smutnú tému. :frowning2:
Peťka to ty máš fakt nespavce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja idem už búvať, tak pa zajtra. :slight_smile:
25. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...aj nasi uz su davno tam,otec 17r. a brat bude 9r. :frowning2:
boze....este aj bracek a taky malinky :frowning2: moja Barborka ma 9 bude mat sice 10r. no neviem, ako by sa taka mala bytost s tym vysporiadala.Vytrpela si si :unamused: najlepsie to asi zahoji cas,vsak?
dobru....
25. jan 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danca,veru,len čas to dá ako tak do kopy....aj ked uplne asi nikdy....
najhoršie to mala ale určite mamina ked jej zostalo 5 detí :unamused: ale zvládla :pensive:

aj ja už idem....dobrúúú noc všetkým :dizzy_face:
25. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji rodičia ešte žiju a prasvokra ma 83 tušim alebo bude mat na jar a babka ma 73
26. jan 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

môj tatino tiež zomrel ked mal 49,a tento dedko je jeho otec :unamused: a to už mám posledného dedka :frowning2:

ale už preč s touto smutnou témou :sweat_smile: :unamused:

ja už som v práci :confounded: :grinning:
26. jan 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja mám maróda Kubka u babky. Zuzka ešte spí, tak idem žehliť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dedka nemam odkedy som nastupila na strednu, vtedy umrel posledny ale babky mam obe
čo dneska budete varit?
26. jan 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili ja nemám už ale ani babky :unamused:

ja mám vytiahnuté kur.štvrťky,večer upečiem s ryžou a kompotom :grinning:
26. jan 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....
ja už mám len jednu babku z tatinovej strany.....ale tiež už má hodne rokov :unamused: ale vitálna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja dnes robím rizoto z pečeného mäska čo mi odvčera ostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám navarené od včera.
Gulášovú polievku a ryžu s pečeným kuraťom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Idem nakŕmiť Zuzku a pôjdeme vonku. Ju nechám spať u babky na dvore a pôjdem za Kubkom, dám mu obed búvať ho. :slight_smile:
26. jan 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

teda dost je tu toho popisaneho :slight_smile: aj nejake nove tvare pozeram :slight_smile:

dnes som bola z malou rano u dr. lebo stale ma soplik. uz tyzden. ten nasivin nejako nezabral. tak jej dala zarabane pamycon+sanorin . no dufam, ze toto uz zabere. aj vyter jej spravila. a som sa pytala ci to nemoze byt zo zubov. a ze moze byt. lebo uz nam idu horne. jeden je uz aj tžrosku vonku.

inak len sa nanu pozrela sestricka z dr. a mala uz zacala revat a chcela ist kumne. ze to ma teraz take obdobie furt len namne zavesena.

a teraz v nedelu ideme na krst. sestra bude malu krstit. ta je taka podarena. uz bude mat mesiac.
26. jan 2009 o 10:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda sekla som sa, tatova mama už davno nežije, žije iba mamina mama
tatova zomrela ked som mala 6 ale to už mala cez 80, tato bol najmladši a je ich vela surodencov
tatova sestra ma 80
26. jan 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato ma 2 sestry a 2 bratov a mama ma 3 sestry a 3 bratov
26. jan 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam len brata o 2 roky mladšieho
26. jan 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

tak,ja už nemám ani babky ani dedkov a ani maminu :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....

nawarené máme od včera :slight_smile: ...a práčka je už v plnom kole :grinning:
26. jan 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež musím dnes prať,a aj žehliť by mi bolo treba,ale nato je expert moja mamina,vždy ked príde,a v piatok príde k nám spať,tak jej to nechám,snád to nepožehlím sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

my sme vcera boli v PN u nasich na navsteve...a potom gratulovat ujovi k meninam....a vecer nam strajkoval net :rolling_eyes:

zuzi....to mi je luto ...s dedkom...ale myslim ze uctyhodny vek....ale kazdopadne smutne... :frowning2:

ja mam este obidve babky....jedneho dedka...jeden zomrel 10 rokov do zadu...rok prednim ujo..a minuly rok v januari tiez zomrel ujo...inak chvalabohu mam vsetkych :slight_smile:

mne sa tocila pracka vcera aj predvcerom...dnes zatial nemusim ...ale na zehlenie tam mam z dvoch susiakov...len ked ja to zehlenie nemusim :slight_smile: aj mne to zuzi moja mamina vacsinou ked pride pozehli...:slight_smile:

keti a danca....my mame chvalabohu zatial dobrych susedov ....z pravej strany dva pozemky prazdne :grinning: :grinning: a z lavej mame paaar ktory ma dve deticky a su uplne vsetci super...nekonfliktni, priatelsky, a mily....:slight_smile: co su oproti to uz sa nevyjadrujem :slight_smile:

luci...krasny domcek :wink: my ked sme zacali stavat sa nam pacili poschodove...tak sme taky postavili... ateraz keby mame ist stavat tak by sme chceli velky bungalov :slight_smile: takto pofotene od pozemku az po hotovy dom aj zariadene to mame aj my...MM robil kompletnu dokumentaciu :slight_smile:
je to super ked si pocase pozries ako to vsetko vyzeralo...ako sme zacinali....

peti...to ma mrzi ze Kubko je taky nespavec... :unamused: dufajme ze mu to prejde....mne mala zatial chvalabohu celu noc prespi...aj ked cez den je to niekedy horsie....teraz napr. spinkala do 6...o pol8 zabuvala...do pol10 a je 11 hodin a buva zase :confused:

inak....mozu ist malej uz zuby?zda sa mi to strasne skoro...ale hrozne slinta..jak maly bernardin :slight_smile: a snazi si pasticky aj prsteky davat do pusiny...niekedy az hysaky chyta...a kazdu hracku ktoru dokaze chytit si dava do pusiny ...neviem ....
26. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima mozu nas maly mal v styroch mesiacoch dva zuby. ale male dtéti si radi davaju vsetko do ust naš to robí ešte aj teraz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

idem s malym von potom pojde spinkat.
26. jan 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima nemusia to byť zuby, deti všetko bežne dávajú do pusy a aj Kubko od 2 mes. slintal a zuby mu vyšli až v 6. mes. Aj Zuzka už začína slintať. :slight_smile:
26. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chceli sme ist na myjavu volačo zobrat ale rado požičal auto " tatkovi"
26. jan 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili a rado furt nerobí??????????,z čoho žijete?ak chceš napíš ip :sweat_smile: :slight_smile:
26. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima presne ako pise miruss. deti davaju vsetko do pusy. aj moja tak strasne slintala a prve zuby vysli az v 6 mesiaci. ale citala som ako pise zase petka tak niektore deti maju zuby aj skor. no je to individualne. ved uvidis.

ja som sa prave vratila z mesta. bola som z malou aj sestra z malou. kupila som si konecne kabat. ale tu v PN obchody nanic. clovek hlavne ked zhana nieco tak to tu nemaju. ale teda kupila som nakoniec :slight_smile:

dnes je ale chladnejsie ako bolo vcera lebo je zamracene.

peta a maly ako znasa tie zuby. teda prerezavanie? moja prve dva spodne v pohode. ale teraz tie vrchne . asi aj ten sopel ma z toho.
26. jan 2009 o 14:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok