• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
dobré ránko :wink:

zas som včera zaspala pri telke :grinning: :grinning: . To ako náhle si ľahnem, tak už som dopozerala.

včera sme sa nasmiali. Náš drobec svojou hatlaninkou dával kázanie psovi. tak bol zlatý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dovarím polievočku, a umyjeme sa , ašup šup von. Včera sme sa stretli aj so Stankou už je to. tak hneď bude veselšie pred bytovkou.
28. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
keti aj ja ked vecer lahnem pred telku tak po prvej reklame spim :slight_smile:
28. máj 2009 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to stalo iba raz, u manžela toto platí vždy
28. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, caute!

doobeda sme stihli s maminou zubara a v taku nejake prasule obuchat, ale mam nove letne saty a biele 3/4 nohavice, tak sa vytesujem :slight_smile:
este musim vymysliet, co si obliect na ocinovu 50-ku, chlapi to maju jednoduche - daju oblek a koselu a idu...ale baby :unamused:
pre chrusta mam satocky, musim jej ale nejake paradne sandalky kupit a pre hviezdicu este musim daco pozhanat... :wink:

na dnes hlasili zimu a dazd, mladu som do skoly naobliekala - rifle a tricko s dlhym rukavom, zas pride nastvana, ze jej bolo teplo :grinning:
28. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete mi poradiť ktorá lekáreň je v PN najlacnejšia?lebo berem dosť drahú HAK a počula som že sú na nej hrooozne rozdielne ceny :confused:
28. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte,som myslela že som tu už dnes bola....a nebola :sweat_smile:
28. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,
je rozdiel, ked si kupis napr. na 1 mesiac a vyberu ti jeden plastik z balenia na 3 mesiace, ked je to original balenie na 1 mesiac s krabicou, je aj o 2-3eura drahsie... dufam, ze si ma pochopila...madara :wink:
aku beries? ja mercilon, ten je tiez veru dost drahy :unamused:
28. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja začínam YAZ a stojí 15,80 na mesiac a na tri mesiace 46,5 čo je teda dosť :sweat_smile: :confused:
28. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus sa rovno opytat v lekarni park (pri evanjelickom kostole), ci ti ho vedia zohant za dobru cenu. nepovedz, za kolko, ale sa opytaj, za kolko by ti ho oni mohli, lebo ze inde stoji moc :wink:
28. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zuzka sa hrá a Kubko búva od 11:20. :confused:
Moji drobci jedia pekne. Už aj Zuzku som začala prikrmovať a papá apekne, ako keby niekde tajne trénovala. :slight_smile:
Stanka aj ja som malej poslala hlas. :slight_smile:
Luci pekná úprava, tvoj štýl. :slight_smile:
28. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi už saom rozmýšlala že tam,lebo tam mám známu...., :sweat_smile:
28. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja mam teraz ten kruzok HAK. a tiez ho beriem na 3mesiace a stoji okolo 50eur. vzdy ho zoberiem u cupku. lebo som zistila, ze aj inde stoji priblizne rovnako.cent hore dole.
28. máj 2009 o 15:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika fááákt,ten NuvaRing?si s ním spokojná,lebo nad tým rozmýšlam ale kolegyna mi povedala,že ona mala stále pocit,že jej to vypadáva.... :sweat_smile:
28. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cao...hodila som new foto ak chcete tak mrk....
28. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ano ten. no ja som si myslela, ze ci to nebudem stale citit. ale vobec nie. len na zaciatku ked si to dam , ale potom ani neviem, ze ho mam. ved to je ako tampon. ten ked si das tak nevypadne :slight_smile: cupka povedal, ze ma menej hormonov a pod. lebo som mala pred tehotenstvom cilest a uz som nechcela moc hormonove.
28. máj 2009 o 16:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadaga nebola si dnes v hanke?
28. máj 2009 o 16:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute mamulienky.

môžem vás poprosiť.pošlete nám nejaké hlasy.ak by bolo možné tak plný počet hviezdičiek.Dakujeme

www.tvujdum.cz/galerie/2203.aspx
28. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Sofi blahoželám k dievčatku, tak Vám vyšiel párik ako nám. :slight_smile:
Luci nemala byť úprava, ale súprava. :slight_smile:
Zuzka spí od tretej na dvore a Kubko sa hrá, doteraz bol von. :slight_smile:
28. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dost drahe zuzidr a nika
ja mam novinette, od doktora pytam recept na 3 mesiace a lekarnička mi to predáva po jednom
jedno stoji skoro 8 euro, oproti vašim to nie je teda tak moc drahe a to su i lacnejšie
28. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

dani,máš prenáááádherného synčeka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
28. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada super fotky, Luky je zlatučký. :slight_smile:
Mám novinku. Zuzanka má dole prvý zub a prerezáva sa jej druhý. Na ňu to prerezávanie pôsobí upavajúco. Doobeda spala 2,5 hod a poobede 3 hod a od 20:40 spí. :slight_smile:
28. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
dneska akosi dlho chrní ale ja som už hore
29. máj 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!

brrrr ale je zima vonku!

cakam svokru a musim skocit do roboty na chvilu :unamused:
navarene mame sosovicovu polievku a druhe dnes nebudem robit, chrustik ma od vcera hami poharik nacaty, tak to dopapa, strasne jej to chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz sedi pri mne v karicke a nechce ist z nej von, studuje letak z kauflandu :wink:

veru, dani, lukinko je slniecko vysmiate :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a miri,
gratulujeme zuzanke k zubku, ty mas zazracne dobre deticky, ale to asi preto, ze ty si taka spokojna a pokojna mamina, ze? :wink:
29. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny uzzimený dník :grinning: ...ten vetrisko je ale hnusný :angry: ,boli sme bicyklom v meste,no ani sa mi tam motať nechcelo.Vybavili sme,čo sme mali a hajde domov :sunglasses:

Mirka a čo na Zuzku nepôsobí uspávajúco :grinning: :wink: ..a gratulácia k zúbku :slight_smile: ...
...a veru,Mirka je pohoďák a deťúrence sú v tomto po nej :wink:
29. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je zima i vnutri nie to ešte vonku
29. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. No podľa mňa je MM ešte väčší pohoďák, tak to majú asi po nás. :slight_smile:
Zuzka spí na dvore a Kubko sa hrá v piesku. :slight_smile:
Ja mám od včera špenátovú polievku a už som urobila zapekaný karfiol , zemiaky a hlávkový šalát. :slight_smile:
A zima je teda riadna. :angry:
29. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu občas aj poprchá
29. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokrusa mi vyvesala von pradlo... tak ho asi idem dat dovnutra :grinning:
ozaj riadna kossssa :confused: :confused: :confused: a bude este zimsie vraj... len v nedelu nech neprsi...chceme grilovaaaaat :wink:
29. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,tak si si to prádlo snáď zvesila :wink: ....lebo u nás prší,neviem,ako u vás na druhom konci :sunglasses:
29. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok