♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
26. jan 2009

tak dnes to tu nejako viazne.tak dobrú noc

dadulka19
26. jan 2009

dobrú noc 🙂

milhaus
27. jan 2009

dobre rano
elis blahoželam že ste si to vybavili

lucinda7
autor
27. jan 2009

dobré ránko 😝
Bathory sa mi velmi páčila....dobre to bolo spracované/aj ked sem tam dosť na zamyslenie 😒 /,aj herecké obsadenie super....no typický Jakubisko 😀 😀 😀 😀

Lindi,tak super,verím že už M dostane rozum 😝

a my máme doma už maroda Alexika ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dúfam že to aj Maximko nechytí ☹ ☹ ☹ ☹

zuzidr
27. jan 2009

Dobré ránko,Alexíkovi skoré uzdravenie 😢 😀

zase zarezávam v práci 😒 😉

Lindi držím palce do pevného dlhotrvajúceho vzťahu 😖 😀 😀

a v piatok má Emmka meniny tak zase oslavujeme cez víkend a na bud. víkend zase MM babka s dedkom majú 50.výročie sobáša-velká oslava a v nedelu krstíme Filipka 😅 😕 😀

my sa snád tých osláv ani nezbavíme 😒 🙂

lucinda7
autor
27. jan 2009

zuzi,ale ved to je super....aspon sa nenudíte 😀 😀 😀 😀

...len to asi lezie do penazí dosť....všade nejaké dary a tak 😝

lucinda7
autor
27. jan 2009

aký satanský príspevok som dala že 666 😕 😕 😕 😕

milhaus
27. jan 2009

v sobotu je Emil a ked si pridate ia tak viete kto ma narodky

lucinda7
autor
27. jan 2009

hehe mili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nenápadné 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
27. jan 2009

Luci ved to,že to ide hrozne do peňazí a aj ten čas,ked som bola doma,tak mi to nevadilo,ale teraz cez týždeň toho moc večer nepostíham,potom sa ešte v noci učím,tak upratuje a robím v sobotu,aby sme si v nedelu mohli užiť a oddýchnuť,a takto ked stále niečo je..... 😒

mili aj oslavu robíš? 😅 😀

miruss
27. jan 2009

Ahojte.
Alexíkovi prajeme skoré uzdravenie.
Zuzi ja som tiež tak minule rozmýšľala, že ako to budem stíhať, 2 decká, domácnosť, keď sa vrátim do práce. Ale ešte mám čas sa tým trápiť. 😝
Elise som rada, že sa Vám to podarilo vyriešiť. 🙂

adag
27. jan 2009

Dobré ránko, my sa doma kurírujeme všetci sme chorľavý, najhoršie je na tom malá.

Zuzidr to znamená že veľmi šikovná mamina, ved toho veľa postíhaš, máš to dobre zorganizované.

zuzidr
27. jan 2009

adag hej,postíham toho až až ale chýbajú mi tie víkendy ked sme stále niekde 😒 a niekedy som fakt ako vyplutá žuvačak....nuž ale treba sa vzchopiť a žiť život na plno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
27. jan 2009

ada aj dostala malá ATB nakoniec??? 😒

milhaus
27. jan 2009

asi nie, čo tam budem sama s Luckou?

mimusbe
27. jan 2009

dobre ranko....

konecne som sa sem dostala...akosik nam zacal strajkovat net 😠 😠 😠

my tiez pojdeme gratulovat...bud cez tyzden alebo to nechame az na vikend...svokor ma narodky a svagrina meniny...

tak ani ja sa veru nepridavam do klubu Bathory....nejak to nemusim 🙂

aj ja som sa vcera tesila na panelak 😀 zo zaciatku som to nemusela ale akosik ma to potom chytilo 🙂

marodkom prajem skore uzdravenie...

mna tiez asi nieco obchadza...uz ma treti den boli tak neskutocne hlava az no...zuby....nadchu mam.... 😒

my sme boli v nedelu v PN v draciku sme malej kupili paradnu hrazdicku....🙂 mala moc tomu este nerozumie....ale pozera na hracky...a skeri sa tomu...
ale ja sa vytesujem viac ako ona 😀

zuzidr
27. jan 2009

mili akože ty s Luckou,ved snád aj rado,nie,alebo rodičia podrípade svokrovci.... 😒

zuzidr
27. jan 2009

baby piekla ste už niektorá takú poťahovanú tortu???neviete nejaký dobrý receptík,chcela by som Emmke na sobotu niečo pekné upiecť 😀 😀 😀

milhaus
27. jan 2009

rado si chodí domu ako chce a neviem či si vôbec spomenie i keď mu to pripomínam stále, svokra ta mi zagratuluje až keď prídem a mame som povedala že dúfam že tento rok na mňa nezabudne ako rok predtým

mimusbe
27. jan 2009

mili 😕 😕 ako moze tvoja mama zabudnut na tvoje narodky??????

mimusbe
27. jan 2009

http://www.couvarit.sk/torty.phtml?id3=4413&id2=0
http://www.dobre-recepty.sk/zoznam/torty/

zuzidr.... nasla som na nete par receptov na torty...neviem ci by sa ti aj take daco hodilo...je ich tam dost...ked budes chcet a mat cas mozes kuken...

ja osobne som tortu este nepiekla takze velmi rada ale nepomozem ti 🙂

a aka to je ta potahovana torta?

mimusbe
27. jan 2009

http://mimisvet.sk/recepty.php?id=33

aj toto vyzera dobre...hlavne naspodu ta macicka kitty... 😉 to som rozmyslala ze by som tuto macicku malej dala do izby na stenu...ako ste vy davali macka pu 🙂
na tej polskej stranke maju krasne obrazky....

zuzidr
27. jan 2009

mili 😕 😕 😕 😕 😅 😅

lucinda7
autor
27. jan 2009

no mili no comment...že rado,to chápem,ale vlastná mama si nespomenie 😕

zuzi,ty myslíš tú z marshmalows cukríkov asi,že????ja som to skúšala raz a lepilo sa MI TO JAK FRAS....ja som verná falošnému marcipánu zo sušeného mlieka......ALE VELA BáB NA mmb SI TO CHVáLI ....AJ JE TAM KOPEC RECEPTOV....a potom na artmame 😝 😵

zuzidr
27. jan 2009

luci ja tam nikde recepty nevidím všade sú len foto,ale recept a postup prípravy nikde....

a na falošný marcipán recept nemáš? 😅

milhaus
27. jan 2009

to minule zabudla ale inak si spomenie
mala prave zaspala a čo budem robit?
od rana som sama doma s nou, vždy mu je inde lepšie ako doma a už sa citim trapne ked mam volat aby vôbec šiel domu

danca.b
27. jan 2009

ahojte...
mne mala spinka a obed uz mam navareny....kapustne fliacky zo slaninkou a slepy gulas 😉
dnes si idem dat urobit gelove pazuriky....k plesu 🙂
mili a nepatrala si po tom,preco je Radovi lepsie inde ako doma?

dadulka19
27. jan 2009

ahojte 😉

jáj,tak Alexík nám tiež už maródi ☹ ,tak prajeme skoré uzdravenie 😉

emily,tá veta s Emilom a ia ma pobavila 😉 😉 😉 ....

zuzi,ja som robila z tých cukríkov len kvietky na tortu,ale nikdy viac 😠 ...a Lucke som tortu poťahovala farebným marcipánom,to bolo lepšie 🙂

nika2
27. jan 2009

ahojte,
malu som dala na balkon spat. lebo po vcerajsku co som bola v tom meste som taka ustata 🙂 a mame za sebou uz dnesne cvicenie na poliklinike. chuda male tak nariekala. plakala len zbadala sestricku. dufam , ze nebude mat preto traumu z bieleho oblecenia ☹

aj u nas teraz zacinaju oslavy. najskor ten krst teraz v nedelu. a na dalsi tyzden mam zase ja meniny a sestra narodky. potom v marci narodky mama a svokor , v maji ideme na svadbu a ja mam narodky aj MM babka a mala ma meniny . jun teta a ujo 50-tka. potom svagor narodky. v auguste oco 50-tka a MM narodky.zakonci to svokra december 50-tka. a medzi tym hody a este som urcite na niekoho zabudla. takze je toho pozehnane. a samozrejme som zabudla moja najvacsia laska Vikinka ma v aprli rok a MM meniny 🙂 🙂 🙂

milhaus
27. jan 2009

vraj sa tu nudi a vadi mu že lucka sa po nom stale vešá
bol tu pol hodku a šiel zasa preč

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre