• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
caute :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dadulka,
odisli sme asi minutu pred prestavkou... mala uz bola neudrzatelna :frowning2: - ako som ti hovorila, na obed spala len pol hodinu, takze s nou nebolo reci :sweat_smile:
ocino, svokra a hviezdica tam zostali do konca. mne sas to strasne pacilo... pri tom prvom tanci co ich bolo tak veeeela ma az mrazilo :pensive:

na dnes hlasili 34 stupnov tusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ideme este von, kym nie je horuco. doobeda budem mat navstevu (svokrusu :wink:)

a LECO je jedine jedlo, ktore ja nevezmem do ust :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nika,
tak to byvas kustik od mojej svokry. aj si tusim pisala, e ju poznas, ze? ona byva od lekarne dolava hned prvy vchod :wink:
19. jún 2009 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
zuzka byva v 13? alebo smerom k ondrusovej?
19. jún 2009 o 08:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tusim sedmicka to je. ked sa postavis tvarou pred ondrusovu, tak je to vchod hned vlavo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oni ale byvali na druhej strane - v 14-tke :wink: v 4izb.; sa prestahovala potom do 1izb. :wink:
19. jún 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha,lebo ja byvam v tej 13-tke.
19. jún 2009 o 09:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,som v reobote a makám jak farebná :grinning: :grinning:

veru hic je,trošku nám tu ide klíma,ale mna z toho bolia oči a kolegynu chrbát tak aj tak je tu dusno :angry: :angry: :angry:

aspoň cez leto by nám mohli upraviť prac,dobu..... :unamused:
19. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ked som bola v praci...tak som aj s kolegynou sedela hned pod klimou a teda...vonku 35C a my vnutri v svetroch pretoze podaktori sa nevedeli v mestit do koze a chladili ako o zivot a na nas nebrali ohlad :angry: :angry: :angry:
takze vkuse bola nadcha...nachladnute krize atd....a stale hadky koli tomu... :angry: :angry: :angry:

nam ,,upravovali,, prac. dobu v zime...ked navalilo kopec snehu tak nas vzdy pustili skor domov aby sa ludia mohli dostat domov a tak :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

dneska mi nejako strajkuje kono... :confounded:
19. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

zuzka,hviezdicu sme stretli po konci vonku s dedom,Lucka na ňu kričala :slight_smile:.A sa ma pýtala,či sa Naďka nebála,keď ju dvíhali :dizzy_face:...super tancovala :slight_smile: ..a tiež sa mi páčil začiatok,keď ich bolo na pódiu veľa :slight_smile: .Na konci ich bolo ešte viac a malo to taký úspech,že museli pridávať :slight_smile: ....

vraj má od zajtra do stredy pršať :angry: a ja nechcééééééééééééééééééém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :unamused:

a to lečo ja tiež ľúbim :slight_smile: ,no MM ho nemusí :unamused:
19. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heeeeeej, baby, kde ste? :confused:

mne uz mrne spinka, tak mam trocha frei... sice zehlit by som mala, ale v takom teple???? :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hieeeer :grinning: :grinning: :grinning: ,aj mne mrne spí :slight_smile: ,idem spraviť nejakú zeleninku k obedu,neviem sa dojesť brokolice a karfiolu :grinning:
19. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
počuj, dadul, neže nám zas všetko vyspíte a nám nič nezostane! :angry: :wink: :grinning:
19. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak malinka uz je vyspata, idem jej dat druhe, potom pojdem mamcu zaviezt k zubarovi a po hviezdicu do skoly :wink:
tak cafte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Aj mne drobci spia. :slight_smile:
Ja tiež ľúbim lečo aj Kubko a MM ho neznáša. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
popršať môže ale vždy v noci, aby sa cez deň dalo chodiť von. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja om dnes dostala MS po 16 mes. :angry: , vôbec mi nechýbala. :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte :slight_smile:

zuzi,no spali sme zase 3 hodky :slight_smile: ,ale vy ste tuším aspoň hodku potiahli :wink:
19. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute :frowning2:
malinka sa nam taaaak strasne dovrackala :frowning2: :frowning2: :frowning2: este mrkvicku z obednej polievky vyvratila :frowning2: a horucku ma... dala som jej paralen cipok, zaspala na mne, tak ju potom lu preniesol do postielky :pensive:
dnes mala aj hnacku, myslela som, ze to trojky idu, ale aj s vracanim???
19. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

Zuzka,IP :wink:
myslím skôr,že u malej je to skôr nejaká viróza :frowning2: :unamused: dajte sa čím prv do poriadku :wink:

moja má zasa ATB,zrejme hrdlo,dnes mala teploty celý deň okolo 39,4 :pensive: :confused: :frowning2: pred týždňom tiež dobrala ATB :confounded: :pensive: :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:
andy ip :wink:
konečne víkend nás čaká oslava zajtra má ocino narodeniny a mamina meniny a v nedelu manžel narodeniny.ozaj manžel má konečne prácu síce platovo nižšie ale aspoň že má prácu :slight_smile:
19. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy,to nemyslíš vážne :frowning2: ,zase ste na ATB :angry: :angry: :angry: ...Tak nech ste rýchlo fit :wink:

zuzi,dúfam,že sa z toho tiež skoro dostanete :dizzy_face:

elis,tak super :slight_smile: ...a s tebou je to teraz ako?
19. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadulka ja si hladám stále intenzívne novú prácu............
19. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...

elise...tak drzim palce nech sa ti naskytne cim skor nova praca :wink:

miruss...u mna to bolo hned mesiac po porode a vsetko OK :slight_smile: :slight_smile:

marodom zelame skore uzdravenie :wink:
19. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy,
odpisala som ti :wink:
a dik :wink:

dadul,
dakujem :pensive:

lindi,
tak fajn, uz sa hadam pohne na lepsie casy :slight_smile:
nezabudni, prosim ta, na ten recept :wink:

s virozou co mam robit? asi moc nie, ze? nieco od teploty a dietna strava?
a to som sa na zajtra tesila, ze spravim tekvicovy privarok, som kupila na trhu mladu tekvicku a zemiacky :unamused:
19. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte....

marodikom skoré uzdravenie :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Lindi,vy si užite oslavový víkend...nás čaká už o týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzanočka vínečko v IP :wink:
19. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dok, lindi, odpisala som ti :wink:
19. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pekne dopoludnie sa praje... vcera som to tu zatvarala a dnes prva? :confused:

uz mame navarene, spravila som predsa len ten tekv. privarok, zemiacky a udusila pliecko, polievocka je "letna" zeleninkova :wink:

mojich dvoch som vyslala pozerat auticka, hviezdica je u starkej a dedka - padne vikend, uz jej neni :grinning:

pwkny vikendos prajem :slight_smile:
20. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tekvicový prívarok máme aj my dnes :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte...

Zuzi,ako je Nelke??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no my prívarok nemusíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: robím sviečkovú...bude aj na zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Andy to mi je ľúto, že zasa máte ATB. :confounded:
Zuzi, Nelke prajem skoré uzdravenie. :frowning2:
Elise to je super, že TM má novú prácu a držím palce, aby sa aj tebe podarilo nájsť nejkú dobrú. :slight_smile:
My sme dnes mali francúzske zemiaky, uhorkový šalát a rajčinovú polievku. Zajtra budeme mať segedínsky a cesnakovú polievku. Som zvedavá ako na kyslú kapustu zreaguje Zuzka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dám si len trocha pre istotu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Keď sa deti zobudia pôjdeme do Maxu do Tn. Zuzku budú varovať svokrovci. :slight_smile:
20. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok