• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
mili AHOJ :grinning: :grinning: :grinning:

ako oblo na folklornych? :sweat_smile:
22. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri,
nam krpata spala super do 9 mesiacov. odvtedy sme sa poriadne nevyspali... neviem, kedy to skonci :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sme dost unaveni :grinning:
mne osobne by ani nevadilo, keby spala s nami, len nech spi poriadne.... takto 7x v noci zajaci, mna nadhodi na posteli, proste soky :angry:
22. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo dobre len zima a dážd
kde sa vytratili chtelničanky ked ich nevidim ani v obci?
22. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi super fotky. :slight_smile: Najmä ten nový domček, tiež máš doma malého prieskumníka, čo? :grinning:
Zuzi aj Kubko zle spával a doteraz má jemný spánok, ale už apoň zaspí sám a spí ráno dlhšie, aj keď celú noc ešte ám neprespal bez zobudenia. Ale jemu stačí, že k nemu príde MM, nechce čaj ani mlieko až nadránom okol piatej, niekedy si dá mlieko. Ja tiež verím, že raz to skončí a my sa vyspíme. :grinning:
22. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

zdravím všetky.

Mili ja ešte v HC,ale prídem v stredu a potom uvidíš že bude plná ulica detí.
22. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes som bola druhy krat na kontrole u koznej. a samozrejme zase tam cely tyzden nebude. tak ma nastvala. hlavne,ze tam uz dnes mala byt. :frowning2:
22. jún 2009 o 14:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...

tak najskôr všetko naj Dancinej PAULINKE k meninkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gratulačka Zuzidr k uspešnému ukončeniu ročníka :dizzy_face:

druhej Zuzke pochvala za fotočky....ale rastiete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to počko je des....a nám dnes zrovna robia krov :unamused:chudáci roboši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala vola rada do vane a to sa už dneska kúpal
22. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer

tak po upistanoooom odpoludni mrne uz spi, hviezdicu idem zahnat do pelechu o chvilu a... ja asi pojdem tiez :sweat_smile:
lu je na sluzobke, tak mi je aj smutno, ak neobjavim nic zaujimave v telke, pojdem veru asi spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Zuzka,tak skoro chodíte spávať ?? :confused: :confused: :confused: dokonca aj Hviezdica ?? :confused: :sweat_smile:
naša malá ešte bude večerať,to počítam,že jej potrvá minim.hodinu :confused: a mladý málokedy zaspí pred 22.hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,aj keď je uložený od 20:hod. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ale keď nevstáva do MŠ,ráno aj dlhšie potiahne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci,ja som čítala,že vám robia "krv" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :astonished: uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,
chrust chodi spat o 19.15 :wink: sice v noci buntosi, ale rano spi do 7.15 :wink:
a hviezdica o osmej :wink: neprotestuje. pekne zaspinka a rano aspon nema problem vstat :wink: ona bola od malicka tak zvyknuta..
22. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka,no obe N-ká sú kočice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a menšie N sa mi stále viac a viac zdá na Lua :confused: :confused: :sweat_smile:

Paulinke aj my gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodne zdravíčka k sviatku :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi,ten preklep "oblo" sa mi moooc páči :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :sunglasses: niekedy sa zadarí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka,ale cez prázdniny snáď Hviezdica je dlhšie hore,nie ?? :confused: :sweat_smile:
či aj vtedy tak skoro zaľahne ?? :confused: :slight_smile:
22. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, andy :wink:
mensie N je vraj odmalicke caly tata... vraj by nemohol zapriet, ani keby chcel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a starsie N je zas vraj cele moje :wink:
tak sme si ich podelili :wink:
len tretie keby bolo, to neviem, na koho by malo byt, aby sme sa nehadali :grinning:
22. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, cez vikend niekedy a cez prazdniny byva dlhsie hore :wink: ale ona je spachtosko, cize ked je jeden den hore dlhsie a rano nepotiahne viac, vecer je aj tak unavena a zalahne sama okolo tej osmej :wink:
no uz je zas vacsia, tak uvidim, ako bude v lete :wink:
22. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Piestanky! :sunglasses:

Paulinke vsetko naj... k meninam, aby rastla do krasy a rodicom pre radost! :slight_smile:

No to pocasie je fakt desne,a ze leto! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, robia Vam ten krov aj ked prsi? Myslim, ze to by dost vazne porusili bezpecnost pri praci :confounded: Je to nebezpecne! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V poslednom case som mala velmi malo casu chodit medzi Vas, ale uz to vypätie polavuje :sunglasses:, uz bude podstatne lepsie. Ach prazdniny.... :wink:

Moje ratolesti este teda nespia, a tak lahko este nepojdu :sunglasses: Dcera teraz fici na facebooku a syn je nestastny z pocasia, pretoze sa nemoze bicyklovat- jeho naj... cinnost. Lepsie ako ucenie, nie? :grinning:

Ani neviem co je dnes v telke, ale asi nic, ako vzdy! Ale vcera som si pozrela Slnko, seno, hoci to poznam naspamät, vzdy si to rada pozriem, taketo ja mozem! :wink:
22. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....

Zuzi,tak u vás sa plánuje tretie??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude po poštárovi,také lahké a nevieš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Idora,naši roboši majú rozplánované všetko presne na čas,tak robiť musia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tento týžden chodí myslím Panelák každý den o 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:tak mrkneme a aj my zalahneme....to počko je na to ako stvorené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si pamätam jeden pripad, ked doobeda prsalo, poobede "robosi" vysli na krov a jeden sa posmykol a uz to nikdy nerozchodil :frowning2: Smutny pripad! Ale tak u Vas sa to snad nestane.
Hod potom aj nejake foto, ako "rastiete". Pokial si pamätam, tak to mate na kluc, ze? Alebo nieco take sa mi mari...
22. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idora,hej,celé na klúč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jáááj,len nech sa už to počasie umudri :angry: že juuuun :angry:
22. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAk to sa mate! Kopec starosti Vam odbudne :wink:
22. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy Vam dom odovzdaju? Jedna znama tiez mala stavbu na kluc a veeeelmi si to pochvalovala, hovorila, ze este aj rohozku pred dvere jej dali! :grinning:
22. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,

mas ip :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idora,odovzdať by nám ho mali k 1.9. :stuck_out_tongue_closed_eyes: + - týžden :dizzy_face:
naša firma je uplne úžasná.....su velmi zlatí... :sunglasses:
22. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mas zapar! :grinning: Prazdniny ubehnu ako voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :angry: a ste v novom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Parada! :wink:
To uz mozes rozmyslat aj nad zariadenim!
22. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co budete zajtra varit? Hodte inspiracie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja neviem :confounded: :angry:
22. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,tak to sa potom môžete s jett stretávať :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
to je fakt rýchlosť :confused: :confused: :confused:

Idora,ja neviem..keď prídem z práce,už sa mi moc nechce vyvárať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi nejakú rýchlovku z kuraciny :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo z kuracích pečienok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes sme mali len párky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palacinky by som chcela robit, polievku mame ešte karfiolovu
22. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy no ved ani mne sa nechce, ale nieco tym hladnym krkom dat musim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy, ako sa maju deturence? MYslim zdravotne?
22. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok