• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
dakujem luci.
7. júl 2009 o 08:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to tu fakt biedne :unamused: a že kúpelné mesto :frowning2:
7. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda je. vsade len kopu, ze ani prejst sa neda :frowning2: este , ze pojdeme do toho jana. tam je tatralandia a hadam pocasie bude priat :slight_smile:
7. júl 2009 o 09:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano...

v tatralandii je super...:slight_smile:

no kupaliska su tu naokoli veru neni ziadne...a o HC som ani netusila ze tam je... :confused: :confused: v celku schopne to vyzera....

nika....teraz je to vsade rozkopane ale ked to spravia...tak to bude uz trosinka lepsie vyzerat :wink: :slight_smile: :slight_smile: dufam ze tam budu nejake dobre obchody s oblecenim a tak :slight_smile:

ozik...neviete mi niekto poradit...mala spala na nasej posteli...a nejako sa jej ,,pohybala,, plienocka a ocikala nam matrac :sweat_smile: :confounded: :confounded: ...s cim by som to mohla vycistit....alebo je nejaka cistiaren kde sa daju matrace cistit? :confused:
7. júl 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nevedela, ze v HC je kupalisko. a na foto je to celkom dobre. mozno niekedy tam behneme pozret.
mima dufam aj ja , ze tam budu schopne obchody.
7. júl 2009 o 09:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na myjave je kupalisko vonkajšie a je tam i volačo pre deti na tom kupalisku a v tt su tri kupaliska co ja viem ale neviem presne ako sa tam da dostat
7. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Luci,tiež som pozerala link na to kupko v HC-ale je to ešte aktuálne ?? :confused: :confused: :confused:
tá stránka je z r.2006 a ceny sú tam moc ľudové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a v korunách :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

fakt je to hanba,kúpeľné mesto a kúpaliská....no comment :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tej SĹňavy je škoda :unamused: :frowning2:

a v tej Diane kde je zvonka bazén ?? my sme to nedávno celé obišli a nevideli sme žiaden vonkajší bazén :confused: :confused: :confused:
7. júl 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Andy,dnes som videla tvoju maminu s obidvomi detmi a TM stál za mnou v rade na pošte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to kupko netuším,do HC nechodím....

a vonkajší bazen v Diane nevidíš lebo to je vo dvore :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam z ulice vidno neni....
7. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku je strašne horko, do chtelnice idem až piatok na obed
7. júl 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera keď som pozerala televízne noviny zostala som zaskočená, že v PN je už len Eva aj tej hrozí, že ju zavrú :frowning2: . Dúfam, že nie ale preventívne vám dávam linky na trnavské kúpaliska

Sú to tieto
Bývala Lokotka, sú tu 2 detské malé bazény nie su na obrázku http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&ami=8122&smi=8122&llt=1&idp=27129
http://www.kupaliska.sk/Bazeny-letne-kupalisko-trnavacastiglione-a5-198-sk.htm

kúpalisko Slavia je tam ale studena voda
http://www.turistikaonline.sk/index.php?m=32&id=383&det=foto

a kúpalisko kamenný mlyn neviem posúdiť nebola som tam
http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&idp=27130

najčastejšie chodíme na lokotku alebo do Senca do aquaparku. Po diaľnici s PN to nie je až tak ďaleko
http://www.aquathermal.sk/v2/galeria.php?jazyk=sk
http://www.aquathermal.sk/v2/galeria.php?jazyk=sk
7. júl 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
To je fakt, že na kúpeľné mesto, je to bieda. :confounded:
7. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

mima aj nas ked bol babetko sa na posteli pocikal vrch som vytepovala s vanišom.

no my sme boli na eve v sobotu ale aj to je bieda dost malo ludi tam bolo. :confounded:
7. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my v sobotu zaciname prerabat sa tesim na ten bordel :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

okna nam uz od ulice zamerali ale dodanie az o 5 tyzdnov.
7. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ako vidím riešite kúpaliská.No áno u nás v HC je kupko.My sme tam boli minulí rok len raz,lebo tam je hrozne studená voda.a momentálne funguje len malý bazén.Veľký plavecký bazén opravujú.
7. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridite na Myjavu ale byva tam dost ludi a detsky bazen je tam a i tobogan a neaky maly domček plastovy pre deti ale neda sa tam moc schovat do tiena, je to z cesty vidiet
7. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
stanka teda asi nic moc to kupko v HC.
vcera som bola vonku okolo tretej. ale take bolo horko, ze sme boli len hodinku. malej som potom dala na balkon vanicku a trosku sa omocila :slight_smile: . ja som sa na vecer na rukach tak vyhadzala. take drobne. teda neviem ci zo slnka alebo z coho. a pritom som sa aj natrela kes sme isli von.
8. júl 2009 o 09:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta neboj, ked budes mat prerobene bude potom pokoj :slight_smile: .
stale sa tak dlho caka na okna aj ked je kriza?
8. júl 2009 o 09:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Peťa, ale potom to budete mať peknučké. :slight_smile:
8. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

nika2 máš pravdu momentálne kupko v hc nič moc.ja osobne by som tam nešla,no neviem aký názor majú ostatný.radšj pôjdem niekam dalej kde to bude aj pre deti lepšie a hlavne teplá voda.

aj my ideme v hc prerábať balkón a na okná čakáme už 3týždne.
8. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááááahojte babenky :slight_smile:)))) :wink:

no ako sa my tu máte????ale pomaličky si to tu idem prečítať, a dozviem sa :grinning:

aby som hneď na začiatok nezabudla všetkým narodeninovým a meninovým prajeme len a len to najlepšie.

pozerám, že tu riešite kúpaliská. tak vám môžem odporúčať v Galante- Galandiu. boli sme tam teraz v nedelu. Je to tam veľmi pekné, a ani nie tak drahé ako v Senci. :wink:
Nášmu Rastíkovi sa tam veľmi páčilo. A to by som ani nečakala koľko známych sme tam postretali.

A nieje ani Vincov les na zahodenie. :wink: :wink:

My teraz máme zaváraninové obdobie, lebo všetko ovocie dozrieva. Takže džemy a kompóty frčia o 106.

Mima to ja som na teba mávala, keď sme išli z Lopašova. nebolo moc vidieť do auta. :grinning:

Milka a ty už si zas u rodičov????
8. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti,my sme na okná čakali tiež vyše 5 týždnov....ale naše sú až z Košíc....včera docestovali do BA a v piatok už snád budú aj na domčeku :dizzy_face:

Keti,vy ako pokračujete??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: som nepostrehla na streche žiadne nové fotos :sweat_smile:
8. júl 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte stale som u rodičov, nkie že už zas, lordovi sa nechce domu iba na mna si vie usta otvarat
mal prist v pondelok, potom to presunul na teraz piatok a dneska povedal že nepride a vyplata eštťe nie je tak je otazne či sa vôbec vratim do chtelnice ked nebude vyplata, co tam budem jest
8. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mate lucinda asi neake specialne okna
8. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Veľa ste toho nenakecali.
Ja som sa dnes bola v tescu, celkom slušné akcie na textil sú. :slight_smile:
8. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja vás vôbec nestíham,ale ved vidím že o nič ani neprichádzam :sweat_smile:

dnes sme boli ešte s MM vybaviť jemu občiansky a vodičák,lebo vodičák mal ešte ružový a občiansky v hroznom stave :confounded:

potom som dala piecť strehná,ryžu a šalát,najedli sme sa,MM sa hral hral s malou a ja som žehlila :grinning: ale už mi je teplo,nechám si aj na zajtra :slight_smile:
8. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne náš drobec už zaspinkal :slight_smile:

Luci konečne pivnica hotová. dnes nám priviezli železo. Tak urobíme armaturu. a ideme na deku. Len ju budeme robiť aj na 3x. takže prvá bude pivnica.
som pozerala tvoje fotky ako to chlapom dobre ide. ty už máš teraz iné starosti. A to zariadovanie :grinning: :grinning: :grinning:
my si ešte trošku počkáme. Akurát som MM hovorila, že by som tam rada oslávila 30-tku, a to je na druhý rok.
povedal, že šak osláviť môžeš. ale ešte asi bývať nebudeme. :sweat_smile:

Ozaj ten ŠFRB sme dostali. teda poviem vám toľko papierov čo sme poposielali. Ale chvala božku máme. :slight_smile:

Miruss aj my sme boli na výpredaji v tescu. A hlavne drobcovi sme tam dosť oblečenia pokúpili.

Jéééj a aj v tom tescu na tej inventúre som bola, ale bolo to poriadne únavné. no a ráno som sa vytešovala ako si pôjdem na obed ľahnúť s drobcom.
luci tuším ty si písala, že tam bola aj tvoja neter??? A kde??? ja som bola na odevách. Som hneď popozerala detské oblečenie. takže som bola v obraze, kde čo je. Lebo keď idem s M tak len rýchlo, rýchlo to čo treba.

ach to mám zas dlhokánske príspevky. :grinning: Dobieham zameškané :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

keti...ja som videla iba TM...az potom som neskor zaregistrovala teba ked si tam tak maavala o dusu :grinning: :grinning:

tak super ze sa vam dari s domcekom.... :wink: drzim palce...

ty si od andreja starsia?? nechodili ste nahodou spolu do triedy ? :confused: :confused: :sweat_smile:

no tie papiere...my hovor...my sice sfrb nemame...ale aj tak papierovacky nemali konca kraja...
8. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima chodili, ale mne vychádzajú zle roky

ja som sa smiala, a aj MM. Že chudiatka veď ani nevedia kto to tu na nich máva. Ale musíš povedať, že som sa fakt snažila. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
drobec tiež so mna nechápal, len tak pozeral. Čo tá moja mama zas vyvádza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no jasne....musim uznat...fakt to bolo super a snaha riadna :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima nechodíš na facebook???? ja som tam teraz bola stále strčená. Keď som nechodila na MK :wink:
je tam občas sranda. Keď tam postretáš toľko ľúdííííí. no paráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok