• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
ada na internete som našla super knihu a tiež je vypredaná a tlačiť sa už nebude :sweat_smile: :angry:
27. jan 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja mám doma kopu odborných kníh napíšte tituly a keby som mala tak vám požičiam :wink:
27. jan 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam akurat zakonnik prace z roku 2004 a ustavu
27. jan 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mily a čo s ňou nejdeš vonku aspoň na 2 hodinky? Na poriadnu prechádzku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

tak my sme sa s malou vratili teraz z vonku....lica mam poriadne vystipane ...trosku sa tam ochladilo :slight_smile:

andy...nie MM nie je lekar....robi IT helpdesk support pre europu...takze pre to tie pohotovosti a niekedy na telefone atd... :wink: ale je to financne dobre takze som tisko :slight_smile:
je to lepsie ako keby ma byt stale doma a nemat pracu....clovek z niecoho zit musi...a tie nase biedne materske :confounded: :slight_smile:

ja som tiez mala dnes take bolenie hlavy...a este stale mam...ide mi ju roztrhnut :frowning2:

ja som tiez akosik nepostrehla oslavencov :confused: ak teda niekto oslavuje ....srdecne blahozelaaaam a prajem vsetko NAJ :wink:

no v monsalve by som si asi nedali nic spravit...su tam faaakt ,,superne,,ceny...mojej sestry kamoska si tam dala robit svadobnu tortu a stala ju 6tis.... :confused: :confused:
to by som fakt nedala za tortu....

nam dali svokrovci na nasu svadbu trojposchodovu...a bola super...a nebola vobec taka draha...

nika....ten kocik co si minule spominala...videla som tu babu aj ja v nedelu ked sme boli v PN...mas pravdu...je podobny ako nas....:slight_smile:
27. jan 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme, o stvrtej sme došli domu
robim jablkovy kolač
27. jan 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute....
ja som bola v meste,na pošte/čakala som 35 min. v rade s 1 korešpondákom :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ?ale však pohoda-ideme zákazníkom v ústrety :dizzy_face: /

dnes predsa oslavuje Bohuš....Stejskal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,aj MM bol na pošte :angry: :confounded: a vraj tam všetci hromadne písali do Knihy prianí a sťažností :grinning: :angry: :angry: :angry:
ty nie ?? :confused: :sweat_smile: :grinning:
27. jan 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja na nich.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
môj MM je tam teraz.....som pobalila balíčky tak sa ponúkol že mi to zavezie..... :dizzy_face: dúfam že sa nevráti na pokraji infarktu :confounded:
27. jan 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,aká kniha na internete ?? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci,ja som tiež MM poslala s balíčkami :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá na Staničnej bola zavretá,tak sa trepal na veľkú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: došiel za hodinu a nadával jak... :grinning: :grinning: :grinning: :pensive:

a na malej min.týždeň zastupovala zasa taká slimáčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam,že tento týždeň je tam už tá mladá blondína na listovom a balíkovom :dizzy_face: :slight_smile: osobne som ešte nebola :sunglasses: :slight_smile: tento týždeň teda :confused: :sweat_smile:
27. jan 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi ked sme tam boli kupovat kolky tak sme čakali i 10 min.
27. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..zase je v pernamencii posta? xixi.. no je to bieda na jednej ci druhej.. xixi, ale co uz ako so sluzbami v PN....ozaj baby podavate danove priznanie k dani z nehnutelnosti? lebo ja som z toho jelen... hruza...
27. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja som dala malemu k rociku robit tortu z medovnika jednej pani.
27. jan 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to sa nechcem chvalit, ale pocitala som ine uzavierky a kraviny, statistiky, ale toto je ozaj nad moje sily... sak nechapem ci tam mam dat len polovicku, ci cele ci ako? a nie je to tam jasne, ze co kde kam.. ciselniky a tak. panicka na urade mi dala jedno tlacivo a to som tam bola s kocikom dnu...videla, som pytala dve,ze nie...ze ked sa pomylim tak preciarknut.... no tak ich mozem aj cele danove... hotovy gulas....
27. jan 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a všetky sedia pri paneláku :grinning:
27. jan 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ja určite nie :grinning: :grinning: :grinning:
JOJ-ku absolútne nesledujem :rolling_eyes:
na Nove som mala seriál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuk-tuk ahojteee

lucinda máš ten marcipán odskúšaný??? je dobrý??

Ja tiež chcem robiť drobcovi tortu a na ňu by som rada dala ten fal.marcipán :grinning: :grinning: :grinning:
Chcem spraviť bránsku tortu no tak snáď sa podarí.

A je tu vôbec ešte niekto, alebo zase sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dadaga aj my musíme podať priznanie z pozemku.A to sme si to nejako ešte len teraz uvedomili.takže máme čo robiť. Hold šikovným patrí svet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a pozemok sme nadobudli 30.decembra- smola čo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu ešte niekto? ja som si robila veci ro práce.
keti danové podávaš až ked ti príde z katastra že to máte zaevidované-formálny list vlastníctva na pozemok takže ak ste le spísali kupno predajnú zmluvu tak máš rok čau :wink:
ja sa chcem milky zastať ja ju obdivujem rado flákač na entu a milka dokáže hospodáriť s tým málom čo má, ved ja som si poctivo zapisovala od januára každé minúte euro a vyšla suma 5000 a to je bez pôžičiek, bankových príkazov a drogeriového tovaru. :sweat_smile:
27. jan 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak práve že z katastra to už máme.no čo už.na to sme vôbec vtedy nemysleli. chceli sme to čo najrýchlejšie vybaviť. :confused: :confused:
27. jan 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám to ja ale šťastie, že tu zase nikto neni. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj keti....

ja tu este som....ale uz asi teraz tu nikto nebude :grinning: ja som este zehlila....
27. jan 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte straším :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zalahnut aj ja :wink:
27. jan 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
ja som šla po deviatej si lahnut
už ma ten kašel nebavi, nemohla som večer ani zaspat
28. jan 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado šiel do PN do stakotry zavarit kružok inak môže od pondelka nastupit na slovnafte v BA
28. jan 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....
mili,môže,ale nechce,že??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Keti,hej,odskúšaný....len ho musíš fakt dlhšie spracuvať aby bol "fajný"....
a ten pozemok...ty brdo,ešte že si pripomenula
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Lindi,5000 euro??? :confused: :confused: :confused: :confused: ved to je 150 000 :confused:
28. jan 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi myslela ešte na Sk
28. jan 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to by bolo podla mna zas málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lucka to je v SK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili v slovnafte sa dobre zarába tak nech má konečne rado prácu :wink:
28. jan 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok