• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
replo=teplo :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja som sa dnes videla prvýkrát naživo s Mimou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme na seba natrafili v Kauflande :stuck_out_tongue_closed_eyes: milé stretnutie :dizzy_face: malá SABINKA je nádherná :dizzy_face:
a ako sme vychádzali videla som aj Niku s M aj malou,len ona si ma nevšimla :unamused:
16. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

luci :grinning: :grinning: ....sme pozerali na seba jak trubky....:slight_smile: som mamine hovorila ze syncekovia maju ake krasne mena...a ona hned ze aki su podareni...:slight_smile:

inak...pekne fotoze z dinoparku :wink:

aj ja som videla niku...len si nas teiz nevsimla...:slight_smile:
16. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
náááhodou sme sa spoznali "na druhý pohlad" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tu som fotos nedala ani....sa mi to nechce zmenšovať :unamused:
16. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
luci,mima tak neviem kde som pozerala :slight_smile: .
17. júl 2009 o 08:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja by som už tak išla domov :frowning2: nuž ale dvaja konatelia hrajú vo viedni golf,konatelka je v paríži,kolegyna na Malorke niekto predsa robiť musí,že? :sweat_smile: :zipper_mouth:

a inak dobre ste sa pohoršili,že cez deň ,nechodíte chápem,ale blicujete aj po večeroch :confounded:

andy je na dovolenke? :confused:

a mili tiež už nechodí :cry: :angry: nuda tu je :confused:
17. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. Luci akedy si tam bola? my sme s malym boli tiez ale tak okolo desiatej... v kauflande a potom doradu tesco a billa a ani trt nemali co som chcela.. jaaaj tooolko obchodov a nic..
17. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

horkooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja om deckám dala na balkon bazenik tak sa vyrochnili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a malý hned zaspal :dizzy_face:
juj,už aby sme mali ten dvor :angry:

Zuzi,vydrž aj na teba príde a dovču si pekne užijete :dizzy_face:

no flákajú to tu viaceré :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechcem menovať ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dani,my sme boli v tom Kauflande okolo 17 tak nejak bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom sme šli na Lodenicu ešte :dizzy_face:
17. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od stredy som v chtelnici a akosi neni čas, doobeda vybavovačky a poobede vonku do večera
včera sme doobeda boli v tt v tesku a dneska doobeda v pn, Rado prišiel o doklady tak sme boli na polícii i s malou
17. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj ja som dala malej na balkon bazenik :slight_smile: . a dnes je nejako teplo nato ako ma byt chladno. som zvedava ci bude tak skaredo ako hlasia.
18. júl 2009 o 09:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kočky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Zuzi,nemám ešte dovol.,ale už rátam dni :sunglasses: :sunglasses: :wink:
vy kedy odchádzate do toho Chorv. ?? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak nič nové,nemám ani čo písať,viac som v "Depkách" tuším :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Mili,no to je radosť,vybavovať doklady :rolling_eyes: :confounded: :unamused: nezávidím :unamused:

ja dnes periem 4 práčky,dúfam,že mi to do večera poschne a že to budem mať priebežne kam vešať,teraz mi končí druhá----a večer žehliť....mohlo by sa aspoň navečer ochladiť,lebo v byte už ráno sme mali 29 st. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

k obedu máme smáž.karfiol,decká majú aj polievku,a malá má kura na paprike-teda už mala-ale nejak jej to nezapasovalo a dala to von....a to už mala zjedené,podbradník/dávam plastový kvôli tomu častému vrackaniu/ už mala dole...takže som mala dosť roboty s čistením vecičiek,stoličky na kŕmenie,aj kobercu sa niečo ušlo :confounded: :frowning2:

a potom sa taká hladná pýtala spať,ale spala len 3/4 hodky...hore je od pol 6..... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,ale ešte do pol 8.vydržala v posteli,kým sme s MM vstali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

a už by sa mohla začať aj pýtať,dnes ráno reku,že jej dám gaťky..ale MM je dal plienku ráno a dobre spravil,lebo o nej "naložila porciu".. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded:
kebyže jej dám gaťky s Minnie,tá by si užila :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to sú stále jej naj postavičky-celý Klubík mIckey Mouse,všetkých ich pozná,aj pesničky vie naspamäť,aj si ich spieva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
aspoň že tá reč je celkom fajn,lebo s plienkami sa moc chváliť nemôžeme a papanie tiež nič moc...ale to v tomto horku asi všetkým menej chutí :confounded:
18. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... a čo je s Dadkou,Zuzanočkou,Idorou a ďalšími ?? :confused: :confused: :confused:
žeby boli na dovolenke,či len nestíhajú ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: MM dnes išiel do roboty :angry: ja som hned ráno dala prať periny,doobeda trochu poschli ale asi neuschnú ked je tak zima :angry:

normálne sa schladilo a lejéééé,a to sme sa poobede chceli kúpať :unamused:

okolo 11tej sme išli s Emmou do kaufáču na nákup,potom som robila plnenú papriku a Emmka buvá,tešila sa na papriku,tak ked vstane sa napráska guličky s omáčkou :grinning: :grinning:

ešte popracem a na večer "možno" behneme do TN po nákupoch :sweat_smile: :zipper_mouth:
18. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Lucka teraz zje tri kusky jedla a niekedy nechce ani to
18. júl 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a kedy to idete na tú dovolenku ?? :confused: neodpísala si mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
Aj MM bol dnes v "robote",dostali aspoň jednu zákazku,inak robotu stále nemajú :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded:

veru,leje,prádlo som pozvesovala,čo-to poschlo :wink: žehlenie asi odložím na zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vnútri máme stále 29 stupňov.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :astonished:
18. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ideme v piatok večer okolo 22HEJ :grinning: :grinning: a neskutočne sa teším,asi sa zbláznim tento týžden ešte v robote :angry:

ja budem tiež žehliť asi až zajtra :slight_smile:

a vy kedy idete?
18. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,IP :slight_smile: :wink:

ozaj,a tie vyšetrenia s tým žalúdkom ako ti dopadli ? máš už všetky výsledky ? :confused:
dúfam,že ti tie problémy už prestali :unamused: :confused:
18. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka teda neodporucam dnes ist do TN.
18. júl 2009 o 17:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počula som o tej pohode
18. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. aj my sme mali 28 stupnov vo vnutri a to mame barak nie byt hruza... ale uz mame 26 vertame o dusu nech sa toho tepla zbavime ide to na nervy
18. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetci po dovolenkach? len my trcime doma? jaaaj ..
18. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi nechodievame na dovolenky
19. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naozaj to tu teda flákate
kde je lucinda a dadulka?
19. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule

ja som prave u maminy na trajane pisem s brachovho nootbooku. MM ostal doma malovat uz len parkety polozit a spalna a obyvka je hotova. :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stredu ide rado rano zasa preč a ja na myjavu a je vo hviezdach kedy zasa pride, teraz šiel k rodičom a je vo hviezdach kedy pride domu
19. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mili,tu som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako sa ti darí s tou tvojou prácou???
19. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink: prišla som vás pozdraviť. ešte s ozvem a popíšem viacej:wink: jasličkári majú tablo na nitrianskej oproti devínbanky v tom deckom obchode bližšie k orange :grinning: lukasko je ten v motíliku :grinning:
19. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lindi,vitaj,dúfam že je to u vás už o.k.
ja ani netuším kde v PN je Devínbanka :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a ešte k tomu na Nitrianskej :confused:
19. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok