♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
16. júl 2009

replo=teplo 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. júl 2009

čaute 😝
tak ja som sa dnes videla prvýkrát naživo s Mimou 😝 😝 😝 sme na seba natrafili v Kauflande 😝 milé stretnutie 😵 malá SABINKA je nádherná 😵
a ako sme vychádzali videla som aj Niku s M aj malou,len ona si ma nevšimla 😒

mimusbe
16. júl 2009

ahojte..

luci 😀 😀 ....sme pozerali na seba jak trubky....🙂 som mamine hovorila ze syncekovia maju ake krasne mena...a ona hned ze aki su podareni...🙂

inak...pekne fotoze z dinoparku 😉

aj ja som videla niku...len si nas teiz nevsimla...🙂

lucinda7
autor
16. júl 2009

náááhodou sme sa spoznali "na druhý pohlad" 😀 😀 😀 😀 😀
tu som fotos nedala ani....sa mi to nechce zmenšovať 😒

mimusbe
16. júl 2009

😀 😀

nika2
17. júl 2009

ahojte,
luci,mima tak neviem kde som pozerala 🙂 .

zuzidr
17. júl 2009

Ahojte,ja by som už tak išla domov ☹ nuž ale dvaja konatelia hrajú vo viedni golf,konatelka je v paríži,kolegyna na Malorke niekto predsa robiť musí,že? 😅 🤐

a inak dobre ste sa pohoršili,že cez deň ,nechodíte chápem,ale blicujete aj po večeroch 😖

andy je na dovolenke? 😕

a mili tiež už nechodí 😢 😠 nuda tu je 😕

dadaga
17. júl 2009

ahojte.. Luci akedy si tam bola? my sme s malym boli tiez ale tak okolo desiatej... v kauflande a potom doradu tesco a billa a ani trt nemali co som chcela.. jaaaj tooolko obchodov a nic..

lucinda7
autor
17. júl 2009

ahojte 😝

horkooooooo 😝

ja om deckám dala na balkon bazenik tak sa vyrochnili 😀 😀 😀 😀 a malý hned zaspal 😵
juj,už aby sme mali ten dvor 😠

Zuzi,vydrž aj na teba príde a dovču si pekne užijete 😵

no flákajú to tu viaceré 😝 nechcem menovať ani 😀 😀 😀 😀

Dani,my sme boli v tom Kauflande okolo 17 tak nejak bolo 😝 potom sme šli na Lodenicu ešte 😵

milhaus
17. júl 2009

od stredy som v chtelnici a akosi neni čas, doobeda vybavovačky a poobede vonku do večera
včera sme doobeda boli v tt v tesku a dneska doobeda v pn, Rado prišiel o doklady tak sme boli na polícii i s malou

nika2
18. júl 2009

ahojte,
aj ja som dala malej na balkon bazenik 🙂 . a dnes je nejako teplo nato ako ma byt chladno. som zvedava ci bude tak skaredo ako hlasia.

andy.a
18. júl 2009

ahojte,kočky 😎 😎 😎

Zuzi,nemám ešte dovol.,ale už rátam dni 😎 😎 😉
vy kedy odchádzate do toho Chorv. ?? 😕 😅 😝

inak nič nové,nemám ani čo písať,viac som v "Depkách" tuším 😀 😝 😅

Mili,no to je radosť,vybavovať doklady 🙄 😖 😒 nezávidím 😒

ja dnes periem 4 práčky,dúfam,že mi to do večera poschne a že to budem mať priebežne kam vešať,teraz mi končí druhá----a večer žehliť....mohlo by sa aspoň navečer ochladiť,lebo v byte už ráno sme mali 29 st. 🙄 🙄 🙄

k obedu máme smáž.karfiol,decká majú aj polievku,a malá má kura na paprike-teda už mala-ale nejak jej to nezapasovalo a dala to von....a to už mala zjedené,podbradník/dávam plastový kvôli tomu častému vrackaniu/ už mala dole...takže som mala dosť roboty s čistením vecičiek,stoličky na kŕmenie,aj kobercu sa niečo ušlo 😖 ☹

a potom sa taká hladná pýtala spať,ale spala len 3/4 hodky...hore je od pol 6..... 🙄 😝 😀 ,ale ešte do pol 8.vydržala v posteli,kým sme s MM vstali 😝 😅

a už by sa mohla začať aj pýtať,dnes ráno reku,že jej dám gaťky..ale MM je dal plienku ráno a dobre spravil,lebo o nej "naložila porciu".. 🙄 🙄 😖
kebyže jej dám gaťky s Minnie,tá by si užila 😀 😀 😝
to sú stále jej naj postavičky-celý Klubík mIckey Mouse,všetkých ich pozná,aj pesničky vie naspamäť,aj si ich spieva 😝 😀
aspoň že tá reč je celkom fajn,lebo s plienkami sa moc chváliť nemôžeme a papanie tiež nič moc...ale to v tomto horku asi všetkým menej chutí 😖

andy.a
18. júl 2009

.... a čo je s Dadkou,Zuzanočkou,Idorou a ďalšími ?? 😕 😕 😕
žeby boli na dovolenke,či len nestíhajú ?? 😕 😝 😀

zuzidr
18. júl 2009

Ahojte 😀 MM dnes išiel do roboty 😠 ja som hned ráno dala prať periny,doobeda trochu poschli ale asi neuschnú ked je tak zima 😠

normálne sa schladilo a lejéééé,a to sme sa poobede chceli kúpať 😒

okolo 11tej sme išli s Emmou do kaufáču na nákup,potom som robila plnenú papriku a Emmka buvá,tešila sa na papriku,tak ked vstane sa napráska guličky s omáčkou 😀 😀

ešte popracem a na večer "možno" behneme do TN po nákupoch 😅 🤐

milhaus
18. júl 2009

aj Lucka teraz zje tri kusky jedla a niekedy nechce ani to

andy.a
18. júl 2009

Zuzi a kedy to idete na tú dovolenku ?? 😕 neodpísala si mi 😝 😕
Aj MM bol dnes v "robote",dostali aspoň jednu zákazku,inak robotu stále nemajú 🙄 🙄 😖

veru,leje,prádlo som pozvesovala,čo-to poschlo 😉 žehlenie asi odložím na zajtra 😝

vnútri máme stále 29 stupňov.... 🙄 🙄 😲

zuzidr
18. júl 2009

andy ideme v piatok večer okolo 22HEJ 😀 😀 a neskutočne sa teším,asi sa zbláznim tento týžden ešte v robote 😠

ja budem tiež žehliť asi až zajtra 🙂

a vy kedy idete?

andy.a
18. júl 2009

Zuzi,IP 🙂 😉

ozaj,a tie vyšetrenia s tým žalúdkom ako ti dopadli ? máš už všetky výsledky ? 😕
dúfam,že ti tie problémy už prestali 😒 😕

nika2
18. júl 2009

zuzka teda neodporucam dnes ist do TN.

milhaus
18. júl 2009

počula som o tej pohode

dadaga
18. júl 2009

ahojte.. aj my sme mali 28 stupnov vo vnutri a to mame barak nie byt hruza... ale uz mame 26 vertame o dusu nech sa toho tepla zbavime ide to na nervy

dadaga
18. júl 2009

vsetci po dovolenkach? len my trcime doma? jaaaj ..

milhaus
19. júl 2009

mi nechodievame na dovolenky

milhaus
19. júl 2009

naozaj to tu teda flákate
kde je lucinda a dadulka?

petka015
19. júl 2009

ahojte babule

ja som prave u maminy na trajane pisem s brachovho nootbooku. MM ostal doma malovat uz len parkety polozit a spalna a obyvka je hotova. 😀 😀 😀

milhaus
19. júl 2009

v stredu ide rado rano zasa preč a ja na myjavu a je vo hviezdach kedy zasa pride, teraz šiel k rodičom a je vo hviezdach kedy pride domu

lucinda7
autor
19. júl 2009

ahojte 😝
Mili,tu som 😝
ako sa ti darí s tou tvojou prácou???

elise
19. júl 2009

ahojte babulky 😉 prišla som vás pozdraviť. ešte s ozvem a popíšem viacej😉 jasličkári majú tablo na nitrianskej oproti devínbanky v tom deckom obchode bližšie k orange 😀 lukasko je ten v motíliku 😀

lucinda7
autor
19. júl 2009

Lindi,vitaj,dúfam že je to u vás už o.k.
ja ani netuším kde v PN je Devínbanka 😕 😕 😕 😕 😕 😕 a ešte k tomu na Nitrianskej 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre