♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
27. júl 2009

ahojte...

luci...aha...to som nevedela 😅 😅 tak sorry.... 😅 🙂

tak ich hodim teda sem 🙂

elise
27. júl 2009

ahojte dnes sme boli u doktorky (ale zastupoval ju jeden mladý lekár-inak super prístup 😉 ) lukasko mal včera večer zvýšenú teplotu a dnes ráno po odrátaní 39 ☹ konečne zaspinkal, vraj je to nejaká vírusová angína máme zrážať teplotu a vraj sa okolo zápästia a v pusinke spravia vyrážky...do stredy zrážať teplotu ak neklesne tak máme prísť znova, medzitým dávať zábaly a striedať paralen čipok s nurofénom. dnes som mala priepustku a od zajtra si beriem dovolenku dúfam že bude ok a teplota klesne čím skôr.

kluara
27. júl 2009

mimus, pekné fotky 😉

elise, lukáškovi skoré uzdravenie 🙂

elise
27. júl 2009

ďakujem. 😉
lukasko celý horý 😢

mimusbe
27. júl 2009

elise....lukaskovi prajeme skore uzdravenie 😉

inak...aj tuto suseda oproti isla s malou rano k lekarovi ze tiez ma horucku atd...asi to je nejaky virus.... 😖

miruss
27. júl 2009

Ahojte.
Mimus super fotky. 🙂
Elise Lukáškovi prajem, nech je čo najskôr fit. 😖

elise
27. júl 2009

horý=horí 😉
už spotil jedno pyžamko tak som ho prezliekala stále stone a ako keby mal krče aj trošku zimnicu.

nika2
27. júl 2009

ahojte,
tak aj ja som dnes behla doktorke. rano bola mala ako keby ok. ani teplotu nemala. a okolo obeda zase mala. a nic nechce moc jest. len ten caj. a ondrusovu zastupuje rohonova. no nic moc. a tiez povedala, ze je angina tak mozno ju ma aj ona. zajtra mam este moc priniest. zatial len nurofen davat.

elise
27. júl 2009

lukasko sinkal do 17 hod (4,5 hodiny) ešte raz sa spotil, po prebudení teplotku mal zvýšenú a pred chvíľou 38,5 takže zrážame 😒

milhaus
27. júl 2009

ahojte
mi smme zdravý ale zato komarincov dost, hlavne lucka
čo ich odpudzuje okrem tych veci do zasuvky?

petka015
27. júl 2009

ahojte

mili my mame sietku na okne takze komarov nemame chvalabohu a nejaky repelent nie je??? 😕

aaa zabudla som aj mirkinmu kubkovi vsetko naj k meninam.

chorym skore uzdravenie aj my sme boli uz doberame antibiotika ale teploty sme nemali. 😝 😝

uz prerabame v plnom prude svokrovci su uz prestahovany dolu obyvku aj spalnu maju a dneska sme dokoncovali izbu na prespanie prazdninarov. a zajtra zaciname uz u nas hore s kuchynou. 😝

milhaus
28. júl 2009

petka tak vela silnych nervov prajem a vydim že tu zasa nik nechodi, ja nemam čas, momentalne ma drži volačo inšie a dostanem sa sem len ked je brat vonku lebo on je tu stale

mimusbe
28. júl 2009

no aj ja vidim ze volakto VYDI.... 🙄 🙄

lucinda7
autor
29. júl 2009

dobré ránko 😝
Mimus 😀 😀 😀 😀 😀

dúfam že chorôbky sa už majú lepšie 😎

dadulka19
29. júl 2009

čafte 😀 😀 😀

tak Mirka,dnes sa nám teda gulatíš 😀 😀 😀 ...všetko naj naj naj k okrúhlinám!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nika2
29. júl 2009

ahojte,
malej je lepsie. beha ako gula 🙂 . len laplo to aj mna. dnes som bola u doktora. dostala som antibiotika ☹ . a hlavne ,ze ma MM tento tyzden dovolenku ☹ . ze pojdeme sa niekam kupat. no ale bude mat este o tyzden a to ideme do toho Liptovskeho Jana. tak hadam uz budeme obe fit.

mimusbe
29. júl 2009

dobre ranko..

luci 😉

tak aj od nas Mirke VSETKO NAJ... 😉

nika....tak duafm ze ti to cim skor prejde...zelame skore uzdravenie...a super ze je uz Vikinke lepsie 😉

nika2
29. júl 2009

dakujem mima

milhaus
29. júl 2009

no tak som zasa spravila chybu a čo, skoro vôbec nepisem, už ani nečitam ani sa nevypravam tak zabudam všetko
začínam koktat ked chcem vypravat lebo mi to mysli rychlejšie ako to usta dokažu povedat

miruss
29. júl 2009

Ahojte.

Mima, Dada ďakujem. 🙂

Nika prajem Vám obom skoré uzdravenie. 😝

mimusbe
29. júl 2009

mili...a nic...
ja len ze su to zakladne veci ktore by mal kazdy ovladat...no...a to sa veru nemas cim chvalit...

drobec mi uz buva konecne...poslednu dobu akosik mame problem so zaspinkanim....sucha si ocka co je unavena ale este dokaze potom fungovat aj 2/3 hodiny ...absolutne sa neda uspat.... 😅 potvora mala... 🙂

ale zato nam chuti papat a pit aj za troch 😀 😀

lucinda7
autor
29. júl 2009

čaute....
Mima,jak sa hovorí hlavne že je zdravá a žravá 😀 😀 😀 😀 čo tam po spánku 😝

a MIRKE aj od nás ku gulatinám všetko NAJ 😵

dadaga
29. júl 2009

babyyy otazka do plena davali ste ockovat daktora ovcie kiahne? uz teraz podla noveho?

mimusbe
29. júl 2009

luci ...to hej...len sem tam by si mohla dlhsie zdriemnut...je to dakedy o nervy 🙂 🙂

ale dnes spala celkom pekne...poobede 2,5 h 🙂

miruss
29. júl 2009

Luci ďakujem.
🙂
Dada ja som nedala. 😝

nika2
30. júl 2009

ahojte,
chcem sa spytat. ci by som mohla uz malej dat makove sulance jest? ci este mak nie? ja mam nane taku chut len neviem ci mak moze uz.

miruss
30. júl 2009

Ahojte.

Nika ja si myslím, že trocha maku jej neuškodí. 😝

lucinda7
autor
30. júl 2009

ahojte....
aj ja myslím že mak v malej v miere v pohode....

od roka do dvoch som nedávala už len orechy,med,morské ryby..... 😝

nika2
30. júl 2009

dakujem. tak skusim jej trocha dat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre