♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
12. okt 2009

tak lucinda ministretavka super a naša mala si musela polku veci osobne aj vyskusat, skorej mi to nedovolila odložit
je jej už všetko dobre až na tu peknu bielu akoby bluzku od adams kids s kvetinkami, to bude jej tak na jar až
najviac sa jej pačili tie nohavice, to sme ju ledva prekabatili aby sa prezliekla a samozrejme cukriky, objavila ich skôr ako ja
teraz si tu tie cukriky prebera na stole a radovi nechce dat i ked ju prosi

dadulka19
12. okt 2009

ahojte 🙂

emily,ja nie som lucinda 😀 😀 😀 ,ale v pohodke,som rada,že sa Lucka tešila.Inak,obe ste boli veľmi smutné ☹ ☹ ☹ ,aj Lucka sa ma potom pýtala,že "prečo bola tá teta taká smutná?" ☹

nika,ja nekupujem s klenbou 😎 ...a ešte netuším,kde vôbec zimné topky kúpime 😝

milhaus
12. okt 2009

prepac dadulka, mne sa vase prezyvky stale pletu
ja byvam taka smutna skoro stale
každy mi hovori že mam smutne oči
ja som tvoje baby stretla ešte potom v kauflande a i teba som vydela este tam pri sponkach
aj ti si si nas asi všimla
lord sa ta asi hambil ked sa nechcel ukazat
linda mala peknu bundičku na sebe

milhaus
12. okt 2009

inak dneska som dala lucku očkovat proti chripke
ked ma do troch rokov že treba dve davky a najmä ked je to prvy krat tak druha bude o mesiac
minuly rok som ju nedavala a tu dr očkuje zdarma na chripku deti

petka015
13. okt 2009

ahojte

nika ja som amlemu kupila krasne zimne topanky v novom meste hore v jednote mali skoro vsetky cisla ja som mu kupovala az 25 kedze mu bola dobra a pritom ma 23 ale kazdy vyrobca ma ine cislovanie.
mali tam obrovsky vyber a pre dievcvata tam mali obzvlast krasne no mala si na vyber od vymyslu sveta

dadulka19
13. okt 2009

ahojte 🙂

emily,to je o.k. 🙂 ..inak,tú bundičku som kupovala pred rokom a bola Linde vééélikáá a teraz je je len tak tak 😖 ...

miruss
13. okt 2009

Ahojte.
Inak v Novom Meste rada kupujem topánky aj v predajni Obuv Partizánske, pri ČSOB, mávajú tam dobrý výber.
🙂

kluara
14. okt 2009

ahojte!

tuším tu už máme fakt zimu 😕 😕 😕
Lukáš je od včera doma, je chorý, dostal ATB, tak sa lieči ☹

milhaus
14. okt 2009

jedine čo na pracovnom trhu je su poistovaci a uverovy poradcovia
pre ten proficredit už nerobim, sak nik to nechcel a ani ja by som to nechcela ked viem ake su tam podmienky
aj z providentu lahšie dostanes pôžičku a uroky su skoro take iste
zajtra mam ist do pn do CSOB poistovne ale asi viem čo bude odo mna chciet, koho ja pojdem nahovarat ked nie som moc zhovorčivá

dadaga
14. okt 2009

ahojte.. Nika ja som Lukovi kupila hore v kocke.. som mu vzala 22 a cena okolo 700 sk.. inak mesto som pobehala ale vsade maju tak po 2 paroch a cisla o nicom a navyse niekde len na suchy zips, alebo len na snurovanie a tak..
ja som kupila aj na snurovanie a maju aj zips na boku...zatim mame 1 zimne uvidime ako nam nozka porastie a ci neskorej aj druhe kupim... kedze on s oblubou sedi v kare a pozera a hlavne ked je taka zima... tak sa mu nechce behat...

lucinda7
autor
15. okt 2009

čaute duše stratené....
ja vás len narýchlo kuk a čo nevidím.... 😝

Maťka obrovská gratulačka......a držím palčeky nech to dotiahnete do zdarného konca...vieš ako ti to prajem 😵

a chorôbkam skoré uzdravenie 😝 😝 😝 😝 my sa zatial držíme zdraví,školák je stále zo školy a pána učitela nadšený......dokonca mal najlepšie vstupné previerky z oboch predmetov v triede,chodí na viacero krúžkov.....moc sa mu tam páči....

nám začla firma s domčekom riadne "haprovať",ale tak už to visí na vlásku.....budúci týžden by sme mali už konečne bývať.....snád nám do toho nič nevojde☹(((((

píšte viac a majte SA KRáSNE.... 😵

nika2
15. okt 2009

ahojte,
tak dnes som bola v kocke tej malej pozret topanky. no nic moc. ale nakoniec som jedny kupila. ale nemaju co vybrat. teda aspon ako ja potrebujem c.22. no ma teraz aspon tieto. mozno este niekde budu mat cizmicky.

milhaus
15. okt 2009

naša baba už ma riadnu labu, číslo 26

milhaus
15. okt 2009

rado je od konca septembra doma a robota sa vôbec nerisuje a ani mne ale ja zasa nemôžem hocičo vziat lebo musim s malu byt ale on to nechape, nadava mi

milhaus
15. okt 2009

a ta vyplata z firmy kde robil stale nechodi a nechodi
už i banka pisala že do 5 dni zaplatit ale z čoho to neviem
ked dam na to celu matersku čo mi ostane, nič, jedine ist k mame mojej a to by som mu asi spravila tu najväčšiu radost

andy.a
15. okt 2009

čaute 😎 😎 😎

Milka,vidím,že u vás stále po starom 😒 a Lucka ide od janurára do škôlky,či ako to máš naplánované ?? 😕 😉
aj naša má číslo 26 😝 😀 a je aj dosť vysoká,97 cm 😝 kupujem jej už č.104,ale aj niektoré 98-ky sú jej ešte dobré,HM-ko napr.,to vždy býva väčšie 😕 😅

Luci,ja som myslela,že už bývate 😕 tak nech to ten bud.týždeň vyjde 😉 🙂 😵

ja som malému kupovala na zimu topky v Deichmanne,chlapčenský výber tradične oveľa biednejší ako dievčenský 😕 🙄 kúpila som mu troje,jedny členkové zateplené,jedny také vyššie a ešte rodžery...tie mali rovnaké ako minulý rok 😕 😕 😕 čierne s oranžovým prešívaním 😝 😀

malej som kupovala cez MMB,s vnút.D 16-16,5cm....bojím sa,že kým bude kalendárna zima,aj jej budú malé,veľmi rýchlo jej teraz rastie noha 😕 😕 😀

píšte viac,nech to tu frčí ako kedysi 😝 😅

dadulka19
15. okt 2009

ahojte 🙂

uf,no naša má len číslo 23 😀 ...aj overal som jej dnes skúšala 86 a je jej akurát 😀 ,po kom je taká krpatá..netuším 😀 😀 😀

andy,už máte hotovo obývku?

andy.a
15. okt 2009

Dadka,ešte rollodory okolo 20-teho nám dojdú robiť...v Remarku sme objednali 😝
a ešte treba kúpiť jedál.stôl+ stoličky,svietidlá,nejaký koberček pod konfer.stolík/ten už máme/

svietidlá sa mi veľmi páčia Azzardo,videli sme ich v Nitre na výstave nábytku a fakt nádhera 😵 🙂
len tuná neviem,kde sa dajú zohnať. na nete som našla len ich angl.stránku...na MMB jedna baba predáva pár stojacich lámp,ale ja chcem iné 😝 😅

Dada,Lindula určite dorastie,aj vás prerastie,veď aj Lucka aká je vysoká 😅 😀 😕 TM nepoznám,ale ty si tiež výšava 🙂 😉

a s Emily ste mali stretko ?? 😉 😕 😅

nika2
15. okt 2009

andy a u koho si kupovala na MMB? aj ja rozmyslam , ze kupim cez MMB.

andy.a
15. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=3220....

..Nika,napr.táto baba má pekné topánočky,ale ja som kupovala nosené...ale všetky v super stave ako nové 😕 😉

milhaus
16. okt 2009

to len s dadulkou som bola pred kauflandom
ano mala by ist do školky, aj by jej to prospelo lebo je strašne lakoma a rozmaznana od rada
vysoka je 105 cm a nohu tu 26 - ku ako som pisala ma
andy čo by sa tak u nas asi mohlo zmenit, všetko po starom

dadulka19
16. okt 2009

ahojte 🙂

andy,no ja by som tiež ešte luster chcela,ale čo sa mi páčia,tak cena je fakt úžasná 😖 😖 😖 ...
..no uvidím,ako baby porastú.Lucka patrí v triede medzi menšie... 😎

dadaga
16. okt 2009

nooo asi aj nas bude vysoky ved ma len 17 mes a uz ma nejakych 84 ci 85 cm.... a nohu 21 / 22 ved uvidime?

milhaus
17. okt 2009

dobre rano
ako je takto zima tak sa mi necchce byt vonku skoro cely den ako v lete s potom sa niekedy nudim

zuzidr
17. okt 2009

Ahojte,no počko otras ☹ Emmka je chorá,má tri sirupy a sprej do nosa 😅 ocina máme v robote,tak ja upratujem a Emmi leží 😒

milhaus
17. okt 2009

emke prajeme skore uzdravenie

miruss
17. okt 2009

Ahojte.
Ja som dnes prišla zo zrazu z MK. Boli sme v Letoviciach v ČR. Bolo tam super.
Kubko nosí 104 a má nožičku veľ. 27.
🙂
A Zuzka nosí 74-80, ale komvinézu má 86. A topánočky 19-20. 🙂

dadaga
18. okt 2009

vsetkym Lukaskom pajeme vsetko naj naj naj Lindinmu aj Matinmu....

elise
18. okt 2009

ahojte babulky 😉 ďakujeme za prianie aj my prajeme všetko najlepšie k meninkám všetkým lukáškom 😵 😵 😵 😵 ja beriem druhé antibiotiká, zajtra mám výberové konanie tak šprtám zákony ale uvidím skôr si myslím že je vopred rozhodnuté a ja budem ako komparz ale nevadí, vyskúšam 😉
emke skoré uzdravenie 😉
lukasko má 23 nožičku a kupujem mu 98 veľkosť budem musieť dokúpiť ešte na zimu tričká s dlhým rukávom.
lucka držím palčeky nech sa konečne sťahujete 😉

andy.a
18. okt 2009

Ahojte 😎 😎 😎

Elis,skoré uzdravenie 😉 na zajtra mooooc držím všetky palce 😉 🙂 ,nech ti to vyjde 😉

a Lukáškom-Lindinmu,Matinmu aj Dankinmu gratulácia k meninkám 😵 😵 😵

neviete,čo je so Zuzkou,dávno tu nebola ☹ 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre