• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
ahojte...

dada...dakujeme pekne :wink:

zuzanocka....teeeeda...ty si takato opatrovatelka?veru...mala si ho supnut k vam do koterca...mozno by si to TM nevsimol :wink: :grinning:

my sme boli vcera na poradni a na ockovani...uz dva dni dopredu ma brucho bolelo...som to prezivala asi viac ako mala :sweat_smile: :grinning: ale zvladla to celkom fajn...lepsie ako predtym....plac sice bol ale uz to bolo ovela lepsie :sweat_smile: :slight_smile:
vazime 10kg a meriame 76cm..:slight_smile: inak je vsetko v poriadku ...:slight_smile:

zuzidr...tak Emmke zelame skore uzdravenie :wink:
6. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj konečne som vas dočitala, ja nemam nič noveho zatial, všetko po starom, radovi ta robota padla tak uvidime čo dalej
6. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

Zuzka, Emmke skoré uzdravenie :confounded: tiež tuším chytá každú chorobu ako náš malý, keď nastúpil do škôlky :frowning2:
6. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojt,etak dr. nám dala len sirupy a že zatial to nebudeme siliť s ATB :sweat_smile:

mati no ona sa doteraz držala,a to boli deti dosť choré ale pred dvomi týždnami mala sople a odvtedy jej neprešli a teraz sa tak zahlienila až z toho vracala :sweat_smile:

zobrala sm si pol dna volno,uvarila som šošovicovú polievku s párkom a kuracie stehná na kapuste
6. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

zuzi,tak nech je Emmka skoro o.k. :slight_smile: ...

mimus,Lili má tiež 10kg,no o rok a pol viac :confused: ...
6. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Emmke skoré uzdravenie :wink:

Zuzka,ani MM by si takéto niečo nevšimol/ s tým psom,kebyže máme psíkov../ :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že sa aj ukážeš :confused:

Mimuš,pekná váha,malá mala v roku necelých 9 kg a 78 cm :wink:

Dadka,ale pokiaľ viem,tak Lili nemá problémy s jedením :confused: :confused: :confused: má nejakú alergiu potravinovú,či to iba Lucka ?? :confused: :pensive: :unamused:
naša má vyše 15 kg a 97 cm :confused: :confused: :sweat_smile: a teraz má zlé obdobie,čo sa týka jedenia,mama mi každú chvíľu vypisovala SMS do roboty,že krpatá nechce nič jesť...mali sme dni,že zjedla za celý deń 2 tých malinkých Monťákov...a hladná šla spať...aj schudla,mala predtým 15,5 kg :rolling_eyes:

proti chrípke ste okrem Emily nedávali krpcov očkovať ?? :confused: ja oboch,malú majú ešte preočkovať..ale bola fuška zohnať tú vakcínu,nikde nám ju nechceli ani objednať :angry: jedine na Trajane :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ešte otázka,tie čo pečiete kysnuté koláče,máte niektorá misku-rýchlokysku od Tupperware ?? ak hej,aké máte skúsenosti ...díky... :wink: :slight_smile:

Maťka,tebe to letí :slight_smile: :confused: :sweat_smile: pomaly budeš končiť prvý trimester :confused: :slight_smile: :wink:
6. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte

Mimus sabinke k zajtrajsiemu ročiku prajeme vseetko len ale len to najlepsšie aby maminku a ocinka posluchala.

Emuske skore uzdravenie.

No my mame teraz 10kg takze krasnu vahu ma sabinka. Zajtra sa chystam piect kolace a kacicu kedze u nas su hody a kopa ludi k nam pride.

V january nastupujem do prace ako sa mi nechce....no co uz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maleho som konecne naucila spinkat v postielke este keby tak zacal spat celu noc ale hadam aj to bude. :grinning:
6. nov 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zuzka má 9 kg a Kubko 15 kg. :slight_smile:
Mima aj ja prajem abínke všetko len to naj k zajtrajším prvým nrodeninám. :slight_smile:
Peťa tak ty už ideš do práce a vraciaš s na poštu? A malý bude s kým? :confused:
Andy ja deti nedávam očkovať, oni nebývajú vôbec chorí, aj keď sa to asi zmení, keď pôjde Kubko v januári do škôlky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baby neviete nejkú fintu ako odučiť od plienok na spanie. Kubko sa od 2 rokov pekne pýty, ale cez spanie sa vždy počúra aj cez obed. Pritom od 10 nepije, ide cikať min, 3x pred spaním, niekedy spí len 1 a pociká sa. Keď spí v aute, nemá plienku a nepociká a. ale doma keď mu nedám plienku, tak sa pociká. :rolling_eyes:
Zuzidr Emmke prajem skoré uzdravenie. :pensive:
6. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka,nám to očkovanie vždy býva doporučované...malého dávam od 3 rokov očkovať a tento rok som sa pýtala u Dr.aj na malú,keďže škôlkar v MŠ každú chvíľu niečo nachytá a malá samozrejme od neho.. :rolling_eyes: :unamused:
a ja sa vzhľadom na svoju prácu dávam vždy,aj MM a tento rok sa aj naši dali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a brácha tiež vždy pichnem,ten sa bojí,že z toho ochrnie :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miri,my sme ešte stále s plienkami aj cez deň...síce občas sa aj vypýta...keď ju posadím,urobí...ale napr.dnes vstala z poobedňajšieho spánku dos@aná až pomaly za ušami..a keď sa hrá a je niečím zaujatá,tak sa nevypýta a musím čuchať ako detektív Oriešok okolo nej,lebo jej to vôbec nevadí a ešte aj klame do očí,že sa nepokakala :confused: :sweat_smile: :angry:

to Zuzidr ti poradí,oni sú už veľmi dávno bez plienky :slight_smile: :wink:

a samozrejme vždy keď tu spomeniem krpatej jedenie,príp.miery a pod..ako dnes...tak sa mi dovracká :unamused: :confounded:
večer dala vom jogurt a to som predtým mala izbu naleštenú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
6. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera posledná,dnes prvá :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

dobré ránko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Sabinke želáme všetko najlepšie k narodeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne veľa zdravíčka :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
a krásnu oslavu,Mimuš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

teda, ja keď tu čítam tie váhy vašich detí, tak my sme asi najľahší - môj malý bude mať čochvíľa 4 roky a už skoro 2 rok má rovnakú váhu - 15 kg :grinning:

Mimus, Sabinke všetko naj k 1. rôčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Andy, to ma mrzí, že máš deti stále často choré, ale minule som si všimla TM...... ale radšej v IP
7. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, veru budem. ani sa to nezdá, len ešte si musím tu na MK prepočítať termín, lebo bez ms ho neviem dobre zadať :sweat_smile:
7. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny upršaný dník :grinning: :slight_smile:

SABINKE všetúčko naj na naj k 1.rôčku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

andy,no Lili posledné dni málo papá :frowning2: ..A alergiu má Lucka,resp.dúfam,že už to bude minulý čas,lebo začala jesť citrusy a ekzém sa neukazuje :slight_smile: ,tak sa véľmi teším.No oriešky ešte neje a čokoládu len občas.Snáď bude ten ekzém fakt už minulosťou,veď sme sa s ním trápili 6 rokov :angry: a Lili ho už tiež nemá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...

a k tomu očkovaniu,ja decká zaočkovať nedávam a ani seba :wink:
7. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,tak snáď sa to otočí,deti v tomto veku priberajú prískokom,čiže dlho nič a potom šup aj 1-2 kg naraz :sweat_smile:
a Lindulu kŕmiš,či papá sama ?? :confused: :wink:
lebo naša kebyže má jesť sama,tiež by mala aj pod 10 kg :unamused: to čo si vezme sama,nejaký keksík,kúsok holého chleba,plátok šunky,salámu,nejaké ovocie a pod..to je nula bodov,to len ožužle a zahodí :confounded: stále ju k=rmim v stoličke a nemá záujem vziať si lyžičku sama a krmiť sa :pensive:

zdravím aj Zuzku,ona tuná spomínala našich nejedllíkov :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Maťka,IP :wink:
a t.č.klop-klop je lepšie s tými chorobami,malý má lieky na imunitu,snáď aj to očkovanie pomôže..ale škôlku neovplyvním,tam môže nachytať kedykoľvek bársčo :confounded:

inak,aj keď prší a je hnusno,vetrisko,že by človek psa nevyhnal,denne chodia na prechádzky :confused: :rolling_eyes:
na imunitu fajn,ale aby decká nepoprechládali,zvlášť,keď sa obliekajú samé,čapica nakrivo,zapnutý len tak do pol brucha ako poznám toho mášho :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
7. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,akokedy,ale niekedy sama zje za tanier polievky,niekedy len šťavu vypapá.Ale ľúbi zeleninové šaláty(ľadový šalát,čínska kapusta spolu s kukuricou,papriku).No obed celý nikdy nezje.A niekedy vypije ráno mlieko,štvrtinku rožka a spať ide o dvanástej bez obeda,proste nechce viac jesť.Keď sa vyspí,zje len trošku z obeda.Máva aj jedacie dni,ale fakt si nespomeniem,kedy bol naposledy.A prestala jesť jogurty :angry: ,už ani Actimel nevypije :frowning2: .
7. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,u nás sa papá len z mištičky,tanier- ..to by mala jedlo tak na dne...a na krmiacu stoličku by sa ťažko zmestil,kedže tam má aj kopec hračiek a knižiek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a kompl.obed...myslíš polievka +druhé ?? doobeda má malá polievku,naobed druhé a potom ide spať :wink:

mlieko nepije od roka,ako sa odstavila,okrem toho mala potom tú diétu bez KM..ale zje dosť jogurotv,pudingy a Montákov :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: keď má lepšie obdobie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
keď máme zlé obdobie,tak fakt len tých 2 malinkých 60 g Monťáčikov /za celý deň/a inak hučí,že nebude jesť a hysáči :confused: :frowning2:

najhoršie je,že stále ju kúskovité jedlo napína :frowning2: :unamused: chleba a pod.je minimálne,len ožužláva..ale drobím jej do vareného jedla :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malý tuším začal jesť chleba až okolo 4 rokov,tak už sa tým moc nevzrušujem,skôr či neskôr sa naučí :confused:

a buď rada,že Lily aspoň tie zeleninkové šaláty ľúbi,u nás ovocie ani zelenina moc nejdú :frowning2:
malý ľúbi jedine cibuľu a cesnak-aj zo sladkostí :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dnes som skúšku zvládla za A a mám o 18tej stretávku tak sa idem vychystať :grinning: :grinning:

Ahojte :grinning:
7. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zuzi gratulujem ku skúške. :slight_smile:
A prajem príjemnú zábavu. :sweat_smile:
Andy tak stále bojujete jedlom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dada vy tiež, my našťastie s jedením nemáme problémy, obaja sú dobrí jedáci. :slight_smile:
Mimus Sabinke prajem všetko len to najlepšie k prvým narodeninám. :slight_smile:
7. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte babule vy ste neako ožili. Ja som sem aj prestala chodiť veď sa tu nič nedialo a teraz vás neviem dočítať. Prihodila som foto tak si nás mrknite :wink:
7. nov 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Granado pekné fotky. :slight_smile: Pekne Vám vyšiel párik. :slight_smile:
7. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Granado,super fotečky :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
bola si v HC na 3D ?? :confused: :wink:

a Maťko je OK,chodí do škôlky ?? :confused: :wink:
7. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a k tej miske-rýchlokyske nikto nič ,nemáte ju nikto ?? :confused:
všetci len pekárničky ?? :confused: :sweat_smile:

či ma ignorujete ako predtým tú babu,čo sa pýtala na to centrum ?? :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, aké krásne číslo máš pri počte príspevkov :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mám iba pekárničku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :slight_smile:

andy,tanier myslím detský :sweat_smile: ..a tú misku akurát svokra chválila :wink: ,ale keby som nemala pekárničku,určite ju kúpim.Inak,od kedy mám DP,robím často kysnuté cesto.Dnes som v nej robila knedľu...úplne super.Vykysnuté cesto vyberiem,prerežem napoly,vytvarujem knedle a kým mi zovrie voda,ešte trochu podkysnú a šup s nimi do hrnca.Super čistá prácička :wink: :wink: :wink:

granado,pekné fotos :slight_smile:

zuzi,šikulka si,gratulujem :slight_smile: ...teraz sa asi už aj dobre zabávaš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Miruss idem na postu ale nie do piestan ale tu u nas na 1smenu bez soboty o pol 2 som doma rano na 7 takze mi to vyhovuje a nastupit musim pretoze je tam svokra a ta konci ma zmluvu len do konca decembra.
7. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik,videli ste upútavku na Modré z neba?Ak som ju dobre spoznala,mala by tam byť táto baba http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=105973&vReferer=%2Fphotos%2Fnajjulinka a mali by jej priviezť kamion plienok :slight_smile: .....teda vnímala som to len na jedno ucho,ale som fakt zvedavá.Inak to nepozerávam :slight_smile:
7. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťa,super :slight_smile: ...to by som aj ja brala.Tak to dávaš asi výpoveď ku koncu roka na hlavnej,že?
7. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babky ste zlaté. Andy bola som tu v PN u Kubranského na 2 krát, lebo že tam bolo málo vody .Matúška si nechám asi radšej už doma nech nenakape aj keď to je asi jedno kde je či nie? V utorok idem na tú cukrovú vodu tak ho musím dať do školky ale potom už budeme spolu doma. :wink:
8. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Peťa, tak to budeš mať super. :slight_smile:
Len teraz sa chytajú doť dedinských pôšt rušiť, chcú praviť pošty partner a predajú to jenému a ten to bude spravovať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy ja mám DP, ale vokra má rýchlokysku a je veľmi spokojná. :slight_smile:
8. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok