• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
ahojteeee

Stastne a vesele vianocne sviatky a bohateho jeziska prajeme........................
24. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Na stole je kapor a iné dobroty,uprostred sviečka a stromček oproti.Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný,nech plný lásky je tento čas vianočný.

veselé VIANOCE vám prajú LUCINDOVCI:o)))))

http://img30.glitterfy.com/358/glitterfy9040041292D30.gif
24. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvončeky už zvonia a ihličie vonia,
svetlo sviečok mihotavé,
Vianoce k nám prišli práve.
Preto sviatky krásne majte,
v pohode ich preživajte... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

KRÁSNE VIANOCE DETIČKÁM AJ RODIČOM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salat je hotovy od večera a rezne sa mačaju v mlieku
24. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne pokojne a pozehnane vianoce vsetkym zelame....
24. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:krásne a pokojné Vianoce :dizzy_face: ,
veľa lásky ,rodinnej pohody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
bez stresov a starostí :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
detičkám veľa darčekov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a všetkým hlavne hodne zdravia :wink: :wink: :wink:

...želajú Andyovci :sunglasses: :sunglasses:

P.S.my nemáme ani strom,ani zabalené darčeky atď....totiž sama popri dvoch hyperaktívňákoch som to nestihla .. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
posledné dni bol dlho do noci v robote,včera došiel o 22.hod.a dnes teraz pred chvíľou :unamused: :confounded: :confounded:
ani sa mi to nechce písať,včera som raňajkovala o 18.hod.a už mám toho plné zuby,vám pravdu poviem :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to P.S.bolo o MM,to ste si asi domysleli :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a Hviezdici všetko naj k meninkám dodatočne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak pa,ideme makenzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Vesele Vianoce a detom vela darcekov prajeme :slight_smile:
24. dec 2009 o 14:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy tak to ti nezavidim a držím palce aby si to vydržala a mala skoro volno
24. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Lucka je s darčekom spokojna, od nas dostala nodyho vlačik z dračika a od svokrovcov taky hraci klavir s figurkami ktore sa točia
od svagra nič a od druheho svagra ktory je aj jej krstny nič ale všimla som si že svokra dala druhym vnučatam toho viacej ale čo už narobime, aspon volačo jej dali
24. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prajeme vám krááásne vianočné sviatky a veľa pohody :grinning:

no naša Emmka teda poriadne poslúchala lebo toho dostala veeela,a v podstate aj my sme si tento rok dopriali :grinning:
25. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute....

no veru,také vianoce by mohli byť aj viac razy do roka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my sme chalanov dostali do postele až o polnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a krpatý bol úžasný,v posteli pred spaním mi už hovoril čo by mu mal doniesť SANTA o rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nasa zasa hovorila o siestej rano už ked sme ju davali cikat že sa ide hrat s vlačikom nodym
26. dec 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj je pe vianociach....nejako rychlo nie?
26. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak hlásime kiahne luky sa vysypal má vodové pluzgieriky už skoro všade aj za uškami aj na ritke, chbátiku hrudníšku nožičkách, aj na krčiku a na temene hlavičky :unamused: teplotku nemá iba mierne zvšenu, manžel príde z práce o pol tretejtak zbehneme na pohotovosť.budem rada ak sa kiahne potvrdia aspon to budeme mať za sebou.
27. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....

Lindi tak predsa len sú to kiahne????

pohotovosť by som neriešila....to je úplne zbytočne....úplne stačí zajtra k vašej.... :sunglasses:
27. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra teda zbehneme k detskej potom budeme príjmať návštevy :grinning: :grinning: :grinning: lucka už má pupáčiky aj na čelíčku a na hlavičke zistila som že aj na bručku.
27. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,my sme mali včera doobeda návštevy a poobede sme boli u našich...dostali sme zase kooopu darčekov,a dnes som doobeda spravila maový koláč,trošku upratala a dnes nevarím :grinning: poobede máme asi 3 návštevy :grinning: a zajtra zase do roboty :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale chcela by som všetky tri dni do silvestra pol dna dovolenky,aby som si trošku oddýchla užila si rodinku,lebo sviatky boli skôr o zhone :sweat_smile:
27. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je u nas moja mama od včera do zajtra a lucka ma momentalne hysak
27. dec 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kočeny!

dodatočne ďakujeme za gratulácie k meninkám, Vianoce ste snáď všetci prežili v zdraví (elise, aj kiahne si tuším počkali až na čas PO Vianociach :sweat_smile: )

ja dnes už zarezávam v robote, ale od zajtra mám dovolenku, do roboty idem až 4.1. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak budem mať voľnááá a voľna :sunglasses:

pred sviatkami som bola chorá, aj ATB, ale baby to našťastie nechytili, tak fajn :slight_smile:
dnes ešte prišla varovať svokra, večer ide hviezdica k nej na "prázdniny" do stredy obeda, potom domka, potom zas k našim, no moc ju nevidíme, ale čo sa bude doma nudiť, nie?

na štedrý deň bola u nás na večeru svokra, potom soim ju odviezla domov a išli sme k našim na chvíľu, ja - unavená tuším najviac z celej rodiny, som sa pýtala domov prvá, baby by sa ešte hrali :slight_smile:
na druhý deň sme boli na obed u svokry, na štefana zas u našich, tak som si trocha oddýchla od varenia, večer sme vyjedali len tak - z chladničky, včera som navarila aj na dnes, večer musím znova, len už akosi neviem, čo :confounded: čo varíte? poraďte, kým som "v teréne", nech príp. dokúpim ingrediencie :slight_smile:
28. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzka,vitáááj po dlhom čase :dizzy_face: :slight_smile: a to dnes na 1 deň si šla do roboty ?? :confused:
Zuzka,nejaký polotovar to istí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kuracie rezne na strapato podľa MMB-rýchlovka,jednoduché a chutné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja nevarím,MM dojde z roboty až okolo 22.-23 hod...aj včera bol tak dlho :pensive:
malý si rozkázal hranolky...čo iné...ale včera zjedol celý rezeň aj kus kačacích prsíčok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
krpatá má jedlo zamrazené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ty TM ani nespomínaš :confused: :confused: Lu teraz tiež robí ?? :confused: :wink:

Lindi,skoré uzdravenie Lukaskovi :wink: aspoň budete mať za tým :confused: :pensive:

malá má zlé obdobie,všade kam prídeme/aj ku svokr.alebo k našim/ tak reve,až ju napína a všetkého sa bojí :pensive: :rolling_eyes: :confused:
dudle sme skúšali dať už preč,ale vydržala 1 a pol dňa...tak hučala a hodila šabľu,aj poobede zaspávala nekonečne dlho,že sme sa vrátili k nim :confused:

jáj a darčekov podostávali toooľko,že by sme potrebovali ďalšiu skriňu na ne :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani si nezaslúžili obaja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,
tak bolo treba pokukat, co je nove, co treba dorobit, co treba nachystat na novy rok... uctovnicke pochystat veci, inventury, bla-bla... a mne sa nahodou v robote paci :grinning: :grinning:
Lu je v robote, aj zajtra bude, potom by chcel tiez volno, ale uvidime, ci sa zadari :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na MMB som nasla sympaticky recept z panenky, tak spravim to a mam tam pliecko, tak udusim, s cestovinami, so syrom, to maju baby rady :wink:

malinka mala tiez take obdobie, ze vsetko bolo "bojim", aj nejakeho "Boba" si doma vymyslela, tak musim dupkat nohami, zahanat ho a napodobnovat kvilenie, ako Bobo uteka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale zeby az tak, ako pises ty, andy :confused: nechyba jej mamina? - nebude to tym, ze chodis do prace?

cumliky nasa nelka sama pozahadzuje, vela krat najdem v kosi nejaky, tak musime mat stale zasoby... najnovsie spava s jednym dudlom v ustach a este v kazdej rucke jeden, pod jenou pazuchou plysovy lev, pod druhou macka a taklto vystrojena sa necha zakryt...
v noci sa nam zas neskutocne vela krat budi, asi zase nastupi knizka "kazde dieta..."

mala dostala kuchynku, tak variiiii odusu... tiez uz neviem, kam tie hracky davat :slight_smile:
28. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka,veď aj mne sa v rob.páči,ale keď si predstavím,čo nás čaká po N.roku...45 ľudí je objednaných a vždy príde minim.10 pomimo.....pritom norma na náš odbor je 8-10 ľudí :pensive: :pensive: :astonished:

a Nelka už dobre papá ?? :confused: :slight_smile:
u nás je to večný boj...tie decká nás tým nejedením a vracaním vydierajú,doslova :confused: :rolling_eyes:
ale krpatá je už meter vysoká,dostala meter vysokú bábiku/je v Dráčikovi v katalógu/ a sú ako dvojičky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tej sa nebojí :slight_smile: :sweat_smile:

do roboty už dobre cez rok a takáto upišťaná,hysterická,bojazlivá ešte nikdy nebola,myslím že je to vekom :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
niektoré deti sa hádžu o zem a naša toto robí.. :confounded:

ten recept z panenky som tiež na MMB videla,keďneviem čo variť,ten MMB je na toto dobrá vec :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
28. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my máme na obed zo včera pečené kuriatko :slight_smile: A keďže sme mali málo zemiakov a málo ryže,urobila som aj aj :grinning: .Zo zemiakov taký teplý šalátik z MMB,je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zuzka,sme vás dnes zrovna spomínali :sunglasses: ,že či nejde Naďka s dedom na lyžovačku :slight_smile: ,no keby sa jej chcelo,mohla by aj k nám skočiť,pohrať sa :slight_smile:

Lucka ide teraz kamoške a drobec spí :slight_smile:

U nás tých hračiek tento rok nebolo tak veľa,ale bolo dosť iného :slight_smile: ..prím má škrečok :grinning: a mobil :slight_smile: ,tak je veselo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

andy,dudku máme aj my :confounded: :confounded: :confounded:
28. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka,tak dudka ma najmenej momentálne trápi :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute....

no koonečne niekto píše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my máme dnes tatika domka tak ideme poobede na nákupy....DM-ko a zvyšok :sunglasses:

my sme mali tiež včera pečené kuriatko,tak dnes to istilo rizoto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja mám pol dna volna,ale zajtra a v stredu musím, ísť lebo je toho vela :angry: Emma s tatíkom sú doma až do 10teho :sweat_smile: :frowning2: :grinning:

ja som spravila dnes len zeleninovú polievku a krokety Emma spásla s kečupom :grinning:

ešte chceme behnúť na jednu návštevu :grinning:

inak ja som taká unavená po sviatkoch,že ledva chodím :angry:
28. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzidr ti kolko platis malej v skolke za stravu? tu vraj cca 25 €
ja som dneska robila kuracie pečienky a ryžu
28. dec 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my máme potvrdené kiahne, kto knám chce prísť na návštevu? :grinning: :grinning:

dostali sme fenistil kvapky 3x denne 18 kvapiek, tatum verde vodička 3x denne, framikoin masť na odškrabnutý pupáčik (má tam zapálené ložisko) a Tanno-Hermat lotio taká vodička dala mám ku doktorka v ambulancii na pupáčiky. luky je vysypaný už uplne všade dostala som očr do 7 januára tak prerušujem dovolenku.odporučila mi aj paralen čipky od polesti.
my sme mali na obed frnacuzske zemiaky, a vývar. luky chcel len vývar, aspon dačo.
28. dec 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,tak v DM-ku sme dnes boli aj my,ale sme vás nevideli,škoda :cry:

elis,my myyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: .. Lucku som dávala už 3x "nakaziť"a nechytila :confounded: ....

emily,mamina to dnes vybavila?...inak,tých 25€ je o.k.,nie?To je 3x denne strava+pitný režim :sunglasses:
28. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok