♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

kluara
29. jan 2010

čaute!

tak ja si polročné odmeňovanie za vysvedčenie nepamätám, skôr mám v pamäti tie koncoročné 🙂

milhaus
29. jan 2010

su tu švagrovci s deckami, mala tu beha dookola a mi sme si dali troška vinko
boli sme sa aj sankovat
je vidiet že rado sa snaži zmeniť ale neviem či to utiahne lebo to prišlo na neho trocha naraz
ja už som na to psychicky akosi pripravena, berem to tak že mi je to už jedno, nemam čo stratit, nasi ma nevyhodia i ked budu nadavat

lucinda7
autor
29. jan 2010

Mili,čo sa u vás deje???som niečo prehliadla??? 😕

...a nemal byť v Prahe??? 😝

zuzanocka
29. jan 2010

caute...
ja slamenim, hviezdica pozera dobu ladovu3, lu isiel "relaxovat" na pivo 😒 mrne zaspalo napodiv bez vymyslania 🙂
od utorka budem tiez slamenna, ale az do soboty ☹

lucinda7
autor
29. jan 2010

no ty sa teda naslameníš 😝 😝 😝

andy.a
29. jan 2010

Hello 😎 😎 😎

Mili,lord mal ísť do Prahy,či som tiež niečo prehliadla ?? 😕 😨 😝
snáď to nie je také zlé,keď ste si aj vínko dali 😅 😝

ja si idem pustiť Avatar 😝 😝 😝

baby,bavili ste sa o opravách zipsov,a na snehuli malému keď sa zlomil ten bežec na zipse,kde to opravia ?? 😕

Zuzka,ty naša slamienka 😅 😕 ☹ 😵 😀

zuzanocka
29. jan 2010
https://www.youtube.com/watch?v=ZdwX-ahHlpE

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andy 😝
min.tyzden lu zostal doma, tak okupoval PC 🙄 😉

zuzanocka
29. jan 2010

ozaaaaaj, andy,
ty si spominala, ze tvoja mala frci na mickey-mouse-ovi 😉, aj pesnicky ze si spieva a tak... mas nejake dvd s pesnickami, resp. rozpravkami? lebo nase mrne teraz rano pozerava na disney channel mickey-mouse club-house a dost sa jej to paci...

elise
29. jan 2010

ahojte babulky aj my sa pridávame do klubu aj luky frčí na micky mausovi 😀

andy.a
29. jan 2010

Zuzka,máme minim.20 DVD s Klubíkom...len niektoré už sekajú,čo sú také obohraté 😀 😀 😝
a niektoré sú v češtine/nevyšli v SK/

ten Disney Channel máte cez káblovku alebo satelit,či ako ??

DVD by som ti napálila,ja teda nie,neviem to,ale brácha by som zavolala 😝

a odporúčam aj Spievankovo od Čanaky-Podhradská 😝 😝 😝 konečne sa aj malý chytil na tie klasické detské pesničky 😝 😝 😝

krpatá má rada aj Madonnu,najradšej True Blue,Like a Virgin a Beatifful Stranger 😝 😝 😝
a Peter Nagy a deti,Mandarínka Darinka je tiež fajn 😝 😝 😀 😀

andy.a
29. jan 2010

Dani,krásne fotočky 😵 😵 😵
a ten punčový Luki aj zjedol ?? 😕 😅 😝 😝
keď pozerám fotky papajúcich detičiek,tak mi je ťažko na duši 😔 😔 😔 my sa len trápime 😔
a malá už schudla zo 16 na 15,5 kg,čo tak biedne je ☹ 😖

Lindi,tých Mickey maniakov je viacej 😝 😝 😝 a Mickey ani nevie,že má u nás nevestu 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
29. jan 2010

andy, noooo, keby bol bracho ochotny... 😉 dvd-cka by som ti samozrejme dala....
canakyho som pozicala a uz sa mi nevratil 😠
DCh mame cez satelit..

zuzanocka
29. jan 2010

andy,
no, len ked sa mickey dozvie, ako ho andulka vie "obdarovat" do nohaviciek... tak neviem, neviem, ci z tej svadby nieco bude 😝
to nase sa tiez nechce pytat ani cikat, ani kakat na nocnik... zopar krat za den sa nam podari vystihnut a posadit ju na nocnik tak, ze sa vycika, ale ona sa nevypyta ani za nic ☹

lucinda7
autor
29. jan 2010

my sa pridávame do Mickeyho klubiku 😝
Disney channel aj u nás vyhráva 😎

kluara
30. jan 2010

Andy, môj malý je od tvojej malej o koľko starší a má len 15 kg, takže ste na tom s váhou ešte dobre 😉

aj my pozerávame Mickeyho - dnes sme ho prespali 😀

andy.a
30. jan 2010

čaute 😎 😎 😎

s tým zipsom mi neporadíte,kde by vymenili bežec na ňom na počkanie?? 😕
nebudem mať malému čo obuť do MŠ a nechce sa mi veru kupovať kvôli tomu nové snehule 😕 😝
oni ich v MŠ trepú na vychádzky za každého počasia 🙄 🙄 🙄 a decká sa samé obliekajú,niektoré len tak halabala pozapínané,čapice nakrivo,bez rukavíc a pod. 😖

Avatar bol super,hlavne teda tie efekty a výprava 😀 😀 😀 😝 😅

Mati,nevieš,kedy budú mať karneval v MŠ ?? 😕 😉 🙂

kluara
30. jan 2010

Andy, tento piatok 😉

lucinda7
autor
30. jan 2010

Maťka,to fakt má len 15 kg...mne vyzerá na viac....maximko má 20 😕
ten bežec menia hore v Priore v galanterke....aj mne to tam tá baba vymenila 😵

u nás je karneval dnes...prípravy už v plnom prúde....decká sa nevedia dočkať 😀 😀 😀 😀

kluara
30. jan 2010

Lucka, keď ho vážili v septembri v škôlke mal 15 😅 možno má teraz o kilo viac, ale všetky veci na ňom visia 🙄

lucinda7
autor
30. jan 2010

je furt v pohybe a všetko spáli 😀 😝 😀

kluara
30. jan 2010

veď práve 😀 😀 😀 😀

elise
30. jan 2010

ahojte luky tiež nejako s tou váhou neberie vážne neter váži 37 kg a má 7 rokov a luky má 13 kg tiež patríme do klubu nepapáčov.
dnes sme boli kúpiť nové papučky do škôlky zo starých mu vyrástla nôžka. naše dieťa začína konečne sedieť za stolom viac ako 5 minut 😉 doteraz nemal čas lebo by sa nestihol hrať 😀
emke prajeme všetko najlepšie k meninkám 😵 😵, neviem či sa zajtra objavím tak aj mili k narodeninám prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵

milhaus
30. jan 2010

elise dakujem
Lucka ma 14 kg sa mi zda, je chuda a môže zjest kolko chce

lucinda7
autor
30. jan 2010

ahojte....

EMMKE všetko naj k meninkám želáme.... 😎

a vopred aj EMILY k zajtrajším narodkám.....
nenapísala si nám čo to včera znamenalo 😝

dadaga
30. jan 2010

Emuskam vsetko naj naj naj zelame.....

Lindi ma 13 kg? aj moj..a o rocik menej....tak moj je zase az moc papac....

Andy on by zlopol aj dva keby som mu dovolila..... ale nastastie ho krotim... no asi by si mala deturence ku nam poslat ci by sa papt nenaucili...xixi... my sedime vsetci a papame... a Luko ma z toho neskutocnu radost...si povie...
"seci papame"

trixi
30. jan 2010

ahojte zienky piestanske, tak sme sa vratili z dovolenky, juuj, tak rychlo to ubehlo. Som rada, ze som doma nemusela odpratavat sneh, ked sme prisli uz sme mali odpratane (zlaty dedko). Maly stal prvy krat na lyziach. Tak ako som predpokladala, najviac ho to zacalo bavit v piatok, posledny den. Nechcel lyzovat na somarskej luke, len na velkom kopci. Chcela som mu aj kupit lyze (len sme mu pozicali) ale ma vsetci odhovorili, ze je este maly, ze stacia pozicane. Ale ako kazda mama som bola na neho strasne pysna, ze aky je sikovny. 😀
Pridavame sa do klubu Mickeyho Klubiku. Maly ho zboznuje, samozrejme az po Masinke Tomasovi a Veselych vlacikoch Chuggington, inak tiez frcime na Disney Channel. Este ma rad celkom Majstra Mannyho a Macka Pu.
Musim ponahravat nejake nove diely, pretoze vsetky DVD uz mame obohrate, celou cestou na lyzovacku sme bud citali alebo pozerali DVD.

milhaus
31. jan 2010

Lucinda sak vies ako to dopadlo s Polskom tak si domysli, nepačilo sa tak štvrtok dofrčal a bol tam od pondelka.

lucinda7
autor
31. jan 2010

jáááj,Mili,tomu neni pomoci..... 😠

a okrem Mili dnes ak sa nemýlim oslavuje narodky aj naša tehula deniska....ak je ešte tehula 😝 😀 😝 tak všetko naj aj jej želáme 😝

mimusbe
31. jan 2010

ahojte

tak aj od nas Emmke, Emily a ostatnym oslavencom vsetko len to NAJ k ich sviatku....vela zdravicka stasticka 😉

no nasa Sabinka ma rok aj dva mesiace a ma 11,8 kg 🙂 🙂

my na Mickyho klubiku teda neficime 😀 ....mala zboznuje gummy macka a macka pu...hello kitty...a podobne 🙂 🙂

nika2
31. jan 2010

ahojte,
mima aj nasa ma rada macka pu a aj toho gummy macka. a este davaju na stv pocoyo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre