♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

andy.a
8. feb 2010

Zuzka,decká sa v MŠ sánkovali na "lopatách",tak tam mladý zničil najteplejšiu bundu čo mal 😝

na ten jazyk som sa zato pýtala,že kamoška tam bola s dcérou na zápis a núkali jej na výber viac jazykov...nám lln učka oznámila,že od 1.ročn.je AJ 😉 nedala na výber 😀 😀 😝

4-ka má najhoršiu povesť v PN,nie ?? a 5-vraj hneď za ňou... 🙄 🙄 🙄
Deni,nevyberieš si,nám Dr.odporúčala cirkevnú,ale kto by tam malého denne vozil na 2.koniec mesta ?? 😕 😕 😕
a okrem toho mi veľmi nesedí,aby sa denne modlil 😝 😝 😝

a fetuje,pije,fajčí sa aj tam...ale na Holubyho je vraj často aj polícia volaná kvôli tomuto 😖 😔
mám odtiaľ kopec pac. 😝 😝 😝

dadulka19
8. feb 2010

Luci,dík 😉

zuzka,viem ☹ ,bola by som ale radšej,keď už,aby to mali naraz,nie po sebe 😖

maťka,zahlasované 🙂

andy,ty si tu myslím spomínala odtrhnutý krúžok z bežca na čižme?Poriešila si to?Lebo mne sa tiež odtrhol 😠 😠 😠 😠...a Holubyho je moja školička 😀 😀 😀 ....bejvávalo tam fajn...krásne časy 😉 😉 😉 😉 😉

milhaus
9. feb 2010

zahlasovane

lucinda7
autor
9. feb 2010

dobré ránko....

maťka aj od nás máš hlas 😝
no dnes už na výber s tými školami v PN nie je....7-na sa považuje za "výberovú" a tú naj a ja som tak šťastná že sme odtial fuč 😠 🙄 😠 🙄

granado
9. feb 2010

andy to máš všade tak a možno niektoré školy sa iba skryjú aby mali dobrý priemer a ohlasy a takéto veci nechajú nepovšimnuté. Radšej nech si hajzlikov beru policajti, to vieš menšina sa nikdy nepolepší. Ja z prvého stupňa strach nemám a druhý to je ešte ďaleko. Vidíš 7 aký mala ohlas a čo ja počujem deti si rodičia od tial beru preč ale niekde predsa školu skončiť musia do frasa. Kde sú tie naše zlaté školské časy keď sme sa učiteliek aj báli a nedovolili sme si ju poslať do prdele a ďalšie takéto a horšie veci. Fu zasa som sa rozohnila, do teraz ma to netrápilo, ale teraz keď už aj my budeme školáci tak som na nervy 😠 😠 😠 😠

zuzanocka
9. feb 2010

cafte!
denka, kluuuuuud, moja, necerti sa 😀

andy,
cirkevna??? 😕 🙄 🤐 e-ee 😝
neboj, na tom prvom stupni je to v pohode a co bude potom, budeme riesit... vzdy ich mozme odtial zobrat 😉
adko pojde na buduci rok, alebo az o dva? idem rata, aku ucitelku by mohol dostat.. 😉

veru, treba davat pozor na deturence... ja ked som videla tie dievcatka vymalovane tam, nebolo mi veru vsetko jedno 😝 😝 ako... stoji pred zakladkou a fajci... vzapati pride nejaky mladik, zacnu si jazyky pchat do krku... neviem, ci mali po 12 rokov... 😠 😠

granado
9. feb 2010

no ale chápete to že základka? Už ma to prešlo, veď ešte pol roka máme klud 😀 😉

kluara
9. feb 2010

čaute!

tak 4ka škola je aj moja škola 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kedysi to bolo fakt super podelené - 3. cirkevná, 5. jazyková, 1. tenisová, 7. hokejová, 4. športová 😝 a na školské časy rada spomínam 😀

zuzanocka
9. feb 2010

cavte baby-jagy!

denka,
vasa bude Nely alebo Nela? a meniny vtedy, kedy my? 😉

hviezdica sa uci na holleho pamatnik, mrne som uz ulozila, lu zdrhol na pivisko 😠

idem dat budvarkovi papat a potom pozerat ordinaci a skladat kooooopu pradla 😖 😖

milhaus
9. feb 2010

ja som chodila na zakladku na myjave a boli tam tri, dneska tretiu zrušili a urobili z nej byty
luckina sesternica nina ide v septembri do školy i ked jej psychologička dala odklad, 6. rokov bude mat v auguste
lucka pojde neskôr kedže jej budu zle vychadzat roky ale to mame este čas

elise
9. feb 2010

ahojte
v práci rovnko ale aby sa kolegyne mohli pretrčať tak všetko hádžu na mna ved nech robim.... 😠
na nedelu sa chystám robiť karamelový rez 😉to bude na valentina 😉potom ma čaká ťažký týžden a potom 2 dni dovolenky na načerpanie síl. 😉 😉

granado
9. feb 2010

Jaj Zuzanocka oslavovať budeme tak ako vy ale toto by som potrebovala poradiť čo je krajšie. Môžete si tu aj zahlasovať za nás, ja vas posluchnem. Idem malému prečítať rozprávku a som zvedafson či sa niekto pridá do hlasovania.

zuzanocka
9. feb 2010

ja hlasujem za Nelu. ked uz, tak Nelly, ale ja moc nie som zastancom zdvojenych pismen 😝

kluara
9. feb 2010

mne sa tiež viacej páči Nela 🙂

granado
9. feb 2010

ok tak zatim 2:0 😀

zuzanocka
9. feb 2010

je mi zima na nohe 😕

deni,
dobreeee cislo mas uz 🙂 steva zasväť do tajov modrehokonika, nech nam da potom vediet, ked to vypukne, alebo mne hned napis, jasan? 😉 😵

granado
9. feb 2010

no budem musieť napísať tebe, lebo on sa vas ai boji nebo co. 😉 aj ja už myslím že by to stačilo, ale toto je neaký malý lenivec a necháva sa mamičkou nosiť ale ja už nevládzem. Baby začnite čarovať tak ako ste to spomínali 😀

zuzanocka
9. feb 2010

čáááááááááry mááááááry čáááááry máááry! nech sa rýýýchlo nelka zjavííííí (ale nie ta naša! - tá nech spinušká 😝)
veď my by sme števa neuhryzli 😎 😎 mu povedz... veď mňa pozná 😉

ja si pamätám, ako lu nabral odvahu, že vám napíše, že už je mrně na svete a vy už ste to vedeli 😉

granado
9. feb 2010

mne začal teraz štrajkovať, že tam so mnou nebude lebo ja ho tam nechcem. co vy na to? asi boji boji že?

zuzanocka
9. feb 2010

počkaj, števo ide k pôrodu??

elise
9. feb 2010

granado mne sa páči Nella 😉
a držíme palce aby to dobre dopadlo 😉 myslím že nellka čaká na valentina ale zajtra bude na svete si tipujem 😉

granado
9. feb 2010

no asi nie. Ja ho nutiť nebudem, ale bol smutný keď nestihol Matuška tak som mu to chcela vynahradiť 😀 😀 😀

zuzanocka
9. feb 2010

asi sa boji, že by si mohla byť naňho zlá, keby bolo ťažko... alebo ako môj lu povedal, že on sa nedokáže pozerať na to, ako trpím... sraľo... 😀

granado
9. feb 2010

elise díky to by som hneď brala 😉 No mne tvrdi že ja som ho tam nechcela tak že teraz nejde, sraľo 😉 😀

zuzanocka
9. feb 2010

veď to sa on len vyhovára, lebo sa bojí 😀 😝

granado
9. feb 2010

tak tak ale trvať na tom nebudem, aby ho tam nemuseli kriesiť 😉

zuzanocka
9. feb 2010

no... mali by s ním asi dosť roboty... s takou výškou 😕

granado
9. feb 2010

ale aj s váhou 😀 😀 😀 😀 😉

zuzanocka
9. feb 2010

jáj, babky, strašne pomaly mi ide kôň... mali by to tu premenovať na modrého slimáka 😠

granado
9. feb 2010

tak tak, idem ja napustiť vaňu a čarovať nech sa trochen pohneme 😉 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre