• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
no pekne teda,mi máme 2hrnčeky ryže všetci traja na dva dni...teda na večeru :grinning:
11. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila pol kila ryže a fuč je to
musim zajtra dorobit ryžu kedže kuracie pečienky ešte ostali
11. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no, tak to mas pravdu, trocha to nevyslo... :sweat_smile: ked ja som este len carodejnica v zabehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
12. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanočka
12. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanočka tak čo voda opravená, skúsime znovu čarovať? Dnes je tiež dosť pekný dátum. Inak nahovorila som si chlopa na červené vínko, jasom si trochen uvarila a ostatné som mu pomaly nalievala a trochu som si ho tu vedla seba uspala. A ja nemožem zdriemnuť lebo ma žáha zabije. Ale do toho vínka som tolko škorice dala a ešte aj škoricový cukor, že by sa to mohlo pohnúť. A keď ništ, večer dám krupicovú kašu so škoricou skúsim :wink: :grinning:
12. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
granado pockaj do nedele. budete mat peknu valentinku :slight_smile:
12. feb 2010 o 12:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

deni a škorica zaberá :confused: ?...No mrňátku sa nechce z toho teplúčka,sa nečuduj :wink:
12. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no škorica ževraj by mala zaberať tak skúšam. Mne sa celkom pozdáva dnešný dátum a potom ešte ten nedelný tak uvidíme. :grinning: No ako valentinka by to bolo origoš :wink:
12. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru počkaj do nedele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to o skorici som nevedela :confused:

kamoska ma dcerku na valentina narodenu :wink:

vodu mame nastastie opravenuuuu! vcera to spravili chalani sikovni :slight_smile:

emily,
co si chcela? :confused: :slight_smile:
12. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak nič nemožné, lebo manžel má v nedelu dennú a otec je tiež v robote takže pôjdem pešo :grinning: :grinning: :grinning: Aj žlčník ma vždy lapol, keď bol manžel na nočnej tak som mala o zábavu postarané :angry:
12. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, ved to mas kusok cez park :grinning:
12. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ako pises, ze zlcnik... nedavno mna drapli nejake divne bolesti brucha... a diagnostikovali sme (podla navodu na internete :grinning: ), ze to je zlcnik... tak lu hladal prvu pomoc pri zlcnikovom zachvate... potom liecbu, rozne diety a tak... ked mi prave cital, ze sa musi nasadit prisna dieta, mne akurat od tej chvile zostalo lepsie, tak som mu to povedala a on mi potom neveril, ze to som sa iba zlakla, ze nebudem moct nic jest, tak ze som rychlo vyzdravela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :confused:
12. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi neboj v najhoršom sa ho zbavíš :grinning: /toho žlčníka/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si ho nedam! ani slepak som si nedala! moje! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lakomka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie že moje ale ja by som tiež pod nôž nešla len tak lahko
12. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Valentína je narodená spolužiačka a aj jej brat,len o 2 roky skôr :grinning: ,ako si to tí rodičia krásne naplánovali :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Deni,ešte pokope ?? :confused: :sweat_smile:
TP máš 20.2.,takže máš ešte časuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale verím,ti,že už by si to mala rada za sebou :wink:
aj máš dohodnutého pôrodníka ? :confused: :wink:
Deni,ešte sú také babské rady,ako chodenie po schodoch,umývanie dlážky po kľačiačky a pod...
no a ešte sex...spermie obsahujú prostaglandíny,ktoré podporujú dozrievanie krčka maternice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

z mien sa mi páčia aj Nela aj Nelly,ale hlavne aby pasovalo k priezvisku :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dadka,dnes som na teba myslela,boli sme v pedag.psychol.poradni a nemohli sme to nájsť,aj som myslela,že ti brnknem :wink:

baby,aj plánujete niečo na Valentína ?? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si priala na Valentína svätý kľud,ale to sa mi asi nesplní :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JOJ MOJE DRAHé ĎAKUJEM ZA VAšE CENNé RADY. sCHODY U MNA NEFUNGUJU, Tá DLážKA BUDE ASI ZAJTRA, TO POSLEDNé to by bola u nás skor komedia. Nemám papierovo ale Ano mám. A ten termin mám prvý 16.2. a to že bude druhé tak by si mohla aj trochen pohnúť, no ale veď uvidíme :wink: :grinning:
12. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja je zasa na mikulaša ale mala byt až 7. - 12. 1.
12. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :grinning:
denka takže ešte držíš pokope tak vyčkaj v nedelu bude nelka na svete je valentína a nedela takže bude to šťastné dieťa :wink: ja som počula že nosenie bremena vyvolá pôrod (nákupy v rukách a pešo ale staší nadrapovať aj staršie dieťa :grinning:) inak sa nelke nečudujem že nechce ved v tom snehu :grinning:
andy ja budem zajtra s lukym piecť karamelovú tortu alebo rezy ešte uvidím do čoho korpus vylejem či do plchu alebo do formy. manžel má konečne voľno v nedelu tak aspon budeme spolu. :wink:
12. feb 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sa zajtra chystame k našim na cely den
rado šiel dneska do serede na kružok ( pracovna skuška )
13. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja upratujem,varila som zeleninovú polievku s haluškami a dukátové buchtičky.točí sa mi tretia práčka :grinning: idem ešte spraviť tvrohovú bábovku :grinning:

o 15tej mám skúšku a večer dáme Emmku o poschodie nižšie a ideme do tt do kina na kawasakiho rúže,v pondelok máme 9r.výročie čo sme spolu,a ešte aj ten Valentín.... :grinning:

zajtra máme karneval,tak doobeda musím niečo napiecť :grinning:

prajem vám pekný víkend :slight_smile:
13. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa pačil ten film avatar, neboli sme na tom v kine, kukali sme to doma
13. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

no mne dal moj gynekolog termin 4.novembra a karaba mi povedal ze to bude medzi 6 az 10 novembrom...a narodila sa 7 :slight_smile:

zuzidr....tak zelame vsetko NAJlepsie k vyrociu....nech vam to vydrzi aspon sto rokov :grinning: :wink: :slight_smile:

my sme vcera absolvovali nas prvy karneval :slight_smile:.... hudba dost nahlas ako keby deti boli hluche :rolling_eyes: :rolling_eyes: a lietali tam jak odtrhnute...2 razy aj nasho drobca zrazili :angry: :angry: ale inak to v celku uslo....deti mali pekne masky :slight_smile:

dnes budu u nas chodit sablisti poobede...tak budeme mat kulturnu vlozku :grinning:

lindi tie rezy zneju lakavo :wink: ja som piekla v piatok ovocny kremes...este tam ostalo trochu....a dnes nepeciem....mame mramorovu babovku :slight_smile:

vsetkym zelam KRASNEHO VALENTINA :wink:
14. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mne už sa točí aj práčka aj umývačka...do kina sme nakoniec nešli kvôli zlým cestám,ale boli sme sa v PN najesť,som myslela že prasknem...mnam :grinning:

aj my máme dnes karneval,idem piecť niečo rýchlo...

včera som robila tvarohovú bábovku,tak máme aj na dnes :grinning:
14. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaahojte....

Mima,uuuužasné fotečkyyyyy....bohovská bola lienočka...aj Luki motorkár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi,vám všetko naj k výročiu.....nech sa stále tak lubite ako doposial :sunglasses:

aj my želáme krásneho :hearts::hearts::hearts:VALENTINA:hearts::hearts::hearts:všetkým :sunglasses:
14. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok