♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
11. feb 2010

no pekne teda,mi máme 2hrnčeky ryže všetci traja na dva dni...teda na večeru 😀

milhaus
11. feb 2010

ja som robila pol kila ryže a fuč je to
musim zajtra dorobit ryžu kedže kuracie pečienky ešte ostali

zuzanocka
12. feb 2010

denka 😀 😀 😀 😀

no, tak to mas pravdu, trocha to nevyslo... 😅 ked ja som este len carodejnica v zabehu 😝 🙂

milhaus
12. feb 2010

zuzanočka

granado
12. feb 2010

zuzanočka tak čo voda opravená, skúsime znovu čarovať? Dnes je tiež dosť pekný dátum. Inak nahovorila som si chlopa na červené vínko, jasom si trochen uvarila a ostatné som mu pomaly nalievala a trochu som si ho tu vedla seba uspala. A ja nemožem zdriemnuť lebo ma žáha zabije. Ale do toho vínka som tolko škorice dala a ešte aj škoricový cukor, že by sa to mohlo pohnúť. A keď ništ, večer dám krupicovú kašu so škoricou skúsim 😉 😀

nika2
12. feb 2010

ahojte,
granado pockaj do nedele. budete mat peknu valentinku 🙂

dadulka19
12. feb 2010

ahojte 😉

deni a škorica zaberá 😕 ?...No mrňátku sa nechce z toho teplúčka,sa nečuduj 😉

granado
12. feb 2010

no škorica ževraj by mala zaberať tak skúšam. Mne sa celkom pozdáva dnešný dátum a potom ešte ten nedelný tak uvidíme. 😀 No ako valentinka by to bolo origoš 😉

lucinda7
autor
12. feb 2010

veru počkaj do nedele 😝

zuzanocka
12. feb 2010

no to o skorici som nevedela 😕

kamoska ma dcerku na valentina narodenu 😉

vodu mame nastastie opravenuuuu! vcera to spravili chalani sikovni 🙂

emily,
co si chcela? 😕 🙂

granado
12. feb 2010

no inak nič nemožné, lebo manžel má v nedelu dennú a otec je tiež v robote takže pôjdem pešo 😀 😀 😀 Aj žlčník ma vždy lapol, keď bol manžel na nočnej tak som mala o zábavu postarané 😠

zuzanocka
12. feb 2010

deni, ved to mas kusok cez park 😀

zuzanocka
12. feb 2010

inak, ako pises, ze zlcnik... nedavno mna drapli nejake divne bolesti brucha... a diagnostikovali sme (podla navodu na internete 😀 ), ze to je zlcnik... tak lu hladal prvu pomoc pri zlcnikovom zachvate... potom liecbu, rozne diety a tak... ked mi prave cital, ze sa musi nasadit prisna dieta, mne akurat od tej chvile zostalo lepsie, tak som mu to povedala a on mi potom neveril, ze to som sa iba zlakla, ze nebudem moct nic jest, tak ze som rychlo vyzdravela 😝 🙂 😕

granado
12. feb 2010

zuzi neboj v najhoršom sa ho zbavíš 😀 /toho žlčníka/ 😝 😀

zuzanocka
12. feb 2010

ja si ho nedam! ani slepak som si nedala! moje! 😝 😀

granado
12. feb 2010

lakomka 😀 😝

milhaus
12. feb 2010

nie že moje ale ja by som tiež pod nôž nešla len tak lahko

dadulka19
12. feb 2010

na Valentína je narodená spolužiačka a aj jej brat,len o 2 roky skôr 😀 ,ako si to tí rodičia krásne naplánovali 😀 😀 😀 😎 😎 😎

andy.a
12. feb 2010

hello 🙂 😉 😉 😉 😉 😉

Deni,ešte pokope ?? 😕 😅
TP máš 20.2.,takže máš ešte časuuuuuu 😀 😀 😀 😝
ale verím,ti,že už by si to mala rada za sebou 😉
aj máš dohodnutého pôrodníka ? 😕 😉
Deni,ešte sú také babské rady,ako chodenie po schodoch,umývanie dlážky po kľačiačky a pod...
no a ešte sex...spermie obsahujú prostaglandíny,ktoré podporujú dozrievanie krčka maternice 😝 😝 😝

z mien sa mi páčia aj Nela aj Nelly,ale hlavne aby pasovalo k priezvisku 😕 😵 😵

Dadka,dnes som na teba myslela,boli sme v pedag.psychol.poradni a nemohli sme to nájsť,aj som myslela,že ti brnknem 😉

baby,aj plánujete niečo na Valentína ?? 😕 😅 😝

andy.a
12. feb 2010

ja som si priala na Valentína svätý kľud,ale to sa mi asi nesplní 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

granado
12. feb 2010

JOJ MOJE DRAHé ĎAKUJEM ZA VAšE CENNé RADY. sCHODY U MNA NEFUNGUJU, Tá DLážKA BUDE ASI ZAJTRA, TO POSLEDNé to by bola u nás skor komedia. Nemám papierovo ale Ano mám. A ten termin mám prvý 16.2. a to že bude druhé tak by si mohla aj trochen pohnúť, no ale veď uvidíme 😉 😀

milhaus
12. feb 2010

moja je zasa na mikulaša ale mala byt až 7. - 12. 1.

elise
12. feb 2010

ahojte kočky 😀
denka takže ešte držíš pokope tak vyčkaj v nedelu bude nelka na svete je valentína a nedela takže bude to šťastné dieťa 😉 ja som počula že nosenie bremena vyvolá pôrod (nákupy v rukách a pešo ale staší nadrapovať aj staršie dieťa 😀) inak sa nelke nečudujem že nechce ved v tom snehu 😀
andy ja budem zajtra s lukym piecť karamelovú tortu alebo rezy ešte uvidím do čoho korpus vylejem či do plchu alebo do formy. manžel má konečne voľno v nedelu tak aspon budeme spolu. 😉

milhaus
13. feb 2010

mi sa zajtra chystame k našim na cely den
rado šiel dneska do serede na kružok ( pracovna skuška )

zuzidr
13. feb 2010

ahojte,ja upratujem,varila som zeleninovú polievku s haluškami a dukátové buchtičky.točí sa mi tretia práčka 😀 idem ešte spraviť tvrohovú bábovku 😀

o 15tej mám skúšku a večer dáme Emmku o poschodie nižšie a ideme do tt do kina na kawasakiho rúže,v pondelok máme 9r.výročie čo sme spolu,a ešte aj ten Valentín.... 😀

zajtra máme karneval,tak doobeda musím niečo napiecť 😀

prajem vám pekný víkend 🙂

milhaus
13. feb 2010

mne sa pačil ten film avatar, neboli sme na tom v kine, kukali sme to doma

mimusbe
14. feb 2010

ahojte....

no mne dal moj gynekolog termin 4.novembra a karaba mi povedal ze to bude medzi 6 az 10 novembrom...a narodila sa 7 🙂

zuzidr....tak zelame vsetko NAJlepsie k vyrociu....nech vam to vydrzi aspon sto rokov 😀 😉 🙂

my sme vcera absolvovali nas prvy karneval 🙂.... hudba dost nahlas ako keby deti boli hluche 🙄 🙄 a lietali tam jak odtrhnute...2 razy aj nasho drobca zrazili 😠 😠 ale inak to v celku uslo....deti mali pekne masky 🙂

dnes budu u nas chodit sablisti poobede...tak budeme mat kulturnu vlozku 😀

lindi tie rezy zneju lakavo 😉 ja som piekla v piatok ovocny kremes...este tam ostalo trochu....a dnes nepeciem....mame mramorovu babovku 🙂

vsetkym zelam KRASNEHO VALENTINA 😉

mimusbe
14. feb 2010

mame par foto z karnevalu...ak chcete mrknite 😉 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzidr
14. feb 2010

Ahojte,mne už sa točí aj práčka aj umývačka...do kina sme nakoniec nešli kvôli zlým cestám,ale boli sme sa v PN najesť,som myslela že prasknem...mnam 😀

aj my máme dnes karneval,idem piecť niečo rýchlo...

včera som robila tvarohovú bábovku,tak máme aj na dnes 😀

lucinda7
autor
14. feb 2010

aaahojte....

Mima,uuuužasné fotečkyyyyy....bohovská bola lienočka...aj Luki motorkár 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zuzi,vám všetko naj k výročiu.....nech sa stále tak lubite ako doposial 😎

aj my želáme krásneho ♥♥♥VALENTINA♥♥♥všetkým 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre