♥ Piešťanky IV:o)))

Taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))
milhaus
17. feb 2010
aj ja vitam nelku na svete, nech sa jej i s maminkou darí
mimusbe
17. feb 2010
ahojte

aj od nas zelame Nelke a celej rodinke vela zdravicka a stasticka a nech sa im vsetkym spolu dari 😉 🙂
dadulka19
17. feb 2010
zuzi,už aj do školy zajtra štartuje,takže o.k.Chrasty ešte má,ale rýchlo sa hoja 😉
zuzanocka
18. feb 2010
dobre ranisko! :-p

paradny odmak je... sa tesiiim :-p :-p 😃

roboty mam jak na kostole, skoro ma vykotilo, ked som prisla do roboty a uvidela tu kopu lajstier, co ma caka 8-( 8-( 8-( tak sa idem dat trosku do toho 😉
lucinda7autor
18. feb 2010
dobré ránko....

to je škaredééé blatoooo ]-( som musela topánky ráno sprchovať ked sme sa vrátili zo školy :-p blato až na členkoch ]-(
milhaus
18. feb 2010
a ta potopa zo snehu, keby to aspon odhrnuli ako sa to topi
kluara
18. feb 2010
čaute!

aj ja sa teším z odmäku, konečne budem môcť chodiť po vonku 😃 😃 😃 :-p
zuzanocka
18. feb 2010
😃
zuzanocka
18. feb 2010
mati, konecne clen do mojej partie... som si uz pripadala ako pako, ze som asi jediny obcan tohto statu, ktory sa tesi, ze ten bordel mizne :-p :-p
zuzanocka
18. feb 2010
som sa dobre vytocila... vcera mi sef dal prekladat nejake veci do nemciny, ze straaaasne surne... tak som sa s tym trapila a dnes mi povedal, ze to netreba, ale ze ved to odlozime, mozno sa to este zide ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
no nabuduce roadsej pockam 24 hodin, kym sa pustim do nejakej roboty... aspon sa vykrystalizuje, ci ju ozaj treba spravit ]-(
zuzanocka
18. feb 2010
Řidič nákladního auta jede v dešti a veze náklad bowlingových koulí.
Na krajnici vidí stát dva rómy, tak se mu jich zželí a nechá je nastoupit pod podmínkou, že si vylezou na korbu a tam ani nemuknou. Za chvíli náklaďák zastaví příslušník a ptá se kam řidič jede. Ten odpoví, že do Rakouska. Příslušník jde dozadu, podívat se na korbu a jak odhrne plachtu
koprní, přiběhne k řidiči a rychle na něj drmolí. "Okamžitě nastartujte a
jeďte co nejrychleji, ať jste co nejdříve za státní hranicí"!
Řidič na to dupne a jede co motor dá.
Příslušník volá přes operační středisko : "Všem jednotkám. Ke státní
hranici jede vysokou rychlostí řidič bílého Iveca. Prosím nezastavovat a nechat
volný průjezd. Veze náklad cikánských vajec a dvě už se mu na korbě vylíhly". 😃 😃
kluara
18. feb 2010
zuzi, ja mám rada sneh, ale túto zimu veru nie :-N všade sa to šmýka a nechcem prísť k nejakému úrazu.... a ani sánkovačky som si nemohla kvôli tehu užiť.... takže ja už chcem jaaaaaaaaaaar 😃 😃 😃 😃 😃

no to so šéfom poteší 8-( 8-( 8-(

a vtip nemá chybu 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zuzanocka
18. feb 2010
no, ja si pamatam, ako ma pred dvoma rokmi zaciatkom januara vytiahli nasi na ahoj, ze sa ideme sankovat... veru som sa aj raz s tym brusiskom vyskriabala do kopca, ale zisla som dolu zasa po svojich 😃
ja mam tiez rada sneh... len cesty a chodnky by mali ostat cierne. vsetko ostatne moze byt biele 😎
kluara
18. feb 2010
môj človek x-) x-) x-) x-)
dadaga
18. feb 2010
aj my zelame malej Nelke vsetko naj do zivota a aj jej maminke nech sa im dari...
vcera som sem pisala a mi to padlo v poslednej dobe to furt pada a lezie mi to dost na nervy... aj cely net...
dadaga
18. feb 2010
inak mohlo by byt aspon 3 dni takto teplo nech ten sneh zmizne... fuj ake to je skarede take spinave a vsade ta otrasna potopa.. ozaj nech je uz jar...

inak som stretla sestricku z porodky a hovorila,ze maju "narvano" a ze je to tak v poslednej dobe stale... sranda akos a to rozbehlo ze?
elise
18. feb 2010
čaute kočky konečne je zajtra piatok 😃
aj my prajeme Nelke vela zdravíčka a mliečka x-)
vraj rodia silné ročníky ktoré odkladali materstvo x-) 😃 tak zase budú rozširovať školy a škôlky 😃
mne sa tak nič nechce 8-(
zuzanocka
19. feb 2010
dobre ranko!

ale to tu "zije" :-p

ja sa vytesujem, lebo konecne nemrzne a dnes sa mi vrati lu x-) 🙂
lucinda7autor
19. feb 2010
dobré ránko :-p
Zuzi zas si slamenila??? :-p
zuzanocka
19. feb 2010
ano 😉 ale len od stredy. ubehlo to rychlo 😉
zuzanocka
19. feb 2010
svieti slniecko x-) x-) x-)
lucinda7autor
19. feb 2010
tu poprchá :-| :-p
milhaus
19. feb 2010
ahojte
mohla by byt jar lebo šnorky na zimnych botach sa mi trhaju a v čižmach sa mi to šmýka
lordovi sa žiadna poriadna praca nerisuje a ja som včera bola v dvoch firmach a odvšadial mi maju zavolat
mimusbe
19. feb 2010
ahojte

milhaus....tak snad ti to vyjde...aspon v jednej firme 😉 drzim palce....

my akurat ideme von....aj ked moc sa mi nechce :-N ....je to o nervy s takymi malymi detmi chodit v tomto pocasi von...vsade vody blata strku ...v kare obsedi chvilu a ked beha tak sme za chvilu zamazani az po usi... :-N :-N 🙂 🙂

zuzi...tak sa ti rychlo manzelik vratil 😉 🙂 ja budem slamenit tiez ...za tyzden aj daco...ale na dlhsie...manzel pride az dakedy v aprili :-S :-S
zuzanocka
19. feb 2010
treba nove "šnorky" kupit 😉

jaaaaj, tak sa mi nechce v robote sediet :-p

co dnes varite? dajte inspiraciu na vikend... vcera som vecer upiekla krkovicku, k tomu je zemiakova kasa... ale co dalej? vcera som sa zrovna bavila s kamoskou, ze nie je problem navarit, ale vymysliet, ČO navarit... :-p
dadaga
19. feb 2010
Zuzi no pockaj bude to v praci aj horsie ked bude vonku teplo a slniecko... potom to bude ozaj na maslu tam sediet viem podla seba....xiix,este ze momentalne nemusim...
a varit?
ja som dneska syr a zemiaky nic extra...zajtra varim aj na nedelu vyvar kuraci a tarhonu a tak....
milhaus
19. feb 2010
ja som robila jaternice a zemiaky k tomu
zuzidr
20. feb 2010
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...

ahojte,ja upratujem,na večer asi pôjdeme k mužovej babke,hoci sme akýsi usoplený a ukašlaný všetci traja :-N
elise
20. feb 2010
všetkých zdravím 😃 😃 😃 😃 tu je moje malé kuriatko 😉
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefere...
milhaus
21. feb 2010
lindy este si mu tam mala neaky chvostik prišit

Začni písať odpoveď...

Odošli