• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
ahojte,
a ktora je dobra skolka?
25. feb 2010 o 11:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dada,má aj Lili kiahne???? :confused: :confused: :confused: :confused: či prečo trčíte doma??? :unamused:

tak náš školák práve prišiel domov....beriem ho hned po škole lebo chyba im už druhý týžden družinárka,tak nech má viac poobede času.....

zajtra idú do divadla a potom hurááá prázdniny :sunglasses:
25. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,áno.Vyzerá strašne,bodkovaná od hlavy po päty...len na tvári okolo pusy a nosa,očí ich má 40. :angry: :angry: :angry:

nika,každý si chváli inú.Ja som vyberala podľa lokality :slight_smile:
25. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale pozitívum je že to budtete mať za sebou a jedným vrzom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
skore uzdravenie marodikom

aj my ideme na zapis do skolky len neviem ci nas zoberu kedze maju vela deticiek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj nas maly bol chory cez vikend sme tracali doma aj MM mal teploty a aj maly tak super vikend ale nastastie uz mame len soplik a kaslik.

dneska chcem ist s malym na kupelny ostrov sak je tak karsne. :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte!

andy,
hruza...
a co budes robit?
podas odvolanie, ked ti andulku neprijmu?

dadul,
vcera som aj luovi ukazovala tu foto, zhrozeni sme boli obaja.. chudiatko malicke :pensive: a tie ociskaaaaa modreeee - krasna je inak :dizzy_face:

mne bolo v skolke povedane, nech donesiem prihlasku co najskor, lebo to cisluju... a ze rodicia to robia v pondelok rano tak, ze jeden caka v aute, druhy vyzdvihne prihlasku, letia k dokine a potom hned naspat s potvrdenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my mame prist po rozhodnutie 17.3. - akurat na hviezdicine narodky :wink:

a uz je chory aj ocina, snad sa vystrabi, nech mozu ist lyzovat...

mne uz je lepsie,
napachala som sa homeopatikami, zabrali pekne :slight_smile:
25. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti,
to uz teraz od septembra chces dat kubka do skolky? ci neskor?
25. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky sorry že vam sem leziem chcem sa len spytat či nemaju v tescu akcie na detske oblečko? :slight_smile: Dakujem Poprosim IP
25. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute!

dada, som rada, že už je Linduške lepšie :wink:

andy, no zostala som prekvapená s tou škôlkou, hádam sa to ešte nejako urovná :zipper_mouth:

Zuzka, som sa najskôr šokla, že si nám niečo zatajila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tie veci sú krásne :slight_smile:
25. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka a ktoru si vybrala? inak kedy je dobre ist zapisat dieta? mala bude mat 2 roky teraz v aprili. takze 3 tiez v aprili :slight_smile: teda da sa nastupit aj cez rok ?
25. feb 2010 o 16:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nastupuje sa aj cez rok no zápis je len raz ročne na celý budúci školský rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Dadka,skoré uzdravenie Lily :wink:
naša je našťastie zaočkovaná :pensive:

aj my sme vyberali MŠ podľa bydliska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uvidíme,keď si pôjdem po rozhodnutie :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzka,tie legínky Kitty máme aj my,veľk.86,ale je to HM-ko,takže vydrží dllllho,malej sú ešte stále dobré,inak už nosíme 104 :wink: a topky č.27 na jar :wink: :wink: :wink:

Nika,tebe stačí na zápis až o rok :wink:
ale snaž sa tam ísť ešte tak pol.hod.predtým,ako zápis začne,lebo vidíš ako to tuná je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale šak máš časuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:

malému sa hýbe zub,tak bude štrbáčik-škôlkar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, podľa mňa musí ísť na zápis teraz, lebo teraz sa dieťa zapisuje na školský rok 2010/2011 a ak bude mať 3 roky v apríli, tak jej ju nemusia zobrať a pôjde do škôlky až od septembra 2011 :wink:
25. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme vyberali škôlku podľa toho, kam išlo väčšie % detí zo sídliska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej,aj podla mna by mala ísť veronika na zápis teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa ide zajtra do školky na 4 hodiny, dneska sme boli s riaditelkou, hned chcu od nas 7 euro za skolne a 8 za ZSPS, dali nam polovičku a strava za piatok kolko to nam povie rano
od pondelka bude asi cely den, rado do hansolu nechce nastupit a do konca marca je svokra doma tak bude stražit po školke a potom neviem či mam dat vypoved alebo čo lebo rado chce ist za hranice a svokra id od aprila do prace na dve smeny
25. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milhaus, sa škôlke nečuduj - vždy sa platí na začiatku.
a určite výpoveď nedávaj, lebo ako už poznám z tvojich rečí, tak Rado tak skoro robiť nepôjde :confounded:
25. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati ,ale 3 roky bude mať až v apríli 2001 :confused: :confused: :sweat_smile:
naša bude mať 3 roky teraz v júni 2010 ,na šk.rok 2010/2011-teda od sept.sa zapisujú deti,kt.dovŕšia 3 roky v roku 2010 :confused: :confused: :confused:
neviem,ako je to s tými,ktorým roky vychádzajú zle :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mati,my sme dostali teraz na marec platiť za stravu 29 € :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
a to bol malý pár razy odláseny,keď mal logo :confused: :confused: :confused:
koľko platíte za stravu vy,mne sa to nejako nezdá,predtým sme nikdy tak moc neplatili :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ďalšia vec,že kebyže aspoň máme platiť začo,ale malý tam NIČ neje :confounded: :confounded: :confounded:

Mili a ty niekde robíš,keď ideš dávať výpoveď...nejako som mimo obraz :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, no my sme boli tiež na zápise, keď mal malý 2 roky, lebo sme ho zapisovali na šk. rok 2008/2009 a Lukáš dovŕšil 3 roky v januári.... takže musí ísť teraz, keď ju chce dať do škôlky od apríla 2011. u nás v triede sú tak detičky prihlásené, 3 roky dovŕšia aj teraz v apríli, ale už sú zahlásené :slight_smile:

no určite sme neplatili tak veľa, nemáte to za 2 mesiace? :confused:
25. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasné,teraz musí ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nejdem davat nič, naprv musim nastupit od pondelka
skolka a straženie zaistene len do konca marca, potom ide svokra do roboty a rado chce ist do zahraničia
25. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,máte pravdu s tým zápisom,mňa asi mýlilo to,Mati,že keď sme sa vtedy na zápise stretli,tak som malého zapisovala už do str.skupiny,to už mal dovŕšené 4 roky... :confused: :confused: :confused:
lebo rok predtým som ho zapisov.na Detv.-to mal dovršené 3 roky...v 2 rokoch by som ho určite nezapisovala,to chodieval na varovku susedke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a keďže na Detv.vydržal AŽ týždeň,potom sme ho dali tam kde teraz :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

celkom som zabudla,že je medzi Lukáškom a mojím čertom rozdiel 2 roky a nie jeden :confused: :confused: :confused:

Mili a kam ideš nastúpiť,nejaké komplikované :confused: :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a lord odkedy nerobí ?? :confused: :confused: :rolling_eyes:
mal aspoň nejaké brigády ?? :confused: :confused: :confused:
25. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, medzi našimi čertami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ostala som zaskocena. a dokedy je ten zapis?
25. feb 2010 o 20:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, no na našej škôlke napr. do piatku, ale neviem, či všetky škôlky majú rovnako zápis :pensive:
25. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaura a to je ktora?
25. feb 2010 o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanocka chcela by som az od januara ale na zapis musim ist uz teraz ked v aprili 2011 uz bude mat 3 roky.

a to neviem ci mi ho zoberu lebo nasa skolka sa preraba ale v septembri by maly byt hotova. a teraz vraj beru len 4 az 7 deti. ale ak by ho zobrali od septembra bola by som rada ale to sa nestane este sa nepytame a maju plny stav.

takze mozno do vedlajsej dediny bude chodit tam bez problemov beru.

no nika mala by si ist ak sa nechystas na dalsiu matersku.
25. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ved si to obvolaj myslim ze v PN nebudes mat take problemy dat do skolky ako u nas. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok