• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
my sme tiez mopovi maniaci :grinning: asi 6 roznych mopov mame doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

akurat tu bol lu s malou, zaspala v aute pred lekarnou, boli u dr. - ze jej zacina angina :frowning2: tak dostala lieky..
1. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja,ze mop vyskusam a mangel je proti povedal,ze je to nanic tak som verna handre...xixi, ale na ten kusok aj handra postaci.. tak mop ani neriesim...

chorim skore uzdravenie....
1. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja umývam všetky podlahy len mopom :stuck_out_tongue_closed_eyes: si to neviem predstaviť handrou :dizzy_face: ale každý je inak zvyknutý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte!

mamu som boal rano zaviezt k dr. - nemohla dychat, ma hnusny zapal pluc :frowning2:
u nas asi nemoze byt chvilu klud :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mi povedzte, kto je ten "capaty" co vcera dosiel do baru - v panelaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

no zuzi,a to je tatino ešte aj mimo... :frowning2: ...a ten Čapatý bol Angien frajer kedysi a Imro ho"zabi"..Toto je asi jeho dvojča alebo kto.. :grinning:
2. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,mamine rýchle uzdravenie....veru sa to kopí u vás nejak :angry:

http://panelak.blogspot.com/ :angry:
2. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je neskoro :angry: :angry: :angry:

inak,priznajte sa,kto mi poslal chŕipajznu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....je mi zzimaa :confounded: :confounded: :confounded:
2. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja neeee,my sme komplet zdraví :sunglasses:
tak sa obleč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som :grinning: ,pijem zázvorový čaj,snáď zaberie :angry:
2. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,dobrééééé :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: sťahujeme sa??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkajte, zabil? Imro? :confused: :confused: :confused: :confused:
2. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po ostrom spustení bude testovacia stránka zmazaná... tak sa tam ešte nemusíme moc činiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: to som len skúšala, Že či zvládneme prechod :wink: :wink:
2. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. uz zase aj tu cosi nove? nemoze byt klud a pohoda na starom slapat...?
2. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani,

a prečo? :grinning: zmena je život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň tam nebudú chodiť šmírovať. ja som ZA :sunglasses:
2. mar 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tak ja som len nakukla na tú novú stránku a des :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: absolútne sa v tom nevyznám :confused: :confused: :confused: dokerdy bude fungovať ešte táto stará stránka ?? :confused: :confused: :confused:
na tú novú asi chodiť nebudem :unamused: :angry: :angry: :angry:
svieti mi tam,že mám novú IP,ale nikde ju nemám...všetko tam mám ešte z januára a novšie neviem,kam zmizli...tuná novú IP nemám :confused: :confused: :confused:

oboch malých mám na ATB,malá to chytila od mladého a ten nebol ešte doliečený,takže mu D.vrátila späť tie siilné ATB a malá dostala tie isté...malá má bronchitídu,dnes ešte nič nejedla :confused: kašeľ ju napína :rolling_eyes:
a malý len Jupíkov pije a už sa aj dovracal :rolling_eyes:
malá sa mi dogrcala včera 2 razy pri kŕmení,takže sa jej aj bojím niečo dávať...mame nezjedla nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Dadi,skoré uzdravenie :wink:
2. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k.,ja sa sťahujem s vami :dizzy_face:

zuzi,no Imro mu takú vyťal,či tak nejak a čapatý umrel :confounded:

andy,vďaka :slight_smile: .Aj tvoji drobci nech sa rýchlo uzdravia :wink: :wink: :wink:
2. mar 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute!

mne sa tá nová stránka páči, a tiež som ZA, aj tak sme tu už zohratá partia, takže môžeme mať súkromnú tému, kde nás nebude nikto šmírovať :wink:

ja mám tiež malého maróda, má ATB, takže tak prázdninujeme :pensive:

Andy - deťom skoré uzdravenie, Dada tebe tiež :wink:
2. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://nehnutelnosti.meu.zoznam.sk/kontakt/

pozerali sme trocha s luom reality... do pozornosti davam hlavne "penajom domou" a "mozemky"

jezisi, milka,
to ste si nemohli dat niekomu skorigovat??? ved takto "biznis" nespravite :pensive: hanba na tri zimy :grinning:
ale snaha sa ceni :sweat_smile:

andy,
skore uzdravenie posielam :dizzy_face:
zajtra ti cinknem, dotiahneme tu "nasu vec" do konca :wink:
na tej novej nie su zatial prenesene vsetky data napr. z albumov, z ip-ciek a tak... to je len skusobna verzia

mati,
tak aj vy? :frowning2: hruza, co je toho... liecte sa

dadul,
ty ako? :slight_smile:
2. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoojte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako nemchápem,Rado si založil realitku???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

všetkým chorým skoré uzdravenie želáme :sunglasses:
2. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este maly detail.... minimalne by "pan podnikatel" mohol vediet, ze ta jeho firma sa vola ASTVIN a nie ASTIN - to je nieco uplne ine a inde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale aspoň vidíte, že ten chlap nesedí so založenými rukami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aby sa nepretrhol
2. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :wink:

Zuzi,dobrý link :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

inak Emily,dala som si tvoje meno do google a toľko odkazov mi vyskočilo :confused: :confused: :confused: :astonished: :astonished: :fearful: :fearful: :fearful:
lorda som neskúšala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
2. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, na novej verzii máš IP, došla ti?

Andy, to fakt? :confused: :fearful:
2. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja len na skok,ale oplatilo sa :grinning: :grinning:

zuzi dobrý link :grinning: "mozemky" to sú asi pre "mozemšťanov" :grinning: :grinning: :grinning:

andy,viem že máš teraz deti choré,ale pozrieš sa mi na to?dakujem :confused: :sweat_smile:
2. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočenky tak som snorila na novej stránke berete aj mna medzi súkroné diskusie?
zuzanočka IP
2. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok