♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nika2
10. mar 2010

kocky chcem sa Vas spytat. co hovorite na gynekologa Vargu?

mimusbe
10. mar 2010

ahojte

oslavencom vsetko naj.... 🙂

chorym skore uzdravenie....🙂

a na zaklade coho vam chodia tie zlavove kupony do Takka? 😅 ...nasim chodia letaky..ale o kuponoch neviem...

nad tym kupanim som uz rozmyslala aj ja... v hoteli Park robi sestra a spominala ze tam chodievaju s detmi sa kupavat....tak mozno dakedy tam behneme 🙂

no to pocasie veru hruuuza...ale sa mi zda ze posledne dva dni je trosku cez den prijemnejsie ked svieti slniecko....

my chodime von kazdy den pokial neprsi/nesnezi...aj doobeda aj poobede ked sa drobec vyspi...🙂 zoberieme karicku s babom, loptu, kosacku, kyblik s lopatkou, takeho dreveneho sasa na palicke, odrazadlo ....a trosku sa prebavime ...🙂 🙂

tatina mame zase na 2 mesiace na sluzobke...tak slamenim ostosest 🙂 ...boli sme u babiny na ,,prazdninach,, 🙂

peti....ked sme sa stretli ja som ta ani poriadne nezaregistrovala...prepac...som ostala vyburana 😀 😀 ...som rozmyslala nad tristo vecami...🙂

nika2
10. mar 2010

mima ked sa zaregistrujes v takku tak chodia zlavy.

lucinda7
autor
10. mar 2010

ahojte 😝
hej v takku treba byť VIP členom a chodia kupony na zlavy 😝 a chodí reklama aj na mail 😵
Mima,tak nech ti to rýchlo ubieha.....neboj,zachvílku máte tatika doma 😵

andy.a
10. mar 2010

baby,čauko 😎 😎 😎

no ja som zaregistrovaná v Takku,dnes mi došiel prvý raz v tomto roku aj mail z Takka..asi zato,že som to včera spomínala 😀 😀 😀 😝
ale kupóny nedošli 🙄 ani SMS tento rok ...-ešte ništ 😕

Zuzka ani Zuzi tu už dlhšie neboli 😕
dúfam,že sú OK 😉 🙂

milhaus
10. mar 2010

zizidr som ani na facebooku nepostrehla
ten deichman občas zavita i do chtelnice

petka015
10. mar 2010

ahojte miruss nie netreba s atam objednavat len mi este vravela ze ked chcem aby tam bolo menej ludi tak terba ist okolo 18hod vtedy maju vecere a este ze jej mozem zavolat na recepciu pol hodku pred tym a ona mi zisti kolko ludi je v bazene.

nika podla mna to nie je vela penazi ved len na evu kolko stoji vstupne v lete a do hotela sorea je tiez 5 euro ale na hodku a to rataju aj ked si v satni.

varga je zevraj dobry dokino len je sukromny vsetko sa u neho plati.

zuzidr je marod asi lezi mala teploty dnes sme spolu telefonovali.

dneska som bola s malym na zapise v skolke maju plno vyjadrila sa tak predbezne ze az buduci september by ho zobrala.

tak asi od januara pojdeme do basoviec.

seybel
10. mar 2010

ahojte neviem sa rozhodnúť či moj 3 mesačný pokladík mám dať zaočkovať na rotavírusy 😔

petka015
10. mar 2010

seybel ved sa porad s lekarkou

miruss
10. mar 2010

Ahojte.

Peti dík za info.

🙂

Andy mne akurát dnes prišla SMS z Takka.

Seybel ja som nedala ani jedno dieťa, ale najlepšie je sa poradiť s lekárkou.

nika2
11. mar 2010

dobre ranko,
peta aj mne povedala v skolke, ze teraz beru tie deti co maju tento rok 3 roky. lebo je plno.

dadulka19
11. mar 2010

krásny zasnežený dník 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
11. mar 2010

dobry deň
aj tu je biely a cisterny už stoja zasa v kopci
posypak šiel až teraz
sadila som muškat z odnože tak snad sa mi chyti a perem pradlo, z ktoreho mi škvrny nepustili, lepšie povedane volačo do toho pustili tak testujem ten ariel profesional či čo to je, mam to prvy krat, snad to neni blbost ako ten vanish

mimusbe
11. mar 2010

ahojte

no to pocasie teda otras.... 😠 😠 😠 uz som myslela ze bude so snehom pokoj....ale aspon ze sa to rychlo topi...

milhaus...ja som mala vanish...ten je podla mna uplne na prt...a ariel profesional mavam uz dost dlho..a niektore skvrny zidu...niektore nie...

zuzanocka
11. mar 2010

caute 🙂 🙂

na novom konovi mi pisala "kattarinkaa" - ci sa moze pridat 😕 poznate tu kocku niekto? a pridala sa k nam gabča 😵 😵

zasa snezi, baby ja som nestastna z toho snehu ☹ 😝 😝

hlasim, ze mamine je uz lepsie, ale ma este druhe ATB, no snad sa jej to uz pusti... z tych prvych ATB jej bolo zle na srdce, prislo sa na to az ked ich dobrala - na kontrole, ze jej to tie lieky robili, teraz ma ine, snad to uz bude ok.

mrne este trochu soplikuje, nikomu nedovoli fukat jej nostek, len mne 😅 tak cakaju, kym pridem z roboty 😉

17.3. si mame ist pre rozhodnutie do MŠ 😉

petka015
11. mar 2010

ahojte

nika u nas beru len dve deticky do skolky a buduci rok mozno ani jedno nemaju miesta takze ideme do vedlajsej dediny kupili sme este jedno auto budem ho tam vozit no co uz narobime.

miri nie je zaco

dadulka19
11. mar 2010

fňuk,fňuk 😢

kluara
11. mar 2010

ahojte!

Zuzka, nepoznám. mamine prajem, aby lieky rýchlo zabrali a už bola fit. potom napíš, ako ste v MŠ pochodili 😉

Milhaus, ja mám osvedčený čistič na škvrny z DM-ka, ten je podľa mňa najlepší 😉

Dada, čo sa deje? 😕

milhaus
11. mar 2010

a ako sa vola?
ten ariel profesional to pustil celkom dobre

andy.a
11. mar 2010

čaute 😎 😎 😎

Mili,ja používam Savo Perex na farebné,ten mi zatiaľ myslím vypral všetky fľaky 😝

Dada,čo sa stalo ?? 😕

Zuzka,drčím palce 😉 všetkým 😵 😵 😵
žiadnu Kattarinku nepoznám,prečo nepíše sem a na nového Koňa až potom ?? 😕 😕 😕
a Gabču som tam videla,tiež sa mohla aj tuná ukázať 😝 😝 😝 😅 😅 😕však tu 100 rokov nebola 😕
aj taká Anika,Ľubka,Idora.. 😕 😕 😕
a o Rim ani nehovorím 😒 😕

baby,neviete poradiť kardiológa/dospeláckeho/ dobrého tu v PN,vraj nejaká Dr.je tu dobrá.mamu nevzali u iného kvôli ZP 🙄 🙄 🙄 a pritom k nemu chodí roky,len teraz s tou ZP nemá uzavr.zmluvu 🙄 🙄 😕 😨 😲

Seybel,ja by som dala,rotavírusy sú pliaga 😖 a ty sz PN ?? 😕 😕 😕

z Takka zasa nič,žiadna SMS...mala by som tam niekedy skočiť...a v Deichmanne majú dobrý výber pre deti ??
mne by sa tiež zišli nejaké poltopky alebo balerínky na jar 😝 😝 😝
síce vyzerá to tak,že minim.do V.Noci budeme chodiť v čižmách 😝 😝 😝 😖 😖 😝 😝

lucinda7
autor
11. mar 2010

ahojte 😝
nič proti ale ja som za starú zostavu 😝

tak aj my budeme o rok na jar škôlkári 😎ponukla sa nám možnosť dať ho tu do škôlky tak bude medzi detičkami aspon na 4 hodky 😎

Maťka,Maximko je na ten Dmkový odstranovať škvrn desne alergický......straašné vyrážky mal z toho......ak myslíš ten zelený kyblik.....

Dada,čo fnukáš???? 😝 ☹

dadulka19
11. mar 2010

nestihla som viac napísať,drobec mi vypol pc a nešiel zapnúť 😒 ...ale napísala som vám to do súkromnej témy... 😉

zuzi,tak aspoň vedia teda, z čoho to mamina mala.Snáď bude už len lepšie 😉

my si ideme pre rozhodnutie do MŠ až 25.3. 🙂

a tú katarinku ani ja nepoznám 😀 😀 😀

kluara
11. mar 2010

Lucka, áno myslím ten zelený kýblik 🙂

Andy, ja keď počujem Savo, tak si myslím, že to musí všetko len vybieliť 😅 ale keď hovoríš, že je dobrý, tak ho vyskúšam 😉

dadulka19
11. mar 2010

mati,to som si aj ja niekedy myslela o Save,ale nie,je super na všeličo 😉

andy.a
11. mar 2010

neodoslalo mi 😠 😠 😠

tak k tomu Savu....sorry,zmýlila som sa,volá sa to len Perex Oxi 😉 😝
je Color-na farebné a vyrába sa aj na biele 😝 😝 😝

taká plastová oranžová fľaša 😝 😝 😝 mávajú to v DM,aj v Tescu myslím 😉

milhaus
11. mar 2010

tu v chtelnici žiadna drogeria nie je tak moc toho na vyber nebolo a vanish som už tiež nevidela strasne dlho ale ani by som ho už nechcela, nemala som dobre skusenosti
lord by mal doraziť každu chvilu domov

kluara
11. mar 2010

no ja si na savo pamätám, ako sme z neho batikovali 😀 😀 😀 mamu išlo poraziť 😅

zuzanocka
11. mar 2010

andy,
napisala som ti ohl. toho dr. ip 😉

katarinku som potom zahliadla v tej druhej teme - mamicky s babatkami z piest. porodniceci ako sa to vola 😝

zuzanocka
11. mar 2010

zuzik, ip 😉

zuzanocka
12. mar 2010

a tu nikoho? cafte!

zistili sme, ze nase mrne vie ratat do 3 😕 a nie len vymenovat cisla, ale aj vie spocitat veci - ci je jedna, dve alebo tri 😕 😕 sme cumeli jak puci 😀

a idem makat... sa mi nechce... 😝 😝 a ten sneh... 🙄 🙄 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre