♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
12. mar 2010

zuzanočka to naša nevie, max. jeden a dva vie presne ktore su
nechce sa jej učit, len by to lietalo a tancovalo a spievalo
včera pozerala tu rozpravku bratz, tam spievali a hrali na klaviri
hadajte čo spravila
doniesla svoj klavir hraci a spievala najprv o mne neake ody a potom kedy pride tato domov a medzitym si brnkala na klaviri a usmievala sa na mna a to mala navlečene dvoje šita na sebe, to si sama dava ked chce a ma aj take boty na podpätku plastove z masky od princeznej a to občas nosi tak je velka slečna a všetky moje vyradene kabelky ma
dneska som bola so svokrovcami v pn na zdravotnej vybavit tu predlženu matersku, socialku už mam davnejšie
čochvila pojdem pre malu do školky, včera bola hodinova cesta domov čo si robila zo snehu kopčeky a prenašala ich, aj domu si to chcela zobrat, ledva som ju ukecala

mimusbe
12. mar 2010

ahojte

zuzanocka....sikovnicu mas doma 😉 😉

nas drobec vie povedat ze sa vola SAB a ma eden rok 😀 😀 a vcielok je v knizke pet ...🙂 a ked stavaju s tatinom vezu z kociek na ktorej su cisla...tak ich vsetky po nom zopakuje...samozrejme svojou recou 🙂 🙂

milhaus
13. mar 2010

dobre rano
dneska idem s Luckou k našim asi do zajtra
rado dneska robi

dadaga
13. mar 2010

ahojte.. Zuzi sikovna je...xixi

Lucik vali do sest... a tiez vie poratat... zlaty je a netusim kde na to prisiel..
obcas sme mu len povedali a aj basnicka je taka...
no a to,ze dneska tatika kontroval ze tatino nemas pas... a tatino pomaly... tak sme cumeli,ze maly mudrlant za volantom...xixi

mimusbe
14. mar 2010

ahojte

viem ze ste to tu uz davnejsie spominali...len nie je casu spetne to dohladavat... 😅 v piestanoch je vraj materske centrum....viete mi povedat kde presne, odkedy do kedy to tam je, ako to tam funguje atd...
dakujem...🙂

lucinda7
autor
14. mar 2010

Mima,jedno klasické je pri stanici....
http://www.materskecentrum.estranky.sk/fotoalbu...

a druhé "kresťanské"je v meste v kaplne 😝 😝 😝 😝

dadulka19
14. mar 2010

ahojte 🙂

mima,to je oproti Elosu,čo je pri stanici.Za tými garážami,pri práčovni.Majú zvonku pomaľované,tak to nájdeš.A v AB-čku mávajú rozpísané,kedy je to otvorené.Tel.č.ti hodím do IP 🙂

dadulka19
14. mar 2010

jejda,oni majú stránku 🙂 🙂 🙂 ,nevedela som 😀

mimusbe
14. mar 2010

dakujem ste zlate 😉

dadaga
14. mar 2010

Mimus co chcete ist? aj ja som uvazaovala nakoniec som to vzdala ved o chvilku uz bude teplo tak ihriska to istia.. tu v PN

elise
14. mar 2010

ahojte🙂
my sme včera boli v ikei boli 20% zlavy na obliečky tak sme doplnili výbavu 😀 potom sme išli kamarátke (decembrovky 2006) býva kusok od ikei a deti sa pohrali vyšantili 🙂 luky zaspinkal hned ako sme sadli odo auta a zobudil sa ráno o 7 😀 my sme aspon pokecali. 🙂 🙂 🙂
ja som tam bola v materskom centre iba raz ale lepšie ísť von, na ihrisko alebo do parku 😉
milka vidíš aká je lucka šikovná a kreatívna vie toho vela 😉

andy.a
14. mar 2010

čaute 😎 😎 😎

mne sa v tom MC tiež nepáčilo,boli sme raz a stačilo 😝 😀
už aby bolo lepšie počasie,aby sme mohlí ísť aj niekam na ihrisko a pod...ako píše Danka 😉
dúfam,že malá sa dovtedy trocha zmení a nebude tak hysáčiť..totižto teraz ísť s ňou von je celkom horor,vonku hučí ako šialená,musí mať dudle,ani to ale nepomáha 😕 😔
a nechce chodiť peši,len v kočári,ale reve aj tak 🙄

Mili,Lucka je šikovná,keď sa vie tak sama zahrať 😉

naša je rečovo úplne super,ale zasa ostatné veci...tam dosť zlyháva 😕 😝 však viete 😉 😝 😀

dnes ma budila s tým,že "keď si šťastný,tlieskaj rukami" atď...a samozrejme aj tlieskala,celú pesničku zaspievala..vstávali sme okolo pol 8.hod 😝 😝 :-

keď idem ráno do roboty a vstáva s MM,tak mu spieva "tatino,otvor očká,začína už deň"-aj sa k nemu doplazí z postieľky/spáva v spacom vaku/ a tie oči mu vraj násilne otvára 😀 😀 😀 😝 😝 😝
alebo "vezmeme si hoblík,pílku atď..." vstávame s pesničkou 😝 😝 😝

Emily,vybavuješ si predĺženú MD..alebo teda RD ?? 😕 😉
a prečo,veď Lucka chodí do MŠ ,či nie ?? 😕 😅

elise
14. mar 2010

andy to máte veselé rána 😀 😀 😀

dadulka19
14. mar 2010

andy,zlatá Anetka 🙂 🙂 🙂 ,my máme násilné otváranie očí za sebou,dúfam 😀 😀 😀 ,lebo je to fakt veľmi príjemné 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
15. mar 2010

andy to nevadi ked dieta chodi len na 4 hodiny denne, pitala som sa nato
už to mam vybavene, tu predlženu, neviem čo to je presne ale sak vi viete

lucinda7
autor
15. mar 2010

Mili ale ty máš neplatenú,nie????len poistné za teba platí štát 😝

petka015
15. mar 2010

ahojteeeee

tak baby v sobotu sme sa boli kupat v tom hotely park. Nebolo ano nejak vela ludi dalo sa super palvat nasemu kupkovi sa strasne pacilo. urcite si to zopakujem 😀 😀 😀

milhaus
15. mar 2010

len poistne
zdravotne a zo socialky volačo

miruss
15. mar 2010

Ahojte.

Peťka my sme chceli ísť v nede+u, ale Kubko je nachladený, tak niekedy inokedy.
Takže je tam dobre, tak tam určite zájdeme.

zuzidr
15. mar 2010

mili a to si si načo dala predlžiť ked je malá zdravá a v škôlke,ved si si mala pomaly hladať robotu a ísť robiť....ja sa teda tomu nerozumiem,ale mylsím že toto je riešene pre mamičky ktoré majú bud choré deti,ale ktoré chcú proste zostať doma,starať sa o domácnosť ale majú dostatočný príjem(ako napr. Lucka) alebo nie?ak sa mýlim opravte ma.... 😅

možno niekto odsúdi mna, že som išla od roku a pol do roboty,ale malej to neublížilo a nám to veeelmi pomohlo.... 😀

a inak vás nestíham,ja len tak, lebo finišujem s bc. prácou, a na celú velkú noc odchádzame konečne my traja do Vlkolínca na relax pobyt 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. mar 2010

Zuzi,super aspon si spolu užijete 😎

ja som na platenej zo zdr.dôvodov 😵

petka015
16. mar 2010

ahojte

zuzi vobec ta neodsudzujeme mas cistu pravdu.... 😀 😀 😀 😀

miri ale na recepcii nas upozornovala ze cez vikend je lepsie pol hodku pred tym zavolat ci nie je plny bazen pretoze cez vikendy mavaju plno.

seybel
16. mar 2010

ahojte profil doplním moj pokladík má cez 3 mesiace,okrem iného že som žila dlho v ĆR,tak teraz nemám kamošky...som zvedavá či v Piešťanoch existuje aj baby-plávanie...tie rotavírusy som sa ešte nerozhodla

trixi
17. mar 2010

seybel, bolo baby plavanie v hoteli Lowe, neviem, ci to este funguje. Osobne som tam nechodila, chodime plavat do TT, pretoze v Lowe to nie je bazen len pre miminka, robi to jedna pani, prenajme si tam bazen a robi baby plavanie. Uz to bolo par krat zavrete, deti dostali nejake kozne "chrobaky", konkretne mojho kolegu dcera tam vtedy chodila a mali problemy.

ahojte Piestancanky, som tu u vas dlho nebola, kedysi som sa tu informovala o skolkach na juhu a Floreate. Tak na zapise toho 22.02 mi v malej skolke na juhu odmietla dat prihlasku, ze nikoho neberu, hoci pocas mojho rozhovoru mala riaditelka 3 telefonaty, s poznamkou: Uvidim, co sa da urobit..., vo velkej mi prihlasku dali s tym, ze sanca je minimalna. Na Ruzovej mi pani riaditelka dala ubezpecujucu odpoved, ze maly je vlastne prijaty, boli sme 17. v poradi, ze moze vziat 18 deti, dnes som tam bola pre rozhodnutie a dozvedela som sa, ze ona ho prijat nemoze, tak ho dala na Dubceka, ale tam moze vziat len 24 deti a Matko je 25. Jednoducho dost neseriozne jednanie. Vraj poziada o vynimku, ale aby som nezufala, lebo mi Matka umiestnila do skolky na Detviansku, tak vraj mozem byt rada, lebo je prijaty. Lenze pre mna je to cez cele mesto, kazdy den sa trepat od Zimaku k letisku. To uz mozem chodit rovno do TT.

lucinda7
autor
17. mar 2010

Trixi,teda to je fakt prístup 😠 😠 😠 😠 😠 😠
podaj určite aj tam aj tam odvolanie 😒

milhaus
17. mar 2010

to čo je za pristup, to je tak vela deti narodenych alebo čo

milhaus
17. mar 2010

tu v chtelnici je 25 malákov, je stredna trieda a dve velke a to hovoria že maju vela malakov a lucku prijali bez problemov, nepovedala že by mali neake problemy

nika2
17. mar 2010

ahojte,
teda trixi to je teda pristup. som zvedava ja na buduci rok. lebo na juhu v tej velkej som volala riaditelke a ta povedala, ze beru aj podla toho kde byvas. ja na trajane tak , ze to by bolo ok a aj robotu mam. tak som straaaaaasne zvedava. hlavne, ze je mala porodnost. a ked uz mas deti tak sa nikto nestara co a ako...

adag
17. mar 2010

Ahojte, už som tu dávno nebola ale zaujali na tie škôlky, nechápem ako môžu prehodiť dieťa z jednej škôlky na druhú, keď ružová patrí pod inú riaditeľku ako detvianská, a podľa prístupu čo opisuješ išlo len o obáločku pani riaditeľke vtedy by sa miestečko hneď zabezpečilo.

trixi
17. mar 2010

ahojte, ja sa z toho nejako neviem spamatat. Vraj to prehadzuju tak, ze sa vsetky riaditelky stretnu (sabat riaditeliek skolok), a ked maju niekde este volno, tak to dieta, ktore nemozu umiestnit tam supnu. Akoby hrali sach alebo damu 😒 . A to vraj splnam vsetky predpoklady, ja nezesiem neseriozne jednanie, ked riaditelka chcela obalku, tak mi to mala povedat, ja som totiz "sprosta" doverciva osoba. A hlavne, ked mi niekto povie, ze prijima moje dieta do skolky, tak to beriem vazne a nie, ze si so mna niekto striela. To mi strasne vadi. Netvrdim, ze na Detvianskej je zla skolka, ale preco sa mam denne 3 roky trepat cez cele mesto? To mozem byt rada, ze mam auto´, ze nemusim autobusom, bicyklom. Som velmi, velmi znechutena s principom ako sa prideluje skolka. Hura korupcia vladne Slovenskom! Som si musela vyliat srdce.

nika, pani riaditelka velkej skolky na juhu mi povedala pri podavani prihlasky, ze si ju mam podat niekde na Prednadrazi alebo na Valovej. Vraj nemam sancu na Juhu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre